Wybory 2011. Napieralski: "Autobus Tuska" to przejaw buty i złego zachowania

Grzegorz Napieralski skrytykował akcję "Autobus Tuska", podczas której premier w ramach kampanii wyborczej będzie objeżdżał Polskę autobusem. Zarzucił Donaldowi Tuskowi, że prowadząc kampanię wyborczą zaniedbuje obowiązki premiera.
Autobus Tuska już na trasie - dobry pomysł? Komentujemy na Facebooku. Dołącz!

Napieralski ocenił, że akcja "Autobus Tuska" jest obrazą dla innych osób, które muszą łączyć kampanię z innymi obowiązkami oraz przejawem "buty i złego zachowania" premiera. W jego opinii, żaden szef nie pozwoliłby swojemu podwładnemu na prowadzenie kampanii wyborczej kosztem obowiązków służbowych.

Zaznaczył, że wielu urzędników i samorządowców bierze udział w kampanii, ale nie zaniedbując swoich obowiązków. Według Napieralskiego, premier powinien na czas prowadzenia kampanii wyborczej pójść na urlop. Przewodniczący SLD podkreślił, że obowiązki premiera to nie tylko udział we wtorkowych posiedzeniach rządu.

"Autobus Tuska" będzie jeździł po całym kraju w ramach kampanii PO. Donald Tusk zapowiedział, że będzie starał się odwiedzić kilka miejscowości dziennie. W wyjazdach premierowi mają towarzyszyć ministrowie rządu. Premier zapewnia, że akcja "Autobus Tuska" jest finansowana ze środków PO.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Wybory 2011. Napieralski: "Autobus Tuska" to przejaw buty i złego zachowania
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 5 razy 3

  ... pampersik, buta to jest to coś co mieli twoich poprzednicy i koledzy oraz przyjaciele z PZPR kiedy wprowadzali kartki dosłownie na wszystko i tylko Wałęsa obronił ten kraj przed wprowadzeniem przez was, komusze syny, kartek nawet na piach!... wy bawiliście się na salonach i w sklepach rządowych, MY cierpieliśmy... dzisiaj mówimy WAM że odchody kacze na wasze talerze to za mało... jeszcze kilo gwoździ do doopy!

 • najdul6

  Oceniono 5 razy 3

  ten idiota aż jaja sobie wyrywa żeby jak najbardziej oczernić premiera Tuska

 • zawist9.live

  Oceniono 5 razy 3

  Napieralski już bluzbga bez opamiętania ! Ale koszty będą wysokie takich zniewag !

 • czarna.beata

  Oceniono 5 razy 3

  takie juz pierdoły opowiadasz że ręce opadają ..sio,sio,sio...SLD to powinni być Kalisz i Olejniczak ty jestes zwykłym błaznem.

 • siarymon

  Oceniono 4 razy 2

  gdzie zajebałeś tyle kasy palancie ????

 • tadeusz_mazowsze

  Oceniono 1 raz 1

  @siarymon
  Uważam ,że nazywanie przywódców innych partii inwektywami bardzo źle świadczy o tobie internauto ,jak też o tym , któremu kibicujesz . Przepadek się odnosi do premiera Donalda Tuska i formacji.
  Często bywa tak , ze jacy wybory tacy wybrani- jak kultura wyborców twych tak i jego przywódcy.
  Wszyscy jesteście świadectwem swego wyboru, wygląda na to , że rząd Rzeczypospolitej nie ma się czym chwalić mając tak marne zaplecze.
  Działacie ja kakofonia kija bejsbolowego , brak myślenia tylko bicie i to bardzo źle świadczy o panu primerze Tusku i jego zapleczu.

 • carol4210

  Oceniono 3 razy 1

  To czym były twoje jabłka, Napieralski??Oj podpadasz coraz bardziej cwoku

 • andre951

  Oceniono 2 razy 0

  Grzesiu, czy objazd Polski w kuszetce, z piwem w reku jest cool i trendy, czy też te bzdury, które opowiadasz, to tylko kampania wyborcza? Ale nawet w czasie kampanii warto zważać na słowa, może wpierw pomyśleć zanim się powie? Takich, którzy mówią co wiedzą jest 3/4 Polski - ale jak się kandyduje do sejmu to może lepiej wiedzieć, co się mówi. Bo może koalicja później nie wypali. A tak w ogóle to daleko ci do np Borowskiego czy nawet do Millera - mnie masz klasy.

 • szalom-1

  Oceniono 8 razy -4

  Powtórzę:
  Polska obecnie przewodzi Unii Europejskiej, premier naszego rządu Donald Tusk, postanowił pojechać na pielgrzymkę do Skępego.
  Rząd będzie sprawował władzę przez Twitter-Facebook, wygląda to marnie.
  Premier Tusk , powinie działać na armie międzynarodowej w ramach przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej, nie siać obłudę po siłach i pielgrzymki uprawiać.
  Tusk winien być w Brukseli , Strasburgu czy Belinie lub Paryżu .
  TUSK POKAZAŁ TYM RUCHEM SWĄ MARNOŚĆ , GDY POLSKA PRZEWODNICZY UNII EUROPEJSKIEJ!
  TUSK JEST MAŁYM POLITYKIEM ,KTÓRY MA CIĄGLE WIELKIE ASPIRACJE-
  NA ASPIRACJACH SIĘ ZAKOŃCZY !
  Donald Tusk przede wszystkim jest premier Rzeczypospolitej Polskiej, nie tylko premierem swej partii platformy i ciągle działającym na jej rzecz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX