Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 25 Gdańsk

Okręg wyborczy nr 24 składa się z miast Gdańsk, Sopot, obwodów głosowania na polskich statkach morskich oraz powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Fotyga Anna Elżbieta ekonomistka, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Łopiński Maciej Jan filolog, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
3Jaworski Andrzej menadżer, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Jankowska Aleksandra Helena menadżer, Sopot, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Smoliński Kazimierz adwokat, Tczew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Chrapkiewicz Daniela Jadwiga lekarz medycyny, Starogard Gdański, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Liss Andrzej Marcelin nauczyciel, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Gwiazda Anna Teresa architekt, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Guzikiewicz Karol Roman technik mechanik okrętowy, Gołębiewko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Kołakowska Anna Maria nauczyciel historii, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
11Steckiewicz Krzysztof inżynier, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Kałużny Andrzej ekonomista, Sopot, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Strociak Marek Roman nauczyciel, Kwidzyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Kilian Jan inżynier mechanik, Starogard Gdański, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Drelich Dariusz ekonomista, Lublewo Gdańskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Grajoszek Zbigniew Mariusz rolnik, Wocławy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Posmyk Joanna Grażyna ekonomista, Sopot, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Obiedzińska Sylwia Iwona pedagog, Malbork, nie należy do partii politycznej
19Tuz Ewa Maria nauczyciel, Pruszcz Gdański, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Dudek Dorota ekonomistka, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
21Żuk Andrzej politolog, Gdańsk, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Rzymski Zygmunt lekarz weterynarii, Sopot, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Demski Patryk Jerzy prawnik, Pelplin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Dudziński Tomasz Mirosław prawnik, Parczew, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Owczarek Katarzyna Agnieszka menadżer, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Godycki-Ćwirko Lech nauczyciel, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Urban Zbigniew Antoni nauczyciel, Tczew, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Piotrowski Zbigniew Bogdan menadżer, Kwidzyn, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Jaśkiewicz Stefan nauczyciel, Sopot, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Szulc Żaneta Maria przedsiębiorca, Kleszczewo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Wołek Iwona Żaneta administratywista, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Itrich Roman Wawrzyniec dziennikarz, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Kiedrowski Andrzej Stanisław inżynier telekomunikacji, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11Sulkowski Bronisław nauczyciel akademicki, Gdynia, nie należy do partii politycznej
12Fryza Stanisław Łukasz ekonomista, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
13Wilkicki Paweł Damian przedsiębiorca, Sopot, nie należy do partii politycznej
14Lica Małgorzata Jadwiga studentka, Nowa Wieś Rzeczna, nie należy do partii politycznej
15Blachnierek Lidia Anna księgowa, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
16Relska Patrycja instruktor pływania, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
17Grabarczyk Aleksandra Maria technik ochrony środowiska, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
18Woliński Grzegorz Mateusz historyk, Gdańsk, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19Kuchta Wojciech Zdzisław ekonomista, Sopot, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20Heś Krystyna Ewa ekonomistka, Pruszcz Gdański, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Andruszkiewicz Krzysztof Włodzimierz inżynier, Gdańsk, członek partii SLD
2Maciejewska Beata Monika skandynawistka, Gdańsk, członek partii Zieloni 2004
3Śnieg Jerzy Paweł przedsiębiorca, Kwidzyn, członek partii SLD
4Potulski Franciszek Józef nauczyciel, Gdańsk, członek partii SLD
5Meyer Barbara Małgorzata bibliotekarz, Gdańsk, członek partii SLD
6Rutkowski Wiesław Jan emeryt, Starogard Gdański, członek partii SLD
7Wojnowska Maria ekonomista, Sopot, członek partii SLD
8Piłat Adam Sławomir przedsiębiorca, Tczew, członek partii SLD
9Rusinowicz Tomasz Krzysztof politolog, Kępiny Małe, członek partii SLD
10Jabłońska-Mazurek Dorota Bernadeta nauczyciel, Starogard Gdański, nie należy do partii politycznej
11Borejko Kordian Józef emeryt, Gdańsk, członek partii SLD
12Bucior Piotr Stanisław emeryt, Kleszczewko, nie należy do partii politycznej
13Czernis Mirosław politolog, Kowale, członek partii SLD
14Jurczyk Jolanta Stanisława pielęgniarka, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
15Prabucki Janusz Marcin nauczyciel, Zblewo, członek partii SLD
16Seyda Danuta Wanda nauczyciel, Gdańsk, członek partii SLD
17Zagłoba Ryszard Andrzej nauczyciel, Gdańsk, członek partii SLD
18Leśków Agnieszka Anna ekonomista, Gdańsk, członek partii SLD
19Mrozowicz Magdalena Marta ekonomista, Gdańsk, członek partii SLD
20Zawisza Marzena nauczyciel, Malbork, członek partii SLD
21Gajdel Jan przedsiębiorca, Gdańsk, członek partii SLD
22Lipiński Tomasz Mikołaj przedsiębiorca, Gdańsk, członek partii SLD
23Landzianowski Marcin kucharz, Gdańsk, członek partii SLD
24Wilińska Joanna administratywista, Pruszcz Gdański, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Bauć Piotr Paweł nauczyciel akademicki, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
2Gądek Agnieszka Anna ekonomistka, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
3Korzeniowski Leszek Zbigniew student, Kościerzyna, członek partii Ruch Palikota
4Guss Wanda emerytka, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
5Pręda Marcin Andrzej technik mechanik, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
6Piniecki Piotr akustyk, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
7Kowalski Maciej Tomasz dziennikarz, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
8Sadowska Brygida księgowa, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
9Kwaśniewski Łukasz Mateusz student, Gdańsk, członek partii Ruch Palikota
10Berowska Paulina pedagog, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
11Małecka Magdalena doradca personalny, Puck, nie należy do partii politycznej
12Leszczyńska Elwira Maria nauczycielka, Kąty Rybackie, nie należy do partii politycznej
13Deresz Maria Barbara rolnik, Nowy Dwór Gdański, nie należy do partii politycznej
14Gołębiowska Beata Mariola nauczycielka, Gdynia, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Trawicki Krzysztof Gabriel lekarz weterynarii, Bytonia, członek partii PSL
2Odya Zenon Jerzy inżynier elektronik, Tczew, nie należy do partii politycznej
3Dombrowski Bogdan ekonomista, Wróblewo, członek partii PSL
4Przybylski Wojciech Wiesław nauczyciel akademicki, Gdynia, członek partii PSL
5Mielewczyk Bożena Grażyna pedagog, Przywidz, nie należy do partii politycznej
6Serocka Anna nauczyciel, Sztum, nie należy do partii politycznej
7Tomczyk Stanisław lekarz medycyny, Tczew, członek partii PSL
8Butkiewicz Ludwik leśnik, Stary Dzierzgoń, członek partii PSL
9Herold-Wąs Lucyna Kinga księgowa, Pinczyn, członek partii PSL
10Lis Tomasz Sebastian informatyk, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
11Borkowska Aneta Maria przedsiębiorca, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
12Kostecki Marek Stanisław inżynier elektryk, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
13Kosewska Danuta Jolanta inżynier rolnik, Prabuty, członek partii PSL
14Pawlina Jan nauczyciel, Stare Pole, członek partii PSL
15Kłos Małgorzata Maria ekonomista, Sopot, członek partii PSL
16Pochroń-Frankowski Leszek Michał student, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
17Sawicki Łukasz Marek rolnik, Baldram, członek partii PSL
18Cymerys Wojciech inżynier rolnik, Postolin, członek partii PSL
19Serocka-Chrzanowska Katarzyna Maria inżynier rolnik, Barłożno, nie należy do partii politycznej
20Studziński Tadeusz Józef lekarz weterynarii, Nowy Dwór Gdański, członek partii PSL
21Wieczorek Marta inżynier ochrony środowiska, Laski, członek partii PSL
22Wolanin Izabela inżynier rolnik, Wicko, nie należy do partii politycznej
23Zdyb Edyta Izabela nauczyciel, Nowy Dwór Gdański, nie należy do partii politycznej
24Daszkiewicz Maria Jolanta ekolog, Starogard Gdański, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Zielonka Lech Stefan rolnik, Marzęcino, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Gosz Kamila Lidia ekonomista, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Wałaszewski Grzegorz Dawid technik ekonomista, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Domańska-Hołub Jadwiga Barbara menadżer, Gdańsk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Kurpik-Popek Joanna monter poligrafii, Gdańsk, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Kowalska Lucyna Anna sprzedawca, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Kapciński Andrzej pilarz, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Latoszewski Waldemar Marek rzeźbiarz, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Romanowski Tomasz elektromechanik, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Wunsz Grzegorz Adam rencista, Nowa Wieś Rzeczna, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Meyer Janina sprzedawca, Linia, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Latoszewska Krystyna Iwona krawcowa, Starogard Gdański, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Smolarek Jolanta Katarzyna handlowiec, Skidziń, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Pyka Iwona fryzjerka, Żory, nie należy do partii politycznej
15Nelke Izabela Eugenia gospodyni domowa, Radlin, nie należy do partii politycznej
16Adamski Tomasz Edward elektromonter, Rybnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Nowak Sławomir Ryszard politolog, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Arabski Tomasz mgr inż. telekomunikacji, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
3Hall Katarzyna nauczyciel, Sopot, nie należy do partii politycznej
4Pomaska Agnieszka Dominika politolog, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Kozdroń Jerzy prawnik, Mareza, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Neumann Sławomir Arkadiusz ekonomista, Starogard Gdański, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Guzowska Iwona Kamila parlamentarzysta, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
8Borowczak Jerzy Stanisław parlamentarzysta, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Ołowski Piotr Paweł pilot samolotowy zawodowy, Pruszcz Gdański, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Orłowski Paweł prawnik, Sopot, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Kulas Jan Edward nauczyciel, Tczew, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Morzyńska Dobrawa studentka, Pruszcz Gdański, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Tyburska Iwona Joanna prawnik, Sztutowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Mroczkowska Magdalena Justyna ekonomista, Malbork, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Koralewska Irena Danuta nauczyciel, Sadlinki, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Hamerska Patrycja Magdalena kulturoznawca, Osiek, nie należy do partii politycznej
17Cichon Marian ekonomista, Bąkowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Pawłowska Dorota Ewa nauczyciel, Szropy, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Kotlewska Joanna ekonomista, Rożental, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Chmiel Małgorzata architekt, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Kot Ewa Kamila nauczyciel, Nowy Staw, nie należy do partii politycznej
22Karczmarzyk Marek Aureliusz adwokat, Gdynia, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Pruś Sylwester Zbigniew fizyk, Gdańsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Blanik Leszek Robert nauczyciel akademicki, Gdańsk, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Kamiński Kazimierz technik mechanik, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Gaweł Elżbieta handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Zblewski Marek rolnik, Cisewie, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Lewkowicz Iwona Ewa handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Treder Waldemar Kazimierz monter, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Drawc Mieczysław Józef technik elektromechanik, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
7Kąkol Radosław Tadeusz agro-technik, Przodkowo, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
8Bąk Robert Krzysztof kierowca, Pruszcz Gdański, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
9Duwa Maria Anna handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
10Czarnecka Magdalena Monika handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
11Borkowska Aneta handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
12Figura Mariusz Jan ogrodnik, Wejherowo, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
13Nilek Barbara rolnik, Karsin Wybudowanie, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
14Browarczyk Dorota Joanna handlowiec, Gdańsk, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
15Sudoł Maria laborantka, Stare Pole, członek partii NDP - Samoobrona Andrzeja Leppera
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny