Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 11 Sieradz

Na okręg składają się powiaty kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Schreiber Grzegorz Zenonfilolog, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Matuszewski Marekprzedsiębiorca, Zgierz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Mastalerek Marcinsamorządowiec, Ksawerów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Grabicka Krystyna Stanisławaprawnik, Sieradz, członek partii Ruch Katolicko Narodowy
5Mateusiak-Pielucha Beata Annapracownik samorządowy, Posmykowizna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Zarzycki Wojciech Szczęsnyinżynier rolnik, Biała Parcela, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Woźniak Tadeusz Jacekhistoryk, Mieczysławów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Polak Piotr Stanisławrolnik, Grabinka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Kłopotowski Konradtechnik elektronik, Kutno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Czyżak Grażyna Ewaekonomista, Łask, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Kosiorek Marcin Rafałnauczyciel, Łowicz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Dęga Sylwia Bogumiłanauczyciel, Sieradz, nie należy do partii politycznej
13Olas Stanisław Czesławmagister inżynier mechanizacji rolnictwa, Wylazłów, nie należy do partii politycznej
14Krzak Michał Bazylilekarz dentysta, Lututów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Rządziński Robert Romannauczyciel, Lutomiersk, nie należy do partii politycznej
16Sagan Marlena Barbaraprzedsiębiorca, Karsznice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Gędek Łukasz Andrzejmagister nauk politycznych, Zduńska Wola, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Moska Jolanta Mariaprzedsiębiorca, Teklinów, nie należy do partii politycznej
19Olczak Grażyna Jadwigaekonomista, Chwalborzyce, nie należy do partii politycznej
20Żebrowska Jolanta Janinalogistyk, Łęczyca, nie należy do partii politycznej
21Rozmarynowska Anna Mariaekonomista, Wieluń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Liberski Zbigniew Krzysztofpracownik samorządowy, Traby, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Woźniak Marlena Mariastudentka, Ksawerów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Rozmarynowska Urszula Teresapedagog szkolny, Sieradz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Kenic Janusz Kazimierzoficer pożarnictwa, Rydzyny, członek partii PJN
2Budzianowski Piotr Ryszardprzedsiębiorca, Sieradz, członek partii PJN
3Hajnrych Grażynaksięgowa, Zduńska Wola, członek partii PJN
4Śmigielski Witold Jaceknauczyciel akademicki, Stryków, członek partii PJN
5Tomczak Henryk Zenonrolnik, Biała, nie należy do partii politycznej
6Bajer Bartosz Arturmagister farmacji, Pabianice, członek partii PJN
7Starczewski Janekonomista, Zduńska Wola, członek partii PJN
8Szadkowska Anna Mariaprzedstawiciel handlowy, Łódź, członek partii PJN
9Dąbkowski Andrzej Maksymilianinżynier mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
10Lis Anna Mariaekolog, Bolesławiec, członek partii PJN
11Wojciechowska Krystyna Zofiapielęgniarka, Łódź, nie należy do partii politycznej
12Gradowski Dariusznauczyciel, Marzenin, członek partii PJN
13Król Kamilla Dorotafilolog, Łódź, nie należy do partii politycznej
14Zajda Tomasz Ryszardekonomista, Łódź, członek partii PJN


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Piątek Iwona Zofiasocjolog, Rybie, członek partii Partia Kobiet
2Krasiński Zbigniew Stanisławmagister inżynier elektryk, Sieradz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Dziemdziela Józefmagister inżynier pożarnictwa, Zgierz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
4Jura Tomasz Aleksanderpracownik biurowy, Pabianice, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Kaźmierska-Małyska Iwona Monikarolnik, Mieleszynek, nie należy do partii politycznej
6Leśniczak Henryk Janekonomista, Zduńska Wola, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Sadziński Przemysławrolnik, Łask, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Zarębski Zdzisławkierownik meneger, Zgierz, nie należy do partii politycznej
9Leśkiewicz Patrycja Irenaprawnik, Łęczyca, nie należy do partii politycznej
10Kabaciński Wojciech Andrzejmagister zarządzania, Poddębice, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11Łebkowski Paweł Krzysztofdoradca zawodowy, Kutno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Przytulska Maria Ninaksięgowa, Żychlin, nie należy do partii politycznej
13Kowalczyk Dominika Annatechnik budowlany, Wierzchlas, nie należy do partii politycznej
14Warzocha Marylaemeryt policyjny, Łask, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Kraska Robert Piotrartysta muzyk, Pabianice, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
16Płuciennik Agnieszkageodeta, Sieradz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17Szczepańska Elżbieta Zofiatechnik włókiennik, Sieradz, nie należy do partii politycznej
18Wiśniewska Ewainspektor ds. bhp i p-poż, Zduńska Wola, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
19Groblewska-Durajska Bogusława Marianauczyciel, Pabianice, członek partii Partia Kobiet
20Walczewska Aleksandra Mariannapracownik samorządowy, Głowno, nie należy do partii politycznej
21Janowska Ewa Mariapedagog specjalny, Zduńska Wola, nie należy do partii politycznej
22Krysiak Piotr Pawełmonter urządzeń sanitarnych, Łódź, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
23Ruciński Mirosław Remigiuszurzędnik, Kutno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
24Olejniczak Cezary Romanrolnik, Stary Waliszew, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Pacholski Michał Tomaszgeodeta, Łęczyca, członek partii Ruch Palikota
2Matuszewska-Kościelewska Anna Mariaekonomistka, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
3Folwarczyk Sylwiapedagog, Zgierz, członek partii Ruch Palikota
4Włodarczyk Iwona Jolantanauczyciel, Ozorków, nie należy do partii politycznej
5Czeczko Dominik Adamekonomista, Łowicz, nie należy do partii politycznej
6Hirsz Paweł Piotrorganizator hotelarstwa, Zduńska Wola, członek partii Ruch Palikota
7Mostowski Przemysławprzedstawiciel handlowy, Klemensów Grzybowski, nie należy do partii politycznej
8Rutkowski Jacek Piotrspecjalista ds. instalacji gazowych, Pabianice, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
9Kalinowska-Miller Małgorzatahistoryk sztuki, Niesułków, członek partii Ruch Palikota
10Lewandowski Marcin Pawełarcheolog, Pabianice, nie należy do partii politycznej
11Jaworski Jan Pawełratownik medyczny, Pabianice, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
12Frontczak Tomaszstudent, Zduny, członek partii Ruch Palikota
13Pijewski Tomasz Piotrciastkarz-kucharz, Łęczyca, nie należy do partii politycznej
14Arciszewska-Siek Paulina Annasekretarz redakcji, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
15Sekuła Jakubmgr historii, Łowicz, członek partii Ruch Palikota
16Czekalski Stefan Ryszardtechnik mechanik, Ozorków, nie należy do partii politycznej
17Sójka Karol Jantechnik budowlany, Pabianice, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
18Tadeusiak Małgorzata Agatapośrednik nieruchomości, Łódź, nie należy do partii politycznej
19Cieślak Justyna Magdalenasekretarz redakcji, Łódź, nie należy do partii politycznej
20Wincior Andrzejtechnik mechanik, Ozorków, nie należy do partii politycznej
21Sztybel Iwona Mirosławatechnik chemik, Łódź, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
22Goździk-Bieniecka Wiesława Monikatechnik ekonomista, Łódź, członek partii Ruch Palikota
23Urbańska Olgamgr inżynier chemii, Łódź, członek partii Ruch Palikota
24Kołodziejczyk Rafał Ryszardprzedsiębiorca budowlany, Zduńska Wola, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Łuczak Mieczysław Marcinposeł, Osjaków, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Nawrocka Elżbieta Renatainżynier technologii żywienia, Wieruszów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Olas Stanisław Piotrprawnik, Łódź, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Bejda Paweł Janinżynier mechanik, Łowicz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Miedzińska Irena Mariainżynier technologii żywienia, Sieradz, popierana przez partię Polskie Stronnictwo Ludowe
6Fraszka Tomasz Władysławinżynier technologii drewna, Marzenin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Gabryelczak Małgorzatarolnik, Pokrzywnica, popierana przez partię Polskie Stronnictwo Ludowe
8Łabędzki Marcinpracownik administracji, Biały Ług, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Barczak Sebastian Bogdannauczyciel, Pajęczno, popierany przez partię Polskie Stronnictwo Ludowe
10Stasiak Zbigniew Marekekonomista, Żytowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Jasińska Justyna Magdalenarolnik, Ostrowy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Olszewska-Nowak Iwona Ewapracownik administracji, Zgierz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Kwiatkowski Grzegorzprzedsiębiorca, Ozorków, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Trawczyński Zdzisławtechnik rolnik, Malewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Kania Małgorzata Annapracownik administracji, Dobroń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Topór Halina Mariaekonomista, Gaszyn, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Ławniczak Artur Jerzyinżynier rolnik, Zduńska Wola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Will Jolantaekonomista, Goszczędza, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Płonek Bożena Mariaekonomista, Leśnica, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Żubrowski Krzysztof Andrzejpracownik administracji, Charłupia Mała, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21Dzierżek Bohdan Cezaryinżynier ogrodnik, Szymanowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22Szyszka Dariuszinżynier ogrodnik, Lututów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23Różański Jacek Mirosławinżynier ogrodnik, Kolonia Lipnik, popierany przez partię Polskie Stronnictwo Ludowe
24Owczarek Włodzimierz Janpracownik administracji, Zaborów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Werbicki Wojciech Zygmuntratownik medyczny, Wieluń, nie należy do partii politycznej
2Świerczyńska Halinakrawcowa, Kutno, nie należy do partii politycznej
3Lubowicki Piotrmechanik, Kutno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Tomczyk Iwonasprzedawca, Ruda, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Przepióra Mateusz Krystianmechanik, Ożarów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Jankiewicz Joanna Agnieszkasprzedawca, Witów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Skalski Arkadiusz Marekstolarz, Podczachy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Gorzędowska Justyna Magdalenapromotor zdrowia, Wieluń, nie należy do partii politycznej
9Kaczorkiewicz Maciejkierowca, Kutno, nie należy do partii politycznej
10Paliga Małgorzatasprzedawca, Kutno, nie należy do partii politycznej
11Fajkowska Tarsylia Kazimieraprawnik, Kutno, nie należy do partii politycznej
12Foryś Mariusz Norbertślusarz, Zabrze, nie należy do partii politycznej
13Gołata Małgorzata Janinasprzedawca, Tychy, nie należy do partii politycznej
14Rudek Przemysław Jacekinżynier ekspoatacji złóż, Gliwice, nie należy do partii politycznej
15Stawicki Radosław Tomaszgórnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej
16Dornia Artur Piotrelektronik, Zabrze, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Wójcik Robert Stanisławgórnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej
18Ciosek Patryk Rafałślusarz, Zabrze, nie należy do partii politycznej
19Miloch Tomasztechnik mechanik, Zabrze, nie należy do partii politycznej
20Szałańska Barbara Danutapielęgniarka, Gliwice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
21Kopij Grzegorzgórnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Biernat Andrzej Zbigniewnauczyciel, Konstantynów Łódzki, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Hanajczyk Agnieszka Małgorzataprawnik, Aleksandrów Łódzki, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Tomczyk Cezary Józefpolitolog, Sieradz, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Zakrzewska Danuta Ewanauczyciel, Łowicz, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Pawlak Janusz Bogdannauczyciel, Kutno, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Jarosławska Joanna Beataurzędnik, Czechy, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Jasiński Janusznauczyciel, Masłowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Binder Piotr Janlekarz weterynarii, Poddębice, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Bieda Robert Damazylekarz medycyny, Czastary, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Krawczyk Mareknauczyciel, Ostrów Osiedle, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Kałużny Janurzędnik, Kopy, nie należy do partii politycznej
12Kołodziejska Agnieszka Dorotaspecjalista ds. stosunków międzynarodowych, Ozorków, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Lipińska Grażyna Jolantapedagog, Łęczyca, nie należy do partii politycznej
14Górecki Piotr Wojciechprawnik, Szadek, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Makota Beatameliorant, Strumiany, nie należy do partii politycznej
16Piekarz Krzysztof Władysławinżynier hutnik, Działoszyn, nie należy do partii politycznej
17Dunin Borkowska Anna Marianauczyciel, Krośniewice, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Rąkowski Krzysztof Gaborspecjalista ds. pozyskiwania funduszy, Pabianice, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Kałuża Emilia Stanisławapedagog, Wieluń, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Sałagacki Marcininżynier mechanik, Łask, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Werwińska Krystynainżynier rolnictwa, Kutno, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Sut Sebastian Janhistoryk, Gaj, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Pigłowski Dariusz Andrzejinżynier budownictwa, Poddębice, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Dunin Artur Jerzygeodeta, Zgierz, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Kędzierski Lech Tomaszinżynier mechanik, Pabianice, członek partii Kongres Nowej Prawicy
2Utecht Waldemar Arkadiuszfotograf, Sieradz, członek partii Kongres Nowej Prawicy
3Dobiesz Alicja Mariamgr psycholog-socjoterapeuta, Łódź, nie należy do partii politycznej
4Kosiacka-Woch Aneta Iwonalekarz weterynarii, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
5Kaczorowska Halina Bożenatechnik ekonomista, Żychlin, nie należy do partii politycznej
6Janczak Magdalena Annamagister inżynier chemii, Piątek, nie należy do partii politycznej
7Bakalarski Marcinpracownik biurowy, Skierniewice, członek partii Kongres Nowej Prawicy
8Sass Sebastian Edwardpedagog, Zgierz, nie należy do partii politycznej
9Supera-Szaleniec Justynapracownik kadr, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
10Jackiewicz Jerzytechnik budowy okrętów, Łódź, nie należy do partii politycznej
11Rybkowski Sławomirpedagog, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
12Tomczak Ewelinaprzedsiębiorca, Janów, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Stolarczyk Ewa Kazimieraogrodnik, Godzięby, nie należy do partii politycznej
2Grzegorzewski Dawid Piotrtechnik handlowiec, Pabianice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Maciejewska Elżbieta Wiesławatechnik rolnik, Mnich Ośrodek, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Kaźmierski Józeftechnik rolnik, Konopnica, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Morawiak Maria Annatechnik handlowiec, Wieluń, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Wiedeńska Honoratatechnik rolnik, Rudzisko, nie należy do partii politycznej
7Pietras Marian Antonirolnik, Ożarów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
8Wróbel Małgorzatakonfekcjonerka, Bełchatów, nie należy do partii politycznej
9Jezierski Mariusz Karolhandlowiec, Pabianice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
10Rzepka Wiesław Józefrolnik przedsiębiorca, Komorniki, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
11Wojciechowska Jolantarolnik technik, Bytom, nie należy do partii politycznej
12Marciniak Arkadiusz Michałaparatowy przetwórstwa mięsnego, Osiny, nie należy do partii politycznej
13Głowacka Ewahandlowiec, Pabianice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
14Sazon Aneta Katarzynainżynier produkcji, Brzoza, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
15Głowacki Jarosławmagazynier, Pabianice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
16Malinowska Aneta Karolinahandlowiec, Huta Dłutowska, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
17Bańska Katarzyna Aldonastudentka, Kamionka, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
18Nowak Marcin Piotrrolnik, Boguszyce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
19Stawski Mirosławrolnik, Strupiny, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
20Olejniczak Bogusław Andrzejinżynier rolnik, Mięsośnia, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera


Komitet Wyborczy Prawica

1Głowacki Tomasz Bogdannauczyciel, Łódź, członek partii Prawica Marka Jurka
2Pawlak Jerzy Wojciechnauczyciel, Kutno, nie należy do partii politycznej
3Lobka Grzegorz Janusztechnik elektroenergetyk, Łódź, nie należy do partii politycznej
4Halamus Anatolprzedsiębiorca, Sokołówek, członek partii Unia Polityki Realnej
5Michalak Aleksandra Izabelastudentka, Zgierz, nie należy do partii politycznej
6Dębkowski Stanisław Michałemeryt, Łask, nie należy do partii politycznej
7Pieczewska Annastudentka, Borów, nie należy do partii politycznej
8Drabik Mareknauczyciel, Tomczyce, członek partii Prawica Marka Jurka
9Konarska Sylwiatechnik handlowiec, Łowicz, nie należy do partii politycznej
10Struszczyk Adrian Waldemarbezrobotny, Łódź, nie należy do partii politycznej
11Bednarkiewicz Teresaemerytka, Łask, nie należy do partii politycznej
12Ciągło Włodzimierz Adamemeryt, Sieciechów, członek partii Unia Polityki Realnej
13Jurczak Agnieszka Marianauczyciel, Kutno, nie należy do partii politycznej
14Boroski Marekhydraulik, Łowicz, członek partii Prawica Marka Jurka
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny