Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 16 Płock

Okręg wyborczy nr 16 składa się z miasta: Płocka oraz powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski. Liczba mandatów: 10.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Jasiński Wojciech Stefan prawnik, Płock, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Opioła Marek poseł, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Wąsik Maciej Roman archeolog, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Kołakowski Robert Jerzy historyk, Ciechanów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Pagórek Marian Adam kardiolog, Gostynin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Klejnowska Ilona dziennikarz, Żuromin, nie należy do partii politycznej
7 Łubińska Ewa nauczyciel, Bieżuń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Małecki Maciej historyk, Sochaczew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Chodubski Tomasz Robert nauczyciel, Mława, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Osowski Tomasz nauczyciel, Przasnysz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Purcelewska Małgorzata inż. budownictwa, Murzynowo, nie należy do partii politycznej
12 Cześnik Andrzej Sławomir rolnik, Sierpc, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Kornatowska Barbara ekonimista, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
14 Urmańska Maria Zofia inżynier energetyk, Granice, nie należy do partii politycznej
15 Grabowska Małgorzata technik ekonomista, Grabowo, nie należy do partii politycznej
16 Justat Wiesława przedsiębiorca, Koziminy-Stachowo, nie należy do partii politycznej
17 Migda Piotr Czesław przedsiębiorca, Miedniewice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Gajewska Maria Bożena ogrodnik, Sieraków, nie należy do partii politycznej
19 Zając Krystyna nauczyciel, Strzegowo, nie należy do partii politycznej
20 Kamiński Henryk mechanik, Nowy Duninów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1 Rabczewski Paweł trener sportowy, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
2 Kubera Piotr prawnik, Płock, członek partii PJN
3 Romanow Henryka Anna lekarz medycyny, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
4 Tucholski Krzysztof reprezentant ds. rynku farmaceutycznego, Płońsk, członek partii PJN
5 Zmudczyńska Edyta Wiesława ekonomista, Ciechanów, członek partii PJN
6 Dzieliński Mariusz przedsiębiorca, Przasnysz, członek partii PJN
7 Sawicka Marzena inżynier budownictwa, Płock, nie należy do partii politycznej
8 Drążkiewicz Grzegorz urzędnik, Ćwiklin, członek partii PJN
9 Szczytniewska Beata pracownik administracji, Płock, nie należy do partii politycznej
10 Małecka Beata nauczyciel, Żary, nie należy do partii politycznej
11 Urmański Jan Dominik socjolog, Granice, nie należy do partii politycznej
12 Hupiński Remigiusz Piotr pracownik administracyjno-biurowy, Gąbin, nie należy do partii politycznej
13 Osiecki Radosław inspektor d/s ochrony środowiska, Płock, członek partii PJN
14 Kozłowska Elżbieta kasjer, Płock, członek partii PJN
15 Kubat Zofia emerytka, Gostynin, nie należy do partii politycznej
16 Rzodkiewicz Elżbieta Irena rencistka, Mława, członek partii PJN
17 Kamińska Ewa Grażyna rencistka, Płońsk, członek partii PJN
18 Śladowska Marlena Maria nauczyciel, Płock, nie należy do partii politycznej
19 Żelichowski Jerzy Stefan inżynier rolnictwa, Sochaczew, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1 Gawkowski Krzysztof Kamil politolog, Wołomin, członek partii SLD
2 Iwaniak Arkadiusz ekonomista, Płock, członek partii SLD
3 Królewiecka Edyta Joanna pielęgniarka, Ciechanów, członek partii SLD
4 Budzich Marek urzędnik, Żuromin, członek partii SLD
5 Kiwit Marek inżynier rolnik, Ciechanów, członek partii SLD
6 Olendrzyńska Elżbieta nauczyciel, Drobin, członek partii SLD
7 Popiołek Jolanta nauczyciel, Sochaczew, członek partii SLD
8 Góralczyk Arkadiusz nauczyciel akademicki, Mława, członek partii SLD
9 Drewa Ryszard Józef ekonomista, Studzieniec, członek partii SLD
10 Michalska Jadwiga Helena filolog polski, Żyrardów, członek partii SLD
11 Sadowski Tomasz Ireneusz lekarz, Krasne, członek partii SLD
12 Gruchot Maria tłumacz języka rosyjskiego, Gostynin, nie należy do partii politycznej
13 Kozłowski Jacek nauczyciel wychowania fizycznego, Słubice, członek partii SLD
14 Maćkowska Joanna Stanisława ekonomista, Przasnysz, nie należy do partii politycznej
15 Przedlacki Andrzej mechanik maszyn, Płock, członek partii SLD
16 Żuchowska Ludwika Apolonia spedytor, Mława, członek partii KPEiR
17 Orlikowska Justyna Magdalena filolog polski, Kąty, członek partii SLD
18 Nawrocka Małgorzata Helena doradca finansowy, Serock, członek partii KPEiR
19 Malinowska Teresa pedagog, Sierpc, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1 Sajak Paweł Ireneusz elektronik, Żyrardów, członek partii Ruch Palikota
2 Aleksandrowicz Maciej Bohdan architekt wnętrz, Łomianki, członek partii Ruch Palikota
3 Dębska Marta dziennikarz, Płońsk, członek partii Ruch Palikota
4 Wysocka Izabela Maria psychopedagog, Słupno, nie należy do partii politycznej
5 Walawski Andrzej Jerzy technik budowlany, Płock, nie należy do partii politycznej
6 Pindor Marcin automatyk, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
7 Zaremba Milena nauczyciel, Prusinowice, nie należy do partii politycznej
8 Zieliński Michał nauczyciel, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
9 Kowalski Bogusław technik technologii żywności, Płońsk, członek partii Ruch Palikota
10 Stękiel Justyna Agnieszka księgowa, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
11 Umiński Dariusz technik mechanik, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
12 Cyran Paulina specjalista do spraw obsługi klienta, Laskowiec, nie należy do partii politycznej
13 Buczyński Hubert Paweł administratywista, Płock, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14 Skambara Marta Maria księgowa, Grudziądz, członek partii Ruch Palikota
15 Wieczorek Jarosław informatyk, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
16 Tymiński Tomasz nauczyciel, Międzyborów, nie należy do partii politycznej
17 Cichobłaziński Wojciech inżynier rolnictwa, Rawa Mazowiecka, nie należy do partii politycznej
18 Strychalska Monika Maria technolog żywności, Brody, nie należy do partii politycznej
19 Michalska Dorota fryzjer, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
20 Sokołowska Agnieszka filolog romanistyki, Żyrardów, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Pawlak Waldemar rolnik, Pacyna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Sopliński Aleksander lekarz medycyny, Ciechanów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Zgorzelski Piotr pracownik samorządowy, Zągoty, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Krawczyk Wiesława mgr inż. technolog żywności, Przasnysz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Szymanik Elżbieta ekspert funduszy unijnych, Pniewo Czeruchy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Wojnarowski Włodzimierz Adam pracownik samorządowy, Nosarzewo Borowe, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Opolska Grażyna Anna rolnik, Ćwiklin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Siwiec Krystyna Barbara nauczyciel, Zawidz Kościelny, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Stolpa Andrzej pracownik samorządowy, Płońsk, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Orliński Mirosław Adam prawnik, Sochaczew, nie należy do partii politycznej
11 Kwiatkowski Stanisław menadżer ochrony zdrowia, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Kłosowski Józef Grzegorz pracownik samorządowy, Żyrardów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13 Kęsicka Lucyna Danuta ekonomista, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Jabłoński Bernard emerytowany nauczyciel, Bieżuń, nie należy do partii politycznej
15 Góralska Katarzyna nauczyciel, Płock, nie należy do partii politycznej
16 Penczonek Krystyna Zofia ogrodnik, Warszawa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17 Kominek Tomasz pracownik samorządowy, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18 Durczak Jadwiga Ewa ekonomista, Granice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Bieńkowska Elżbieta nauczyciel, Mława, nie należy do partii politycznej
20 Świerzyński Sławomir Arkadiusz artysta muzyk, Wola Łącka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1 Bartold Tadeusz Klemens przedsiebiorca, Warszawa, członek partii PPP-Sierpień 80
2 Lewandowski Mirosław rolnik, Gostynin, nie należy do partii politycznej
3 Woźniak Beata Anna sprzedawca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4 Kacprzak Henryk trener, Mława, nie należy do partii politycznej
5 Frączkiewicz Sylwester przedsiębiorca, Zazdrość, nie należy do partii politycznej
6 Nowicki Piotr Marek technik mechanik, Płock, nie należy do partii politycznej
7 Amelian Paweł rolnik, Kulany, nie należy do partii politycznej
8 Brzezińska Alicja ekonomista, Mława, nie należy do partii politycznej
9 Żochowska Maria Jolanta inżynier chemik, Płock, nie należy do partii politycznej
10 Spychała Agata Edyta handlowiec, Kozielsk, nie należy do partii politycznej
11 Wiśniewski Jacek mechanik, Cieszkowo Nowe, nie należy do partii politycznej
12 Nitecka Liliana Teresa nauczycielka, Skrzany, nie należy do partii politycznej
13 Belka Dawid Marek mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14 Rybak Jerzy prawnik, Otwock, nie należy do partii politycznej
15 Dymek Marcin student, Wilczonek, nie należy do partii politycznej
16 Ciszewska Anna handlowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
17 Trzebińska Małgorzata sprzedawca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18 Sienkiewicz Natalia księgowa, Twarogi, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1 Pitera Julia Teresa polonista, Warszawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Koźlakiewicz Mirosław ekonomista, Kunki, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Rusinowska Beata Małgorzata pedagog, Żyrardów, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Gapińska Elżbieta Teresa pedagog, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Kamasa Andrzej Juliusz pracownik samorządowy, Płońsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Młodawska Katarzyna inżynier ochrony środowiska, Sochaczew, nie należy do partii politycznej
7 Wetmański Adam Piotr nauczyciel, Żuromin, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Pesta Piotr kosztorysant, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Kwiatkowski Jacek fizjoterapeuta, Mława, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Wiland Małgorzata pielęgniarka, Gostynin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Bieńkowski Andrzej prawnik, Przasnysz, nie należy do partii politycznej
12 Krzewicki Mateusz student, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Zimerman Margota Anna pracownik samorządowy, Sierpc, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Grochowska Małgorzata pracownik samorządowy, Ciechanów, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Grocka Joanna dziennikarz, Pepłowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Lewicki Grzegorz menedżer, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Kajkowska Agnieszka menedżer, Staroźreby, członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Dorobek Jarosław menedżer, Nowe Miszewo, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny