Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 26 - Gdynia

Na okręg składają się miasta Gdynia, Słupsk, powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski (oraz obwody głosowania na polskich statkach morskich). Liczba mandatów - 14.
Komiet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Szczypińska Jolanta Irenapielęgniarka dyplomowana, Słupsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Śniadek Janusz Józefinżynier mechanik, Gdynia, nie należy do partii politycznej
3Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvinaekonomista, Gdynia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Sellin Jarosław Danielurzędnik państwowy, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Kozak Zbigniew Ryszardpolitolog, Gdynia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Stanke Piotr Jerzypolitolog, Chojnice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Bonkowski Waldemarprzedsiębiorca rolny, Rekownica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Herbowska Grażynalekarz, Toruń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Barzowski Jerzypolitolog, Rzepnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Łuczyk Mariusz Wojciechnauczyciel, Miastko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Horała Marcin Michałprawnik, Gdynia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Stróżyk Michał Bartłomiejdziennikarz, Rumia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Śliwicki Adam Wojciechzarządca nieruchomości, Świecino, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Naczk Janmechanik, Lębork, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Chajnowska-Włodarska Krystynamenager, Babilon, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Kowalewski Grzegorz Mieczysławprzedsiębiorca, Miechucino, nie należy do partii politycznej
17Kińczyk Krzysztof Mariapolitolog, Dobrzewino, nie należy do partii politycznej
18Wetta Krzysztof Adamnauczyciel, Lębork, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Klepacka Iwona Annadoradca finansowy, Gdynia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Mackiewicz-Sasiak Violetta Liliannapielęgniarka, Reda, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Kępka Teresaksięgowa, Wejherowo, nie należy do partii politycznej
22Maciejewski Dariusz Krzysztofprzedsiębiorca, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
23Saulski Arkady Franciszekpublicysta, Rumia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Wendt Kinga Stefaniastudent, Świecino, nie należy do partii politycznej
25Szulist Grażyna Irenaurzędnik państwowy, Kościerzyna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
26Kaczyńska Mirosława Annaekonomista, Lębork, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
27Ławrukajtis Beata Agnieszkaekonomista, Rumia, nie należy do partii politycznej
28Kujawski Robertprawnik, Słupsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komiet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Jakubiak Elżbieta Renatapedagog, Popowo Parcele, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Makowski Marekprzedsiębiorca, Gdynia, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Adamczyk Bogdan Włodzimierzgrafik komputerowy, Bytów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Kuczmarski Dariusz Stanisławdziennikarz, Rumia, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Nowak Włodzimierz Zbigniewinformatyk, Słupsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Fikus Piotr Mirosławprzedsiębiorca, Chwaszczyno, nie należy do partii politycznej
7Urla Zdzisław Józefinżynier, Gdynia, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Kujawska Wiesława Marianauczyciel, Minkowice, nie należy do partii politycznej
9Wójcik Józef Franciszeknawigator, Rumia, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Nowak Piotr Józefekonomista, Gdynia, nie należy do partii politycznej
11Połoński Marekekonomista, Lębork, nie należy do partii politycznej
12Kwaśniewski Adam Dawidprzedsiębiorca, Wejherowo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Markowski Pawełekonomista, Kępice, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14Dera Zofia Janinatechnik rolny, Kozy, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Ćwik Jolantaekonomista, Kołczygłowy, członek partii Polska Jest Najważniejsza
16Lis Anna Krystynaprzedsiębiorca, Nowęcin, nie należy do partii politycznej
17Serema Wiesława Jadwigapielęgniarka, Rumia, nie należy do partii politycznej
18Schröder Michał Aleksanderprzedsiębiorca, Mosty, nie należy do partii politycznej
19Labuda Maria Barbararencistka, Wysin, nie należy do partii politycznej
20Michnal Krzysztofprzedsiębiorca, Rumia, członek partii Polska Jest Najważniejsza
21Bielicki Wojciech Krzysztoflekarz, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
22Grygiel-Bagińska Gabriela Józefaemeryt, Gdynia, nie należy do partii politycznej
23Korus Czesław Romualddziennikarz, Kędzierzyn-Koźle, nie należy do partii politycznej
24Kwaśniewska Agnieszka Annaekonomista, Wejherowo, nie należy do partii politycznej
25Look Lilianna Mariageodeta, Władysławek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
26Kraszewska Aleksandra Joannamanager, Słupsk, nie należy do partii politycznej
27Cegłowska Kazimiera Annaemeryt, Gdynia, nie należy do partii politycznej
28Cempel Bernadeta Marianauczyciel, Gdynia, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Miller Leszek Cezarypolitolog, Warszawa, członek partii SLD
2Gardias Dorotapielęgniarka, Słupsk, nie należy do partii politycznej
3Kowalik Jacek Jakubnauczyciel, Chojnice, członek partii SLD
4Falkowski Mariusz Jacekekonomista, Gdynia, członek partii SLD
5Gontarek Piotr Paweładministratywista, Lębork, członek partii SLD
6Maj Marta Magdalenaprzedsiębiorca, Rumia, członek partii SLD
7Różański Andrzej Wawrzyniecprzedsiębiorca, Gdynia, członek partii SLD
8Maciejewska Beata Katarzynaekonomistka, Słupsk, członek partii SLD
9Sokołowski Krzysztof Andrzejprzedsiębiorca, Wejherowo, członek partii SLD
10Woźniak Teresaprzedsiębiorca, Debrzno, członek partii SLD
11Kaszuba Bronisławemeryt, Chmielno, członek partii SLD
12Piskorski Zdzisławinżynier, Człuchów, nie należy do partii politycznej
13Kieza Iwonaprzedsiębiorca, Gdańsk, członek partii SLD
14Senger Ryszard Stanisławprawnik, Lipusz, członek partii SLD
15Zalas Krystian Tomaszhistoryk, Słupsk, członek partii SLD
16Kuchta Anna Aleksandrastudentka, Kolonia, nie należy do partii politycznej
17Blindow Dagmara Katarzynaprzedsiębiorca, Wejherowo, członek partii SLD
18Kozłowski Wacław Aleksanderinżynier, Kołczygłowy, członek partii SLD
19Konarska Kinga Łucjahandlowiec, Gdańsk, członek partii SLD
20Bowszys Jarosławaprzedsiębiorca, Gdańsk, członek partii KPEiR
21Gajowy Michał Grzegorzpedagog, Gdynia, członek partii SLD
22Bysewska Teresa Jadwigaprzedsiębiorca, Gdynia, nie należy do partii politycznej
23Bochra Maciej Jakubstudent, Rumia, nie należy do partii politycznej
24Pingot Agnieszka Ewamanager, Gdynia, członek partii SLD
25Wojnowski Arkadiuszprzedsiębiorca, Karwia, członek partii SLD
26Skowron Karolina Martasocjolożka, Warszawa, członek partii Zieloni 2004
27Jaworski Jerzy Mieczysławekonomista, Gdynia, członek partii KPEiR
28Taube Stanisław Kazimierztechnik, Gdynia, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Biedroń Robertpolitolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2Gromadzki Jarosławinformatyk, Słupsk, członek partii Ruch Palikota
3Golonek Agnieszka Barbaraekonomista, Małkowo, nie należy do partii politycznej
4Nowak Sławomir Piotrinż. budownictwa, Gdynia, członek partii Ruch Palikota
5Milewczyk Jarosław Andrzejpolitolog, Lębork, członek partii Ruch Palikota
6Popielski Andrzejinżynier elektryk, Gdynia, nie należy do partii politycznej
7Kruk Tomaszinformatyk, Czarne, nie należy do partii politycznej
8Grodziski Artur Maciejhandlowiec, Chojnice, członek partii Ruch Palikota
9Depczyński Rafał Piotrprawnik, Gdynia, nie należy do partii politycznej
10Krzemiński Michał Krzysztofnauczyciel, Reda, członek partii Ruch Palikota
11Terkiewicz Daria Annasekretarka, Damnica, członek partii Ruch Palikota
12Komar Barbara Karolinasocjolog, Gdynia, członek partii Ruch Palikota
13Darnowska Monika Katarzynapedagog, Rumia, nie należy do partii politycznej
14Turwanicka Justynahandlowiec, Gdynia, nie należy do partii politycznej
15Marks Mateusz Łukaszstudent, Gdynia, nie należy do partii politycznej
16Olszewska Martapsycholog, Chojnice, członek partii Ruch Palikota
17Janowicz Katarzyna Mariaksięgowa, Gdynia, członek partii Ruch Palikota
18Suss Anna Mariaekonomista, Objazda, członek partii Ruch Palikota
19Szymczak Sławomir Mariantechnik mechanik, Słupsk, nie należy do partii politycznej
20Wirkus Marcin Szymoninformatyk, Damnica, członek partii Ruch Palikota
21Richert Tomasz Grzegorzpolitolog, Gdynia, nie należy do partii politycznej
22Wiśniewska Barbaraekonomista, Słupsk, nie należy do partii politycznej
23Popielska-Kozieł Alina Anielaekonomista, Gdynia, nie należy do partii politycznej
24Milewczyk Grzegorz Janusztechnolog uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, Redkowice, członek partii Ruch Palikota
25Jabłoński Tomaszhandlowiec, Rumia, nie należy do partii politycznej
26Suss Lidia Annainż. budownictwa, Objazda, nie należy do partii politycznej
27Bujko Ziemowit Jerzyprzedsiębiorca, Gdynia, członek partii RACJA Polskiej Lewicy


Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Bujanowicz Stanisława Helenainżynier rolnik, Bożepole Wielkie, członek partii PSL
2Kupcewicz Janusz Bogdannauczyciel, Gdynia, nie należy do partii politycznej
3Lewna Hubert Alfonsrolnik, Łączyńska Huta, nie należy do partii politycznej
4Doering Henryk Władysławekonomista, Białogóra, członek partii PSL
5Wąsikowski Leszek Janrolnik, Nadziejewo, członek partii PSL
6Elzanowski Czesław Andrzejinżynier zootechnik, Słupsk, członek partii PSL
7Szatkowski Radosław Janinżynier rolnik, Reda, członek partii PSL
8Batruch Mirosławnauczyciel, Miastko, członek partii PSL
9Pajura Krystyna Ewaekonomista, Gdynia, członek partii PSL
10Pruszak Krzysztof Ludwikpolitolog, Obliwice, członek partii PSL
11Kołodziejski Zdzisławinżynier zootechnik, Wieszyno, członek partii PSL
12Bławat Jerzy Franciszekekonomista, Kościerzyna, nie należy do partii politycznej
13Zawadzki Leszek Andrzejmechanik, Chojnice, członek partii PSL
14Chyłek Alina Barbararolnik, Lębork, członek partii PSL
15Dańczak Eugeniusz Antoniinżynier zootechnik, Motarzyno, członek partii PSL
16Raduński Andrzej Edwarddziennikarz, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
17Konczanin Bogusławapołożna, Człuchów, członek partii PSL
18Kurecki Bogdan Janrolnik, Zamek Kiszewski, członek partii PSL
19Lesner Janusz Czesławekonomista, Reda, członek partii PSL
20Szpakowski Jerzyinżynier transportu, Studzienice, członek partii PSL
21Wiktorowicz-Czapla Elżbieta Mariannanauczyciel, Lębork, członek partii PSL
22Wirkus Katarzyna Gabrielapedagog, Rzepnica, członek partii PSL
23Babińska Hanna Antoninainżynier rolnik, Chojnice, nie należy do partii politycznej
24Holak Ewapedagog, Wejherowo, nie należy do partii politycznej
25Gniazdowska Elżbietainżynier rolnik, Karwieńskie Błota II, członek partii PSL
26Dorniak Tomaszinżynier środowiska, Żukowo, nie należy do partii politycznej
27Stencel Januszprzedsiębiorca, Gdańsk, członek partii PSL
28Sahajdak Jadwiganauczyciel, Kępice, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy

1Meyer Mieczysław Janemeryt, Linia, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Kamińska Elżbietapołożna, Rowy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Ewiak Sławomir Adamglazurnik, Rowy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Hordyniec Waldemarmenadżer, Słupsk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Kowalko Małgorzatamenadżer, Wielka Wieś, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Gałecka Beata Bogumiłaszwacz, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Cieślik Krzysztofślusarz, Objazda, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Sajna Mariolagarbarz, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Leśniak Agata Agnieszkamenadżer, Wielka Wieś, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Daduń Kamila Zofiatechnik technologii żywienia, Bytów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Kościelna Regina Józefagospodyni domowa, Budowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Daduń Franciszekrybak, Budowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Kazimierczak Jerzymechanik, Objazda, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Łunieski Piotrelektryk, Twarogi, nie należy do partii politycznej
15Gabrych Edytakrawcowa, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Kryszałowicz Tomaszkucharz, Ustka, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Ossowski Andrzej Zbigniewemeryt, Włocławek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Drążkowski Wojciech Tomaszkucharz, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
19Dubiel Irenamagazynier, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
20Bruska Beata Elżbietahandlowiec, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
21Bonat Mateusz Waldemartechnik technologii drewna, Słupsk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Biernacki Marekprawnik, Gdynia, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Aziewicz Tadeuszekonomista, Gdynia, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Kłosin Krystyna Mariaekonomista, Rumia, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Plocke Kazimierz Florianinżynier rolnik, Kłanino, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Hoppe Teresa Jadwigainżynier ogrodnik, Gdynia, nie należy do partii politycznej
6Konwiński Zbigniew Marekmenadżer, Słupsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Lamczyk Stanisław Józefpolitolog, Somonino, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Budnik Jerzy Feliksadministratywista, Wejherowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Zajączkowska Alicja Zenobianauczyciel, Lębork, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Lisowska Bożennainżynier budownictwa, Człuchów, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Leik Adam Zygmunturzędnik, Bytów, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Mikulska Nathalie Ninastudent, Gdynia, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Redzimski Leszek Andrzejsocjolog, Chojnice, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Kardaś Jadwigakierowca, Grabno, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Grzeszczuk Halinainżynier budownictwa, Reda, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Szczepański Marekprawnik, Chojnice, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Nowak Adaminżynier leśnik, Cewice, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Kamińska Joanna Katarzynapedagog resocjalizacji, Żukowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Piaskowska Hanna Annaprzedsiębiorca, Kościerska Huta, nie należy do partii politycznej
20Zabrocki Dariusz Robertkurator sądowy, Pasieka, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Kaźmierski Mirosławekonomista, Siemianice, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Holc Anna Elżbietaspedytor, Banino, nie należy do partii politycznej
23Aftanasiuk-Biedrzycka Alicja Barbaraprzedsiębiorca, Jastrzębia Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Kalinowska Jolanta Mariazarządca nieruchomości, Gdynia, członek partii "Socjaldemokracja Polska"
25Daduń Mirosława Janinaekonomista, Gdynia, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Kreft Januszstarszy maszynista, Strzebielino Osiedle, członek partii Platforma Obywatelska RP
27Singer Elżbietaekonomista, Brusy, członek partii Platforma Obywatelska RP
28Szumełda Radomirprzedsiębiorca, Sopot, członek partii Platforma Obywatelska RP
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny