Wybory 2011. Magdalena Żuraw odpowiada Kluzik: Jest mi Pani szkoda. Pensja Jest Najważniejsza?

Jedna z "ładnych buź" od Jarosława Kaczyńskiego - jak nazwała młode kandydatki PiS Joanna Kluzik-Rostkowska - odpowiada na jej list do współpracowników prezesa PiS. B. szefowa sztabu Kaczyńskiego ostrzegła w nim przed powyborczym rozczarowaniem. "Szkoda Was" - pisała Kluzik-Rostkowska. "Nie będziemy zawiedzione" - odpowiada Magdalena Żuraw.
Magdalena Żuraw jest kandydatką PiS w Bydgoszczy. Wraz z innymi młodymi działaczkami partii znalazła się na nowych plakatach PiS. Od kilku dni jest o nich głośno. Mówi się o odmładzaniu wizerunku partii Jarosława Kaczyńskiego.

W liście do sztabu Jarosława Kaczyńskiego Joanna Kluzik-Rostkowska nazwała atrakcyjne kandydatki PiS "ładnymi buziami". Ostrzegła obecnych współpracowników prezesa PiS przed powyborczym rozczarowaniem. "Po 9 października, przyjdzie 10 października. Kolejna miesięcznica katastrofy i dzień, w którym Jarosław Kaczyńskiprzestanie się liczyć z waszymi sugestiami" - pisała obecna kandydatka PO. "Szkoda Was, a jeszcze bardziej szkoda Waszych młodych koleżanek, które dziś uśmiechają się do nas z wyborczych plakatów" - kończyła swój list otwarty. [ZOBACZ CAŁOŚĆ] >>

"Ładna buzia" odpowiada: Nie będziemy zawiedzione

" Z wielkim zdumieniem przeczytałam Pani list do sztabowców Prawa i Sprawiedliwości, zwłaszcza fragment o tym, że szkoda Pani młodych kandydatek PiS, które uśmiechają się z wyborczych plakatów. Jak wynika z Pani słów, osoby tworzące sztab wyborczy PiS i my - ładne buzie partii - mamy przeżyć po wyborach rozczarowanie, bo Jarosław Kaczyński pójdzie 10 października na Marsz Pamięci ku czci ofiar Smoleńska i znowu zacznie mówić o katastrofie.

Chciałabym Panią zapewnić, że ani ja - ani moje koleżanki - zawiedzione nie będziemy. Od 2010 r. biorę udział, jeśli tylko czas mi pozwala, w comiesięcznych obchodach ku czci ofiar katastrofy - i wcale nie robię tego za karę. Uważam także, że gdyby nie postawa PiS w sprawie Smoleńska - to media, w których Pani dziś bryluje, dalej powielałyby kremlowskie teorie, które obalili niedawno ostatecznie eksperci współpracujący z NASA" - odpowiada Magdalena Żuraw w liście zamieszczonym na jej stronie internetowej.

"W sumie jest mi Pani szkoda"

Nie ogranicza się jednak do tłumaczeń i atakuje: "Zapewniam także, że nie będę zawiedziona, jeśli nie dostanę się do Sejmu - bo w przeciwieństwie do Pani mogę szczęśliwie żyć bez diety poselskiej.

W sumie jest mi Pani szkoda: start z listy partii, która odpowiada za zwiększenie długu o prawie 300 mld zł, wyższe podatki, chaos na kolei czy zgodę na tzw. pakiet klimatyczno-energetyczny (w wyniku czego cena prądu wzrośnie przynajmniej o 40 proc.), musi być prawdziwym koszmarem. Chyba że dla Pani, jak twierdzą niektórzy, to Pensja Jest Najważniejsza..." - kończy swój list kandydatka PiS.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (28)
Wybory 2011. Magdalena Żuraw odpowiada Kluzik: Jest mi Pani szkoda. Pensja Jest Najważniejsza?
Zaloguj się
 • atleista

  Oceniono 15 razy 11

  Jest już w PiS Wróbel, Kruk, Sikora i Wrona. Teraz Kaczor chce dorzucić Żurawia. Prezes ma jakąś słabość do ptaków?

 • neumarkt

  Oceniono 16 razy 10

  Pani Źuraw dopiero zapuszcza źurawia w meandry polityki, nie wie, że jest tylko bezmyślnym narzędziem w rękach Naczelnego Manipulanta, Jarosława i jego pozbawionych zasad moralnych pomocników. Jest jeszcze na tyle głupia i niedoświadczona, że dała z siebie zrobić owada, który zmierza do miodu...A TO TYLKO ZGUBNY LEP!
  Panienko Żuraw! Z twoim brakiem doświadczenia i młodym wiekiem, Wszechmogący Prezes może Ci zaproponować najwyżej stanowisko kawiarki w jego poselskim biurze, a jak mu przypadkowo wylejesz kawę na kabłąkowate portki, uzna cię za szpiega i agenta wrogiego ugrupowania! Pamiętaj! Łaska prezia na pstrym koniu jedzie!

 • j4s4

  Oceniono 13 razy 9

  ... jak zauważyłem to uczeni z NASA wyliczyli ostatnio że patyczki brzozowe ośrednicy tylko 20 cm juz zaszkodziły samolotowi nie mówiąc o patyku o średnicy tylko 30 cm. A może w NASA zasadzili się kremlowscy agenci?

 • arvelli_net

  Oceniono 11 razy 7

  ... pani żuraw, ja trzymam za słowo.. dla pani pensja nie najważniejsza... w odpowiednim czasie zgłosimy się z pani wypowiedzią aby przestała nabijać naszymi pieniędzmi swoją kabzę:)

 • neumarkt

  Oceniono 15 razy 7

  Pani Żuraw nawet mi nie szkoda, bo głupich nie sieją, sami się rodzą!

 • chri-s48

  Oceniono 9 razy 7

  A tak naprawdę to : szkoda występuje wtedy kiedy teściowa wpadnie do studni i .......wodę zatruje.

 • chri-s48

  Oceniono 13 razy 7

  Młoda i głupia, a zanim zmądrzeje trochę wody z mózgu prezes zrobi - to jest wojna o stołki na które młodzi
  typu pani Żuraw nie mają możliwości wskoczyć, ale mają nadzieję.

 • dupazimna2010

  Oceniono 16 razy 6

  Taka ładna, taka młoda - a już PiSda!

 • dungala

  Oceniono 12 razy 6

  Mam pytanie do pani Żuraw jakie urazy głowy pani przeszła? Tresor są pani rodzice? Oraz czy zapłaciła pani już za mleko pod nosem?
  Powiem tak bez obrazy dla pasztetowej jesteś pani bardziej niż 1/2 kg owej
  walnieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX