Kamiński: Prezes Ziobrę traktuje jak gówniarza, to megaupokorzenie

- Dla polityka o ambicjach takich jak Ziobro to, że dzisiaj na portalach sa headline'y typu: ''Jarek, Jarek, dopuść mnie do głosu'' i prezes, który traktuje go jak gówniarza, to megaupokorzenie - mówi w wywiadzie dla ?Rzeczpospolitej? Michał Kamiński, europarlamentarzysta, były polityk Prawa i Sprawiedliwości.
- Myślę, że Kaczyński pozwoli mu zostać w partii, ale przypuszczam, że za dwa i pół roku Zbyszek ze zdziwieniem dowie się, że nie kandyduje do Parlamentu Europejskiego - mówi Michał Kamiński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" komentując zamieszanie wokół wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości, nad którym zebrały się czarne chmury po tym, jak skrytykował kampanię PiS i mówił o potrzebie stworzenia nowego ugrupowania prawicowego.

Podkreślił, że to, o czym mówił Ziobro, jest "niegłupie". - Może tak być, że reinkarnacja polskiej prawicy odbędzie się dzięki aksamitnemu podziałowi na partię narodowo-katolicką i partię konserwatywno-liberalną. Pomysł jest niegłupi, ale problem polega na tym, że Ziobro przy Kaczyńskim i zakonie PC i bez poparcia ojca Rydzyka nie stworzy partii narodowo-katolickiej - dodaje Kamiński.

Zdaniem europarlamentarzysty pogłoski o tym, że Ziobro prowadzi rozmowy z PJN są rozpuszczane celowo, żeby Ziobrę "zohydzić w oczach fanatycznych zwolenników PiS, którzy PJN widzą jako ikonę zła". Zapewnił, że takich rozmów nie prowadzi Paweł Kowal, szef PJN, ani on sam. - Trochę rozmawiam z Jackiem Kurskim, a z Ziobro mówimy sobie "Dzień dobry" - tłumaczy. Dodaje też:"nasze rzekome kontakty to mity, które opowiadają na użytek paranoidalnej natury Kaczyńskiego jego zwolennicy".

- Dla polityka o ambicjach takich jak Ziobro to, że dzisiaj na portalach sa headline'y typu: Jarek, Jarek, dopuść mnie do głosu", i prezes, który traktuje go jak gówniarza, to megaupokorzenie - mówi Kamiński.

Pełen wywiad w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospolitej">>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Kamiński: Prezes Ziobrę traktuje jak gówniarza, to megaupokorzenie
Zaloguj się
 • limanowa2009

  Oceniono 9 razy 9

  Ma na co zasłużył, do tej pory to on traktował wszystkich jak gó...arzy.
  Zobaczcie na reportaże w TV jakim pewnym krokiem ten bufon chodzi.

 • adalbert.13

  Oceniono 9 razy 9

  "Dla polityka o ambicjach takich jak Ziobro to,(...) że traktuje go jak gó...arza, to" - przejaw sprawiedliwości
  dziejowej jakże miły memu sercu. Dla mnie końcowym "plim" byłoby postawienie obu łobuziaków przed TS.
  Tylko ich szczęście polega na tym, że Tusk`u jest koniunkturalistą który nie zdobędzie się na taki gest licząc
  na "krótką pamięć społeczną" wg. kaczora. A tak ładnie można by umoczyć te kacze kupry!

 • bezspokoju

  Oceniono 6 razy 6

  " Jarku, Jarku, chciałbym zabrać głos ". Tak zachowuje się człowiek, który pretenduje do tego, by rządzić Polską, a więc i mną. ŻAŁOSNE.

 • uszatek_2

  Oceniono 6 razy 6

  Obleśna tuba populizmu prezentuje kolejne "wzdęcia godnościowe" ,bo z jednej strony Ziobrę kocha a z drugiej mu zazdrości i nienawidzi.... Paskudna postać,która mogła się zrodzić tylko w PiS-ie. Obrzydliwość.....

 • chri-s48

  Oceniono 1 raz 1

  Pomysł nie głupi tylko ciągle jeszcze każdy z nich patrzy w kierunku o.Rydzyka - kiedy wreszcie PiS zrozumie ,że budowanie czegokolwiek przy pomocy o.Rydzyka jest bardzo ale to bardzo nie na miejscu. Trzeba być partią
  która sama w sobie jest prawicowo-chrześcijańska a nie rydzykowo - nijaka w oparciu o moherowo-emerycki
  elektorat. A do tego trzeba jeszcze być partią w miarę nowoczesną - inaczej k o n i e c i to żałosny.

 • atleista

  Oceniono 4 razy 0

  Najśmieszniejsze jest to, że za dwa i pół roku to prędzej Kamiński niż Ziobro straci swoje eurokorytko. Bo wynalazek pod nazwą PJN, do którego w tej chwili należy, zdechnie śmiercią naturalną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX