Wybory 2011. Nowe billboardy PO: "Mniej? Czy więcej?". Już zostały sparodiowane

PO zaprezentowała nowe billboardów. Wykorzystane na nich hasło "Wybieram mniej? Czy więcej?" już zostało wyśmiane przez internautów.
- Wybieram mniej? Czy więcej? To podstawowe pytania tegorocznej kampanii wyborczej, na które odpowiadać będą w najbliższych dniach Polacy. Te wybory są właśnie o pieniądzach dla Polski i o tym, kto zdobędzie ich więcej. - pisze PO o nowych billboardach na stronie internetowej.

PO zapowiedziała, że wynegocjuje większe środki unijne niż jej polityczni konkurenci. Na tej obietnicy skupili się twórcy kampanii. Na billboardach pojawiają się pytania "Mniej? Czy więcej?" i hasła: "Więcej z Unii na miejsca pracy", "Więcej z Unii na dzieci" i "Więcej z Unii na szpitale".

Nowy pomysł PO został już wyśmiany na forum rebelya.pl. - Mniej czy więcej? Afer, długu publicznego, biznesów na cmentarzach, podatków, dostępu do informacji publicznej? - pisał użytkownik "sam". Powstały też przeróbki billboardów PO z podpisami takimi jak "Kupujesz mniej za więcej".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Wybory 2011. Nowe billboardy PO: "Mniej? Czy więcej?". Już zostały sparodiowane
Zaloguj się
 • pare.slow

  Oceniono 2 razy 2

  Zgadzam sie z Toba "swawolny_dyzio " Mozemy zapytac ; mniej czy wiecej krzyzy na Krakowskim Przedm.
  mniej czy wiecej facetow typu "Wlasciciel meliny" / czytaj zakazana morda / jako " kierownik" akcji protestacyjnej przed Palacem Prezydenckim.
  Mniej czy wiecej AWANTUR W BRUKSELI ?

  THIS IS THE QUESTION!

 • swawolny_dyzio

  Oceniono 2 razy 2

  Akcję z portalu rebelya.pl też można sparodiować. Czy autorzy tej strony chcieli by "mniej czy więcej krzyży?", "mniej czy więcej tablic upamiętniających?", "mniej czy więcej marszy z pochodniami?", "mniej czy więcej coś tam coś tam?" ???

 • atleista

  0

  A gdzie "Więcej z Unii na Kościół"?

 • adalbert.13

  0

  Nothing more, nothing less

 • thezydor

  Oceniono 2 razy 0

  ciekawe czy w domowym budżecie Premier i jego załoga też tak szaleją na oślep z zaciśniętymi zębami i kłębkiem myśli w głowie: "no uda się, uda, przecież w filmie Pierwszy Milion się udało"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX