Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 35 - Olsztyn

Na okręg składa się miasto Olsztyn oraz powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski. Liczba mandatów - 10.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Szmit Jerzy geodeta, Olsztyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Arent Iwona Ewa politolog, Olsztyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Opara Jakub Marcin urzędnik państwowy, Łomianki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Kossakowski Wojciech prawnik, Ełk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Małecki Jerzy Wojciech technik ekonomista, Pisz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Olbryś Szczepan Tadeusz ekonomista, Szczytno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Krajewska Teresa pedagog, Olecko, nie należy do partii politycznej
8Plawgo Tadeusz lekarz medycyny, Barczewo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Kunda Jerzy inżynier rolnik, Giżycko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Krzyżewska Ewa przedsiębiorca, Kozłowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Kochanowski Michał politolog, Kętrzyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Senda Grażyna Barbara przedsiębiorca, Gołdap, nie należy do partii politycznej
13Ołyński Waldemar nauczyciel, Pieczarki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Wiszowaty Zbigniew Grzegorz przedsiębiorca, Mrągowo, nie należy do partii politycznej
15Krysiuk Bożenna Halina pielęgniarka, Wydminy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Ragin-Mic Danuta lekarz medycyny, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
17Maciejewski Andrzej nauczyciel, Giedajty, nie należy do partii politycznej
18Rusinowski Grzegorz Józef farmaceuta, Jedwabno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Ulewicz Bożenna dziennikarz, Kaborno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Porębski Dariusz Krzysztof przedsiębiorca, Gutkowo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Musiał Paweł ekonomista, Kętrzyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Krakowiak Urszula bioinżynier, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Solis Piotr ekonomista, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Wypij Michał Piotr politolog, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Adamczak Ryszard Henryk doradca finansowy, Gołdap, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Pieklik Agnieszka marketingowiec, Wrzesina, nie należy do partii politycznej
8Fabisiak Anna nauczyciel, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Murawski Janusz Jerzy ekonomista, Olecko, nie należy do partii politycznej
10Frej Bogumiła Teresa przedsiębiorca, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
11Kossakowski Marek Lech nauczyciel, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Rudzewicz Adam nauczyciel akademicki, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Książek Paweł biotechnolog, Groszkowo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14Krawczyk Magdalena zootechnik, Nowy Zyzdrój, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Jercha-Milewska Aleksandra inżynier budownictwa, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
16Stempniewski Andrzej Józef górnik, Plenowo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Witanowska Adriana Alicja pedagog, Bartąg, nie należy do partii politycznej
18Burza Marcin prawnik, Olsztyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokraycznej

1Iwiński Tadeusz nauczyciel akademicki, Warszawa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Kijowski Janusz Józef reżyser filmowy i teatralny, Mątki, nie należy do partii politycznej
3Łapińska Krystyna Nina politolog, Biskupiec, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
4Czepułkowski Jerzy Mieczysław nauczyciel, Ełk, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Iwaszkiewicz Wojciech Karol pracownik administracji publicznej, Giżycko, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6Koziński Janusz nauczyciel, Szczytno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Kacprzycki Krzysztof technik elektryk, Olsztyn, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Chrostowska Teresa Anna pracownik socjalny, Purda, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9Rutkowska Elżbieta nauczycielka, Sarnowo, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
10Aszkiełowicz Mieczysław mechanik - kierowca, Jonkowo, nie należy do partii politycznej
11Dawcewicz Barbara ekonomistka, Ogonki, nie należy do partii politycznej
12Sulewski Andrzej Sylwester inżynier mechanik, Pisz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13Moszczyńska Izabela inżynier ochrony środowiska, Łupstych, nie należy do partii politycznej
14Tobolska Katarzyna psycholog, Olsztyn, członek partii Zieloni 2004
15Konieczko Emilia Natalia studentka politologii, Olsztyn, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
16Wąsowicz Anna pedagog, Ełk, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17Walewski Bartosz Jan analityk medyczny, Garbno, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
18Jurgielewicz Magdalena pracownik administracji samorządowej, Giżycko, nie należy do partii politycznej
19Stosio Zofia inżynier rolnictwa, Mrągowo, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
20Ryński Andrzej Wiesław politolog, Olsztyn, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Makowski Tomasz ekonomista, Ełk, członek partii Ruch Palikota
2Leszczyński Robert dziennikarz, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
3Karolska Karolina menadżer, Ełk, członek partii Ruch Palikota
4Jasiński Paweł doradca finansowy, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
5Stawicki Krzysztof Jerzy przedsiębiorca, Olsztyn, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
6Ejsymont Sandra artysta plastyk, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
7Zamaro Piotr student, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
8Donica Daniel Marcin student, Szczytno, członek partii Ruch Palikota
9Duda Zbigniew Mirosław politolog, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
10Kwaśniewska Jolanta ekonomista, Miejska Dąbrowa, nie należy do partii politycznej
11Moskalik Artur Paweł politolog, Nidzica, członek partii Ruch Palikota
12Bejnarowicz Paula stylistka, Szczytno, członek partii Ruch Palikota
13Orzeł Czesława emeryt, Olecko, nie należy do partii politycznej
14Trzcińska Dorota Józefa technik ekonomista, Gołdap, nie należy do partii politycznej
15Andrulonis Marek Andrzej prawnik, Węgorzewo, członek partii Ruch Palikota
16Sławińska Bożena rolnik-ogrodnik, Szczytno, członek partii Ruch Palikota
17Kaczmarek Zbigniew Józef emeryt, Olecko, członek partii Ruch Palikota
18Zalewska Iwona Julia kucharz, Szczytno, członek partii Ruch Palikota
19Rosada Dawid Zenon mechanik obróbki skrawaniem, Ełk, członek partii Ruch Palikota
20Szmit Sławomir Andrzej technik telekomunikacji, Olsztyn, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Włodkowski Zbigniew nauczyciel, Zastrużne, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Podziewski Marian Tadeusz ekonomista, Gołdap, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Pasławska Urszula Stefania prawnik, Biskupiec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Sieroński Andrzej Włodzimierz technik mechanik, Wilkasy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Jaskulska Sylwia Monika pracownik samorządowy, Dźwierzuty, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Faj Halina Irena zootechnik, Węgorzewo, nie należy do partii politycznej
7Obara Bożenna Maria pracownik samorządowy, Ełk, nie należy do partii politycznej
8Tokarzewski Eugeniusz nauczyciel, Kętrzyn, nie należy do partii politycznej
9Kapla Kazimierz nauczyciel, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
10Doraczyńska Beata diagnosta laboratoryjny, Mrągowo, nie należy do partii politycznej
11Bronakowska Elżbieta Anna pedagog, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
12Adamczyk Marcin Krzysztof prawnik, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
13Mróz Katarzyna menedżer, Olecko, nie należy do partii politycznej
14Sobotko Andrzej leśnik, Nidzica, nie należy do partii politycznej
15Malec Teresa Czesława nauczyciel akademicki, Olsztyn, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Biegańska Bożena pedagog, Bezławki, nie należy do partii politycznej
17Trzaskowski Stanisław Grzegorz inż. mechanik, Dobre Miasto, nie należy do partii politycznej
18Jankowski Jacek inż. mechanik, Cebulki, nie należy do partii politycznej
19Polkowski Antoni ekonomista, Mołdzie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Strażewicz Wacław Jan pracownik samorządowy, Giżycko, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Wróblewski Kazimierz rolnik, Langanki, członek partii Samoobrona RP
2Mazur Mateusz Andrzej rolnik, Pajtuny, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Masiul Krzysztof Franciszek rolnik, Stawki, członek partii Samoobrona RP
4Aleksiewicz Małgorzata Dorota doradca do spraw nieruchomości, Marcinkowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Rencewicz Ewelina technik ekonomista, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Jodko Andrzej Zbigniew rolnik, Gutkowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Tumowski Krzysztof Lesław pedagog, Podlechy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Smoleńska Sylwia menedżer, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Maciorowska Karina Aleksandra dziennikarka, Kętrzyn, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Kudelska Katarzyna Hanna księgowa, Nakomiady, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Romaniuk Marcin ratownik medyczny, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Staworko Barbara Ewelina animator kultury, Olsztyn, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Romantowski Zbigniew Krzysztof mechanik maszyn rolniczych, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Zagalski Bartłomiej handlowiec, Warszawa, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Świeżyna Magda nauczyciel, Mrągowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Rydzewski Mirosław budowlaniec, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Karpińska Maria Wiesława pracownik biurowy, Ełk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Woźniak Agnieszka specjalista do spraw marketingu, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
19Cieślowski Olgierd Marek hodowca, Olsztyn, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Bublewicz Beata Maria socjolog, Olsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Orzechowski Andrzej ekonomista, Ełk, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Staroń Lidia Ewa inżynier budownictwa, Olsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Cichoń Janusz Władysław nauczyciel akademicki, Tuławki, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Koch Eugeniusz Kazimierz przedsiębiorca, Kętrzyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Ciunel Halina Teresa ekonomistka, Olsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Osiecki Julian ekonomista, Mrągowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Pampuch Mirosław Józef prawnik, Wrzesina, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Piotrowska Jolanta pracownik samorządowy, Giżycko, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Zarzecki Jacek rolnik, Pisz, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Bogdanowicz-Kordjak Ewa pracownik samorządowy, Galwiecie, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Galibarczyk Marcin Grzegorz pracownik samorządowy, Kronówko, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Anchim Władysław inżynier rolnik, Węgorzewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Bojarska Wiesława Alicja technolog żywności, Szczytno, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Minko Leszek Jerzy mechanik, Łęgajny, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Łępicka-Gij Monika pracownik samorządowy, Wydminy, nie należy do partii politycznej
17Sikora Danuta Maria krawcowa, Wiśniowo Ełckie, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Papke Paweł instruktor piłki siatkowej, Olsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Makarewicz Grzegorz inżynier instalacji sanitarnych, Olecko, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Ciborowska Danuta nauczyciel, Olsztyn, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Lisiecki Piotr Cezary historyk, Naglady, członek partii Unia Polityki Realnej
2Urbanowicz Konrad prawnik, Olsztyn, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
3Wojciechowski Michał Jerzy nauczyciel akademicki, Olsztyn, członek partii Unia Polityki Realnej
4Bogucki Kazimierz technik budowlany, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
5Jankowski Antoni teolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
6Nowak Barbara kucharka, Barczewko, nie należy do partii politycznej
7Pabjańczyk Artur Dominik menedżer, Olsztyn, członek partii Unia Polityki Realnej
8Panasiewicz Cecylia Dorota technolog żywności, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
9Mielczarek Agata instruktor nauki jazdy, Radosze, nie należy do partii politycznej
10Kartasińska Łucja rolnik, Bartąg, nie należy do partii politycznej
11Biedrzycka Elżbieta przedsiębiorca, Naglady, nie należy do partii politycznej
12Długiński Mariusz Zdzisław listonosz, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
13Grabowska Danuta Małgorzata ekonomista, Orneta, nie należy do partii politycznej
14Sosińska Dominika technik usług kosmetycznych, Barczewko, nie należy do partii politycznej
15Karkulowska Magdalena Danuta grafik komputerowy, Barczewko, nie należy do partii politycznej
16Prucnal Janusz inżynier architekt, Olsztyn, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny