Kaczyński: Zakazać Kaczmarkowi mówienia o moim zdrowiu

Jarosław Kaczyński chciał, by Janusz Kaczmarek miał sądowy zakaz wypowiadania się na temat stanu jego zdrowia psychicznego. Sąd w Gdańsku odrzucił ten wniosek - pisze ?Gazeta Wyborcza?.
Poszło o wypowiedzi Kaczmarka dotyczące innego procesu, który były szef MSWiA wytoczył Kaczyńskiemu za nazwanie go "agentem śpiochem". Sąd chciał przy okazji tego procesu skierować Kaczyńskiego na badania psychiatryczne. Kaczmarek w rozmowach z mediami zapewniał, że to nie on wnioskował o zbadanie prezesa PiS. Ujawnił też, że w aktach sprawy są dwie zalakowane koperty z informacjami lekarskimi na temat Kaczyńskiego. Co w nich jest, nie wiadomo.

Jak pisze "Gazeta Wyborcza", kilka dni temu do Kaczmarka dotarł pozew Kaczyńskiego, w którym szef PiS domagał się przeprosin za wypowiedzi dla mediów. Oprócz tego chciał, by sąd zakazał Kaczmarkowi na czas trwania procesu "udzielania osobom trzecim, przede wszystkim prasie, informacji na temat jego wiedzy o zdrowiu psychicznym" prezesa PiS, a także komentowania "w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób" takich informacji.

Cały tekst w serwisie internetowym ''Gazety Wyborczej''.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (21)
Kaczyński: Zakazać Kaczmarkowi mówienia o moim zdrowiu
Zaloguj się
 • aldisek

  Oceniono 16 razy 16

  Nie warto już mówic i pisać o jego zdrowiu psychicznym. Przecież każdy rozsądny widzi i wie, że jest z nim coraz gorzej. A po następnych przegranych wyborach pewna jest podróż (samochodem z ochroniarzami) do Tworek. Ochroniarze oczywiście zostana tam z nim, bo on nadal będzie się bał.

 • majorek355

  Oceniono 16 razy 16

  I to jest ponoć prawnik! Przecież Kaczyński w ogóle nie rozumie prawa, kodeksów, konstytucji,ustaw itd. On rozumie tylko prawo Kalego.

 • arvelli_net

  Oceniono 14 razy 14

  @adalbert.13
  ... da radę, zamknie wszystkich w łagrach a sam stanie na straży... to jest kretyn ale kretyn niebezpieczny, z tych jego przejęzyczeń wyziera prawdziwe oblicze tyrana... Boże chroń Polskę i Europę przed nim!

 • arvelli_net

  Oceniono 14 razy 14

  kaczyński = zakazy, podsłuchy, prowokacje, aresztowania i hołubienie swojej rodziny! oto cała twarz (modo ty moja!) IV RP...

 • lasaron

  Oceniono 13 razy 13

  Prezes jaki jest każdy widzi i coś musi być z tym zdrowiem psychicznym nie tak skoro wdaje się w kolejny spór sądowy. Pieniactwo czy to aby nie problem zdrowotny??

 • adalbert.13

  Oceniono 12 razy 12

  no dobrze a co z resztą społeczeństwa, wszystkich się nie da zakneblować - chyba, że po wyborach w orędziu połączonym z dekretem

 • neumarkt

  Oceniono 11 razy 11

  Jeżeli pan Jarosław ma równo pod sufitem, to Kadafi jest barankiem o sercu biblijnego gołębia !

 • nettan4

  Oceniono 9 razy 9

  DZIWIE SIE ZE JESZCZE MEDIA PISZE O TYM CZLOWIEK KTORY PO TRUPACH CHCE DOJSC DO WLADZY I SKLUCIC CALY SWIAT . A CO NAJGORSZE CO DRUGA ULICA BEDZIE SIE NAZYWALA M.L.KACZYNSCY - SAME POMIKI BENDA I WKONCU NA OLTARZE ICH WYNIOSA .PEZECIEZ TO JEST FANATYCZNY PSYCHOPATA..................

 • klara551

  Oceniono 8 razy 8

  Nikt nie będzie interesował się zdrowiem p.Kaczyńskiego gdy już będzie osoba prywatną. A skoro chce nami rządzić, to mamy prawo wiedzieć czy jest w stanie to robić. Nie chcemy konia w senacie jak to było w Rzymie,ani kota . Nie chcemy też być zmuszanymi do niekończącej się żałoby po zmarłym prezydencie. Negowanie wybranych przez Polaków władz, odmowa współpracy choćby w BBN świadczy o tym,że zdrowiem prezesa powinniśmy na poważnie się zainteresować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX