Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 37 - Konin

Na okręg składa się miasto: Konin oraz powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński. Liczba mandatów - 9.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Czarnecki Witold Wojciech wykładowca akademicki, Zielona Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Hofman Adam Andrzej politolog, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Dolata Zbigniew parlamentarzysta, Gniezno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Budner Alfred Józef zootechnik, Tomaszew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Itman Zofia Mariola bibliotekarz, Konin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Bartosik Ryszard politolog, Kowale Pańskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Ostrowski Krzysztof Jan lekarz, Skiereszewo, nie należy do partii politycznej
8Dąbrowska Teresa Jadwiga ekonomista, Koło, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Cichońska Alicja Maria budowlaniec, Września, nie należy do partii politycznej
10Matelski Michał muzyk, Szlachcin, nie należy do partii politycznej
11Miernik Waldemar dziennikarz, Słupca, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Stępiński Jan nauczyciel, Koło, nie należy do partii politycznej
13Kasierska Mariola Teresa ekonomista, Września, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Pszczółkowska Joanna marketingowiec, Przedecz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Kubiak Marek oficer pożarnictwa, Psary, nie należy do partii politycznej
16Marciniak Waldemar nauczyciel, Sompolno, nie należy do partii politycznej
17Pieczykolan Alicja doradca podatkowy, Śrem, nie należy do partii politycznej
18Zając Maria Sławomira nauczyciel, Russocice, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Mirecka-Katulska Agnieszka nauczyciel akademicki, Kleczew, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Dębicki Tadeusz rolnik, Markowice, członek partii Ruch Ludowo-Narodowy
3Banaszak Marian technik mechanik, Słupca, nie należy do partii politycznej
4Obarska Zofia Anna strażnik miejski, Środa Wielkopolska, nie należy do partii politycznej
5Wypych Wacław Mateusz technik elektryk, Turek, nie należy do partii politycznej
6Pawlak Edward Mirosław technik ekonomista, Gniezno, nie należy do partii politycznej
7Mijas Bożena Aldona pracownik socjalny, Rdutów Nowy, nie należy do partii politycznej
8Górski Jerzy rolnik, Młyny Miłaczewskie, nie należy do partii politycznej
9Pawela Katarzyna Ewa przedsiębiorca, Konin, nie należy do partii politycznej
10Łukasiewicz Dariusz nauczyciel, Sławoszewek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11Hyża Izabela Zofia grafik, Konin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Bielawski Wiesław Tadeusz handlowiec, Gniezno, nie należy do partii politycznej
13Dutkiewicz Małgorzata Barbara pracownik służby zdrowia, Laski, nie należy do partii politycznej
14Pikuła Ryszard przedsiębiorca, Konin, nie należy do partii politycznej
15Krych Karolina Janina urzędnik, Izabelin, nie należy do partii politycznej
16Kroszczyńska Wioleta Teresa technik ekonomista, Koło, nie należy do partii politycznej
17Chojnacka Małgorzata Agnieszka przedsiębiorca, Kalisz, nie należy do partii politycznej
18Kłopotowski Stanisław Franciszek rolnik, Goślinowo, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Naczas Łukasz Piotr politolog, Gniezno, członek partii SLD
2Streker-Dembińska Elżbieta inżynier elektroenergetyk, Konin, członek partii SLD
3Tomaszewski Tadeusz ekonomista, Niechanowo, członek partii SLD
4Marczewski Marian Mirosław emeryt, Turek, członek partii SLD
5Taciak Maria mgr administracji, Września, członek partii SLD
6Kujawa Karol rolnik, Gółkowo, członek partii SLD
7Mieloch Piotr Marek nauczyciel, Środa Wielkopolska, członek partii SLD
8Siczyński Eugeniusz Ludwik ekonomista, Śrem, członek partii SLD
9Kozłowska Mariola Barbara pracownik administracji, Stare Miasto, członek partii SLD
10Kruczkowska Agnieszka Marta archeolog, Ciążeń, członek partii SLD
11Daszkiewicz Anna nauczyciel, Konin, członek partii UP
12Barc Zbigniew przedsiębiorca, Powiercie, nie należy do partii politycznej
13Iwińska Izabela Elżbieta mgr logistyki, Koło, nie należy do partii politycznej
14Slanina Jacek Mariusz menedżer przemysłu, Konin, nie należy do partii politycznej
15Surowiec Czesław mgr inż. rolnik, Zieliniec, członek partii SLD
16Bekas Arleta Maria nauczyciel, Witkowo, członek partii SLD
17Grzelak Łukasz Sławomir doradca finansowy, Stare Miasto, członek partii SLD
18Borycki Roman emeryt, Turek, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Kwiatkowski Jacek technik elektromechanik, Konin, członek partii Ruch Palikota
2Bąk Henryk Józef emerytowany policjant, Cielimowo, członek partii Ruch Palikota
3Gralczyk Helena Wanda ekonomista, Środa Wielkopolska, nie należy do partii politycznej
4Bartel Zuzanna Olga politolog, Poznań, nie należy do partii politycznej
5Wolnicki Waldemar Jacek technik mechanik, Zagórów, nie należy do partii politycznej
6Szymczak Wiesław Eugeniusz technik górnik, Turek, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
7Kowalski Edward technik mechanik, Gniezno, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
8Cajdler Nina technik technologii żywienia, Grzymiszew, nie należy do partii politycznej
9Cieślak Łukasz Michał rencista, Konin, nie należy do partii politycznej
10Frankiewicz Włodzimierz Piotr technik mechanizacji rolnictwa, Lądek, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
11Susicka Monika fryzjer, Kazimierz Biskupi, nie należy do partii politycznej
12Tomczyk Magdalena Bogna bez zawodu, Turek, nie należy do partii politycznej
13Kaźmierczak Magdalena Agnieszka ekonomista, Konin, nie należy do partii politycznej
14Michalak Jacek Jan monter RTV, Ksawerów, nie należy do partii politycznej
15Nożewska Bożena kucharz, Spławie, nie należy do partii politycznej
16Palacz Marek pedagog, Gniezno, członek partii Ruch Palikota
17Powązka Hieronim inżynier środowiska, Turek, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Grzeszczak Eugeniusz Tomasz magister inżynier rolnik, Słupca, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Tomicki Marek Stanisław nauczyciel, Bogusławice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Kaźmierczak Mirosława Katarzyna inżynier rolnik, Środa Wielkopolska, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Wróbel Maria pielęgniarka, Kramsk, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Cieślak Czesław technik ogrodnik, Koło, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Łykowski Piotr magister inżynier rolnik, Piekary, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Toboła Paweł Tadeusz magister inżynier mechanizacji rolnictwa, Śrem, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Seńko Mariusz Krzysztof informatyk, Piętno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Bielik Stanisław Adam magister inżynier zootechnik, Rychwał, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Maciejewska-Olejniczak Emilia Katarzyna lekarz medycyny, Września, nie należy do partii politycznej
11Maciejewski Stanisław inżynier rolnik, Kleczew, nie należy do partii politycznej
12Grychowska Danuta Elżbieta nauczyciel, Czerniejewo, nie należy do partii politycznej
13Dębowski Zdzisław Edward nauczyciel, Stare Miasto, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Eicke Anna Wanda nauczyciel, Drzewce, nie należy do partii politycznej
15Janicki Andrzej inżynier rolnik, Pięczkowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Mizgalska Anna Maria pielęgniarka, Śrem, nie należy do partii politycznej
17Jackowski Jacek adwokat, Września, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Osiwała Małgorzata magister inżynier agroturystyki, Miłkowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Koralewski Henryk kierowca, Konin, nie należy do partii politycznej
2Cichocki Michał Robert mechanik, Konin, nie należy do partii politycznej
3Zasławski Maciej kelner, Falęcin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Kotrybała Barbara Anna fryzjerka, Katowice, nie należy do partii politycznej
5Knut Tomasz Maksymilian górnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej
6Wejman Gertruda Zofia krawcowa, Siąszyce Trzecie, nie należy do partii politycznej
7Margalus Nina Teresa nauczycielka, Kruszewnia, nie należy do partii politycznej
8Nowak Róża Antonina handlowiec, Świętochłowice, nie należy do partii politycznej
9Jagiełło-Chudy Karina Bożena sprzedawca, Katowice, nie należy do partii politycznej
10Patrzykąt Lidia pielęgniarka, Krępa, nie należy do partii politycznej
11Lipińska Jolanta Anna nauczycielka, Dzierzgoń, nie należy do partii politycznej
12Wolant Waldemar górnik, Brzeszcze, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Robak Franciszek Stanisław górnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej
14Tkacz Emilia Katarzyna pielęgniarka, Dzierzgoń, nie należy do partii politycznej
15Sarnowski Krzysztof górnik, Gliwice, nie należy do partii politycznej
16Miarecka Patrycja Wiesława sprzedawca, Katowice, nie należy do partii politycznej
17Lubowicki Kazimierz górnik, Rybnik, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Nowak Tomasz Piotr poseł na Sejm RP, Konin, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Tomaszak-Zesiuk Irena Barbara poseł na Sejm RP, Turek, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Arndt Paweł Antoni poseł na Sejm RP, Gniezno, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Poślednia Krystyna samorządowiec, Września, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Wachowiak Szymon dziennikarz, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Miszczak Jadwiga rolnik prowadzący działalność gospodarczą, Przybyłów, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Świdurska Maria Mirosława pracownik samorządowy, Śrem, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Lorek Sławomir Józef nauczyciel, Konin, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Wojciechowski Mateusz Sławomir administratywista, Ostrowite, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Żok Krystyna Teresa nauczyciel, Witkowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Jankowiak Waldemar technik elektryk, Cichów, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Popek Rafał student, Gniezno, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Pilarski Ryszard księgowy, Słupca, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Raźna Elżbieta Maria nauczyciel, Kleczew, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Tylman Jakub pedagog, Śrem, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Mazurkiewicz Krzysztof Marceli przedsiębiorca, Koło, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Jasińska Mariola pracownik socjalny, Pyzdry, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Wieliński Bartosz Mateusz politolog, Środa Wielkopolska, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Bakun Andrzej przedsiębiorca, Roztoka, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Dopierała Paweł inż. informatyk, Środa Wielkopolska, nie należy do partii politycznej
3Jung Tomasz politolog, Czechy, nie należy do partii politycznej
4Pułról Tomasz Paweł student, Giewartów, nie należy do partii politycznej
5Banaś Robert Krzysztof mgr inż. elektrotechnik, Golina, nie należy do partii politycznej
6Woziński Roman Józef technik budownictwa, Kędziorki, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Szkudlarek Daniel technik elektryk, Konin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8Kujawińska Ewa technik hodowca, Sarbicko, nie należy do partii politycznej
9Citak Jolanta Stefania kosmetyczka, Konin, nie należy do partii politycznej
10Banaś Izabela pedagog, Konin, nie należy do partii politycznej
11Nowak Jolanta mgr ekonomii, Paprotnia, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Romaszkiewicz Helena bankowiec, Ostrowite, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2Szuflak Błażej lekarz, Środa Wielkopolska, nie należy do partii politycznej
3Grudziński Edward ekonomista, Zawadka, nie należy do partii politycznej
4Janaszak Marian pracownik samorządowy, Strzałkowo, nie należy do partii politycznej
5Dębiec Jan Stanisław przedsiębiorca, Mnichowo, członek partii Unia Polityki Realnej
6Radziewicz Roman nauczyciel, Września, nie należy do partii politycznej
7Maciejewska Halina pracownik administracji samorządowej, Golina, nie należy do partii politycznej
8Tłok Martyna Anna studentka, Zaniemyśl, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9Wiśniewski Edward technik budowlany, Gniezno, nie należy do partii politycznej
10Koncki Mariusz Janusz magazynier, Warszawa, nie należy do partii politycznej
11Antkowiak Marta ekonomistka, Stroszki, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
12Merkis Ewelina Anna pielęgniarka, Gniezno, nie należy do partii politycznej
13Dąbrowska-Rogacka Bogusława Teresa prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14Liczbińska Agnieszka Maria pielęgniarka, Gniezno, nie należy do partii politycznej
15Włodarczyk Przemysław przedsiębiorca, Modliszewko, nie należy do partii politycznej
16Majewska Żaneta Anna nauczycielka, Gniezno, nie należy do partii politycznej
17Matuszkiewicz Ewa Danuta studentka, Milanówek, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny