Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 17 Radom

Okręg wyborczy nr 17 składa się z miasta: Radomia oraz powiatów: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński. Liczba mandatów: 9.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Suski Marek Witoldposeł, Marianów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Kuźmiuk Zbigniew Krzysztofnauczyciel akademicki, Radom, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Bożek Martinnauczyciel akademicki, Łuczynów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Wróbel Marzena Dorotanauczyciel, Radom, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Bąk Dariuszleśnik, Białobrzegi, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Sońta Krzysztof Jannauczyciel, Radom, nie należy do partii politycznej
7Górska Agnieszka Beatapracownik administracji samorządowej, Szydłowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Rejczak Jannauczyciel akademicki, Radom, nie należy do partii politycznej
9Bartula Ewa Elżbietanauczyciel, Jedlińsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Półbratek Małgorzata Danutaemeryt, Radom, członek partii Ruch Odbudowy Polski
11Kwiecień Annaekonomista, Radom, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Borowska Barbara Jadwiganauczyciel, Lipsko, nie należy do partii politycznej
13Dolega Barbara Jolantapielęgniarka, Pionki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Fogiel Radosław Aleksandersocjolog, Radom, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Tyka-Pawlikowska Bożena Zofiaurzędnik państwowy, Przysucha, nie należy do partii politycznej
16Wolszczak Annainspektor ds. nieruchomości, Okrężnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Gawryś Grzegorz Michałinformatyk, Przysucha, nie należy do partii politycznej
18Piwoński Dariusz Tomaszprzedsiębiorca, Kozienice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Paprocki Tomasz Jerzyekonomista, Radom, członek partii PJN
2Palińska Dorota Małgorzataurzędnik państwowy, Radom, członek partii PJN
3Nowak Dominik Konradstudent, Wsola, członek partii PJN
4Noll Maria Krystynaprzedsiębiorca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
5Dygas Emil Andrzejekonomista, Radom, członek partii PJN
6Sztuka Justyna Elżbietapracownik administracyjno-biurowy, Radom, nie należy do partii politycznej
7Remjasz Jarosławinzynier ochrony środowiska, Radom, członek partii PJN
8Tkaczyk-Zych Edyta Annaekonomista, Radom, członek partii PJN
9Łukomska Anna Mariahandlowiec, Radom, nie należy do partii politycznej
10Kowalik Rafał Grzegorzinżynier budowlany, Radom, członek partii PJN
11Gniadkowska Renata Mariaprzedsiębiorca, Radom, nie należy do partii politycznej
12Łaski Michałekonomista, Wysokin, członek partii PJN
13Chmielewska Anna Helenastudent, Radom, nie należy do partii politycznej
14Sot Karolinformatyk, Pionki, członek partii PJN
15Gajzler Celestyna Teodoraekonomista, Radom, nie należy do partii politycznej
16Smoliński Norbert Karolstudent, Klwaty, członek partii PJN
17Czyżewicz Urszulaekonomista, Radom, nie należy do partii politycznej
18Borowski Pawełstudent, Radom, członek partii PJN


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Wikiński Marek Michałekonomista, prawnik, Radom, członek partii SLD
2Kaczmarski Waldemar Antoniprzedsiębiorca, Radom, członek partii SLD
3Sokołowska Jolanta Monikaspecjalista d/s rozliczeń NFZ, Radom, członek partii SLD
4Kowaleczko Romuald Zdzisławprzedsiębiorca, Dziurków, członek partii SLD
5Ratuszyńska Martaekonomistka, Radom, nie należy do partii politycznej
6Pszczoła Jangłówny księgowy, Radom, członek partii SLD
7Hebda Romannauczyciel, Radom, członek partii SLD
8Sitarek Jolantanauczyciel, Grójec, członek partii SLD
9Zając Mariola Zenonadyrektor d/s marketingu, Lesiów, członek partii SLD
10Niedzielska Violetta Małgorzatanauczyciel, Radom, nie należy do partii politycznej
11Dziedzic Jakub Mateuszbudowlaniec, Radom, nie należy do partii politycznej
12Bąk Rajmund Pawełmechanik, Szydłowiec, członek partii SLD
13Włodarczyk Adam Wojciechdziennikarz, Radom, nie należy do partii politycznej
14Węgrzycka Urszulapielęgniarka, Kozienice, członek partii SLD
15Poznańska-Rosak Daria Iwonaradca prawny, Radom, nie należy do partii politycznej
16Kaim Jacekrolnik, Bujak, nie należy do partii politycznej
17Rusiecki Stanisławekonomista, Klwów, członek partii SLD
18Pronobis Iwona Joannanauczyciel, Radom, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Ryfiński Armand Kamilekonomista, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
2Podgórska Barbara Krystynapedagog, Radom, nie należy do partii politycznej
3Mikitiuk Maciejprzedsiębiorca, Radom, członek partii Ruch Palikota
4Jarosz Agnieszka Annaekonomista, Radom, członek partii Ruch Palikota
5Pawelec Zofia Wiesławaurzędnik, Warka, członek partii Ruch Palikota
6Czerwonka Piotr Grzegorzadministratywista, Grójec, członek partii Ruch Palikota
7Szoka Waldemar Marekprzedsiębiorca, Radom, członek partii Ruch Palikota
8Styczeń Karolina Magdalenadziennikarz, Radom, członek partii Ruch Palikota
9Tokarski Maciej Mikołajprzedsiębiorca, Radom, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
10Pawlak Dariusz Jacekprzedsiębiorca, Zwoleń, członek partii Ruch Palikota
11Jarczewska Małgorzata Lucynahandlowiec, Radom, nie należy do partii politycznej
12Sokołowski Karoldyplomata, Radom, członek partii Ruch Palikota
13Katus Wiesław Janurzędnik, Radom, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14Jaskulska-Masiarz Maria Irenapołożna, Radom, członek partii Ruch Palikota
15Maciąg Jolanta Elżbietaekonomista, Radom, członek partii Ruch Palikota
16Romanowski Zbigniew Mieczysławprzedsiębiorca, Radom, członek partii Ruch Palikota
17Grunwald Jerzy Bolesławprzedsiębiorca, Błędów, członek partii Ruch Palikota
18Miklewski Maciej Ludwikprzedsiębiorca, Radom, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Pacholczak Bożenna Teresaekonomista, Skaryszew, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Maliszewski Mirosław Wojciechrolnik/ogrodnik, Maciejowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Papis Piotrurzędnik samorządowy, Jelonek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Jaworska Bogusława Janinaekonomista, Podzagajnik, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Ferensztajn Bogumiłemeryt, Radom, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Gołąbek Zbigniewnauczyciel, Radom, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Piątek Dariuszurzędnik państwowy, Skaryszew, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Piętowski Tadeuszurzędnik samorządowy, Sadek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Bakuła Józefurzędnik samorządowy, Radom, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Jaroszek-Nowak Ilona Dorotaurzędnik samorządowy, Radom, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Ślifirczyk Mirosławinżynier elektryk, Jaszowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Madej Sławomirnauczyciel, Grabów nad Pilicą, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Król Hannanauczyciel, Bobrek Kolonia, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Gabler Ewaekonomista, Warka, nie należy do partii politycznej
15Marchewka Kazimierzinżynier, Kozienice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Szczerbicka Jadwigalekarz, Radom, nie należy do partii politycznej
17Pawelec Walentynahandlowiec, Radom, nie należy do partii politycznej
18Węgrzecka Maria Agnieszkaurzędnik samorządowy, Rzeczniówek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Szyszka Renata Henrykaekonomista, Trablice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Zając Krzysztof Janrencista, Radom, nie należy do partii politycznej
3Mokrogulski Zdzisław Władysławradca prawny, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Jastrzębski Adamślusarz, Szydłowiec, nie należy do partii politycznej
5Kośla Marcinnauczyciel, Przytyk, nie należy do partii politycznej
6Utkowski Pawełfunkcjonariusz policji, Parznice, nie należy do partii politycznej
7Dąbrowska Małgorzata Karolinatechnik mechanik, Wierzbica ul. Głowackiego 13, nie należy do partii politycznej
8Jabłoński Grzegorz Krzysztofinżynier techniki samochodowej, Kruszyna, nie należy do partii politycznej
9Tkaczyk Urszula Mariatechnik budowy maszyn, Radom, nie należy do partii politycznej
10Prokop Przemysław Piotrtechnik mechanizacji rolnictwa, Dobrut, nie należy do partii politycznej
11Kaszuba Grażynatechnik rolnik, Szydłowiec, nie należy do partii politycznej
12Mróz Wioletta Mariapracownik administracyjno-biurowy, Sołtyków, nie należy do partii politycznej
13Szyszka Mateusz Bartoszbez zawodu, Wierzbica, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Kopacz Ewa Bożenalekarz, Szydłowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Witkowski Radosławprzedsiębiorca, Radom, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Czechyra CzesławJan lekarz, Kazienice, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Woźniak Małgorzata Annapolitolog, Chynów, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Wędzonka Wiesławprzedsiębiorca, Radom, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Pogorzelski Robertprzedsiębiorca, Zwoleń, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Belowski Zbigniewmenedżer kultury, Pionki, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Pierzchalska Maria Halinaekonomista, Radom, nie należy do partii politycznej
9Szymczyk Mariola Izabelanauczyciel, Lipsko, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Gajewski Sławomir Witoldekonomista, Odrzywół, nie należy do partii politycznej
11Mastalarek Marek Piotrlekarz weterynarii, Przytyk, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Stępień Mateusz Zbigniewasystent posła, Radom, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Gruszczyński Paweł Leonardekonomista, Białobrzegi, nie należy do partii politycznej
14Pastuszka-Chrobotowicz Katarzynapracownik samorządowy, Radom, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Szymela Teresa Krystynanauczyciel, Chwałowice, nie należy do partii politycznej
16Strąk Mariuszmechanik kierowca, Sienno, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Jamróz Zbigniew Januszleśnik, Pionki, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Białkowska Anna Marianauczyciel, Bielicha, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Prawica

1Grabowski Dariusz Maciejekonomista - wykładowca akademicki, Warszawa, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
2Niemirski Andrzej Szczepanlekarz medycyny, Warka, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
3Zawodnik Romualdprzedsiębiorca, Pionki, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
4Skoczek Teresa Marialekarz medycyny, Radom, popierana przez partię Prawica Rzeczypospolitej
5Kowalczyk Krystynahandlowiec, Jedlnia-Letnisko, członek partii Liga Polskich Rodzin
6Stępień Marian Piotrnauczyciel, Radom, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
7Byzdra Henryk Sylwesterurzędnik państwowy, Radom, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
8Książek Danuta Mariawykładowca, Stoczki, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9Siembor Stanisławnauczyciel, Garbatka_Letnisko, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
10Berus Barbarastudentka, Radom, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
11Redestowicz Wojciech Józefurzędnik państwowy, Radom, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
12Miśkiewicz Sylwesterelektryk, Radom, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
13Popiel Zbigniew Janprzedsiębiorca, Radom, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
14Gotkiewicz Wanda Łucjaekonomista, Radom, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
15Jałowski Cezary Bernardratownik medyczny, Radom, popierany przez partię Prawica Rzeczypospolitej
16Kobyłecka Barbara Reginahandlowiec, Strzałków, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
17Sułek-Kij Grażyna Annalekarz stomatolog, Radom, popierana przez partię Prawica Rzeczypospolitej
18Swend Arturekonomista, Milejowice, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny