Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 32 - Sosnowiec

Na okręg składają się miasta: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec oraz powiaty: będziński, zawierciański. Liczba mandatów - 9.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Malik Ewa DanutaParlamentarzysta, Sosnowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Andzel Waldemar FranciszekParlamentarzysta, Rogoźnik gmina Bobrowniki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Waszczuk MarcinŻołnierz zawodowy, Katowice, nie należy do partii politycznej
4Sokół Paweł JanRolnik, Koryczany, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Głowacka Halina JózefaNauczyciel, Dąbrowa Górnicza, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Sroka Andrzej WiesławPrawnik, Jaworzno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Grudzińska - Kubik Bożena WładysławaArtystka śpiewaczka, Kęty, nie należy do partii politycznej
8Warwas Robert PiotrPolitolog, Dąbrowa Górnicza, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Materla MariaEkonomistka, Jaworzno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Wydra Przemysław AleksanderNauczyciel, Sosnowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Romaniak Monika MariaFizykoterapeuta, Siewierz, nie należy do partii politycznej
12Szydlik Bożena GrażynaPielęgniarka, Włodowice, nie należy do partii politycznej
13Skarbińska - Poznańska Alicja EwaPielęgniarka, Sosnowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Gruca Michał RomanInżynier rolnik, Dąbrowa Górnicza, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Paś StanisławTechnik hutnik, Sławków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Piątek Zbigniew JózefMistrz sieci i urządzeń gazowych, Dąbrowa Górnicza, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Guzdraj Maciej PiotrPolitolog, Łazy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Zarychta - Surówka Małgorzata WiolettaRadca Prawny, Sosnowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Haładus Krzysztof TadeuszPrzedsiębiorca, Sosnowiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Wróblewski Zbigniew JózefPolitolog, Dąbrowa Górnicza, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Świątek Andrzej StefanDoradca burmistrza, Czeladź, nie należy do partii politycznej
4Męcik Krystyna EwaNauczyciel, Łazy, nie należy do partii politycznej
5Nocoń Jacek SławomirZarządca nieruchomości, Jaworzno, nie należy do partii politycznej
6Wójcik Wacław JanNauczyciel, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
7Bagiński Tadeusz WincentyInżynier budowlany, Psary, nie należy do partii politycznej
8Pisarek Anna LidiaNauczyciel, Czeladź, nie należy do partii politycznej
9Pilecki Mateusz HenrykTechnik geodeta, Sosnowiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Wybańska-Wójcik Ewa TeresaMenedżer, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
11Żak Łukasz StanisławPrawnik, Sosnowiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Wyjadłowska AgnieszkaTłumacz, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
13Mikołajek Monika MariaPrzedstawiciel handlowy, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
14Snopek Andrzej ZdzisławTechnik handlowiec, Będzin, nie należy do partii politycznej
15Pandel Sylwia EwaSpecjalista ds. handlu, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
16Czerwiński Ryszard TadeuszInżynier transportu, Sosnowiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Cygan Renata AleksandraKsięgowa, Sosnowiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Karolczak KazimierzMenadżer, Dąbrowa Górnicza, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Klepacz Witold JanuszInżynier budownictwa, Sosnowiec, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Konus Magdalena JoannaKsięgowa, Świętochłowice, członek partii Partia Kobiet
4Czarski Michał AdamEkonomista, Sosnowiec, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Gajda MarianInżynier budownictwa, Zawiercie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6Barański Marek JanuszNauczyciel akademicki, Sosnowiec, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Gierczak Mariusz TomaszMenadżer, Dąbrowa Górnicza, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Pietrzyk Rafał JanGeolog, Będzin, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9Gajdzik - Stępniak Ewa AnielaNauczyciel akademicki, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
10Łatak Stefan PawełEkonomista, Jaworzno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11Frankowska BogusławaHandlowiec, Jaworzno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Pawłowska Monika AnnaStudent, Dzewki, nie należy do partii politycznej
13Bierońska Ewa KatarzynaGeolog, Sławków, nie należy do partii politycznej
14Czekajski Marek MichałEkonomista, Czeladź, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Sienicki Edward TadeuszEmeryt, Sławków, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
16Pasamonik Przemysław BartoszPolitolog, Przeczyce, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17Kobus Katarzyna MariaPracownik samorządowy, Szczekociny, nie należy do partii politycznej
18Borowiec Bożena EwaSocjolog, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Borkowski JerzyPrzedsiębiorca, Dąbrowa Górnicza, członek partii Ruch Palikota
2Koralewska Jolanta KrystynaTłumacz jezyka angielskiego, Katowice, członek partii Ruch Palikota
3Gołębiowski Roman PawełTechnik elektroenergetyk, Sosnowiec, członek partii Ruch Palikota
4Zarzycka Monika BożenaEkonomista, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
5Lassok Sławomir JacekDyrektor hotelu, Mysłowice, członek partii Ruch Palikota
6Hyciek BeataStudent, Oświęcim, nie należy do partii politycznej
7Płuciennik Rafał GrzegorzInformatyk, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
8Wróblewski Aureliusz BernardKierownik biura projektowego, Jaworzno, członek partii Ruch Palikota
9Kowalski Jan MarcinInformatyk, Poręba, nie należy do partii politycznej
10Stroński Mirosław JerzyMasażysta, Sosnowiec, członek partii Ruch Palikota
11Cebo Jolanta JoannaTechnik chemii analitycznej, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
12Kramer Renata EwaEkonomista, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
13Dajnowski Marek StanisławSocjolog, Dąbrowa Górnicza, członek partii Ruch Palikota
14Chejczyk AgnieszkaInspektor, Sosnowiec, członek partii Ruch Palikota
15Bawer Beata BarbaraBez zawodu, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
16Bednarczyk Maria EwaTechnik ekonomista, Zawiercie, nie należy do partii politycznej
17Żuchowicz AdamPrzedsiębiorca, Będzin, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Dąbrowa StanisławRolnik, Pilica, członek partii PSL
2Pawelec MariuszTransportowiec, Jaworzno, członek partii PSL
3Bober Edward JózefPolitolog, Dąbrowa Górnicza, członek partii PSL
4Ślusarczyk Joanna JadwigaMeliorant, Poręba, członek partii PSL
5Król Ewa TeresaLekarz neurolog, Sosnowiec, członek partii PSL
6Kołton Mariusz JanChemik, Niegowonice, nie należy do partii politycznej
7Paks Stanisław MarekOgrodnik, Nowa Wieś, członek partii PSL
8Binko Zbigniew ZenonPszczelarz, Rogoźnik, członek partii PSL
9Hanc Aneta GrażynaPracownik naukowy, Szczekociny, nie należy do partii politycznej
10Janik Ewa BarbaraPrzedsiębiorca, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
11Majka Tomasz KrzysztofTrener piłkarski, Jaworzno, członek partii PSL
12Górny Tomasz MarcinPedagog, Czeladź, nie należy do partii politycznej
13Machura Danuta StanisławaKsięgowa, Poręba, nie należy do partii politycznej
14Janeczek Dariusz PiotrPracownik biurowy, Dąbrowa Górnicza, członek partii PSL
15Czekaj Sławomir AdamGórnik mechanik, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
16Bielec Katarzyna KarolinaMenadżer handlu zagranicznego, Będzin, członek partii PSL
17Masłowska MagdalenaPośrednik w obrocie nieruchomościami, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
18Latos Marcin MieczysławMenadżer sportu, Sosnowiec, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Wajda-Gałązka Beata IrenaTechnik Ekonomista, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
2Piąty Robert MarcinPolitolog, Będzin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Kocur StefanEmeryt, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
4Kołodziejczyk Izabela KatarzynaPracownik biurowy, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
5Gałązka Rafał WojciechTechnik mechanik, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
6Gazy Iwona KatarzynaAsystent pocztowy, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
7Taraska Agnieszka KatarzynaTechnik żywienia i gospodarstwa domowego, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
8Jadczak Łukasz AndrzejMateriałoznawca, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
9Iwanek Agata ElżbietaPielęgniarka, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
10Grodzki Lech CzesławTechnolog budowy maszyn, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
11Baran Przemysław KrzysztofSocjolog, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
12Rzewnicka Dorota AleksandraTechnik górnik, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
13Szczęch MałgorzataCukiernik przemysłowy, Czeladź, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Kocot Marcin GrzegorzOchroniarz, Będzin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Kotnis DobromirFilozof, Zawiercie, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Saługa Wojciech PawełParlamentarzysta, Jaworzno, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Małecka-Libera Beata MariaParlamentarzysta, Dąbrowa Górnicza, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Pisalski Grzegorz OttokarParlamentarzysta, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
4Pięta JarosławParlamentarzysta, Sosnowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Śliwińska Anna ElżbietaParlamentarzysta, Sosnowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Szaleniec Zbigniew MarianParlamentarzysta, Czeladź, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Van Der Coghen Piotr ArturRatownik górski, Podlesice, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Nemś Anna EwaPracownik samorządowy, Zawiercie, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Matyba Natalia SylwiaPracownik samorządowy, Katowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Potępa Maria BarbaraLekarz medycyny, Będzin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Pasek Tomasz DariuszPrzedsiębiorca, Dąbrowa Górnicza, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Sendobry Marta TeresaStudentka, Sosnowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Śliwa Monika TeresaOrganizator produkcji filmowo-telewizyjnej, Będzin, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Zając Michał ŁukaszNauczyciel, Sosnowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Przybylak Bogusława HenrykaEkonomista, Wojkowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Kucia RenataPracownik samorządowy, Jaworzno, nie należy do partii politycznej
17Hermanowicz Zbigniew StefanNauczyciel, Gliwice, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Stachowicz Katarzyna KarolinaFilolog języka polskiego, Dąbrowa Górnicza, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Prawica

1Synowiec Jarosław RyszardGórnik, Sosnowiec, członek partii Unia Polityki Realnej
2Romanek Bartosz PrzemysławStudent, Poręba, członek partii Unia Polityki Realnej
3Gwiazda ZdzisławaPublicystka, Sosnowiec, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
4Kokoszka Jerzy WłodzimierzAutomatyk elektronik, Dąbrowa Górnicza, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
5Nowak Zyta LucynaNauczycielka, Sosnowiec, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
6Wychowaniec Jacek JerzyInformatyk, Sosnowiec, członek partii Unia Polityki Realnej
7Jaroszewska CzesławaEkonomistka, Sosnowiec, członek partii Unia Polityki Realnej
8Okarma Jan JózefElektromechanik, Sosnowiec, członek partii Unia Polityki Realnej
9Romanek Ewa MałgorzataNauczyciel, Poręba, nie należy do partii politycznej
10Kwiecień Grzegorz LeszekBudowlaniec, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
11Kempa Jolanta WiesławaGeolog, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
12Dubiel Andrzej MarcinMenedżer kultury, Czeladź, nie należy do partii politycznej
13Koza Patryk JanuszMechanik, Sarnów, nie należy do partii politycznej
14Kowalski Konrad HenrykLekarz medycyny, Sosnowiec, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny