Wybory 2011. Hofman: PO może sfałszować rozmowę braci Kaczyńskich z 10 kwietnia

- PO może sfałszować rozmowę, którą Jarosław Kaczyński odbył z bratem tuż przed katastrofą w Smoleńsku. Możliwe, że przekaże ją zagranicznym mediom w trakcie ciszy wyborczej - mówił Adam Hofman w RMF FM.
- Stenogramu rozmowy się nie boimy, bo jej treść, jest powszechnie znana. Mówił o niej Jarosław Kaczyński. Za to sfałszowanej rozmowy, odpalonej w sobotę, w ciszy wyborczej przez zagraniczne media, nie tyle się boimy co uważamy, że Platforma jest w stanie posunąć się wszędzie - mówił Hofman.

Rzecznik PiS twierdzi, że pogłoski sensacyjnych informacjach, które PO planuje ujawnić tuż przed wyborami pojawiają się w mediach od dawna: - Ja pamiętam - tak jeszcze 2-3 tygodnie temu - jak dziennikarze pisali, że jest wielka bomba PO, która ma w nas uderzyć. Oczywiście PO jest partią szczelną, ale na korytarzach gdzieś ta informacja przeciekła. O tym, że rozmowa może zostać sfałszowana i podana zagranicznym mediom mówi się w tramwajach od dawna.

- Taka informacja to nie lada gratka. Gdyby wyglądało na to, że poważne źródła w Polsce ją przekazały, zostałaby przez zagraniczne media podana. Platforma jest w stanie posunąć się do fałszerstwa - uważa Hofman.- Ja może uważam, że to humbug. Ale wolę chuchać na zimne - dodaje.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (15)
Wybory 2011. Hofman: PO może sfałszować rozmowę braci Kaczyńskich z 10 kwietnia
Zaloguj się
 • anesta

  Oceniono 7 razy 7

  PO ma sporo brudu za pazurami, ale i PiS ma się czego wstydzić. Słowa rozmowy między braćmi uderzające w Jego Niskość i sugerujące motywowanie do lądowania ("Leszek, nie żartuj, a kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych?" - czy coś w tym rodzaju) będzie uznane za Kłamstwo Smoleńskie Nr n+1. Stąd już sugestie Hoffmana (hehe ciekawe, czy na Twitterze również) o możliwości zafałszowania.

  Ale akurat jelsi idzie o zafałszowywanie i staranne ukrywanie prawda, to PiS przoduje - mało subtelne transformacje Jego Niskości tuż przed wyborami, nagłe zmiany charakteru prezesa, uwielbienie dla wsi (a jak to było z tymi dopłatami unijnymi, co?), uśmiechy, uściski a w środku aż się wyrywa "Prawdziwy Polak Kaczyński". Nie zapominajmy, że ma pewne aktorskie doświadczenie...

 • czytelnik52

  Oceniono 6 razy 6

  Czy kundelek Jarka zna treść tej rozmowy, że twierdzi iż będzie ona sfałszowana?

 • aqmika

  Oceniono 5 razy 5

  No jeśli mówi się w tramwajach, to już jest wiarygodna wiadomość o fałszerstwie przez PO. Trzeba teraz pewnie przesłuchać wieści z autobusów, czy się potwierdza...

 • kuchel

  Oceniono 5 razy 5

  "Platforma jest w stanie posunąć się wszędzie" - mówił Hofman
  Hofman mysli oczywiscie o brudnych zakamarkach polityki, ale przeciez wszystkie najbrudniejsze katy (jako swoje ulubione) zajal juz pis!

 • trimeresurus

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoda że już nie obowiązuje "Kodeks Boziewicza". Wtedy to bydle Hofman chodziłby już z obciętymi uszami i każdy porządny człowiek z daleka widziałby że takiemu śmieciowi nie należy podawać ręki.

 • feniks2306

  Oceniono 4 razy 4

  Oto istota ich pokracznego sposobu myślenia - Jeśli w treści rozmowy znajdzie się choć słowo o lądowaniu, to znaczy, że rozmowę sfałszowano. Idąc dalej, jeśli PiS przegra wybory, to oczywiste staje się, że i wybory sfałszowano. odwracanie Alika do góry ogonem to ich specjalność.

 • hdrider

  Oceniono 4 razy 4

  yes yes yes, niech odpalaja, bedzie zabawa

 • mepislover

  Oceniono 4 razy 4

  Powołać komisję na czele z panem Macierewiczem, on jak nikt inny oceni autentyczność ... :D

 • ritak44dwa

  Oceniono 3 razy 3

  Z tego wynika, że Hfoman zna prawdziwą treść rozmowy i boi się jej opublikowania, dlatego z góry zapowiada, że opublikowana treść będzie nie prawdziwa, czyli sfałszowana.
  Władze powinny ją opublikować, jak najszybciej, aby móc udowodnić jej autentyczność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX