Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 38 - Piła

Na okręg składają się powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski. Liczba mandatów - 9.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Szałamacha Paweł Włodzimierz radca prawny, Poznań, nie należy do partii politycznej
2Kraczkowski Maks prawnik, Piła, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Czarnecki Krzysztof Władysław przedsiębiorca, Trzcianka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Podmokły Jerzy radca prawny, Złotów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Sobota Halina Teresa przedsiębiorca, Wągrowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Usidus Paweł historyk, Piła, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Chmielewska Agnieszka Ewa ekonomista, Trzcianka, nie należy do partii politycznej
8Żółć Witold inż. elektrotechniki, Oborniki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Mateja Natalia Weronika prawnik, Granowo, nie należy do partii politycznej
10Tadej Stanisław Piotr inż. mechaniki, Chodzież, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Jaśkowiak Dorota Justyna nauczyciel, Jabłonna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Borsukiewicz Piotr lekarz, Międzychód, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Kołos Józef rolnik, Kosztowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Hermann Jadwiga Teresa katechetka, Tarnówka, nie należy do partii politycznej
15Krzywoszyńska-Urban Dorota Maria pedagog, Rogoźno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Królik Michał Andrzej nauczyciel, Duszniki, nie należy do partii politycznej
17Bosak Zdzisława Maria pedagog, Łobżenica, nie należy do partii politycznej
18Klimko Jan historyk, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Piechowiak Grzegorz socjolog, Piła, członek partii PJN
2Dąbrowska Lucyna politolog, Krystynka, nie należy do partii politycznej
3Porucznik Anna nauczyciel, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej
4Filoda Beata Agnieszka pedagog, Klempicz, nie należy do partii politycznej
5Bembnista Bogdan Franciszek inż. rolnictwa, Szamocin, nie należy do partii politycznej
6Przysiecka Maria technik chemik, Górka, nie należy do partii politycznej
7Adler Rafał przedsiębiorca, Złotów, nie należy do partii politycznej
8Żuromski Antoni Bronisław chemik, Oborniki, nie należy do partii politycznej
9Celkowska Danuta pielęgniarka środowiskowa, Wyrzysk, nie należy do partii politycznej
10Kaczorowska Małgorzata ekonomista, Trzcianka, nie należy do partii politycznej
11Pawłowski Mateusz Hubert kucharz, Grodzisk Wlkp., nie należy do partii politycznej
12Brudło Elżbieta Katarzyna psycholog, Krzyż Wlkp., nie należy do partii politycznej
13Leszczewicz Adam politolog, Piła, nie należy do partii politycznej
14Żyśko Szymon Marian student, Nietuszkowo, członek partii PJN
15Podlecki Jacek prawnik, Oborniki, nie należy do partii politycznej
16Janowska Krystyna ceramik, Chodzież, nie należy do partii politycznej
17Cholewińska Natalia Anna fryzjer, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej
18Wielgosz Dominik rolnik, Gębice, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Ajchler Romuald Kazimierz rolnik, Sieraków, członek partii SLD
2Stec Stanisław ekonomista, Poznań, członek partii SLD
3Partyka Leszek Wojciech nauczyciel, Piła, członek partii SLD
4Jaskólski Mirosław Stanisław nauczyciel, Złotów, członek partii SLD
5Gularek Aleksandra politolog, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej
6Nowaczyk Wojciech Grzegorz prawnik, Chodzież, członek partii SLD
7Matczyńska-Nowak Hanna Maria urzędnik państwowy, Wągrowiec, członek partii SDPL
8Grott Wiesław Tadeusz socjolog, Czarnków, członek partii SLD
9Łęgosz Ewa chemik, Szamotuły, nie należy do partii politycznej
10Jopek Józef trener judo, Piła, członek partii SLD
11Stoll Dariusz Kazimierz nauczyciel, Wągrowiec, członek partii SLD
12Podgórna-Klocek Małgorzata rolnik, Górzna, członek partii SLD
13Musiał Janina nauczyciel, Biała Wieś, nie należy do partii politycznej
14Kowalska Teresa Janina technik drogowy, Szamotuły, członek partii SLD
15Perz-Kałużny Karolina nauczyciel, Wronki, członek partii SLD
16Grabis Elżbieta nauczyciel, Prosna, członek partii SLD
17Lipińska Grażyna Leokadia technik rolnik, Lwówek, nie należy do partii politycznej
18Cukier Adam Roman ekonomista, Stara Tuchorza, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Najder Jacek przedsiębiorca, Dębina, członek partii Ruch Palikota
2Dąbrowski Krzysztof Józef nauczyciel, Ostrówki k/Chodzieży, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
3Gall Marcin handlowiec, Berlin, nie należy do partii politycznej
4Kalinowska Ewa Helena fizyk, Chodzież, nie należy do partii politycznej
5Węgrzyn Maria ekonomista, Kwilcz, nie należy do partii politycznej
6Hibner Włodzimierz Andrzej prawnik, Wolsztyn, nie należy do partii politycznej
7Piętka Łukasz Jakub historyk, Lipiny, nie należy do partii politycznej
8Wilk Adam Ignacy technik budowlany, Trzcianka, nie należy do partii politycznej
9Szulc Paweł tapicer, Mikołajewo, nie należy do partii politycznej
10Willa Beata Zdzisława krawcowa, Rogoźno, nie należy do partii politycznej
11Radomska Marzena Zofia pielęgniarka, Chodzież, nie należy do partii politycznej
12Nowicki Marcin Robert technik mechanik, Rogoźno, nie należy do partii politycznej
13Kuźniarek Katarzyna Iwona fryzjerka, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej
14Szczepański Marcin Paweł stolarz, Rogoźno, nie należy do partii politycznej
15Przybylska-Sawicka Sylwia Małgorzata grafik komputerowy, Koszalin, nie należy do partii politycznej
16Bratuś-Kaniuka Sebastian Maciej ekonomista, Koninko, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Kalemba Stanisław inż. rolnik, Swarzędz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Lewandowski Józef nauczyciel, Osiek n/Notecią, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Szalczyk Zofia Barbara ekonomista rolny, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Harbuzińska-Turek Jadwiga Teresa nauczyciel, Jastrowie, nie należy do partii politycznej
5Wita Andrzej inż. rolnik, Siedlec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Rydzewska Anna Stanisława inż. geodeta, Rożnowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Kwaśniewicz Józef Kazimierz inż. rolnik, Otorowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Białoskórski Janusz Antoni rolnik, Rosko, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Nowicka Anna inż. rolnik, Kwilcz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Kranc Tomasz Bronisław rolnik, Damasławek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Łochowicz Leszek Roman prawnik, Margonin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Michalska Anna nauczyciel, Złotów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Kliber Elżbieta inż. technolog żywności, Piła, nie należy do partii politycznej
14Graczyk Jan Stefan ekonomista, Lubasz, nie należy do partii politycznej
15Gaweł Anna księgowa, Nowe Tłoki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Kostera-Kaniecka Maria technik odzieżowy, Zbąszyń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Drzymała Mateusz politolog, Grabówno, nie należy do partii politycznej
18Pankowski Tadeusz handlowiec, Grodzisk Wlkp., nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Nowak Zbigniew ogrodnik, Budziszewko, nie należy do partii politycznej
2Juszkiewicz Józef Witold inż. mechanik, Jaroszewo Drugie, nie należy do partii politycznej
3Marciniak Żaneta Karolina fizjoterapeutka, Piła, nie należy do partii politycznej
4Andrzejewski Piotr przedsiębiorca, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej
5Dudziak Zofia Teresa przedsiębiorca, Ostrów Wlkp., nie należy do partii politycznej
6Gugała Waldemar Sławomir rolnik, Augustowo, nie należy do partii politycznej
7Statucki Henryk technik rolnik, Chrzypsko Wielkie, nie należy do partii politycznej
8Jankowiak Marika opiekunka osób niepełnosprawnych, Szamotuły, nie należy do partii politycznej
9Ciszewska Kazimiera Maria handlowiec, Szamocin, nie należy do partii politycznej
10Lisewska Wanda Małgorzata pracownik administracji, Poznań, nie należy do partii politycznej
11Kozak Witold Józef inż. geodeta, Poznań, nie należy do partii politycznej
12Hoffmann Tadeusz Marian elektryk, Poznań, nie należy do partii politycznej
13Grupa Paweł handlowiec, Poznań, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Szejnfeld Adam Stanisław prawnik, Piła, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Rutnicki Jakub Adam politolog, Pniewy, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Janyska Maria Małgorzata ekonomista, Czarnków, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Chmielewski Stanisław Marcin prawnik, Złotów, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Wilkoszarska Krystyna logopeda, Nowy Tomyśl, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Waśko Piotr Roman kulturoznawca, Wieleń, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Poszwa Krzysztof prawnik, Wągrowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Munyama Killion Munzele nauczyciel akademicki, Karczewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Pospieszna Anna Jadwiga pośrednik w handlu nieruchomościami, Międzychód, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Roszyk Agnieszka technik prac biurowych, Oborniki, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Skrobisz Marta Diana student, Wolsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Mirowski Bartosz Dominik politolog, Piła, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Otto Romana pedagog, Chodzież, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Tomaszewska-Tomala Aleksandra Julianna specjalista ds wynagrodzeń, Miedzychód, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Łatka Jarosław nauczyciel informatyki, Rogoźno, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Massel Eugenia Franciszka inż. rolnictwa, Zakrzewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Musiałowska Beata Magdalena politolog, Gąsawy, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Kowalski Jacek Sławomir prawnik, Wolsztyn, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny