Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 22 Krosno

Okręg wyborczy nr 22 składa się z miast Krosno i Przemyśl oraz powiatów bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki. Liczba mandatów: 11.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Kuchciński Marek Tadeusz parlamentarzysta, Przemyśl, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Paruch Waldemar nauczyciel akademicki, Miłocin, nie należy do partii politycznej
3Babinetz Piotr Mieczysław historyk, Krosno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Piotrowicz Stanisław prokurator, Krosno, nie należy do partii politycznej
5Schmidt Anna Katarzyna socjolog, Jarosław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Sudoł Ewa Grażyna ekonomista, Bandrów Narodowy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Ziobro Kazimierz Bronisław teolog, Łańcut, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Rzońca Bogdan Józef nauczyciel historii, Jasło, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Chilik Dorota przedsiębiorca, Rogi, nie należy do partii politycznej
10Ćwierz Andrzej Bogusław nauczyciel fizyki, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Bajda Stanisław nauczyciel nauczania początkowego, Reczpol, nie należy do partii politycznej
12Kurowska Maria Stanisława towaroznawca, Dąbrówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Śnieżek Adam Walenty specjalista pracy socjalnej, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
14Golba Mieczysław Józef przedsiębiorca, Wiązownica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Bury Jan inżynier melioracji wodnych, Markowa, nie należy do partii politycznej
16Nabywaniec Tadeusz nauczyciel języka polskiego, Sanok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Misiołek Marta specjalista pracy socjalnej, Osobnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Kołcz Beata pielęgniarka, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
19Krawiec Daniel Stanisław radca prawny, Mirocin, nie należy do partii politycznej
20Ekiert Aleksandra pielęgniarka, Haczów, nie należy do partii politycznej
21Krajewska Barbara Jadwiga zootechnik, Bircza, nie należy do partii politycznej
22Gmyrek Zygmunt Adam lekarz medycyny, Basznia Dolna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Szymczakowska Ewelina Magdalena administratywista, Mszana, nie należy do partii politycznej
2Froń Andrzej Kazimierz budowlaniec, Rzeszów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Fudali Dorota Maria specjalista do spraw zarządzania i marketingu, Przeworsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Pawlak Antoni rolnik, Nowosielce, nie należy do partii politycznej
5Zajdel Władysław muzyk, Sanok, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Wilk Łukasz Paweł ekonomista, Sanok, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Giedrys Karolina ekonomista, Warszawa, nie należy do partii politycznej
8Jakieła Anna Maria studentka, Krosno, nie należy do partii politycznej
9Purski Paweł Tadeusz filozof, Warszawa, nie należy do partii politycznej
10Oleksiak Hubert Jan student, Kobyłka, nie należy do partii politycznej
11Niedziela Ryszard Józef rzeźnik, Grojec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Miszczak Krzysztof Witold technolog budowy maszyn, Głosków Letnisko, nie należy do partii politycznej
13Szpak Paulina Karolina studentka, Tarnowiec, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Domaradzki Wojciech Grzegorz przedsiębiorca, Jarosław, członek partii SLD
2Sokołowska Anna Katarzyna przedsiębiorca, Krosno, członek partii SLD
3Przetacznik Janusz Bronisław budowlaniec, Jasło, nie należy do partii politycznej
4Rowiński Waldemar technolog analizy żywności, Przemyśl, członek partii SLD
5Oklejewicz Jan Leon ekonomista, Sanok, członek partii SLD
6Szałajko Stanisław Michał nauczyciel, Brzozów, członek partii SLD
7Zając Jerzy Andrzej rolnik, Lubaczów, członek partii SLD
8Jachym Małgorzata Przedsiębiorca, Ustrzyki Dolne, członek partii SLD
9Janiczek Zbigniew Janusz przedsiębiorca, Lesko, członek partii SLD
10Kubrak Ewa nauczyciel, Adamówka, nie należy do partii politycznej
11Małachowska Magdalena Anna rolnik, Siedliska, nie należy do partii politycznej
12Posadzki Wacław Marian ekonomista, Krosno, członek partii SLD
13Ostafijczuk Roman Tadeusz prawnik administratywista, Przeworsk, członek partii SLD
14Śliwiak Bożena Bogumiła nauczyciel, Sanok, nie należy do partii politycznej
15Puka Regina pielęgniarka, Lubaczów, członek partii SLD
16Gilowski Stanisław Jan rolnik, Łowce, członek partii SLD
17Piskorek Beata Ewa bibliotekarz, Wara, członek partii SLD
18Korzeniowski Jacek lekarz medycyny, Dąbków, członek partii SLD
19Zegartowska Krystyna Janina technik drogowy, Jarosław, nie należy do partii politycznej
20Gomułka Wojciech Jan konsultant, Jasło, nie należy do partii politycznej
21Kosiorowski Piotr Paweł lekarz medycyny, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
22Firak Witold Edwin geotechnik, Konstancin-Jeziorna, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Marcinkiewicz Małgorzata chemik, Jasło, członek partii Ruch Palikota
2Łokaj Tadeusz Antoni leśnik, Iwonicz-Zdrój, członek partii Ruch Palikota
3Juszczyk Józef policjant, Jasło, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
4Kamińska Bożena Irena rolnik, Krosno, członek partii Ruch Palikota
5Kurek Adolf rolnik, Łajsce, członek partii Ruch Palikota
6Konik Ewa Aleksandra rolnik, Bandrów Narodowy, członek partii Ruch Palikota
7Wilusz Piotr Tadeusz informatyk, Jedlicze, członek partii Ruch Palikota
8Klara Kamila Magdalena rolnik, Odrzykoń, nie należy do partii politycznej
9Bargieł Stanisław Andrzej konstruktor, Dukla, członek partii Ruch Palikota
10Kosiba Danuta technik, Jedlicze, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
11Zajdel Gabriel Jerzy nauczyciel, Krosno, członek partii Ruch Palikota
12Ziomek Jerzy chemik, Jasło, członek partii Ruch Palikota
13Kurek Alfred rolnik, Sanok, członek partii Ruch Palikota
14Teśniarz Łukasz Robert elektronik, Krosno, członek partii Ruch Palikota
15Majcher Elżbieta Joanna pracownik administracji, Stara Bircza, nie należy do partii politycznej
16Kurek Tadeusz rolnik, Krosno, członek partii Ruch Palikota
17Kijowski Kamil informatyk, Krosno, członek partii Ruch Palikota
18Brej Ewelina Anna prawnik, Jasło, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
19Tłuściak Monika Maria bez zawodu, Nienaszów, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
20Szajna Arkadiusz Bogumił mechanik, Krosno, nie należy do partii politycznej
21Piniewska Danuta Maria rolnik, Łajsce, członek partii Ruch Palikota
22Sobkowicz Krzysztof Jan górnik, Krosno, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Kasprzak Mieczysław ekonomista, Ostrów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Pers Grzegorz Stanisław lekarz, Krosno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Wosik Alicja Barbara dziennikarz, Liszna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Kiszka Zbigniew Wojciech socjolog, Przeworsk, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Jankiewicz Barbara Ewa inżynier budownictwa, Lesko, nie należy do partii politycznej
6Zadworny Zdzisław prawnik, Dachnów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Owsiany Marek ekonomista, Nozdrzec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Pączek Jan Antoni pracownik administracyjny, Trójczyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Michalik Anna nauczyciel, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
10Pankiewicz Stanisław Leon ekonomista, Warzyce, nie należy do partii politycznej
11Komornicki Piotr zootechnik, Iwonicz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Bukowczyk Joanna Alina ekonomista, Krosno, nie należy do partii politycznej
13Biedroń Albina nauczyciel, Sieniawa, nie należy do partii politycznej
14Wanielista Dariusz Michał lekarz, Nowosielce, nie należy do partii politycznej
15Grzegorczyk Wanda Danuta mikrobiolog, Lubaczów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Pelczar Władysław inżynier chemik, Korczyna, nie należy do partii politycznej
17Kroker Tadeusz Józef leśnik, Żurawica, nie należy do partii politycznej
18Romowicz Bartosz ekonomista, Ustrzyki Dolne, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Możdżeń Zbigniew Józef pracownik administracyjny, Jarosław, nie należy do partii politycznej
20Chorążak-Tabisz Marta Małgorzata fizyk, Dydnia, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21Zając Alicja Zofia prywatny przedsiębiorca, Jarosław, nie należy do partii politycznej
22Salacha Małgorzata pracownik administracyjny, Kołaczyce, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Jasion Bernadeta technik-analityk, Niemstów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Bieniek Krzysztof Piotr ekonomista, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Wróbel Halina Beata elektromonter, Trzciana, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Mikulska Zofia krawcowa, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Warzocha Piotr magazynier, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Rączy Anna Elżbieta cukiernik, Woliczka, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Dembowska Ewa Barbara nauczyciel, Wodzisław Śląski, nie należy do partii politycznej
8Łyszczak Roman magazynier, Boguchwała, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Opic Magdalena Małgorzata piekarz, Tychy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Popławska Ewa księgowa, Katowice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Ablamowicz Piotr Stanisław kierowca, Katowice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Zdąbłarz Janina monter sprzętu, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Płaza Magdalena handlowiec, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Kopytek Mariusz Piotr kierowca, Rybnik, nie należy do partii politycznej
15Moskal Daniel dziennikarz, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Miloch Piotr tokarz, Zabrze, nie należy do partii politycznej
17Rykowski Daniel student, Lublin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Wąsik Jan kierowca, Blizocin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
19Szponar Jan Władysław ekspedytor, Świdnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Chomycz Małgorzata Maria filolog klasyczny, Rzeszów, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Kulesza Tomasz Jerzy nauczyciel, Jarosław, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Rząsa Marek Zdzisław nauczyciel dyplomowany, Przemyśl, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Tomański Piotr ekonomista, Żurawica, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Szczepańska Renata Marta przedstawiciel władzy samorządowej, Kalnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Borcz Jerzy matematyk, Krosno, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Miklicz Sławomir przedstawiciel władzy samorządowej, Sanok, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Kmiecik Adam Jan pracownik administracji, Jasło, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Augustynowicz-Sobota Renata Ewa ekonomista, Kidałowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Sułuja Henryk Ignacy ekonomista, Ustrzyki Dolne, nie należy do partii politycznej
11Lipińska Ewa Jadwiga nauczyciel akademicki, Krosno, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Opoń Arkadiusz Paweł przedstawiciel władzy samorządowej, Krosno, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Szpyt Krzysztof Antoni inżynier elektronik, Lubaczów, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Rzońca Sebastian Krzysztof ekonomista, Jasło, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Zając Andrzej Stanisław wiertacz, Dobrucowa, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Harasimowicz-Gąska Katarzyna Anna nauczyciel, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
17Piwowar Daniel Łukasz audytor, Wróblik Szlachecki, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Konieczna Dorota nauczyciel, Przeworsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Siwak Monika nauczyciel, Ostrów, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Piątkowska Agnieszka Anna student, Jarosław, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Łącka Barbara Katarzyna nauczyciel, Samoklęski, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Kłak Krzysztof Józef ekonomista, Przeworsk, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Budniok Jacek Józef przedsiębiorca, Katowice, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Dubniewicz Marian lekarz medycyny, Krosno, nie należy do partii politycznej
3Czuchman Jerzy lekarz weterynarii, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
4Pawluk Krzysztof prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
5Korzec Wiesław Bogdan elektromechanik, Jasło, nie należy do partii politycznej
6Dębicki Maciej Krzysztof handlowiec, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
7Dubniewicz Alicja Janina psycholog, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8Niezgoda Wojciech Waldemar administratywista, Sanok, nie należy do partii politycznej
9Kopeć Piotr Andrzej rolnik, Blizne, nie należy do partii politycznej
10Drozd Jacek Marek nauczyciel historii, Przeworsk, nie należy do partii politycznej
11Górecki Bartosz Dariusz budowlaniec, Jarosław, nie należy do partii politycznej
12Dąbek Alina specjalista do spraw finansowych, Ropczyce, nie należy do partii politycznej
13Wójcik Barbara ekonomista, Krosno, nie należy do partii politycznej
14Renner Katarzyna Ewa ekonomista, Katowice, nie należy do partii politycznej
15Szyguła Magdalena pedagog, Jaworzno, nie należy do partii politycznej
16Krymowska Justyna Katarzyna nauczyciel angielskiego, Wrocław, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Lis Alicja Bronisława emerytka, Jarosław, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Słotwiński Zbigniew rolnik, Lubaczów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Maksymiuk Janusz Roman rolnik, Paczków, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Krzanowski Jan Franciszek mechanik, Krosno, nie należy do partii politycznej
5Potoczny Józef Roman budowlaniec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
6Puka Daniela Franciszka rolnik, Oleszyce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
7Prorok Teresa Maria rolnik, Trześniów, nie należy do partii politycznej
8Woś Stanisław rolnik, Cieplice, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
9Pikuła Kazimiera Anna technik włókiennik, Jasło, nie należy do partii politycznej
10Hojło Joanna pracownik umysłowy, Rozbórz, nie należy do partii politycznej
11Szczurko Krzysztof Janusz tokarz, Cieszyna, nie należy do partii politycznej
12Kuśnierz Maria pielęgniarka, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
13Rebuś Arkadiusz Albert przedsiębiorca, Lubaczów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
14Sabramowicz Anna Ewa archiwista, Sanok, nie należy do partii politycznej
15Gazda Krystian Bogumił technik ekonomista, Korczyna, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Winter Wojciech urzędnik samorządowy, Przeworsk, członek partii Prawica Marka Jurka
2Stańko Piotr Tadeusz urzędnik samorządowy, Brzozów, nie należy do partii politycznej
3Siara Maria Jadwiga nauczyciel, Radymno, nie należy do partii politycznej
4Morawski Wiesław Stanisław lekarz, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
5Widaj Kazimierz Jerzy ekonomista, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
6Fac Zbigniew Antoni trener akrobatyki sportowej, Żurawica, członek partii Prawica Marka Jurka
7Strączek Ewa Maria surdologopeda, Gorliczyna, nie należy do partii politycznej
8Suwała Monika technik ekonomista, Głębokie, nie należy do partii politycznej
9Szczepanik Paweł Mateusz student, Krosno, członek partii Prawica Marka Jurka
10Biliński Mieczysław pedagog, Jarosław, członek partii Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska
11Haliniak Janina Paula lekarz, Dąbków, członek partii Prawica Marka Jurka
12Paczkowski Waldemar Ryszard elektromechanik, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
13Sowińska-Skiba Anna Maria pedagog, Iwonicz, nie należy do partii politycznej
14Staniszewski Stanisław technik elektryk, Jarosław, nie należy do partii politycznej
15Kwaśniak Czesława księgowa, Zarzecze, nie należy do partii politycznej
16Rokitowska-Cisek Ewa Bożena nauczyciel, Maćkowice, nie należy do partii politycznej
17Góra Mariusz Bogusław technik mechanik, Przemyśl, nie należy do partii politycznej
18Filar-Zyz Urszula Katarzyna lekarz, Kańczuga, nie należy do partii politycznej
19Bielka Maria technik ekonomista, Przeworsk, nie należy do partii politycznej
20Bierzyński Maciej przedsiębiorca, Jarosław, nie należy do partii politycznej
21Ząbroń Elżbieta Anna logistyk, Przeworsk, nie należy do partii politycznej
22Wasieczko Dariusz Leszek inżynier budownictwa, Siewierz, członek partii Unia Polityki Realnej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny