[WASZYM ZDANIEM] Nowe hasło PO? Raczej słabe

Większości naszych czytelników nie spodobało się zaprezentowane dziś nowe hasło wyborcze PO. Ponad połowa uznała je za złe, ponieważ ?pokazuje, że za mało zrobili?.
W ten sposób hasło "Zrobimy więcej" do godz. 19 w naszym sondażu skojarzyło 2764 osób (56 proc.). 1564 (32 proc.) z głosujących uznało je za dobre, bo "krótkie, konkretne, odnoszące się do rzeczywistości". Wśród 616 (2 proc.) osób hasło nie wzbudziło żadnych emocji.PO opublikowała hasło na swoim oficjalnym profilu na Facebooku tuż po konwencji programowej, na której ujawniła swój program.

Jego priorytety przedstawił Radosław Sikorski. Przyśpieszymy e-administrację. Zniesiemy formularz PIT. Damy ludziom możliwość wyboru, komu przekazać składkę NFZ - mówił szef MSZ. - Wygramy przyszłość dla Polski. Zrobimy więcej - wierzę w to - tak Donald Tusk zakończył swoje przemówienie

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (3)
[WASZYM ZDANIEM] Nowe hasło PO? Raczej słabe
Zaloguj się
 • klara551

  Oceniono 1 raz 1

  Hasło -Polacy zasługują na więcej mówi tylko tyle,że ktoś lub coś ma im dać,tylko kto i co? Może złota rybka lub jakiś stoliczek bajkowy co to sam się nakrywał i zastawiał wszelkim dobrem. Puste hasło jak i puste prezesie obietnice. Hasło -Razem zrobimy więcej jest realne,bo jak wszyscy weźmiemy się do roboty,jak sami zadbamy o otoczenie,osiedle,miasto to razem coś osiągniemy. Polskę mamy budować a nie doić. Polska to nie worek bez dna.Mamy tyle ile wypracujemy,zrobimy a niektórym jak trzeba pomożemy.

 • paw73

  0

  PUSTKA WIELKA PUSTKA, TYLKO ODDANE MEDIA DLA TUSKA!
  POŻEGNAJMY TUSK I JEGO CHOROBĘ!
  BRAK KONCEPCJI NA ROZWÓJ PAŃSTWA , WIĘC TUSK STRASZY !
  KACZYŃSKI STRASZY , TUSK STRASZY = PARANOJA OBYDWU !
  PO =PiS WIĘC TYLKO STRASZENIE IM POZOSTAŁO , W GŁOWACH PUSTAKA !

 • yeti362

  0

  Donald ma Tolę. Retrospekcja tego zdania mówi więcej, a reakcja na słowa wszystko. Dziękujemy Donaldzie za Orliki ale tylko matoły grają w piłkę, których i tak olałeś...nie licz na głosy :nauczycieli/Hall/, sportowców
  Drzewicki później Giersz/, kibiców / wojewodowie/...licz na POmyleńców. OOO. na tych licz zwłaszcza, albo na POzytywnie nastawionych do obietnic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX