"Kwaśniewski przyszłości Sojuszu nie wiąże z Napieralskim"

Na sobotniej konwencji Sojuszu ma być prezydent Aleksander Kwaśniewski. - Mamy umowę, że będzie angażował się w naszą kampanię, porze naszych kandydatów - chwali się rzecznik SLD. Czy rzeczywiście? - pisze "Gazeta Wyborcza".
Kwaśniewski popiera, ale tylko siedmiu kandydatów: Tadeusza Iwińskiego (Olsztyn), Annę Bańkowską (Bydgoszcz), Małgorzatę Winiarczyk-Kossakowską (Kielce), Krystynę Łybacką (Poznań), Katarzynę Piekarską (okręg podwarszawski), Leszka Millera (Gdynia). No i najwyraźniej Ryszarda Kalisza, jedynkę w Warszawie.

Kogo brakuje na tej i tak krótkiej liście? Grzegorza Napieralskiego, szefa SLD (jedynka wSzczecinie). - Trudno o czytelniejszy sygnał, że Kwaśniewski przyszłości Sojuszu nie wiąże z Napieralskim - mówi nam jeden z posłów SLD, z frakcji antynapieralskiej.

Cały tekst w serwisie internetowym ''Gazety Wyborczej'' .

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
"Kwaśniewski przyszłości Sojuszu nie wiąże z Napieralskim"
Zaloguj się
  • romp66

    0

    CEL MEDIÓW ATAK NA SLD I PRZEWODNICZĄCEGO GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO!

    POMYSŁY CUDAKÓW Z PO!
    ROŻNE POMYSŁY WIDZIAŁEM, MOŻE GŁUPOTA LUB NADMIERNA PEWNOŚĆ SIEBIE. PAN POSEŁ PO RAFAŁ GRUPIŃSKI I WICEPRZEWODNICZĄCY KLUBU PARLAMENTARNEGO TEJ PARTII OZNAJMIŁ. OŚWIECONY POSEŁ PLATFORMY WYPOWIEDZIAŁ:'PODWYŻKI OPŁAT ZA PRZEDSZKOLA, MAJĄ NA CELU TO, ABY RODZICE I DZIECI SPĘDZALI WIĘCEJ CZASU RAZEM, TO DUŻY PLUS TEGO " . POSEŁ GRUPIŃSKI WYPOWIEDZIAŁ TO POLSAT "GRAFFITI"2011 09.09

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX