Wybory 2011. Nowe plakaty PiS. Młode i atrakcyjne kandydatki zachęcają: "Chodźcie z nami" [ZDJĘCIA]

"Chodźcie z nami", to nowe hasło i kolejna odsłona kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Na plakatach atrakcyjne kandydatki m.in.: Sylwia Ługowska i Magdalena Żuraw. Na skuterze, z gitarą, z psem... A logo PiS jest małe, nie rzucające się w oczy.
Dwa nowe plakaty pojawiły się w serwisie wPolityce.pl. Modnie ubrane, młode kandydatki piszą, dlaczego wybrały partię Jarosława Kaczyńskiego.

Sylwia Ługowska (nr 5 na liście w Łodzi) - "Za rządów PiS powstało ponad milion nowych miejsc pracy", Magdalena Żuraw (nr 4 w Bydgoszczy) - "Jestem w PiS, wiem co to znaczy nowoczesny patriotyzm", Aleksandra Jankowska (nr 4 w Gdańsku) - "Popieram PiS, bo to szansa na innowacyjną gospodarkę i naukę opartą na wiedzy".

Magdalena Wiciak (nr 6, Bielsko-Biała): "Popieram PiS, bo młodzi ludzi zasługują na więcej", Anna Krupka (nr 6, Gliwice): "Jestem w PiS, bo ważne jest uczciwe państwo", Anna Schmidt (nr 5, Krosno): " Dobra szkoła, więcej żłobków i przedszkoli, ulgi prorodzinne - to jest to czego potrzebują Polacy". Ilona Klejnowska (nr 6, Płock): "Popieram PiS bo zapewni bezpieczeństwo".

Kilka dni temu "Gazeta Wyborcza" napisała o dokumencie sztabu PiS, który opisuje plan kampanii skierowanej do młodych wyborców. Plan w skrócie wygląda tak: zero ataku na Platformę i próba zaskakującej zmiany wizerunku partii. "Celem jest pokazanie wyborcom, że PiS jest partią ludzi młodych, ambitnych, aktywnych, przebojowych, kompetentnych, zadbanych, estetycznych, modnych, wyluzowanych, dowcipnych, pełnych pasji, radości życia, pełnych pomysłów, energii, optymizmu" - czytamy w wytycznych kampanii reklamowej.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (14)
Wybory 2011. Nowe plakaty PiS. Młode i atrakcyjne kandydatki zachęcają: "Chodźcie z nami" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • wizdarek

  Oceniono 2 razy 2

  Drugie zdjęcie wygląda jak gazetka z Lidla.

 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 2

  www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,9672128,Papiez_rozwiazal_klasztor_Tancerek_Jezusa.html?t=1306423808211#opinions -
  .
  te młode, atrakcyjne o chyba popłuczyny po tej inicjatywie. Przechodzony byznes,

 • dupazimna2010

  Oceniono 2 razy 2

  A gdize te wszystkike tłuste PiSowskie du-py jak Kempa czy Wróbel?

 • dupazimna2010

  Oceniono 2 razy 2

  "Celem jest pokazanie wyborcom, że PiS jest partią ludzi młodych, ambitnych, aktywnych, przebojowych, kompetentnych, zadbanych, estetycznych, modnych, wyluzowanych, dowcipnych..."
  Prezes nie zrozumiał dokładnie tego hasła i dowcipy mu się z ci-pami pomyliły, więc tyle młodych PiSdeczek wystawił.

 • vas-b

  Oceniono 1 raz 1

  Pytanie za dziesiec punktow!!!!!! jaka jest roznica miedzy tymi dziuchami a niezadnicami?????

 • passtorian

  Oceniono 1 raz 1

  Zastanowie sie. A co jak mnie zarazicie jakims PISowskim syfem?

 • jarek_nieporozumienie

  Oceniono 1 raz 1

  Już myślałem, że startuje Partia Kobiet.

 • syd-q

  0

  ta druga odsłona troszkę jak kartka wyrwana z katalogu BURDA:) O to chodziło? Słabe i tanie w pomyśle - nie pójdę za Wami

 • przyganiacz

  0

  Siedem "Aniołków PiS". Kuszą: Chodźcie z nami...

  Parlament to nie agencja towarzyska, do której bardziej nadawałyby się takie "Aniołki". Po graniu smoleńskimi nieboszczykami PiS próbuje wabić seksem. Czy doczekamy się striptizu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX