Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 18 Siedlce

Okręg wyborczy nr 18 składa się z miast: Ostrołęka, Siedlce oraz powiatów: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Pawłowicz Krystyna prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2 Tchórzewski Krzysztof Józef elektryk, Siedlce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Czartoryski Arkadiusz nauczyciel, Ostrołęka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Kowalczyk Henryk urzędnik, Golądkowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Wargocka Teresa Anna socjolog, Mińsk Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Kowalski Bogusław historyk, Granice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Koc Maria Zofia etnograf, Węgrów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Woźniak-Sionek Elżbieta pedagog, Parysów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Wyszyńska Iwona Bogusława ekonomista, Wyszków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Woźniak Grzegorz Adam geograf, Trąbki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Chrupek Zbigniew mechanik, Ostrów Mazowiecka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 Kozłowski Henryk technik budowlany, Maków Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Kamiński Stanisław Sylwester politolog, Myszyniec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Miroński Szczepan drogowiec, Sarnaki, nie należy do partii politycznej
15 Milewski Daniel George student, Mińsk Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Kozos Teresa nauczyciel, Przesmyki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17 Drewnowska Eliza nauczyciel, Drewnowo-Ziemaki, nie należy do partii politycznej
18 Skup Jadwiga biolog, Siedlce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19 Warpas Adam politolog, Wyszków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20 Górniaczyk Marek budowlaniec, Łochów, nie należy do partii politycznej
21 Bogucki Łukasz Piotr prawnik, Sulejówek, nie należy do partii politycznej
22 Stańczewska Bogusława Teresa nauczyciel akademicki, Siedlce, nie należy do partii politycznej
23 Drężek Krystyna urzędnik, Wejdo, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1 Adamczuk Grzegorz przedsiębiorca, Dąbrówka-Ług, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2 Bruliński Sławomir rolnik, Zabiele, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3 Dąbrowska-Giedrojć Renata urzędnik, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Kieliszek Marcin Wojciech urzędnik, Korytnica, nie należy do partii politycznej
5 Klimut Ewa urzędnik, Ostrołęka, nie należy do partii politycznej
6 Laskowski Adam prawnik, Mińsk Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
7 Opalińska Bożena rolnik, Żerań Duży, nie należy do partii politycznej
8 Możdżonek Mariusz mechanik, Siedlce, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9 Filipiak Krzysztof urzędnik, Sokółka, nie należy do partii politycznej
10 Krupka Bartłomiej producent filmowy, Wyszków, nie należy do partii politycznej
11 Orzechowska Bożenanauczyciel, Antonie, nie należy do partii politycznej
12 Krępska Katarzyna urzędnik, Wielodróż, nie należy do partii politycznej
13 Stolarczyk Monika student, Ziomek, nie należy do partii politycznej
14 Suchecka-Torchalska Iwona inżynier środowiska, Warszawa, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1 Prządka Stanisława Alicja prawnik, Garwolin, członek partii SLD
2 Nowotka Marcin europeista, Łęgi, członek partii SLD
3 Rybski Stanisław ekonomista, Ostrołęka, członek partii SLD
4 Godlewska Małgorzata pracownik biurowy, Godlewo Gorzejewo, nie należy do partii politycznej
5 Drabio Maciej urzędnik, Siedlce, członek partii SLD
6 Szymaniuk Katarzyna przedsiębiorca, Stare Szpaki, nie należy do partii politycznej
7 Garbarczyk Justyna urzędnik, Wyszków, nie należy do partii politycznej
8 Sadoch Jacek pracownik administracji, Mlęcin, członek partii SLD
9 Świeżewski Jacek Medard pracownik administracji, Siennica, członek partii SLD
10 Lewandowski Mirosław doradca gospodarczy, Pułtusk, członek partii SLD
11 Dumała Joanna urzędnik, Ponikiew Mała, członek partii SLD
12 Domagała Przemysław pracownik administracji, Radzymin, członek partii SLD
13 Branicki Rafał pracownik administracji, Cegłów, członek partii SLD
14 Banaszewska Dorota nauczyciel akademicki, Siedlce, członek partii SLD
15 Rypina Wiesław Jan rolnik, Nowe Hołowczyce, nie należy do partii politycznej
16 Gugała Teresa Halina nauczyciel, Podebłocie, nie należy do partii politycznej
17 Boruc Mirosław emerytowany oficer Wojska Polskiego, Drogoszewo, członek partii SLD
18 Lipka Emilia nauczyciel, Mińsk Mazowiecki, członek partii SLD
19 Dębski Jakub student, Wólka Łysowska, nie należy do partii politycznej
20 Kuczyńska Marta pracownik administracji, Czarnostów, członek partii SLD
21 Nowogórski Karol Jerzy oficer Wojska Polskiego, Warszawa, nie należy do partii politycznej
22 Kołodziejczyk Tomasz socjolog, Ostrów Mazowiecka, członek partii SLD
23 Lipska Mieczysława Janina pracownik administracji, Warszawa, nie należy do partii politycznej
24 Gajowniczek Andrzej przedsiębiorca, Skórzec, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1 Bodio Bartłomiej Jarosławekonomista, Katowice, członek partii Ruch Palikota
2 Sikorska Małgorzataprzewodnik muzealny, Siedlce, członek partii Ruch Palikota
3 Denisiuk Marzena pedagog, Siedlce, nie należy do partii politycznej
4 Borkowski Paweł nauczyciel, Siedlce, członek partii Ruch Palikota
5 Tylkowski Piotr operator linii pakowania, Garwolin, członek partii Ruch Palikota
6 Wawryniuk Łukasz Albin polonista, Nowe Mierzwice, członek partii Ruch Palikota
7 Burkusz Sławomir Stanisław spedytor, Poznań, członek partii Ruch Palikota
8 Myrcha Karolina Elżbieta handlowiec, Siedlce, członek partii Ruch Palikota
9 Siemieńczuk Hanna Małgorzata socjolog, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
10 Rżysko Joanna analityk biznesowy IT, Siedlce, członek partii Ruch Palikota
11 Łęczycka Jadwiga policjant, Siedlce, nie należy do partii politycznej
12 Rybałtowska Ewelina specjalista ds. PR, Siedlce, członek partii Ruch Palikota
13 Malinowska Aleksandra prawnik, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
14 Mazurczak Daniel Wojciech event manager, Nowe Iganie, nie należy do partii politycznej
15 Rek Paweł elektromechanik, Wyszków, członek partii Ruch Palikota
16 Kozak Marian Jakub policjant, Siedlce, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
17 Mazurczak Karina nauczyciel, Nowe Iganie, nie należy do partii politycznej
18 Malinowska Magdalena przedsiębiorca, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
19 Czyżewicz Tadeusz Andrzej informatyk, Wielgolas Brzeziński, członek partii Ruch Palikota
20 Bąk Henryk Wawrzyniec technik budowlany, Mińsk Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
21 Terebus Irena inżynier elektronik, Siedlce, nie należy do partii politycznej
22 Mazurczak Grażyna Maria nauczyciel, Nowe Iganie, członek partii Ruch Palikota
23 Pokrowski Bogdan Tadeusz Oficer Wojska Polskiego, Biel, nie należy do partii politycznej
24 Kurkus Bartłomiej ekonomista, Gręzów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Sawicki Marek Wacław inżynier rolnictwa, Sawice Dwór, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Borkowski Krzysztof Wawrzyniec przedsiębiorca, Borki Sołdy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Nalewajk Tadeusz urzędnik państwowy, Pułtusk, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Janusz Danuta urzędnik samorządowy, Komorowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Domżała Cecylia magister pielęgniarstwa, Wyszków, nie należy do partii politycznej
6 Tarczyński Antoni Jan samorządowiec, Karolina, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Bałdyga Krzysztof Konstanty inżynier rolnictwa, Ostrołęka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Wielogórski Zygmunt Jakub samorządowiec, Siedlce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Piesio Jerzy urzędnik samorządowy, Garwolin, nie należy do partii politycznej
10 Pągowski Bogdan Mirosław inżynier rolnictwa, Trzcianka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11 Zawistowski Rajmund inżynier rolnictwa, Ostrów Mazowiecka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Szpakowski Leszek Roman inżynier mechanik, Siedlce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13 Mynyk Anna Jadwiga nauczyciel, Ostrołęka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Waszczuk Marian Jan rolnik, Hołowczyce Kolonia, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15 Lipka Tadeusz urzędnik państwowy, Myszyniec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Nalewka Ewa Zofia ekonomista, Mińsk Mazowiecki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17 Kamola Joanna Beata ekonomista, Gózdek, nie należy do partii politycznej
18 Pomacho Bożena socjolog, Czernie, nie należy do partii politycznej
19 Zyśk Małgorzata nauczyciel, Kołodziąż, nie należy do partii politycznej
20 Łuka Lidia urzędnik państwowy, Siedlce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21 Orowiecka Teresa inżynier rolnictwa, Kacprówek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22 Kozera Mariusz urzędnik samorządowy, Barcząca, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23 Dzięcioł Marian urzędnik samorządowy, Kaliska, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24 Augustyniak Mirosław Jan inżynier zootechniki, Sypniewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polskiej Partii Pracy

1Śniadecka Katarzyna Ewa historyk, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2Krasnodębski Dariusz Paweł rolnik, Grodzisk, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
3Bartosiewicz Tadeusz rolnik, Mostówka, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
4Osiecki Dariusz przedsiębiorca, Borzymy, nie należy do partii politycznej
5Rudowski Mirosław Andrzej mechanik, Warszawa, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
6Wrzosek Antoni Kazimierz biochemik, Krasów, nie należy do partii politycznej
7Liwska Monika Małgorzata pracownik administracji, Łochów, nie należy do partii politycznej
8Kruk Konrad pracownik administracji, Dąbrówka-Stany, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Śleszyński Janusz Antoni emeryt, Wyszków, nie należy do partii politycznej
10Wachowska Marzena Katarzyna handlowiec, Łomża, nie należy do partii politycznej
11Woźniak Andrzej przedsiębiorca, Jurkowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Kania Agata Ewelina fryzjer, Warszawa, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Choroś Dariusz handlowiec, Sobolew, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Gnatkowska Regina rolnik, Olszyny, nie należy do partii politycznej
15Głódź Anna studentka, Nowe Opole, nie należy do partii politycznej
16Skonieczny Marian murarz, Radziejów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Szklarska Aneta Maria menadżer, Zielonka, nie należy do partii politycznej
18Putko Ewa Kamila pracownik administracji, Wyszków, nie należy do partii politycznej
19Kurowski Jakub student, Zbuczyn, nie należy do partii politycznej
20Jastrzębska Ewa ogrodnik, Borki-Kosy, nie należy do partii politycznej
21Skibniewska Martyna Mieczysława przedsiębiorca, Warszawa, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1 Mroczek Czesław prawnik, Targówka, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Kozaczyński Jacek samorządowiec, Siedlce, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Okularczyk Stanisława Anna profesor ekonomiki rolnictwa, Kraków, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Kania Andrzej przedsiębiorca, Ostrołęka, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Lanc Elżbieta nauczyciel, Sadowne, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Kamiński Zbigniew nauczyciel, Jasienica, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Grenda Jarosław inż. mechanik, Węgrów, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Gora Stefan Marian samorządowiec, Unin Kolonia, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Kikolski Witold Stefan ekonomista, Sulejówek, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Daniluk Sybilla Stanisława mgr pielęgniarstwa, Łosice, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Barański Rafał Paweł urzędnik, Maków Mazowiecki, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Skarżyński Łukasz student, Pułtusk, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Kobyliński Grzegorz Stefan przedsiębiorca, Sokołów Podlaski, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Rosa Anna Małgorzata ekonomista, Józefin, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Zbrzeźniak Karol Stanisław inż. mechanik, Zofinin, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Osipiuk Sylwia Halina nauczyciel, Łosice, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Wysocka-Kuśmierska Ewa administratywista, Olszewo-Borki, członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Orzeł Krzysztof menadżer, Sokołów Podlaski, nie należy do partii politycznej
19 Pakieła Aneta Dorota logopeda, Wyszków, członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Przeździecka Barbara nauczyciel, Brok, członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Pyra Elżbieta nauczyciel, Chełchy Kmiece, członek partii Platforma Obywatelska RP
22 Zagajewska-Łuczak Aneta księgowa, Siedlce, nie należy do partii politycznej
23 Popielarz Mariusz Piotr urzędnik, Ostrołęka, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1 Sommer Tomasz Krzysztof dziennikarz, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2 Drzewiecka Anna pracownik biurowy, Siedlce, nie należy do partii politycznej
3 Stoszewski Tadeusz tokarz-frezer, Wyszków, nie należy do partii politycznej
4 Michowiecki Paweł przedsiębiorca, Siedlce, nie należy do partii politycznej
5 Kalicki Tomasz przedsiębiorca, Łosice, nie należy do partii politycznej
6 Salamon Aneta Anna studentka, Siedlce, nie należy do partii politycznej
7 Lipka Piotr przedsiębiorca, Siedlce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8 Pliszka Kamila Anna studentka, Kotuń, nie należy do partii politycznej
9 Semeniuk Krzysztof inżynier budownictwa, Siedlce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
10 Hryciuk Katarzyna Barbara chemik, Siliwonki, nie należy do partii politycznej
11 Dziubak Bartłomiej student, Żelechów, nie należy do partii politycznej
12 Naumiuk Piotr Krzysztof historyk, Nowe Opole, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
13 Wyrzykowska Anna pedagog, Ostoje, nie należy do partii politycznej
14 Socharska Hanna mechanik, Pułtusk, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1 Piłka Marian historyk, Trąbki, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2 Szymański Leszek Bogdan przedsiębiorca, Siedlce, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
3 Gołoś Piotr przedsiębiorca, Sokołów Podlaski, nie należy do partii politycznej
4 Kępka Adam student, Wyszków, nie należy do partii politycznej
5 Perkowska Anna handlowiec, Ostrołęka, nie należy do partii politycznej
6 Krzyżanowska Danuta nauczyciel, Siedlce, nie należy do partii politycznej
7 Młyńczyk-Budzynowska Krystyna Aleksandra lekarz, Radom, nie należy do partii politycznej
8 Zdanowski Jerzy Piotr rolnik, Bzów, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9 Wierzchucki Henryk rolnik, Łosice, członek partii Stronnictwo Pracy
10 Sobisz Marek teolog, Węgrów, nie należy do partii politycznej
11 Radzikowska Beata Anna architekt, Siedlce, nie należy do partii politycznej
12 Bielińska-Jacewicz Beata Małgorzata urzędnik, Komorowo, nie należy do partii politycznej
13 Jabłoński Marian lekarz, Siedlce, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
14 Błońska Emilia student, Węgrów, nie należy do partii politycznej
15 Bartczak Ewa nauczyciel, Łupiny, nie należy do partii politycznej
16 Głuchowski Witold Napoleon urzędnik, Siedlce, nie należy do partii politycznej
17 Stosio Marek Andrzej sprzedawca, Siedlce, nie należy do partii politycznej
18 Sowa Wioleta student, Węgrów, nie należy do partii politycznej
19 Kuć Mariusz administratywista, Borki Siedleckie, nie należy do partii politycznej
20 Sacharczuk Marian przedsiębiorca, Siedlce, nie należy do partii politycznej
21 Kobyliński Zbigniew Juliusz nauczyciel akademicki, Siedlce, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny