Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 34 - Elbląg

Na okręg składa się miasto Elbląg oraz powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki. Liczba mandatów - 8.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Krasulski Leonard Seweryn poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Elbląg, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Kulczyk Joanna mgr inż. zootechnik, Odmy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Babalski Zbigniew inż. rolnictwa, Ostróda, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Necio Jerzy nauczyciel, mgr historii, Kamińsk, nie należy do partii politycznej
5Kobryń-Szczepańska Dorota nauczyciel, Elbląg, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Polański Marek Józef mgr fizyki, nauczyciel, Iława, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Koniecko Adam mgr inż. rolnik, Pasłęk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Nawrocki Przemysław Aleksander ekonomista, Lidzbark, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Ołdakowski Adam inż. rolnik, Witki, nie należy do partii politycznej
10Kielak Danuta administratywista, Kraszewo, nie należy do partii politycznej
11Straus Adam ślusarz - mechanik, Nowe Miasto Lubawskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Motyka-Kozioł Karolina mgr zarządzania, Braniewo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Waszczak Renata Magdalena technik kolejnictwa, Działdowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Ulewicz Andrzej pedagog, Olsztyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Wrońska Anna Weronika mgr pedagogiki, Elbląg, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Sadowski Jan Adam mgr administracji, Susz, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Pukin Edward menadźer, Elbląg, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Świergolski Adam Roman nauczyciel, Susz, nie należy do partii politycznej
3Kościuk Tadeusz geodeta, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Krystochowicz Tomasz urzędnik państwowy, Nowe Miasto Lubawskie, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Sobieska zu Schwarzenberg Małgorzata Maria nauczyciel, Ostróda, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Warcaba Kamila Teresa radca prawny, Wilczkowo, nie należy do partii politycznej
7Bondar Robert Tadeusz przedsiębiorca, Elbląg, nie należy do partii politycznej
8Płussa Lidia Marta pielęgniarka, Elbląg, nie należy do partii politycznej
9Kłosowski Arkadiusz Piotr nauczyciel, Brzozie Lubawskie, członek partii Unia Polskich Ugrupowań Monarchistycznych
10Gula Elżbieta inż. ogrodnictwa, Pikus, nie należy do partii politycznej
11Dębowska Sylwia menadżer, Cięćk, nie należy do partii politycznej
12Jastrzębska Sylwia Beata pracownik samorządowy, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Mikołajczyk Dariusz Olaf pedagog, Lidzbark Warmiński, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Mańkut Władysław ekonomista, Elbląg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Janczuk Danuta Anna mgr inż.rolnictwa, Elbląg, nie należy do partii politycznej
3Bojko Edward nauczyciel, Iława, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
4Sowicka Małgorzata Dorota nauczyciel, Elbląg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Przyborowski Wincenty Marian technik administracji, Braniewo, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6Galikowska Anna Justyna prawnik, politolog, Pasłęk, nie należy do partii politycznej
7Bubeła Jerzy zarządzanie w administracji, Górowo Iławeckie, nie należy do partii politycznej
8Nadarzewska Ludmiła Małgorzata leśnik, Tymawa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9Jóżwiak Grażyna pedagog, Orneta, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10Wierzbowska Magdalena nauczyciel, Słobity, nie należy do partii politycznej
11Głowacki Zbigniew Alojzy mgr inż.geodeta, Susz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Wiśniewski Adam Zygmunt inż.rolnik, Nowe Miasto Lubawskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13Mazurkiewicz Edwarda Michalina ekonomista, Elbląg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
14Józefiak Jerzy Marian mgr inż.rolnictwa, Elbląg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Esden-Tempska Katarzyna Daria politolog, Ostróda, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
16Dziewałtowski-Gintowt Juliusz nauczyciel, Elbląg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Penkalski Wojciech Adam przedsiębiorca, Braniewo, członek partii Ruch Palikota
2Kamasz Marian pedagog, dr nauk humanistycznych, Elbląg, członek partii Ruch Palikota
3Białkowska Ewa Urszula pedagog, trener łyżwiarstwa szybkiego, Elbląg, nie należy do partii politycznej
4Życzkowska Beata Wioletta ekonomista, przedsiębiorca, Łęcze, nie należy do partii politycznej
5Jaśkiewicz Michał lekarz, Elbląg, członek partii Ruch Palikota
6Kluba Bartosz Grzegorz ekonomista, muzyk, Iława, nie należy do partii politycznej
7Nałęcz Stanisław Romuald pedagog, Bartoszyce, nie należy do partii politycznej
8Robaczewska Marta Katarzyna specjalista ds.żywienia, Nowe Miasto Lubawskie, nie należy do partii politycznej
9Ulatowski Bogdan Kazimierz pedagog, Działdowo, nie należy do partii politycznej
10Dekarczyk Marek Jan pedagog, Ostróda, nie należy do partii politycznej
11Ogryzek Joanna Urszula pedagog, Braniewo, członek partii Ruch Palikota
12Kapla Paweł Tomasz politolog, specjalista ds.marketingu, Ebląg, nie należy do partii politycznej
13Junker Marcin przedsiębiorca, Elbląg, członek partii Ruch Palikota
14Kusz Nikoletta Maria studentka Wydziału Zarządzania UG, Iława, nie należy do partii politycznej
15Brzózka Marcin bezrobotny, Laseczno, nie należy do partii politycznej
16Smolińska Jolanta Maria pedagog, specjalista ds. administracyjno-osobowych, Elbląg, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Żelichowski Stanisław leśnik, Iłowo-Osada, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Szulc Jolanta Elżbieta lekarz medycyny, Nowe Miasto Lubawskie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Brzezin Gustaw Marek dr inż. rolnictwa, Ostróda, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Wróblewski Witold Marek inż.mechanik, Elbląg, nie należy do partii politycznej
5Kunicka Danuta menadżer służby zdrowia, Górowo Iławeckie, nie należy do partii politycznej
6Mroziński Henryk mgr inż. mechanik, Braniewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Przewłocka Beata Maria aktorka, Elbląg, nie należy do partii politycznej
8Zieliński Artur politolog, Elbląg, nie należy do partii politycznej
9Kasprowicz Zygmunt inż.rolnik, Rożental, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Ziejewski Zbigniew mgr inż.rolnik, Szwarcenowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Kozioł Małgorzata Krystyna mgr pedagogiki, Orneta, nie należy do partii politycznej
12Piechota Irena nauczyciel, Zalewo, nie należy do partii politycznej
13Zabłocki Wojciech dr inż.nauk rolniczych, Krawczyki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Głowacz Bogdan Jan rolnik, Antoniewo, nie należy do partii politycznej
15Chrościcka Beata Lidia mgr prawa i administracji, Elbląg, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Nowakowska Teresa mgr inż.rolnik, Działdowo, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Ćwikiel Zofia bankowiec, Susz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Ratka Zbigniew Bolesław rolnik, Jędrychowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Orysiak Aleksandra Barbara nauczyciel, Bobrowiec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Zielińska Katarzyna handlowiec, Nowe Miasto Lubawskie, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Grabowska Marta Katarzyna filolog, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Kowalska Joanna ekonomista, Tolkmicko, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Stefanowicz Anna Maria instruktor nauki jazdy, Pasłęk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Dudziak Tomasz Tadeusz politolog, Korsze, nie należy do partii politycznej
9Grabowski Stanisław Zbigniew górnik, Rybnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Poczobut Tomasz elektronik, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Zajdzińska Anna Elżbieta technik gastronom, Tolkmicko, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Kluczyński Arkadiusz Jacek przedsiębiorca, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Soćko Sylwester budowlaniec, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Kamrowski Jarosław elektryk, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Załuski Jan Włodzimierz budowlaniec, Elbląg, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Rybicki Sławomir Piotr prawnik, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Cieśliński Piotr ekonomista, Lidzbark Warminski, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Gelert Elżbieta Kazimiera menadżer, Elbląg, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Harmaciński Krzysztof mgr inż. rolnictwa, Iława, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Rymarska-Pszenna Maria Bernadeta nauczyciel, Ostróda, nie należy do partii politycznej
6Sycz Miron poseł na Sejm RP, Górowo Iławeckie, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Naguszewski Tadeusz lekarz, Elbląg, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Żyliński Adam Jacek poseł na Sejm RP, Iława, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Dembek Ewa Barbara nauczyciel, Lipinki, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Dziąg Leszek Jan nauczyciel, Braniewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Korzeniewska-Lasota Anna nauczyciel akademicki, Działdowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Wilczak Małgorzata Magdalena instruktor tańca, Elbląg, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Hoch Henryk Paweł technik ekonomista, Ostróda, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Grodowska Alicja pedagog, Orneta, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Romanowski Jerzy inż.zootechnik, Surowe, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Ostrowski Witold technik budowy maszyn, Działdowo, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera

1Rochnowska Renata Maria mgr ekonomii, Wawrowice, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Sadowski Józef emeryt ,rolnik, Ząbrowo, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Stafiej Wiesław Aleksander urzędnik, Kadyny, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Kłosowski Andrzej technik mechanizacji rolnictwa, Działdowo, nie należy do partii politycznej
5Gągalski Henryk Franciszek blacharz samochodowy, Elbląg, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Wołynko Iwona Maria opiekun medyczny, Elbląg, nie należy do partii politycznej
7Różycka Anna Katarzyna zootechnik, Kadyny, nie należy do partii politycznej
8Wojnowska Katarzyna Marta pracownik biurowy, Elbląg, nie należy do partii politycznej
9Dudek Jacek Bartłomiej pracownik administracyjny, Elbląg, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny