Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 23 Rzeszów

Okręg wyborczy nr 23 składa się z miast Rzeszowa i Tarnobrzegu oraz powiatów dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski. Liczba mandatów: 15.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Hrynkiewicz Józefa nauczyciel akademicki, Warszawa, nie należy do partii politycznej
2Ożóg Stanisław inżynier geodeta, Sokołów Małopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Moskal Kazimierz Marian nauczyciel, Ropczyce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Szlachta Andrzej nauczyciel akademicki, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Pupa Zdzisław Stanisław inżynier rolnictwa, Góra Ropczycka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Wróblewska Krystyna Małgorzata nauczyciel historii, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Popiołek Krzysztof Andrzej inżynier elektryk, Mielec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Błądek Antoni technik mechanik, Agatówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Gołojuch Kazimierz Edward inżynier mechanizacji rolnictwa, Zalesie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Chmielowiec Zbigniew Michał inżynier inżynierii środowiska, Kolbuszowa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Draus Ewa Maria nauczyciel akademicki, Kolbuszowa, nie należy do partii politycznej
12Warzecha Jan Marek ekonomista, Dębica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Pakuła-Sacharczuk Anna Zofia filozof, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Tołpa Mieczysław nauczyciel, Wierzawice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Rudnicki Roland Antoni lekarz medycyny, Tarnobrzeg, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Napieracz Maria nauczyciel, Partynia, nie należy do partii politycznej
17Sarna Zdzisław Władysław nauczyciel, Pułanki, nie należy do partii politycznej
18Kazana Renata Ewa nauczyciel, Grębów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Błądek Lidia prawnik, Nisko, nie należy do partii politycznej
20Łabęcka Alicja Maria socjolog, Mielec, nie należy do partii politycznej
21Falandys Jan trener klasy I, Trzebownisko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Rojek-Kałek Monika Ewa towaroznawca, Dębica, nie należy do partii politycznej
23Fudali Dariusz Jacek funkcjonariusz służby penitencjarnej, Tyczyn, nie należy do partii politycznej
24Samołyk Genowefa chemik, Kępie Zaleszańskie, nie należy do partii politycznej
25Sulich Edward Józef kierowca mechanik, Bojanów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
26Sroka Józef pedagog, Racławice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
27Rupar Joanna prawnik, Łańcut, nie należy do partii politycznej
28Wolicki Paweł Grzegorz wyższy urzędnik samorządowy, Gumniska, nie należy do partii politycznej
29Kotula Jacek Adam ekonomista, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
30Cypryś Jerzy nauczyciel, Rzeszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Przewrocki Piotr Marek ekonomista, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
2Kądzielawski Grzegorz Krzysztof administratywista, Tarnów, nie należy do partii politycznej
3Marciniec Andrzej administratywista, Łączki Kucharskie, członek partii PJN
4Lasota Ernest Andrzej ekonomista, Rzeszów, członek partii PJN
5Lorenc Bogumiła Lucyna prawnik, Budy Łańcuckie, członek partii PJN
6Lelito Ilona Agnieszka filolog-filologia obcojęzyczna, Dębica, nie należy do partii politycznej
7Stawarz Robert prawnik, Leżajsk, członek partii PJN
8Kołodziej Konrad Piotr student, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
9Jasiukiewicz Paweł Dariusz administratywista, Wola Dalsza, członek partii PJN
10Pabian Ewa Katarzyna pielęgniarka, Tarnów, nie należy do partii politycznej
11Dojka Stanisław technik mechanik, Tarnobrzeg, członek partii PJN
12Wojtkowska Joanna student, Suwałki, nie należy do partii politycznej
13Giedrys Bartosz Jakub student, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14Kwolek Faustyna Teresa fryzjer, Krosno, nie należy do partii politycznej
15Mróz Michał Jan administratywista, Tarnów, nie należy do partii politycznej
16Miszczak Monika student, Głosków Letnisko, nie należy do partii politycznej
17Liszka Łukasz Antoni administratywista, Grabno, nie należy do partii politycznej
18Pająk Krzysztof kurator sądowy, Kielce, członek partii PJN
19Kowal-Środoń Barbara Małgorzata politolog, Rzeszów, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Kamiński Tomasz Artur socjolog, Rzeszów, członek partii SLD
2Grobel-Proszowska Joanna Irena chemik, Stalowa Wola, członek partii SLD
3Niewczas Marta Agata nauczyciel akademicki, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
4Smaczny Józef ekonomista, Mielec, członek partii SLD
5Ozimek Julian ekonomista, Nisko, członek partii SLD
6Skawiński Stanisław Andrzej administratywista, Dębica, członek partii SLD
7Kuraś Przemysław Piotr prawnik, Tarnobrzeg, nie należy do partii politycznej
8Wołoszyński Leszek prawnik, Rzeszów, członek partii KPEiR
9Trawka Wiesława przedsiębiorca, Dynów, członek partii SLD
10Tofilski Andrzej Antoni leśnik, Nisko, członek partii SLD
11Czaja Halina prawnik, Strzyżów, członek partii SLD
12Czajka Anna Magdalena instruktor, Łańcut, członek partii SLD
13Biesiadecki Jerzy Jan politolog, Kolbuszowa, członek partii SLD
14Skrzypek Greta Małgorzata lekarz weterynarii, Stalowa Wola, członek partii SLD
15Homa Adam Grzegorz prawnik, Sędziszów Małopolski, członek partii SLD
16Walas Zbigniew Stanisław ekonomista, Nowa Sarzyna, członek partii SLD
17Sasiela-Błażejczak Halina Małgorzata pielęgniarka, Tarnobrzeg, nie należy do partii politycznej
18Łączny Ryszard urzędnik samorządowy, Nowa Dęba, nie należy do partii politycznej
19Litwicka-Chmura Lucyna Barbara fizjoterapeutka, Ropczyce, nie należy do partii politycznej
20Zdzymira Agnieszka Barbara rolnik, Ożanna, członek partii SLD
21Dzierżak Antoni technik mechanizacji rolnictwa, Wola Rafałowska, członek partii SLD
22Dabwan Abdul Raqeeb lekarz medycyny, Mielec, nie należy do partii politycznej
23Kopacz Andrzej Janusz politolog, Róża, członek partii SLD
24Inglot Anna Ewelina nauczycielka, Głogów Małopolski, członek partii SLD
25Stopa Kazimiera technik rolnik, Dulcza Wielka, nie należy do partii politycznej
26Gola Zbigniew Andrzej lekarz medycyny, Stalowa Wola, nie należy do partii politycznej
27Radziewicz Małgorzata Alina lekarz medycyny, Rzeszów, członek partii SLD
28Wojnowska Małgorzata Anna prawnik, Rzeszów, członek partii SLD
29Herba Krystian Tomasz nauczyciel, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
30Tuderek Grzegorz Konstanty inżynier budownictwa lądowego, Warszawa, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Dziadzio Dariusz Cezar fizjoterapeuta, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
2Smucz Robert Dariusz psycholog, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
3Kaczor Roksana Agnieszka specjalista ds. rekreacji i turystyki, Mielec, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
4Wojturska-Duda Anna Monika księgowa, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
5Pawęzka Sławomir specjalista ds sprzedaży, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
6Walas Andrzej Szymon elektroenergetyk, Rzeszów, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
7Kobylarska Bożena Anna przedsiębiorca, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
8Czerepak Tomasz Kazimierz elektromechanik, Stalowa Wola, członek partii Ruch Palikota
9Matłosz Mariusz Kazimierz handlowiec, Strzyżów, nie należy do partii politycznej
10Biliński Tomasz Józef nauczyciel akademicki, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
11Król-Gierczak Małgorzata Anna nauczycielka, Brzeźnica, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
12Baran Dariusz technik administracji, Leżajsk, nie należy do partii politycznej
13Majewski Janusz handlowiec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
14Kania Piotr Jan technik elektryk, Borki, członek partii Ruch Palikota
15Rudaś Beata Romana handlowiec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
16Jęczmyk Danuta pielęgniarka, Nowa Dęba, nie należy do partii politycznej
17Partyka Tomasz Łukasz technolog robót wykończeniowych, Gorzyce, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
18Skowyra Dorota Magdalena pedagog, Tarnów, nie należy do partii politycznej
19Sokołowski Mateusz Valgard student, Rzeszów, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
20Miczołek Ewa Elżbieta student, Wojnarowa, członek partii Ruch Palikota
21Szlachcińska Natalia pracownik biurowy, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
22Szczęch Piotr Andrzej filozof, Łańcut, nie należy do partii politycznej
23Nowak Damian administratywista, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
24Martens Andrzej Tomasz inżynier metalurg, Rzeszów, członek partii Ruch Palikota
25Budzik Jaromir Piotr handlowiec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
26Wróbel Beata Anna bankowiec, Malawa, nie należy do partii politycznej
27Dąbroś Stanisław Józef handlowiec, Pustków-Osiedle, członek partii Ruch Palikota
28Zuba Patrycja Tamara ekonomista, Zaleszany, nie należy do partii politycznej
29Kania Robert Grzegorz handlowiec, Łańcut, członek partii Ruch Palikota
30Leś Piotr przedsiębiorca, Rudna Wielka, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Bury Jan prawnik, Rzeszów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Rygiel Wiesław Andrzej prawnik, Ropczyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Reguła Andrzej Zygmunt inżynier mechanizacji rolnictwa, Nagawczyna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata lekarz, Łańcut, nie należy do partii politycznej
5Chrabąszcz Andrzej leśnik, Czajkowa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Zaborowski Franciszek inżynier mechanik, Stalowa Wola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Słupek Edward Józef prawnik, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
8Skiba Agata Magdalena animator kultury, Twierdza, nie należy do partii politycznej
9Opaliński Marek inżynier ekonomiki rolnictwa, Zarębki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Gnatek Robert Andrzej urzędnik państwowy, Sarzyna, nie należy do partii politycznej
11Hermaniuk Jan Leszek ekonomista, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
12Nawrocki Janusz Andrzej inżynier rolnictwa, Zarzecze, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Gołębiowska Ewa Marianna urzędnik samorządowy, Parkosz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Misiewska Beata Teresa politolog, Nowa Dęba, nie należy do partii politycznej
15Nabrzeski Sebastian pracownik administracyjny, Zbydniów, nie należy do partii politycznej
16Wróbel Elżbieta Stanisława elektryk, Niwiska, nie należy do partii politycznej
17Gaweł Renata Józefa pracownik administracyjny, Strażów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Kramarz Tadeusz Kazimierz nauczyciel, Krzemienica, nie należy do partii politycznej
19Bator Jerzy Stanisław rolnik, Gwoźnica Dolna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Leja Małgorzata nauczyciel, Dąbrowica, nie należy do partii politycznej
21Mączka Maria nauczyciel, Pustków, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22Jołda Teresa Halina rolnik, Dąbie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23Jemioło Maciej Krzysztof prawnik administratywista, Błonie, nie należy do partii politycznej
24Rękas Sławomir Józef rolnik, Sokolniki, nie należy do partii politycznej
25Balawejder Maria Teresa nauczyciel, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
26Janda Marek Jacek ogrodnik, Niechobrz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
27Ligas Tadeusz przedsiębiorca, Jata, nie należy do partii politycznej
28Sokołowska Justyna Mirosława filolog, Rzeszów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
29Piecuch Agnieszka chemik, Kozodrza, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
30Gospodarczyk Tadeusz Marian pracownik administracyjny, Tarnobrzeg, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Wróbel Jerzy Bogusław wytaczarz, Trzciana, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Kawalec Małgorzata ekonomista, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Konrad Justyna Maria studentka, Straszęcin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Piękoś Paweł Stanisław przedsiębiorca, Brzostek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Stygar Edyta handlowiec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
6Wantuch Renata Natalia pielęgniarka, Dębica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Bawiec Jacek Marek opiekun medyczny, Brzostek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Berłowski Wiesław Józef ślusarz, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Kozdroń Dorota Anna elektromechanik, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Gawłowska Jowita Beata pielęgniarka, Katowice, nie należy do partii politycznej
11Wojnarowski Janusz Leszek technik mechanik, Dębica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Kubicki Marian Józef mechanik, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Konrad Jolanta Elżbieta logistyk, Straszęcin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Rączy Mariusz Wojciech murarz, Woliczka, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Wójcikiewicz-Rutka Bogusława pielęgniarka, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Pikos Kazimierz ślusarz-mechanik, Rzeszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Ablamowicz Aneta Anna cukiernik, Katowice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Ostrowski Zenon Leszek spawacz, Dębica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
19Bogdan Halina Stanisława ciastkarz-piekarz, Straszęcin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
20Bendkowski Dawid Paweł elektronik, Zabrze, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Rynasiewicz Zbigniew Franciszek historyk, Grodzisko Dolne, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Skowrońska Krystyna bankowiec, Mielec, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Butryn Renata Celina nauczyciel, Stalowa Wola, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Poręba Marek Zbigniew ekonomista, Zaczernie, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Pluta Mirosław Stanisław socjolog, Wola Baranowska, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Stępień Danuta Waleria nauczyciel, Rzeszów, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Ożóg Krzysztof ekonomista, Wólka Niedźwiedzka, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Nowak Marcin Mieczysław ekonomista, Dębica, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Gwizdak Stanisław Jan nauczyciel, Łańcut, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Czwal Sławomir Mariusz dziennikarz, Nisko, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Cynkar Sławomir Tadeusz informatyk, Wyżne, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Deręgowski Marcin przedsiębiorca, Rzeszów, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Miąso Krzysztof Piotr prawnik, Ropczyce, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Gdula Krystyna inżynier zootechnik, Giedlarowa, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Żurek Agnieszka ekonomista, Brzeźnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Barnaś Mariusz Andrzej urzędnik samorządowy, Tuszyma, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Adamus Stanisław Dariusz frezer, Przyszów Ruda, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Kropornicki Janusz ekonomista, Tarnobrzeg, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Czekierda-Stamenkovic Jolanta Lucyna lekarz, Rzeszów, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Ziarnik Jan urzędnik samorządowy, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
21Fila Robert ekonomista, Stalowa Wola, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Błotko Violetta Maria urbanista, Krasne, nie należy do partii politycznej
23Szewczyk Mariusz Krzysztof socjolog, Dębica, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Buczko Marzena Maria przedsiębiorca, Gorzyce, członek partii Platforma Obywatelska RP
25Kawik Józef Jan doradca rolniczy, Padew Narodowa, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Nowicka Halina Zofia pielęgniarka, Łańcut, nie należy do partii politycznej
27Łęgowiecka-Bajda Maria Zuzanna farmaceuta, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
28Kardyś Paweł Andrzej nauczyciel, Sędziszów Małopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
29Karkut Michał urzędnik państwowy, Kolbuszowa Górna, członek partii Platforma Obywatelska RP
30Kubas-Hul Teresa Krystyna ekonomista, Lipie, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Bizoń Tomasz Krzysztof politolog, Latoszyn, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Zarębski Waldemar lekarz, Kolbuszowa, nie należy do partii politycznej
3Walicki Lech Karol aktor, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
4Matecka Joanna Danuta pedagog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
5Witek Mariusz Piotr student, Kłyżów, nie należy do partii politycznej
6Świeżawska Klaudia Karolina student, Leżajsk, nie należy do partii politycznej
7Kapustka Sławomir Marek filozof, Mielec, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8Żurawska Beata Anna historyk, Drohobyczka, nie należy do partii politycznej
9Skręt Wojciech Jan ekonomista, Łańcut, nie należy do partii politycznej
10Krzemieniecka Natalia Julia przedsiębiorca, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
11Rykała Grzegorz Wojciech spedytor, Niechobrz, nie należy do partii politycznej
12Czajka Monika Iwona student, Piskorowice, nie należy do partii politycznej
13Ossoliński Mariusz Jerzy ekonomista, Stalowa Wola, nie należy do partii politycznej
14Pukas Magdalena student, Dąbrowa, nie należy do partii politycznej
15Żygadło Piotr przedsiębiorca, Kraczkowa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
16Kamycki Zdzisław emeryt, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
17Trojan Ewelina student, Dębica, nie należy do partii politycznej
18Kocur Piotr Maciej technik radiolog, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
19Kapustka Daniel Adam historyk, Mielec, nie należy do partii politycznej
20Chmura Joanna Patrycja student, Leżajsk, nie należy do partii politycznej
21Koguc Mateusz przedsiębiorca, Leżajsk, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Szostek Roman nauczyciel akademicki, Rzeszów, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Walicka Marzena Iwona doradca finansowy, Sokołów Małopolski, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Chmura Józef Czesław rolnik, Mokre, nie należy do partii politycznej
4Jankowski Tomasz Dariusz student, Mielec, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Rzucidło Łukasz student, Zgłobień, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Potocki Ryszard Zbigniew nauczyciel akademicki, Sietesz, nie należy do partii politycznej
7Górecka Maria Barbara technik budownictwa, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
8Wyroba Maria Antonina księgowa, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
9Łabuz Jan ogrodnik, Rzeszów, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
10Kaplita Anna Elżbieta nauczyciel, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
11Jankowski Dariusz Paweł fotograf, Mielec, nie należy do partii politycznej
12Maj Zofia Alicja handlowiec, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
13Kowal Janusz Andrzej murarz, Sietesz, nie należy do partii politycznej
14Lalowicz Krzysztof Bogusław handlowiec, Łańcut, nie należy do partii politycznej
15Jankowska Grażyna gospodyni domowa, Mielec, nie należy do partii politycznej
16Socha Halina emeryt, Sietesz, nie należy do partii politycznej
17Kusiak Jarosław Waldemar przedsiębiorca, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
18Potocka Maria Elżbieta ekonomista, Sietesz, nie należy do partii politycznej
19Kontek Walenty emeryt, Kraczkowa, nie należy do partii politycznej
20Socha Janusz rolnik, Sietesz, nie należy do partii politycznej
21Rajwer-Pastuła Małgorzata Anna ekonomista, Cierpisz, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Romaniuk Bogdan Piotr nauczyciel, Lipnica, członek partii Prawica Marka Jurka
2Zięba Tadeusz Mikołaj lekarz medycyny, Mielec, członek partii Unia Polityki Realnej
3Trojnar Maria Anna lekarz medycyny, Albigowa, nie należy do partii politycznej
4Domarski Rafał Jan nauczyciel, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
5Podgórska Lucyna Józefa lekarz medycyny, Dębica, nie należy do partii politycznej
6Hołówko Zbigniew nauczyciel, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
7Zając Kryspin Jan student, Nisko, członek partii Unia Polityki Realnej
8Jagustyn Elżbieta Czesława pielęgniarka, Żołynia, nie należy do partii politycznej
9Szmyd Jan emeryt, Iłża, nie należy do partii politycznej
10Wąsik Stanisław inżynier mechanik, Dębica, członek partii Liga Polskich Rodzin
11Kościelny Lesław Andrzej przedsiębiorca, Mielec, nie należy do partii politycznej
12Kapica Andrzej inżynier górnik, Zdziechowice Drugie, nie należy do partii politycznej
13Ciepielowski Antoni radca prawny, Baryczka, nie należy do partii politycznej
14Patruś Grzegorz nauczyciel, Nienadówka, nie należy do partii politycznej
15Rutczyńska Władysława Jadwiga lekarz medycyny, Ostrowy Tuszowskie, nie należy do partii politycznej
16Walat Aleksander emeryt, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
17Kieler Mirosław Stanisław inżynier mechanik, Nowa Dęba, nie należy do partii politycznej
18Rybak Marcin Kosma architekt, Warszawa, nie należy do partii politycznej
19Tokarz Daniel Grzegorz student, Nisko, członek partii Unia Polityki Realnej
20Tęcza Krystyna Teresa lekarz medycyny, Kolbuszowa, nie należy do partii politycznej
21Michno Dorota Katarzyna ekonomistka, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
22Pięta Andrzej emeryt, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
23Cieślachowska Natalia Anna studentka, Kraczkowa, nie należy do partii politycznej
24Książek Jolanta Matylda nauczycielka, Mielec, nie należy do partii politycznej
25Orłowski Radosław przedstawiciel handlowy, Antoniówka, członek partii Unia Polityki Realnej
26Porada Urszula Elżbieta socjolog, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
27Helwin Wiktoria socjolog, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
28Walat Wiesław Jan inżynier mechanik, Rzeszów, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny