Wybory 2011. "Napieralski wierzy, że Kaczyński potraktuje go poważnie"

- Napieralski ma sporo wiary w to, że Kaczyński potraktuje go poważnie jako koalicjanta - mówiła w Poranku TOK FM Ligia Krajewska, warszawski samorządowiec i kandydatka PO do Sejmu.
To Grzegorz Napieralski wskaże przyszłego premiera - pisze dziś "Super Express". - Wyobrażam sobie, jak bardzo by się cieszył pan Napieralski, jakby miał taką moc - komentowała Ligia Krajewska w TOK FM.Jan Wróbel pytał kandydatkę PO, co jej zdaniem "kręci" Napieralskiego w PiS. - Myślę, że podoba mu się łatwość, z jaką PiS wchodzi w koalicje, gdzie ten słabszy jest dodatkiem, którym można manipulować. A wiara w to, że ten koalicjant przyjmie go na poważnie, czyli wiara Napieralskiego w to, że go Kaczyński potraktuje poważnie, jest chyba spora - mówiła Krajewska w TOK FM.

I dodała, że jej zdaniem w grę wchodzą osobiste ambicje Napieralskiego, który chciałby zostać wicepremierem.

"Liczę na dobry wynik PSL"

Ostatnie sondaże pokazują, że Bartosz Arłukowicz wygrywa w Szczecinie z Grzegorzem Napieralskim. - To jest cios dla Napieralskiego - przyznała Ligia Krajewska. - To nie utrudni wam koalicji z SLD? - pytał red. Wróbel. - Ja cały czas liczę na dobry wynik PSL. PSL zawsze był niedoszacowany - odpowiadała radna. I przypomniała: - Myśmy w Warszawie rok temu, idąc do wyborów samorządowych, nie mieli przekonania, że będziemy mieli większość, ale jednak uzyskaliśmy o 5 mandatów więcej niż poprzednio. Te sondaże niekoniecznie zawsze są prawdziwie i myślę, że ten wybór nie będzie potrzebny i koalicja z PSL będzie trwała - mówiła Ligia Krajewska.

Brytyjskie poczucie humoru ministra Rostowskiego

Ligia Krajewska komentowała też w TOK FM wczorajszą wypowiedź ministra Rostowskiego w Brukseli. - Ja bym jednak potraktowała to jako wojenną anegdotę i dowcip troszkę brytyjski. Brytyjczycy mają to do siebie, że jak opowiadają dowcip, to nie wiadomo czy się tego bać czy śmiać - przekonywała kandydatka PO. - To co mówił przed anegdotą było bardzo ważne i myślę, że to w UE zostało zauważone, a my mamy potrzebę sensacji i wszystkie dyskusje wczoraj nad tą anegdotą były śmieszne - mówiła Ligia Krajewska w Poranku TOK FM.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Wybory 2011. "Napieralski wierzy, że Kaczyński potraktuje go poważnie"
Zaloguj się
 • duokwak

  Oceniono 6 razy 6

  Jarek poważnie traktuje tylko swojego kota:)

 • kuchel

  Oceniono 6 razy 6

  To taka stara prawda: ten kto nic nie wie, musi we wszystko wierzyc.

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 4

  ... sld tonie...:) pampers chwyta się wora kurduplowego....

 • buzz_pl

  Oceniono 3 razy 3

  Medium czy coś, kim ta pani jest ? I kogo to obchodzi że ona myśli że kto inny myśli że ona myśli, bo mi się wydaje że jednak nie .

 • zydomason5

  Oceniono 2 razy 2

  PiS z całą pewnością nie jest partia zdolną do jakiejkolwiek koalicji. Osobiście nie wyobrażam sobie nawet podania ręki takim postaciom jak: Maciarewicz, Hoffman, Błaszczak, Fotyga czy agent Tomek. Myślę, że obrzydzenie moje podziela również Napieralski i nie będzie wchodził w egzotyczną koalicję z PiS`uarem ani teraz, ani nigdy. Straci wówczas większość swoich członków. Zresztą, patrząc z innej, politycznej strony: koalicja na dwa lata a potem od nowa prowokacje, podsłuchy, kolejne Tomki-agenciaki, inkwizytor Macierewicz i mądra inaczej Fotyga!!! -Brrrrrr

 • kolejny2

  Oceniono 1 raz 1

  Agora rozmawia sama ze sobą czyli Platforma Obywatelska przemawia w radiu Tok FM. Pewna pani radna z PO wypowiada swoją opinię na temat przewodniczacego SLD. Okazuje się, że ta pani radna wie co myślą poszczególni posłowie. Nawet wie, że "Napieralski wierzy, że Kaczyński potraktuje go poważnie". W Sejmie takie osoby czytające w myślach innych posłów są niezbędne. Dzięki nim będzie można przewidywać kursy akcji na GPW, kursy walut itp. Żaden kryzys ekonomiczny nie będzie nam już straszny dzięki pani radnej z PO pewnie przyszłej posłanki-wyroczni polskiego parlamentu.
  Tylko czy będzie można przewidzieć powyborczą koalicję POPiS, o której dzisiaj tak ciepło mówił pan poseł Brudziński?

 • anna12-3

  0

  Po wnioskach o Trybunał Stanu dla Kaczynskiego i Ziobry-nawet najbardziej zaczadziali politycy Platformy,przestali mówić o koalicji PiS i SLD. Ta działaczka chyba ciągle jest zaczadziała.

 • andy18m

  0

  Napieralski się nie brzydzi.
  Przecież to ministrant.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX