Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 33 - Kielce

Na okręg składa się województwo świętokrzyskie. Liczba mandatów - 16.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Kempa Beata Agnieszka prawnik, Syców, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Rusiecki Jarosław socjolog, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Zuba Maria inżynier elektryk, Suchedniów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Bętkowski Andrzej Krzysztof menadżer sportu, Skarżysko-Kamienna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Lipiec Krzysztof Bogdan nauczyciel, Starachowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Kwitek Marek parlamentarzysta, Sandomierz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Olendzka Halina Bronisława lekarz medycyny, Kielce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Latosiński Bogdan Jan kierowca, Gumienice Straszniów, nie należy do partii politycznej
9Sołtysiak Małgorzata Krystyna kurator rodzinny, Kielce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Piątek Zbigniew Jacek trener, Kielce, nie należy do partii politycznej
11Nassalski Paweł Adam psycholog społeczny, Warszawa, nie należy do partii politycznej
12Janiszewski Lech Tadeusz inżynier elektronik, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Forkasiewicz Grzegorz Paweł politolog, Rytwiany, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Olejnik Małgorzata Dorota pracownik administracji, Włoszczowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Gawlik Stanisława Marianna ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
16Faryna Paweł Adam nauczyciel, Skroniów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Leśniewicz Danuta pracownik samorządowy, Fałków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Kowalczyk Bogusław Sławomir przedsiębiorca, Tomaszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Grządziel Andrzej historyk, Opatów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Wicha Renata Elżbieta pedagog, Kielce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Nawrot Janusz przedsiębiorca, Kaczkowice, nie należy do partii politycznej
22Gębski Mieczysław przedsiębiorca, Długojów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Nowak Stanisław Eustachy nauczyciel, Włoszczowa, nie należy do partii politycznej
24Zgrzywa Romuald Leon przedsiębiorca, Staszów, członek partii Stronnictwo "Piast"
25Barwinek Beata Jadwiga nauczyciel, Kielce, nie należy do partii politycznej
26Wiśniewska Anna emeryt, Solec-Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
27Lenart Andrzej Marek pracownik samorządowy, Końskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28Dzwonek Michał Jan elektromonter, Zakrucze, nie należy do partii politycznej
29Kowalczyk Anna księgowa, Śnieżkowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
30Ramus Tomasz nauczyciel, Sandomierz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
31Duda Jadwiga pracownik samorządowy, Domaszowice, nie należy do partii politycznej
32Kaczmarek Tomasz Krzysztof emeryt, Wrocław, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Pilch Jacek Grzegorz filolog, Tarnów, członek partii PJN
2Skuza Grażyna ekonomista, Brzegi, członek partii PJN
3Klamczyński Jan Tadeusz mechanik, Szydłów, nie należy do partii politycznej
4Kubicki Kamil politolog, Baczyna, członek partii PJN
5Grzybowski Jacek Ksawery przedsiębiorca, Skarżysko-Kamienna, członek partii PJN
6Ogonowski Przemysław student, Zajączkowice, członek partii PJN
7Staszek Grażyna Teresa nauczyciel, Chęciny, członek partii PJN
8Przygodzki Krzysztof Karol przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej
9Bandrowska Eliza Jolanta księgowa, Kielce, nie należy do partii politycznej
10Tomaszewski Marek Jarosław specjalista ds. reklamy, Ćmielów, członek partii PJN
11Pisarczyk Agnieszka Beata technik ekonomista, Wiśniówka, nie należy do partii politycznej
12Fijałkowski Tomasz inżynier mechanik, Kielce, członek partii PJN
13Kościelniak Ireneusz Jan przedsiębiorca, Starachowice, członek partii PJN
14Chudzik Krzysztof Janusz urzędnik państwowy, Mnichów, członek partii PJN
15Lach Andrzej mechanik kierowca, Brzeziny, członek partii PSL
16Jakubowska Agnieszka Sylwia handlowiec, Kielce, nie należy do partii politycznej
17Cierpiał Anna Dorota ekonomista, Bardo, członek partii PJN
18Kaczmarczyk Urszula Justyna przedsiębiorca, Kostomłoty II, członek partii PJN
19Polanowska-Połetek Agnieszka Ewa spedytor, Kielce, nie należy do partii politycznej
20Zyk Urszula Katarzyna przedsiębiorca, Łódź, nie należy do partii politycznej
21Mes Jolanta Iwona technik żywienia, Łódź, nie należy do partii politycznej
22Dudzik Damian Tadeusz student, Cedzyna, nie należy do partii politycznej
23Zdziebło Katarzyna Małgorzata rolnik, Bardo, członek partii PJN
24Jaworska Monika Ewa marketingowiec, Kielce, nie należy do partii politycznej
25Domagała Dariusz Tomasz handlowiec, Brynica Sucha, nie należy do partii politycznej
26Błaszczyk Karolina student, Górno, członek partii PJN
27Znojek Daniel Józef operator urządzeń komputerowych, Bęczków, nie należy do partii politycznej
28Strzelec Edyta Helena pielęgniarka, Kielce, nie należy do partii politycznej
29Witek Łukasz Czesław kelner, Kielce, członek partii PJN
30Chmielewska Monika Elżbieta księgowa, Czerwony Most, członek partii PJN
31Nowińska Anita Maria menadżer, Kielce, członek partii PJN
32Skuza Zdzisław Piotr socjolog, Kielce, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Kopyciński Sławomir Piotr ekonomista, Kielce, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Milcarz Henryk Mieczysław ekonomista, Zabłocie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Winiarczyk-Kossakowska Małgorzata Dorota nauczyciel akademicki, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Kizińska Bożena Maria nauczyciel, Kielce, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Jaskiernia Jerzy Andrzej prawnik, Warszawa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6Nowaczek Piotr Rafał pedagog, Starachowice, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Gierada Jan inżynier, Kielce, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Romanowska Irena Anna przedsiębiorca, Busko-Zdrój, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9Gajda Jan lekarz ortopeda, Skarżysko-Kamienna, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10Malinowski Krzysztof Andrzej zootechnik, Włoszczowa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11Grabowski Józef inżynier metalurg, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Magierowska Jolanta przedsiębiorca, Tarłów, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13Marczewski Sławomir Szczepan lekarz, Końskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
14Zygan Marek Józef nauczyciel, Jędrzejów, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Gorczyca Janusz Wiesław inżynier, Połaniec, nie należy do partii politycznej
16Witkowska Grażyna Maria pielęgniarka, Raków, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17Karpińska Halina nauczyciel, Skarżysko-Kamienna, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
18Libuda Józef prawnik, Kielce, nie należy do partii politycznej
19Gliwa Bogusław Franciszek inżynier telekomunikacji, Kielce, nie należy do partii politycznej
20Gugulski Jacek Mariusz ekonomista, Chęciny, nie należy do partii politycznej
21Krupa Katarzyna Izabela nauczyciel, Końskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
22Curyło Marian Władysław przetwórca zbożowy, Tarnów, członek partii Partia Regionów
23Kowalski Tomasz Norbert przedsiębiorca, Ożarów, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
24Zawarczyńska Maria Jolanta pielęgniarka, Pińczów, nie należy do partii politycznej
25Dziama Teresa Maria inżynier meliorant, Nowa Wieś, nie należy do partii politycznej
26Bęben Małgorzata Barbara pracownik administracyjno-biurowy, Wola Kopcowa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
27Osmoła Dorota ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
28Maciejski Stanisław inżynier, Bieliny, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
29Wasińska Urszula studentka, Końskie, nie należy do partii politycznej
30Wysocka Wioletta Elżbieta ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
31Malesza Agnieszka studentka, Mirzec-Majorat, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
32Sarnecka Magdalena Maria ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Cedzyński Jan inżynier budownictwa, Górno-Parcele, członek partii RACJA PL
2Sojka-Głuszak Dobrosława Hanna sadownik, Chomentówek, członek partii Ruch Palikota
3Strzelec Ewa farmaceutka, Skarżysko-Kamienna, członek partii Ruch Palikota
4Kałka Robert Szczepan elektromonter, Mieronice, członek partii Ruch Palikota
5Borowiecki Aleksander Paweł lekarz, Kluczewsko, członek partii Ruch Palikota
6Słomka Karolina studentka, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Ruch Palikota
7Kamizela Krzysztof Jerzy handlowiec, Kielce, członek partii Ruch Palikota
8Baćkowski Marek Wojciech prawnik, Borków, członek partii Ruch Palikota
9Górecka-Mameła Aleksandra Hanna nauczycielka, Kielce, nie należy do partii politycznej
10Zdanowska Maria Władysława nauczycielka, Busko-Zdrój, członek partii Ruch Palikota
11Sito Sylwia studentka, Ostrów, członek partii Ruch Palikota
12Morawiak Anna Teresa księgowa, Kielce, nie należy do partii politycznej
13Winnicka Sylwia Magdalena nauczycielka, Starachowice, nie należy do partii politycznej
14Woś Daniel inżynier budownictwa drogowego, Piekoszów, członek partii Ruch Palikota
15Gawłowska Anna Maria inżynier mechanik, Kielce, członek partii Ruch Palikota
16Jaszczyk Bożena Krystyna ekonomistka, Skarżysko-Kamienna, członek partii Ruch Palikota
17Burek Aleksandra Katarzyna ekonomistka, Kielce, nie należy do partii politycznej
18Broniś Jan Janusz elektronik, Kielce, członek partii Ruch Palikota
19Oliwkiewicz Ewa Anna nauczycielka, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej
20Stępień Bogumił kierowca, Gostków, członek partii RACJA PL
21Jałocha Tomasz Grzegorz ratownik WOPR, Jędrzejów, członek partii RACJA PL
22Omiotek Sylwia Gabriela dziennikarka, Kętrzyn, członek partii Ruch Palikota
23Oliwkiewicz Kamil Łukasz hotelarz, Busko-Zdrój, członek partii RACJA PL
24Bardzki Tomasz likwidator szkód majątkowych, Kielce, członek partii RACJA PL
25Tarnopolski Marek Krzysztof złotnik-jubiler, Starachowice, nie należy do partii politycznej
26Zdanowski Michał Paweł informatyk, Busko-Zdrój, członek partii Ruch Palikota
27Moskwa Mirosław Józef technik elektryk, Kielce, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Jarubas Adam Sebastian urzędnik samorządowy, Błotnowola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Pawlak Mirosław Antoni nauczyciel, Mierzawa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Górczyński Jarosław Jacek urzędnik samorządowy, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
4Gos Marek urzędnik administracji państwowej, Ruda Strawczyńska, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Żołądek Piotr Bogusław urzędnik samorządowy, Łabędziów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Kotowski Kazimierz Jerzy urzędnik samorządowy, Opatów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Muzoł Małgorzata urzędnik państwowy, Sędziszów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Garczewski Romuald Zygmunt urzędnik samorządowy, Staszów, nie należy do partii politycznej
9Nagórny Ryszard architekt, Sandomierz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Soboń Bogdan Marian urzędnik samorządowy, Wyszyna Rudzka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Kręcka Jolanta lekarz medycyny, Starachowice, nie należy do partii politycznej
12Gierada Bogdan Kazimierz urzędnik samorządowy, Zamkowa Wola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Dziubek Grzegorz Artur urzędnik państwowy, Rogienice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Kobierski Zdzisław inżynier, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej
15Kędzierska Magdalena Dorota urzędnik państwowy, Kielce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Stoksik Adam Ludwik historyk, Krzczonów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Moskwa Jan urzędnik samorządowy, Pińczów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Gajewski Krzysztof Marian urzędnik samorządowy, Sarnia Zwola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Adamczyk Maria Janina urzędnik państwowy, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
20Przybylski Wojciech Antoni lekarz medycyny, Kielce, nie należy do partii politycznej
21Skotnicki Michał Tomasz urzędnik samorządowy, Szydłów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22Słonina Joanna Katarzyna urzędnik samorządowy, Górki, nie należy do partii politycznej
23Rybczyk Jolanta Halina technolog żywności, Przededworze, nie należy do partii politycznej
24Niedzielska Iwona Mariola artysta estradowy, Koszalin, nie należy do partii politycznej
25Jaros-Urbaniak Anna Teresa lekarz medycyny, Bliżyn, nie należy do partii politycznej
26Kolarz Jerzy Adam urzędnik samorządowy, Bronina, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
27Popczyk-Fiecek Wanda Anna nauczyciel, Komorniki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
28Stanioch Małgorzata Maria urzędnik samorządowy, Kielce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
29Szymańska Małgorzata Ewa lekarz medycyny, Bodzentyn, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
30Masternak Stanisław Kazimierz urzędnik samorządowy, Skrzypaczowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
31Cymerys Kazimierz Tadeusz kontroler, Warszawa, nie należy do partii politycznej
32Oczkowicz Beata urzędnik państwowy, Kielce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Olszewski Mariusz Jacek dziennikarz, Kielce, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Domagała Zbigniew technik mechanik, Opatkowice Cysterskie, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Kęsy Henryk Wiesław prawnik, Opatów, nie należy do partii politycznej
4Sułek Wojciech Mateusz student, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
5Łutczyk Karol Jerzy politolog, Kielce, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Baryło Władysław przedsiębiorca, Oględów, nie należy do partii politycznej
7Kasińska Magdalena krawcowa, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej
8Bitner-Kowalska Marzena ekonomista, Wojciechów, nie należy do partii politycznej
9Libera Antoni Mieczysław emeryt, Radlin, nie należy do partii politycznej
10Jońca Stanisław Szymon starszy monter, Osiek, nie należy do partii politycznej
11Siwiec Joanna Katarzyna inżynier budownictwa, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej
12Studniarz Waldemar technik bhp, Gacki Osiedle Robotnicze, nie należy do partii politycznej
13Nowek Wiesław konserwator, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej
14Walerowicz Wiesław Józef ekonomista, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
15Rogal Kasjan informatyk, Skowronno Dolne, nie należy do partii politycznej
16Jurczak Sylwia Barbara pedagog, Suchedniów, nie należy do partii politycznej
17Baran Dorota rolnik, Pawłowice, nie należy do partii politycznej
18Zawisza Magda Katarzyna technik ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
19Sabat Cezary Sebastian odlewnik, Końskie, nie należy do partii politycznej
20Siarek Karol Łukasz przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej
21Gajos Bernardeta przedstawiciel handlowy, Sędziszów, nie należy do partii politycznej
22Fijałkowski Dominik Robert technik mechanik, Sieńsko, nie należy do partii politycznej
23Makowska Krystyna emerytka, Kielce, nie należy do partii politycznej
24Skowrońska Agnieszka Emilia rolnik, Widełki, nie należy do partii politycznej
25Wójcik Agnieszka Monika ekspedytor, Sędziszów, nie należy do partii politycznej
26Stach Sylwia agent ubezpieczeniowy, Skowronno Dolne, nie należy do partii politycznej
27Jagieło Maciej Zbigniew mechanik maszyn, Starachowice, nie należy do partii politycznej
28Masternak Adrian Andrzej student, Janik, nie należy do partii politycznej
29Możdżeń Aneta Dorota studentka, Kielce, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
30Paściak Helena Urszula pielęgniarka, Kielce, nie należy do partii politycznej
31Wroński Andrzej Albin menedżer przetwórstwa mięsnego, Starachowice, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Okła-Drewnowicz Marzena poseł na Sejm RP, Skarżysko-Kamienna, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Miodowicz Konstanty Bronisław etnograf, Busko-Zdrój, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Pacelt Zbigniew nauczyciel, Warszawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Gierada Artur Daniel politolog, Kielce, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Irla Jadwiga Józefa nauczyciel, Bogucice I Stara Wieś, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Pietrzczyk Lucjan Marek urzędnik państwowy, Bilcza, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Suchański Jerzy Zdzisław nauczyciel akademicki, Kielce, członek partii "Socjaldemokracja Polska"
8Capała Tomasz Jarosław ekonomista, Starachowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Niżyński Krzysztof Andrzej kontroler ruchu lotniczego, Sandomierz, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Janik Renata Urszula pracownik samorządowy, Zagnańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Schwerzler Karina Anna urzędnik państwowy, Dyszów Gajówka, nie należy do partii politycznej
12Gosek Agnieszka Barbara politolog, Kielce, nie należy do partii politycznej
13Bodzioch Adam Andrzej weterynarz, Odonów, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Bryk Józef pracownik administracji rządowej, Staszów, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Modras Małgorzata Ewa pracownik samorządowy, Malice Kościelne, nie należy do partii politycznej
16Jarosz Karolina Dominika pracownik samorządowy, Jędrzejów, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Radłowska-Raban Małgorzata Ewa lekarz, Denkówek, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Jedliński Marek Paweł ekonomista, Jabłonna, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Radlak Sławomir inżynier elektroenergetyk, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Zielonka Jolanta Ewa nauczyciel, Makoszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Kański Artur Józef nauczyciel, Tuczępy, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Grzesiak-Witek Danuta nauczyciel akademicki, Sandomierz, nie należy do partii politycznej
23Michalska Marzena Marta farmaceuta, Starachowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Kiejzik-Wegener Wanda psycholog, Zielona Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
25Szczypiór Krzysztof Antoni inżynier telekomunikacji, Oblęgorek, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Staciwa Sławomir Witold nauczyciel, Kłucko, członek partii Platforma Obywatelska RP
27Mik Janusz Sylwester menadżer, Suchedniów, nie należy do partii politycznej
28Woźniak Michał Paweł urzędnik samorządowy, Mieronice, członek partii Platforma Obywatelska RP
29Pierzak Ryszard inżynier mechanik, Włoszczowa, nie należy do partii politycznej
30Pytlak Wiktor politolog, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Platforma Obywatelska RP
31Zych Tomasz Władysław inżynier organizator przemysłu, Łubnice, członek partii Platforma Obywatelska RP
32Marczewska Marzena Anna nauczyciel akademicki, Kielce, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera

1Ślęzak Zbigniew Andrzej inżynier technolog żywności, Starachowice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Szlęk Tomasz Roman rolnik, Sielec Kolonia, nie należy do partii politycznej
3Bąk Józef Stanisław rolnik, Budziska, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Cichoń Monika Grażyna studentka, Sośniczany, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Jabłoński Stanisław Wiktor rencista, Kielce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Bała Ryszard emerytowany hutnik, Moskorzew, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
7Ślusarczyk Edyta Monika pedagog, Pępice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
8Wijas Sławomir Andrzej budowlaniec, Łopuszno, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
9Jelonek Jan Adam rolnik, Julianów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
10Łukomska Grażyna Marta technik ekonomista, Zagnańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
11Borowiec Piotr Grzegorz inżynier metali, Kostomłoty I, nie należy do partii politycznej
12Krawczyk Kazimierz Ignacy technik-rolnik, Brzozówka, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
13Buras Janusz rolnik, Zakrzów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
14Dawgiert Elżbieta Maria ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
15Wojsa Leszek Franciszek inżynier mechanik, Kielce, członek partii Liga Polskich Rodzin
16Wilk Urszula Katarzyna sprzedawca, Czostków, nie należy do partii politycznej
17Łuckiewicz Grzegorz budowlaniec, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej
18Pawlik Janina Henryka emerytka, Kielce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
19Kozieł Andrzej Stanisław rolnik, Promnik, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
20Sydor Aleksandra Zofia technik-rolnik, Maciejowice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
21Bednarz Jerzy Stanisław emerytowany nauczyciel, Kielce, członek partii Liga Polskich Rodzin
22Zalewska Jadwiga Danuta emerytka, Włostów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
23Raus Wacław hydraulik, Korczyn, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
24Czupryńska Teresa Marianna emerytka, Wielebnów-Zasłońce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
25Misztal Mieczysław Antoni technik kolejowy, Zawada, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
26Dąbrowska Elżbieta Helena księgowa, Skarżysko-Kamienna, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
27Czernik Marek agent ubezpieczeniowy, Rosiejów, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Zarzycki Wojciech Józef matematyk, Staszów, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Adamczyk Piotr Paweł przedsiębiorca, Wola Kopcowa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3Wilk Jacek prawnik, Warszawa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
4Lewicki Dawid Marian student, Kielce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5Banasik Agata Ewa studentka, Tarnów, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6Łosiak Michał student, Kielce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Kasprzyk Kornel Paweł student, Kielce, nie należy do partii politycznej
8Bodo Łukasz projektant konstrukcji, Wola Lipieniecka Duża, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
9Burczyn Jakub Maciej architekt, Kielce, nie należy do partii politycznej
10Siudak Aleksandra Anna chemik, Kielce, nie należy do partii politycznej
11Wilk-Stawarz Justyna Magdalena socjolog, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
12Mazur Paulina Teresa studentka, Barycz, nie należy do partii politycznej
13Foremniak Justyna studentka, Wólka Bodzechowska, nie należy do partii politycznej
14Siudak Michał Jan przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej
15Ogonowska Paulina Kinga studentka, Małogoszcz, nie należy do partii politycznej
16Bilnicka Katarzyna Agnieszka muzyk, Kielce, nie należy do partii politycznej
17Urbanowicz Adam sprzedawca, Kielce, nie należy do partii politycznej
18Tyrka Bartosz Michał historyk, Kielce, nie należy do partii politycznej
19Dudek Czesław technik, Leszczyny, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Grandys Elżbieta pedagog, Kielce, członek partii Prawica Marka Jurka
2Krysa Grzegorz Andrzej nauczyciel, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii Prawica Marka Jurka
3Ryk Jan ślusarz-mechanik, Kielce, członek partii Prawica Marka Jurka
4Goliat Władysława Marianna nauczyciel, Łagów, członek partii Prawica Marka Jurka
5Ameryk Paweł Walenty nauczyciel, Włoszczowa, nie należy do partii politycznej
6Syska Bożena ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej
7Grudzień Cezary teolog, Kielce, członek partii Prawica Marka Jurka
8Banasińska Ewa Maria fizyk-inspektor ochrony radiologicznej, Kielce, nie należy do partii politycznej
9Szostak Łukasz politolog, Biedrzykowice, członek partii Prawica Marka Jurka
10Klusek Aleksandra Urszula nauczyciel, Kielce, nie należy do partii politycznej
11Orlikowski Michał Wiktor student, Kielce, członek partii Prawica Marka Jurka
12Kobyłecka Anna gospodyni domowa, Krajno-Parcele, członek partii Prawica Marka Jurka
13Leksycka Justyna Dorota rencista, Kielce, nie należy do partii politycznej
14Szczęsna Aneta Karolina nauczyciel, Piekoszów, nie należy do partii politycznej
15Piwowarczyk Bogdan Paweł technik budowlany, Krzyżka, nie należy do partii politycznej
16Chatys Wanda mediator rodzinny, Skroniów, nie należy do partii politycznej
17Iłowski Andrzej Stanisław przedsiębiorca, Grabków, członek partii Europa Wolnych Ojczyzn, Partia Polska
18Kolasa Bożena nauczyciel, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
19Kubik Daniel Stanisław inżynier budownictwa lądowego, Kielce, nie należy do partii politycznej
20Salwa Teresa kaletnik, Kamionki, nie należy do partii politycznej
21Zemsta Ryszard Piotr inżynier elektryk, Kielce, nie należy do partii politycznej
22Kowalczyk Małgorzata Kamila studentka, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej
23Bochenek Jan Bolesław rencista, Końskie, nie należy do partii politycznej
24Kanafa Helena pracownik umysłowy, Kielce, nie należy do partii politycznej
25Szlufik Zdzisław technik elektronik, Krajno-Parcele, nie należy do partii politycznej
26Chrzanowska Zofia Maria ekonomista, Mniów, nie należy do partii politycznej
27Zdyb Jarosław politolog, Brzozowa, nie należy do partii politycznej
28Kobus Joanna studentka, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej
29Jaszczyk Zbigniew Józef inżynier telekomunikacji, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny