Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 39 - Poznań

Na okręg składa się miasto Poznań oraz powiat poznański. Liczba mandatów - 10.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Dziuba Tadeusz Antoni inżynier technolog drewna, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Hoffmann Zbigniew Grzegorz politolog, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Spychalski Błażej Henryk prawnik, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Przybylska Renata Barbara adwokat, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Alexandrowicz Przemysław Józef historyk, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Jaroniec Aleksander Adam technik mechanik, Mościenica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Czerwiński Zbigniew historyk, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Rdesiński Filip Michał dziennikarz, Zakrzewo, nie należy do partii politycznej
9Nowak Barbara ekonomista, Przeźmierowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Majchrzak Teresa Marianna nauczyciel, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Górski Tomasz Paweł przedsiębiorca, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Kuleczka-Drausowska Ewa nauczyciel, Chludowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Foltyn Małgorzata Maria rolnik, Kubalin, nie należy do partii politycznej
14Musiał Grzegorz Roman wykładowca akademicki, Poznań, nie należy do partii politycznej
15Jemielity Ewa Anna nauczyciel, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Nowak Izabela Monika pracownik socjalny, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Sieniawski Marek Włodzimierz nauczyciel, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Korcz Jolanta handlowiec, Luboń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Kucharski Dariusz Piotr funkconariusz celny, Poznań, nie należy do partii politycznej
20Torz Zenon przedsiębiorca, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Piasta Przemysław przedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej
2Lis Marcin planista przestrzeni, Swarzędz, nie należy do partii politycznej
3Gryska Beata technik ekonomista, Bolechowo Osiedle, nie należy do partii politycznej
4Szcześniak Katarzyna nauczycielka, Poznań, członek partii PJN
5Musiałek Krzysztof Grzegorz przedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej
6Siński Arkadiusz Wojciech przedsiębiorca, Komorniki, nie należy do partii politycznej
7Kośmider Kinga pracownik administracyjny, Poznań, nie należy do partii politycznej
8Grześkiewicz Małgorzata Wanda przedsiębiorca, Suchy Las, nie należy do partii politycznej
9Mejer Paweł inż. chemik, Poznań, nie należy do partii politycznej
10Skubich Helena pielęgniarka, Poznań, nie należy do partii politycznej
11Gorczyńska Violetta Maria pracownik administracyjny, Gniezno, nie należy do partii politycznej
12Koralewski Krystian przedsiębiorca, Oborniki, nie należy do partii politycznej
13Michniewicz Romuald Michał wykładowca akademicki, Kalisz, nie należy do partii politycznej
14Lorenz Piotr Mateusz student, Rogoźno, nie należy do partii politycznej
15Pankowska Izabela ekonomista, Jeziory Małe, nie należy do partii politycznej
16Chróściński Radosław Piotr student, Poznań, nie należy do partii politycznej
17Przybyła Rafał Jan przedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej
18Kopaniarz Olga Maria nauczycielka, Parkowo, nie należy do partii politycznej
19Andraszyk Maciej Sławomir fotografik, Poznań, nie należy do partii politycznej
20Zerbst Michał przedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Witkowski Waldemar Włodzimierz elektromechanik, Poznań, członek partii UP
2Łybacka Krystyna Maria nauczyciel akademicki, Poznań, członek partii SLD
3Niedbała Marek Leon przedsiębiorca, Suchy Las, członek partii SLD
4Aumiller Andrzej Kordian inżynier ogrodnik, Poznań, członek partii KPEiR
5Dylewska - Światowiak Izabela przedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej
6Kretkowska Katarzyna Maria nauczyciel akademicki, Poznań, nie należy do partii politycznej
7Dobrowolski Jarosław Stanisław technik mechanik, Długa Goślina, członek partii SLD
8Zawada Zbigniew Tomasz żołnierz zawodowy, Poznań, nie należy do partii politycznej
9Dutkiewicz Lucjan Gerard policjant, Poznań, nie należy do partii politycznej
10Urbańska Beata Kinga pracownik banku, Poznań, członek partii SLD
11Janiszewski Arkady Piotr przedsiębiorca, Poznań, członek partii SLD
12Stradowska-Adamska Bożena radca prawny, Poznań, członek partii SLD
13Suś Filip Marian politolog, Poznań, nie należy do partii politycznej
14Szczepaniak Paweł przedsiębiorca, Czapury, nie należy do partii politycznej
15Kędziora Tatiana Maria nauczyciel - pedagog, Czerwonak, nie należy do partii politycznej
16Małecka Danuta pracownik administracyjny, Tarnowo Podgórne, nie należy do partii politycznej
17Kosicki Franciszek technik - rolnik, Biskupice, nie należy do partii politycznej
18Nowak Arkadiusz technik mechanik, Bolechowo, członek partii SLD
19Koleśnik Natalia Joanna biolog molekularny, Przewóz, członek partii SLD
20Lewandowski Tomasz Jacek radca prawny, Poznań, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Banaszak Maciej technik budownictwa, Poznań, członek partii Ruch Palikota
2Dąbrowski Ryszard Marian instalator wod.-kan.c.o.gaz, Poznań, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
3Trojanowicz Natalia Agnieszka animator dziecięcy, Poznań, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
4Siuda Ewa Iwona specjalista ds. BHP, Poznań, nie należy do partii politycznej
5Drzewiecki Tadeusz aktor, Poznań, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
6Biłozor Przemysław mgr bibliotekoznawstwa, Poznań, nie należy do partii politycznej
7Swiernalis Paweł realizator dźwięku, Suwałki, nie należy do partii politycznej
8Okonek Hanna projektant odzieży, Poznań, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
9Kaczanowski Krzysztof Andrzej ekonomista, Koszalin, członek partii Ruch Palikota
10Charłampowicz-Jabłoński Michał nauczyciel filozofii, Poznań, członek partii Ruch Palikota
11Stencel Małgorzata Maria krawcowa, Poznań, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
12Lubka Tomasz Dariusz politolog, Poznań, członek partii Ruch Palikota
13Kacprzak Maria Magdalena nauczyciel, Poznań, członek partii Ruch Palikota
14Śmiglak Marcin dr inż. chemii, Poznań, nie należy do partii politycznej
15Grabowski Sławomir Stanisław ekonomista, Poznań, członek partii Ruch Palikota
16Grześkiewicz Alicja kucharz, Poznań, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
17Szczepaniak Danuta Maria nauczyciel, Murowana Goślina, nie należy do partii politycznej
18Jarczak Roman ogrodnik, Poznań, członek partii Ruch Palikota
19Kalicka-Królczyk Mariola artysta rzeźbiarz, Poznań, członek partii Ruch Palikota
20Szparag Przemysław Jan socjolog, Luboń, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Jankowiak Wojciech urzędnik samorządowy, Skórzewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Błochowiak Arkadiusz Stanisław inżynier rolnik, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Jazic Jolanta zarządca nieruchomości, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Żurowska Magdalena Aleksandra zootechnik, Stara Górka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Baumgart Marek Piotr ekonomista, Kobylnica, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Kałek Mirosław Włodzimierz inżynier rolnik, Będlewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Tomaszewski Zbigniew Eugeniusz mechanik maszyn rolniczych, Czmoniec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Frąckowiak Szymon rolnik, Skałowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Jaworski Ryszard Zbigniew inżynier rolnik, Czerwonak, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Tomczak Przemysław Marek inżynier ochrony środowiska, Pawłowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Czeszewska Barbara Teresa inżynier technolog żywności, Poznań, nie należy do partii politycznej
12Kaźmierczak Beata Maria inżynier budownictwa, Poznań, nie należy do partii politycznej
13Jankowski Krzysztof Mieczysław zootechnik, Poznań, nie należy do partii politycznej
14Ratajczak Małgorzata Barbara artysta plastyk, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Wesołowski Artur Wiktor preparator trofeów łowieckich, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Michalska Małgorzata Anna urzędnik państwowy, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Sokalski Piotr Paweł inżynier technolog, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Poczta Eugeniusz ślusarz, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Wojciechowski Konrad urzędnik, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Lazar Sylwia Katarzyna inżynier zootechnik, Poznań, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Smektała Stanisław Marek technolog rolno-spożywczy, Mielno, nie należy do partii politycznej
2Gabryelewicz Anna Marta studentka, Skrzynki, nie należy do partii politycznej
3Bogdan Marek Piotr technik budowlany, Poznań, nie należy do partii politycznej
4Klóska Monika Anna filolog, Poznań, nie należy do partii politycznej
5Ciślak Urszula logistyk, Chludowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Kruszewski-Kościuszenko Bolesław Jerzy inżynier mechanik, Poznań, nie należy do partii politycznej
7Widerowski Dariusz handlowiec, Mielno, nie należy do partii politycznej
8Wójcik Violetta fryzjerka, Czempin, nie należy do partii politycznej
9Piskorz Beata Marzena handlowiec, Poznań, nie należy do partii politycznej
10Stachowiak Marzanna ślusarz narzędziowy, Poznań, nie należy do partii politycznej
11Piekuta Wojciech Piotr kierowca, Kórnik, nie należy do partii politycznej
12Winiarska Małgorzata Aneta ekonomistka, Poznań, nie należy do partii politycznej
13Jagła Adam Maciej inżynier elektryk, Poznań, nie należy do partii politycznej
14Staniewska Alina zdobnik ceramiki, Poznań, nie należy do partii politycznej
15Wałkowski Konrad Feliks ekonomista, Poznań, nie należy do partii politycznej
16Młyńczak Bernard Antoni inżynier elektryk, Poznań, nie należy do partii politycznej
17Adamczyk Paulina Maria handlowiec, Poznań, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Grupiński Rafał Szymon poseł na Sejm RP, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Kozłowska-Rajewicz Agnieszka nauczyciel akademicki, Koziegłowy, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Dzikowski Waldy poseł na Sejm RP, Tarnowo Podgórne, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Lipiński Dariusz Tadeusz nauczyciel akademicki, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Szydłowska Bożena Stanisława poseł na Sejm RP, Bogucin, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Stuligrosz Michał poseł na Sejm RP, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Sokołowska Tatiana Marta historyk sztuki, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Fiedler Arkady Elpidio poseł na Sejm RP, Puszczykowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Nowicka Maria Bożena inżynier elektryk-automatyk, Poznań, nie należy do partii politycznej
10Tomczak Jacek Jerzy notariusz, Poznań, nie należy do partii politycznej
11Balicki Władysław Marian ekonomista, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Janas Marta historyk, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Król Dominika Urszula asystent naukowy, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Mikusińska Małgorzata Beata nauczyciel, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Smektała Bartosz prawnik, Poznań, nie należy do partii politycznej
16Lachor Justyna prawnik, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Podemska Milena Anna urzędnik samorządowy, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Kłosowski Dawid Jerzy nauczyciel, Szamotuły, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Czachura Barbara Henryka przedsiębiorca, Gruszczyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Zieliński Marek Grzegorz poseł na Sejm RP, Poznań, członek partii Platforma Obywatelska RP
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny