Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 20 Warszawa II

Okręg wyborczy nr 20 składa się z powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Błaszczak Mariusz urzędnik państwowy, Legionowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Dorn Ludwik Stanisław socjolog, Kałęczyn, nie należy do partii politycznej
3Pietrzak - Merta Magdalena Brygida filolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Szyszko Jan Feliks nauczyciel akademicki, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Sasin Jacek Robert historyk, Ząbki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Sikora Anna Ewa ekonomistka, Józefów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Lubiak Katarzyna urzędnik, Wołomin, nie należy do partii politycznej
8Ołdakowski Wojciech Jerzy historyk, Głosków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Matusiak Sylwia politolog, Marki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Żyła Edyta Julia psycholog, Grodzisk Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
11Arciszewski Grzegorz technik mechanik, Nasielsk, nie należy do partii politycznej
12Sipiera Zdzisław Tadeusz nauczyciel, Pruszków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Piechota Krzysztof inżynier mechanik, Brwinów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Podgórska-Paciorek Małgorzata filolog, Milanówek, nie należy do partii politycznej
15Iwicki Piotr artysta, Falenty Nowe, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Kozak Sebastian Jakub historyk, Cybulice Duże, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Zadrożny Hubert Witold artysta muzyk, Dziekanów Polski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Wiąckowska Iwona Jolanta manager, Grodzisk Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Szlaga Lech Jerzy technik metalurg, Legionowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Rode Barbara nauczyciel, Kotorydz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Zarzeczna Bożena nauczyciel, Góra Kalwaria, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Napiórkowski Jarosław technik ekonomista, Stare Babice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Zalewski Paweł Czesław prawnik, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Czerwińska Anita prawnik, Wyględy, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Ołdakowski Jan Łukasz polonista, Głosków, nie należy do partii politycznej
2Dybowska-Kluk Elżbieta specjalista ds. marketingu, Kobyłka, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Janowski Konrad Filip urbanista, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Król Lidia rolnik, Sobienie-Jeziory, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Kamińska Anna Aleksandra politolog, Józefów, nie należy do partii politycznej
6Mioduszewska Teresa agent ubezpieczeniowy, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Wyglądała Tomasz specjalista ds. stosunków międzynarodowych, Celestynów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Brański Błażej nauczyciel, Pomiechówek, nie należy do partii politycznej
9Żmijewski Janusz technolog żywności, Radzymin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Lewan Olgierd Bogdan dziennikarz, Pruszków, nie należy do partii politycznej
11Dąbkowski Marek Andrzej specjalista ds. stosunków międzynarodowych, Warszawa, nie należy do partii politycznej
12Mazloum Magda handlowiec, Piastów, nie należy do partii politycznej
13Żurkowski Piotr student, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14Szymaniak Karol Edwin student, Warszwa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Rak Beata Maria przedsiębiorca, Dębówka, nie należy do partii politycznej
16Dąbrowski Tomasz Zbigniew inspektor, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Średniawa Karolina Anna student, Warszawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
18Borowski Cezary politolog, Brwinów, nie należy do partii politycznej
19Orłowski Jan Waldemar elektronik, Marki, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20Poncyljusz Jadwiga emerytka, Piaseczno, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Piekarska Katarzyna Maria radca prawny, Warszawa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Papuga Marek Zdzisław inżynier elektronik, Nowy Dwór Mazowiecki, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Rud Katarzyna Tamara politolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Izydorczyk Katarzyna specjalista marketingu i handlu, Łomianki, nie należy do partii politycznej
5Staniewski Tadeusz Henryk inżynier technolog, Warszawa, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
6Doroszkiewicz Konrad Tomasz politolog, Legionowo, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Szymański Grzegorz Jan specjalista zarządzania, Nowy Dwór Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
8Oleksiak Paweł inżynier budownictwa, Duczki, nie należy do partii politycznej
9Walczyński Franciszek Adam lekarz, Otwock, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10Klucz Jerzy Krzysztof inżynier budownictwa lądowego, Konstancin-Jeziorna, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11Zarębska Małgorzata Zofia urzędnik samorządowy, Grodzisk Mazowiecki, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Kościelniak Sławomir Marek inżynier ochrony środowiska, Blizne Łaszczyńskiego, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13Majewski Włodzimierz Andrzej specjalista ds. zarządzania, Zakroczym, nie należy do partii politycznej
14Kulesza Lech Stanisław inżynier mechanik, Pruszków, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Waliszewski Marcin Sebastian spesjalista terapii uzależnień, Wołomin, nie należy do partii politycznej
16Niczyporuk Mariola Iwona ekonomista, Warszawa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17Wróblewska Elżbieta Krystyna nauczyciel, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18Jeziorska Beata Monika nauczyciel, Nowy Wilków, nie należy do partii politycznej
19Zieliński Robert Zygmunt ekonomista, Ożarów Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
20Dalkowska Barbara Ewa specjalista do spraw zarządzania, Piaseczno, nie należy do partii politycznej
21Rutkowska Lucyna Wanda nauczyciel, Celestynów, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
22Szczepański Łukasz Jerzy specjalista marketingu i handlu, Otwock, nie należy do partii politycznej
23Ocipka Janusz Kazimierz ekonomista, Kazuń Polski, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1 Dębski Artur Aktywny przedsiębiorca, Józefosław, członek partii Ruch Palikota
2 Krzemińska Małgorzata przedsiębiorca, Łomianki, członek partii Ruch Palikota
3 Jakubowska Natalia Justyna przedsiębiorca, Nadarzyn, członek partii Ruch Palikota
4 Piasecki Arkadiusz student, Wilków Polski, członek partii Ruch Palikota
5 Ciesielska-Pleban Jolanta Irena nauczyciel, Radzików IHAR, członek partii Ruch Palikota
6 Czajkowski Paweł ekonomista, Kopana, członek partii Ruch Palikota
7 Hagmajer Rafał Jerzy politolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
8 Wójcik Grzegorz Sylwester doradca podatkowy, Piastów, członek partii Ruch Palikota
9 Zielińska Dorota Małgorzata specjalista d/s PR, Ustanów, członek partii Ruch Palikota
10 Niecz Zofia Lucyna pielęgniarka, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
11 Puchała Grzegorz doradca handlowy, W ola Chynowska, członek partii Ruch Palikota
12 Łukasiak Ireneusz technik elektronik, Jesówka, członek partii Ruch Palikota
13 Grunecka Marta studentka, Dąbrówka, nie należy do partii politycznej
14 Świderska Izabela Mariola kierownik projektów informatycznych, Zamienie, członek partii Ruch Palikota
15 Szablewski Władysław politolog, Piaseczno, nie należy do partii politycznej
16 Kołakowska Ewa Małgorzata pracownik administracyjny, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
17 Fernik-Jurek Katarzyna Joanna specjalista d/s marketingu, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18 Bakłaszczuk Iwona Józefa technolog żywności, Pruszków, nie należy do partii politycznej
19 Rzepka Grażyna przedsiębiorca, Budy Siennickie, członek partii Ruch Palikota
20 Szmigiel Samuel Roman przedstawiciel handlowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej
21 Tomaszewska Grażyna Bożena rencista, Zegrze, nie należy do partii politycznej
22 Łącki Mileniusz Jan politolog, Józefów, nie należy do partii politycznej
23 Szczepański Paweł Leszek dyrektor handlowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej
24 Zawadzka Jolanta Anna pedagog, Jasienica, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Piechociński Janusz ekonomista, Nowa Iwiczna, członek partii PSL
2Nastula Paweł Marcin instruktor sztuk walki, Dziekanów Polski, członek partii PSL
3Żelazowska Bożena Jadwiga urzędnik samorządowy, Józefów, członek partii PSL
4Smak Danuta dyrektor marketingu, Reguły, nie należy do partii politycznej
5Roszkiewicz Waldemar Cezary lekarz dentysta, Laski, członek partii PSL
6Małolepszy Karol Andrzej dyrektor szkoły, Wołomin, członek partii PSL
7Kalicińska-Goczał Katarzyna Dominika producent filmowy, Bielawa, nie należy do partii politycznej
8Wojtowicz Jarosław urzędnik państwowy, Sobiekursk, członek partii PSL
9Galiński Piotr Stanisław urzędnik samorządowy, Natolin, członek partii PSL
10Kalinowski Jacek Modest urzędnik samorządowy, Wyszków, nie należy do partii politycznej
11Mucha Bernard Dariusz urzędnik samorządowy, Toruń Dworski, członek partii PSL
12Bartnicka Aneta Renata nauczyciel języka polskiego, Sufczyn, nie należy do partii politycznej
13Fortuński Wojciech Stanisław notariusz, Piaseczno, nie należy do partii politycznej
14Bodzak Małgorzata Jadwiga urzędnik samorządowy, Zakroczym, członek partii PSL
15Kopeć Andrzej dyrektor wykonawczy, Żuków, członek partii PSL
16Bala Agnieszka Joanna lekarz dentysta, Nowy Dwór Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
17Gajewska Anna Katarzyna urzędnik samorządowy, Serock, członek partii PSL
18Rokicki Tadeusz urzędnik samorządowy, Wołomin, członek partii PSL
19Kiljan Andrzej urzędnik samorządowy, Białobrzegi, nie należy do partii politycznej
20Kokoszka Dariusz Stanisław urzędnik samorządowy, Jadów, nie należy do partii politycznej
21Pakuła Bożena urzędnik państwowy, Cegielnia, nie należy do partii politycznej
22Smolaga Krzysztof Paweł urzędnik samorządowy, Piastów, nie należy do partii politycznej
23Reluga Zbigniew nauczyciel, Jaktorów, nie należy do partii politycznej
24Ryś-Ferens Erwina Lilia urzędnik samorządowy, Warszawa, członek partii PSLKomitet Wyborczy


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Piskorski Mateusz Andrzej nauczyciel akademicki, Szczecin, nie należy do partii politycznej
2Barejko Jacek kucharz, Otwock, nie należy do partii politycznej
3Sęczkowski Grzegorz Franciszek przedsiębiorca, Łomianki, nie należy do partii politycznej
4Barcikowski Krzysztof Adam przedsiębiorca, Grodzisk Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
5Bonisławska Agnieszka Katarzyna handlowiec, Turowice, nie należy do partii politycznej
6Kowalczyk Robert Tomasz prawnik, Wołomin, nie należy do partii politycznej
7Wartałowicz-Pirim Elżbieta fryzjerka-stylistka, Warszawa, nie należy do partii politycznej
8Górczewski Kazimierz historyk, Stanisławowo, nie należy do partii politycznej
9Boratyńska Agnieszka Sylwia ekonomistka, Łaskarzew, nie należy do partii politycznej
10Kulbicka Emilia Elżbieta fryzjerka-stylistka, Karczewizna, nie należy do partii politycznej
11Łunieska Ewelina Teresa księgowa, Łochów, nie należy do partii politycznej
12Jabłoński Jerzy Grzegorz mechanik samochodowy, Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej
13Wełyczuk Grzegorz Michał handlowiec, Świebodzin, nie należy do partii politycznej
14Komorowska Aleksandra menager, Warszawa, nie należy do partii politycznej
15Rogozińska Sylwia menager, Postoliska, nie należy do partii politycznej
16Fedorczyk Rafał instruktor techniki jazdy, Twarogi, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Halicki Andrzej Witold ekonomista, Warszawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Rosati Dariusz Kajetan ekonomista, Warszawa, nie należy do partii politycznej
3Zakrzewska Jadwiga Teresa poseł na Sejm RP, Nowe Grochale, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Olechowska Alicja Danuta inspektor nadzoru budowlanego, Milanówek, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Smirnow Andrzej nauczyciel akademicki, Łazy, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Szweycer Michał Stanisław politolog, Józefosław, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Czaplicka Barbara lekarz, Komorów, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Durka Zenon prawnik, Legionowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Kozłowski Jarosław Zygmunt emeryt, Otwock, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Wierzbicka Olga pośrednik w obrocie nieruchomościami, Jadwisin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Sulich Igor Sebastian przedsiębiorca, Wołomin, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Waś Emilia Agata studentka, Nieporęt, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Kiendzierska Izabella ekonomista, Warszawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Pszczółkowski Wiesław magister zarządzania, Łomianki, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Obzejta-Żbikowska Dorota Tomira urzędnik, Podkowa Leśna, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Bidwell-Porębska Krystyna Joanna urzędnik, Tarczyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Klocek Sławomir Jan nauczyciel, Tłuszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Obłąkowska-Kubiak Katarzyna Agnieszka socjolog, Piaseczno, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Roszkowska Agnieszka Dorota urzędnik samorządowy, Grodzisk Mazowiecki, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Bartnik Ewa Urszula przedsiębiorca, Michałów Grabina, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Mizerski Andrzej przedsiębiorca, Piaseczno, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Klimont-Bodzińska Aleksandra Maria dziennikarka, Józefów, nie należy do partii politycznej
23Cukrowski Paweł pracownik samorządowy, Legionowo, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Burchert Mieczysław Ogrodnik, Raszyn, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Biegała Michał Stanisław Informatyk, Opypy, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3Rakfalski Tomasz inżynier mechanik, Raszyn, nie należy do partii politycznej
4Wyglądała Wojciech Marcin przedsiębiorca, Otwock, nie należy do partii politycznej
5Luberska Dorota Halina przedsiębiorca, Piastów, nie należy do partii politycznej
6Siudym Mariusz referent, Pruszków, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Naumczyk Krystyna Barbara ekonomista, Władysławów, nie należy do partii politycznej
8Jankowski Mieczysław Zbigniew brak zawodu, Opypy, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
9Bieszczad Aleksandra student, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
10Kołakowska Edyta pedagog logopeda, Piastów, nie należy do partii politycznej
11Siwińska Grażyna Maria przedsiębiorca, Pruszków, nie należy do partii politycznej
12Ciemiński Zbigniew Janusz inżynier budowlany, Władysławów, nie należy do partii politycznej
13Rondtke Marcin Przemysław Politolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14Szczepanik Piotr filozof, Piastów, nie należy do partii politycznej
15Dankowska Maria Jadwiga nauczyciel, Piastów, nie należy do partii politycznej
16Kozubski Artur informatyk, Pruszków, nie należy do partii politycznej
17Pytkowski Jan Skarbimir rzemieślnik, Piastów, nie należy do partii politycznej
18Miętus Regina bez zawodu, Garwolin, nie należy do partii politycznej
19Hoser Paweł Stanisław matematyk informatyk, Komorów, nie należy do partii politycznej
20Rakfalska Wioletta Małgorzata nauczyciel, Raszyn, nie należy do partii politycznej
21Jankowska Alina Barbara brak zawodu, Milanówek, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
22Piórkowski Marcin informatyk, Grodzisk Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
23Szmit Małgorzata Maria historyk archiwista, Warszawa, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny