Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 24 Białystok

Okręg wyborczy nr 24 składa się z województwa podlaskiego. Liczba mandatów: 14.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Jurgiel Krzysztof inżynier geodeta, Białystok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Zieliński Jarosław nauczyciel, Suwałki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Piontkowski Dariusz nauczyciel, Białystok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Kamiński Mariusz prawnik, Białystok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Bogucki Jacek inżynier mechanik, Siennica-Lipusy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Chmiel Patrycja Maria politolog, Białystok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Kołakowski Lech Antoni przedsiębiorca, Łomża, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Gwiazdowski Kazimierz rolnik, Mścichy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Czepe Roman pracownik administracji, Łapy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Jaworowski Krzysztof pracownik administracji samorządowej, Kadłubówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Żeszko Maria pedagog, Białystok, nie należy do partii politycznej
12Bobel Marek pracownik administracji, Czartajew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Bieniusiewicz Jadwiga technolog żywności, Sokółka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Dembowski Zbigniew rolnik, Mociesze, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Kucharewicz Grzegorz aptekarz, Białystok, nie należy do partii politycznej
16Fidrych Lucyna nauczyciel, Sejny, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Rykaczewski Stanisław inżynier budownictwa, Zambrów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Łoskot-Cywińska Maria Małgorzata artysta - plastyk, Przerośl, nie należy do partii politycznej
19Kleczkowski Marcin pracownik administracji, Augustów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Nienałtowska Bożena nauczyciel, Kleosin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Jaroszewicz-Łojewska Mirosława Anna zootechnik, Białystok, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Boguska Krystyna rolnik, Jarnuty, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Jabłoński Antoni nauczyciel, Suwałki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Skórski Grzegorz technik weterynarii, Nowy Dwór, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25Gromadzka Lucyna nauczyciel, Kolno, nie należy do partii politycznej
26Siwek Rafał Franciszek automatyk robotyk, Hajnówka, nie należy do partii politycznej
27Laprus Elżbieta nauczyciel, Białowieża, nie należy do partii politycznej
28Tołwiński Krzysztof leśnik, Jasienówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Tylenda Karol ekonomista, Nowe Szepietowo Podleśne, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Naruszewicz Janusz przedsiębiorca, Bakałarzewo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Zalewski Zenon bankowiec, Białystok, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Biernacka Marta handlowiec, Białystok, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Kaczyński Jarosław doradca ds. rolnictwa, Rosochate Kościelne, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
6Oniszczuk Eliza Monika przedsiębiorca, Hajnówka, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
7Ignaciuk Andrzej instruktor mleczarstwa, Nowoberezowo, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
8Hryniewicka Edyta rolnik, Bielsk Podlaski, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
9Barwiejuk Sylwia ekonomista, Białystok, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
10Przeździecki Paweł przedstawiciel handlowy, Krajewo Białe, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
11Gdowski Andrzej nauczyciel, Hajnówka, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
12Kaczyńska Hanna gospodyni domowa, Czyżew, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
13Chudecka Joanna technik agrobiznesu, Kamienna Stara, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
14Jasiński Piotr Cezary prawnik, Czarna Białostocka, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
15Wrona Anna sprzedawca, Białystok, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
16Polińska Beata Maria gospodyni domowa, Białystok, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
17Mandrosz Andrzej ratownik medyczny, Sokółka, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
18Biernacki Sławomir Maciej przestawiciel farmaceutyczny, Zabłudów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19Boniecki Adam Wojciech rolnik, Nowy Dwór, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
20Wyszyńska Łucja kuśnierz, Wólka Przedmieście, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
21Markiewicz-Trosko Monika nauczyciel, Białystok, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
22Bura Justyna pracownik obsługi technicznej, Białystok, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
23Kędra-Pawluczyk Anna Magdalena księgowa, Jakubowskie, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
24Zawadzka Iwona prządka, Jakubowskie, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
25Deputat Halina sprzedawca, Sokółka, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza
26Czarnecki Tomasz Rafał bankowiec, Gdańsk, popierany przez partię Polska Jest Najważniejsza
27Kowalczyk Wanda handlowiec, Nowy Dwór, popierana przez partię Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Matwiejuk Jarosław prawnik, Białystok, nie należy do partii politycznej
2Czykwin Eugeniusz dziennikarz, Białystok, członek partii SLD
3Bil-Jaruzelska Małgorzata Anna kulturoznawca, Białystok, członek partii SLD
4Kimera Józef Dariusz inżynier środowiska, Suwałki, członek partii SLD
5Nazaruk-Zdanuczyk Agnieszka urzędnik administracji publicznej, Białystok, członek partii SLD
6Karpowicz Michał urzędnik administracji publicznej, Białystok, członek partii SLD
7Krokos Agnieszka nauczyciel, Białystok, nie należy do partii politycznej
8Łoboda Mirosław Henryk strażak, Augustów, członek partii SLD
9Zaręba Eliza urzędnik administracji publicznej, Zambrów, członek partii SLD
10Topczyłko Bożena pielęgniarka, Suwałki, członek partii SLD
11Mikucki Leszek inżynier budownictwa, Zambrów, członek partii Samoobrona RP
12Madej Henryk inżynier technologii spożywczej, Białystok, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
13Sienkiewicz Maria nauczyciel, Białystok, członek partii SLD
14Andruszkiewicz Grzegorz politolog, Suwałki, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
15Netter Jan rolnik inżynier, Godlewo Piętaki, członek partii SLD
16Monach Anna urzędnik administracji publicznej, Białystok, nie należy do partii politycznej
17Litwińczuk Bolesław inżynier telekomunikacyjny, Białystok, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
18Dembowski Wiesław prawnik, Bielsk Podlaski, nie należy do partii politycznej
19Wajsiel Piotr Stanisław urzędnik administrcji publicznej, Mońki, członek partii SLD
20Wojciuk Małgorzata student, Białystok, nie należy do partii politycznej
21Kołos Aleutyna nauczyciel, Łomża, nie należy do partii politycznej
22Konopelko-Śliżewska Ewa lekarz stomatolog, Białystok, członek partii SLD
23Janicki Dariusz Jerzy lekarz medycyny, Łomża, członek partii SLD
24Jakubiuk Mirosław inżynier budownictwa lądowego, Bielsk Podlaski, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
25Banasiak Anastazja Michalina ekonomistka, Białystok, nie należy do partii politycznej
26Jurkin Marian nauczyciel, Łapy, członek partii SLD
27Puchalski Aleksander pedagog-kulturoznawca, Białystok, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Rybakowicz Adam przedsiębiorca, Augustów, członek partii Ruch Palikota
2Korol Michał ekonomista, analityk, Mielnik, członek partii Ruch Palikota
3Stachurska Teresa Stefania księgowa, Białystok, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
4Andracka Jolanta technik specjalista telekomunikacji, Białystok, członek partii Ruch Palikota
5Tylenda Marcin księgowy, Suwałki, nie należy do partii politycznej
6Zalewska Beata przedstawiciel farmaceutyczny, Białystok, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
7Załuska Marcin technik weterynarii, Szepietowo Wawrzyńce, nie należy do partii politycznej
8Waraksa Wojciech prawnik, Suwałki, członek partii Ruch Palikota
9Narzewski Romuald tkacz, Konarzyce, członek partii Ruch Palikota
10Kuklik Mirosław inżynier elektryk, Białystok, popierany przez partię RACJA Polskiej Lewicy
11Chocha Andrzej dziennikarz, Białystok, członek partii Ruch Palikota
12Chomczyk Anna technik budowlany, Białystok, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
13Wróbel Marcin Adam pilot wycieczek, Białystok, członek partii Ruch Palikota
14Mackiewicz Michał policjant, Krzywe, nie należy do partii politycznej
15Fiedoruk Karol prawnik, Hajnówka, członek partii Ruch Palikota
16Filimonow Tomasz elektromechanik, Olsztyn, nie należy do partii politycznej
17Zaborska Joanna opiekun w domu pomocy społecznej, Wierzchlesie, członek partii Ruch Palikota
18Skorupa Sandra asystentka medyczna, Rajgród, nie należy do partii politycznej
19Siebiatyńska Anna Maria technik elektroradiolog, Białystok, nie należy do partii politycznej
20Bajkowski Dominik bez zawodu, Mońki, nie należy do partii politycznej
21Żebrowski Kamil technik elektroradiolog, Białystok, członek partii Ruch Palikota
22Kistelski Andrzej Leszek kupiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
23Pierzchało Justyna technolog żywności, Białystok, nie należy do partii politycznej
24Brzostowska Anna sprzedawca, Białystok, nie należy do partii politycznej
25Adamiuk Iwona technik elektroradiolog, Białystok, nie należy do partii politycznej
26Jankowska Grażyna gospodyni domowa, Łomża, nie należy do partii politycznej
27Korolczuk Ewa Elżbieta architekt, Białystok, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
28Wojnarowska Barbara Agnieszka nauczyciel, Łomża, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Kamiński Jan rolnik, Raczki, członek partii PSL
2Baszko Mieczysław Kazimierz nauczyciel, Sokółka, członek partii PSL
3Borawski Edmund technolog żywności, Grajewo, członek partii PSL
4Purta-Wróbel Janina ekonomistka, Trzcianne, członek partii PSL
5Lewko-Ninkiewicz Dorota Stanisława lekarz, Białystok, nie należy do partii politycznej
6Dzierzgowski Wojciech inżynier rolnik, Łomża, członek partii PSL
7Leszczyński Jerzy inżynier rolnictwa, Ciechanowiec, nie należy do partii politycznej
8Zalewski Krzysztof pracownik administracji publicznej, Szczuczyn, członek partii PSL
9Dyjuk Bogdan nauczyciel, Augustów, nie należy do partii politycznej
10Korycki Walenty zootechnik, Proniewicze, członek partii PSL
11Zalewski Jan nauczyciel, Ostrożany, członek partii PSL
12Jurkiewicz Arkadiusz mechanik samochodowy, Suwałki, członek partii PSL
13Kaczanowska Joanna muzyk, Białystok, nie należy do partii politycznej
14Kulbacka Anna nauczyciel, Białowieża, nie należy do partii politycznej
15Magnuszewski Marian pracownik administracji publicznej, Mońki, członek partii PSL
16Wykowski Adam ekonomista, Łomża, członek partii PSL
17Sokołowski Franciszek inżynier rolnictwa, Filipów, członek partii PSL
18Łapiński Jacek prawnik, Łapy, nie należy do partii politycznej
19Truszkowska Barbara położna, Stawiski, nie należy do partii politycznej
20Kamińska Teresa lekarz, Białystok, nie należy do partii politycznej
21Bielawska Barbara nauczyciel, Janowo, nie należy do partii politycznej
22Hołowienko Dorota rolnik, Suraż, członek partii PSL
23Pogorzelski Paweł prawnik, Zawady, członek partii PSL
24Jankowska Krystyna ekononomistka, Słucz, nie należy do partii politycznej
25Grześ Anna nauczyciel akademicki, Białystok, nie należy do partii politycznej
26Łabieniec Wojciech pracownik administracji publicznej, Nowy Dwór, nie należy do partii politycznej
27Łukasik Anetta Anna ekonomista, Białystok, nie należy do partii politycznej
28Krajewski Stefan politolog, Krajewo Białe, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Stawecka Kinga Katarzyna politolog, Karczewizna, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Laskowski Józef politolog, Wiżajny, nie należy do partii politycznej
3Kraszewski Ryszard rolnik, Święck Wielki, nie należy do partii politycznej
4Polska Urszula przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
5Dobrijałowski Sławomir przedsiębiorca, Suwałki, nie należy do partii politycznej
6Wachowski Tomasz informatyk, Łomża, nie należy do partii politycznej
7Kochanowski Andrzej strażak, Grajewo, nie należy do partii politycznej
8Ciecióra Justyna nauczyciel, Wyszków, nie należy do partii politycznej
9Sitko Iwona Jadwiga handlowiec, Kundzicze, nie należy do partii politycznej
10Janiszewski Konrad przedsiębiorca, Twarogi, nie należy do partii politycznej
11Jankowska Angelika Sylwia ekonomistka, Kępice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Michalczyk Agnieszka Krystyna rolnik, Wierzbno, nie należy do partii politycznej
13Nowotka Tomasz kierowca, Laski, nie należy do partii politycznej
14Wróblewska Ilona gospodyni domowa, Strzelno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Wierchowiec Konrad Michał technik budowlany, Białystok, nie należy do partii politycznej
16Siwak Dorota Beata gospodyni domowa, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
17Mierzejewski Tomasz Wiesław rolnik, Objezdna, nie należy do partii politycznej
18Kamiński Przemysław handlowiec, Łomża, nie należy do partii politycznej
19Wiśniewska-Patyk Agnieszka nauczyciel, Kruszwica, nie należy do partii politycznej
20Gadamer Mieczysław przedsiębiorca, Łopuchowo, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Kudrycka Barbara prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Raczkowski Damian prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Tyszkiewicz Robert wydawca, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Kamińska Bożena ekonomista, Suwałki, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Borysewicz Maciej Andrzej prawnik, Łomża, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Klim Józef Piotr nauczyciel, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Cieślik Leszek Stanisław poseł, Augustów, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Piotrowska Hanna Karolina prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Sosna Aleksander inspektor pracy, Białystok, nie należy do partii politycznej
10Sapińska Daria Krystyna technolog żywności, Wysokie Mazowieckie, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Nazarko Marek prawnik, Michałowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Baszkiewicz Emilia student, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Suszczyńska Monika prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Grajek Zbysław Wojciech lekarz, Suwałki, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Śledziewska Edyta nauczyciel, Łomża, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Pyzowski Mariusz Paweł ekonomista, Słochy Annopolskie, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Jabłońska Bożena urzędnik administracji rządowej, Hultajewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Dragun Nadzieja Marzena ekonomista, Hajnówka, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Szewko Ilona Kinga chemik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Nester Ksenia student, Supraśl, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Putko Aneta ekonomista, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Gliński Mieczysław Leszek adwokat, Zambrów, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Pietruczuk Izabela przedsiębiorca, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Siewiereniuk-Maciorowska Agnieszka konsulant, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
25Mielko Cezary Jan menedżer kultury, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Tymińska Ewa Bożenna pielęgniarka, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
27Żalek Jacek prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP
28Pilecki Karol prawnik, Białystok, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Dankowski Jacek Witold nauczyciel, Warszawa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Maksim Mateusz filolog angielski, Białystok, nie należy do partii politycznej
3Kowalczuk Tomasz student, Białystok, nie należy do partii politycznej
4Wądołowski Oskar handlowiec, Białystok, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5Sujecka Katrzyna Iwona pracownik biurowy, Warszawa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6Szabłowski Kamil student, Nowe Piekuty, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Kitlas Romualda bez zawodu, Białystok, nie należy do partii politycznej
8Korpacz Kamil inżynier elektroniki i komunikacji, Białystok, nie należy do partii politycznej
9Kuźmicki Dawid technik budownictwa, Ignatki Osiedle, nie należy do partii politycznej
10Polubicka Kinga student, Białystok, nie należy do partii politycznej
11Nicewicz Stanisław informatyk, Knyszewicze, nie należy do partii politycznej
12Ciereszko Małgorzata student, Białystok, nie należy do partii politycznej
13Niesteruk Piotr student, Białystok, nie należy do partii politycznej
14Wysocka Marta student, Białystok, nie należy do partii politycznej
15Kulenko Adam elektryk, Białystok, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
16Karczewska Klaudia Magdalena student, Białystok, nie należy do partii politycznej
17Szeremeta Grzegorz bez zawodu, Szudziałowo, nie należy do partii politycznej
18Chmielewski Marek rolnik, Brukowo, nie należy do partii politycznej
19Siedlecka Aleksandra bez zawodu, Białystok, nie należy do partii politycznej
20Tyborowski Marcin bez zawodu, Rutki Kossaki, nie należy do partii politycznej
21Skalska Grażyna Bernarda architekt krajobrazu, Warszawa, nie należy do partii politycznej
22Tryskuć Piotr handlowiec, Białystok, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Chmielewski Andrzej Eugeniusz administratywista, Augustów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Fiertek Józef przedsiębiorca, Łomża, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Perkowski Jan technik rolnik, Roszki Sączki, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Milewska Grażyna rolnik, Kropiwne Nowe, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Korytkowski Kazimierz rolnik, Śniadowo, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Kryński Marek technik elektryk, Białystok, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
7Andrulewicz Edyta biotechnolog, Świackie, nie należy do partii politycznej
8Wiśniewska Emilia rolnik, Wiśniówek Wertyce, nie należy do partii politycznej
9Moiczek Adam Piotr ślusarz, Siemiatycze, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
10Godlewska Sylwia ekonomistka, Wierzbowo, nie należy do partii politycznej
11Jagłowski Dariusz Stanisław elektronik, Augustów, nie należy do partii politycznej
12Ziniewicz Marta handlowiec, Białystok, nie należy do partii politycznej
13Ślepowrońska Ewa krawcowa, Augustów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
14Szerenos Andrzej przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
15Jagłowska Anna gospodyni domowa, Augustów, nie należy do partii politycznej
16Tokajuk Janina Larysa pielęgniarka, Siemiatycze - Stacja, nie należy do partii politycznej
17Serafin Zbigniew przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
18Komorowska Danuta rolnik, Chomentowo, nie należy do partii politycznej
19Konopka Ewa rolnik, Pruszki Wielkie, nie należy do partii politycznej
20Grabowska Anna pracownik socjalny, Piekuty-Urbany, nie należy do partii politycznej
21Jurczuk Milena Elżbieta kucharz, Augustów, nie należy do partii politycznej
22Pietrzak Ewa krawcowa, Augustów, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
23Januszewski Arkadiusz przedsiębiorca, Szczuczyn, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
24Krajewski Leszek rolnik, Wiśniówek Wertyce, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera


Komitet Wyborczy Prawica

1Rutkowski Lech inżynier geodeta, Białystok, nie należy do partii politycznej
2Biały Alicja nauczyciel, Białystok, nie należy do partii politycznej
3Dąbrowska-Szmulik Barbara lekarz medycyny, Suwałki, nie należy do partii politycznej
4Żyłowski Grzegorz przedsiębiorca, Wojny Szuby Szlacheckie, nie należy do partii politycznej
5Szymańska Halina nauczycielka, Łomża, nie należy do partii politycznej
6Jędrzejewski Andrzej Tomasz architekt, Białystok, członek partii Unia Polityki Realnej
7Słoma Sadowski Józef technik budowlany, Księżyno, nie należy do partii politycznej
8Bartnik Stanisław przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
9Puścian Sławomir inżynier bezpieczeństwa pracy, Łapy, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
10Tyborowski Wojciech Paweł przedsiębiorca, Rębiszewo Zegadły, nie należy do partii politycznej
11Kolinko Piotr przedsiębiorca, Sidorówka, nie należy do partii politycznej
12Jabłoński Robert nauczyciel akademicki, Boćki, nie należy do partii politycznej
13Wechowska Grażyna Lucyna inżynier sanitarny, Białystok, nie należy do partii politycznej
14Korytkowski Leszek prawnik, Białystok, członek partii Unia Polityki Realnej
15Kozłowski Bogdan inżynier budownictwa, Białystok, nie należy do partii politycznej
16Moraczewska Danuta Krystyna nauczyciel, Karolin, nie należy do partii politycznej
17Żebrowski Stanisław nauczyciel, Jedwabne, nie należy do partii politycznej
18Chiliński Tomasz informatyk, Białystok, członek partii Unia Polityki Realnej
19Sztark Maryna przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej
20Buńkowska Joanna nauczyciel, Białystok, nie należy do partii politycznej
21Nowel Wiesław konserwator, Pogorzelec, nie należy do partii politycznej
22Leśniak Marianna ekonomista, Kraków, nie należy do partii politycznej
23Chańko Joanna pielęgniarka, Białystok, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny