Hofman: Cymańskiemu należy się wykluczenie. Ziobro i Kurski mogą podzielić losy PJN

- Jeśli Ziobro i Kurski zakończą swoje działania to jeszcze jest możliwość współpracy. Jeśli będą eskalowane to my się pożegnamy. Panowie podzielą los Polski Plus, czy PJN. Żadnych szans na prawicy ci, którzy podważają przywództwo Jarosława Kaczyńskiego nie mają - stwierdził rzecznik PiS Adam Hofman. - Cymańskiemu należy się wykluczenie - dodał.
- Działalność Tadeusza Cymańskiego w mediach jest szkodliwa. Za nią należy się wykluczenie bez względu na wiek - powiedział Adam Hofman, komentując krytyczne wypowiedzi europosła nt. wyniku wyborczego PiS.

Na godzinę 13 zapowiedziane jest posiedzenie komitetu politycznego PiS. Można się spodziewać decyzji partii w sprawie Cymańskiego, Zbigniewa Ziobry i Jacka Kurskiego. - To są sprawy wewnętrzne. Na pewno sprawa będzie omawiana, tak by nie wywoływać dodatkowych kręgów na wodzie - stwierdził Hofman.

"Nie możemy zajmować się recenzowaniem prac rządu"

- To nie jest kryminał, ani film sensacyjny. To jest pewien spektakl, który jest szkodliwy dla PiS. My nie możemy zajmować się recenzowaniem prac rządu i kryzysem w Europie - utyskiwał Hofman.

Zdaniem rzecznika PiS, tzw. ziobrzyści mogą być wykluczeni z partii. - Jeśli ten festiwal przestanie być toczony to będzie płaszczyzna do porozumienia. Jeśli nie to intencje zostaną odczytane jednoznacznie i będziemy musieli zakończyć festiwal w inny sposób. Panowie podzielą los Polski Plus, czy PJN. Żadnych szans na prawicy ci, którzy podważają przywództwo Jarosława Kaczyńskiego nie mają - zaznaczył Hofman.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (15)
Hofman: Cymańskiemu należy się wykluczenie. Ziobro i Kurski mogą podzielić losy PJN
Zaloguj się
 • czytelnik52

  Oceniono 7 razy 7

  Obie strony dobrze wiedzą, że wszystko jest w rękach biznesmena Tadeusza Rydzyka, przy wsparciu gdańskiego generała Głódzia.
  Niestety, ale to prawda, że kościelni biznesmeni - w tym kraju - decydują kogo wynieść do góry, a kogo zgnoić.

 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 7

  "utyskiwał Hofman" nie mogąc oderwać się od pisuaru. Czy to prawda, że on nie zmywa makijażu na noc,
  bo w każdej chwili może zostać spytany o zdanie?

 • przytomny2

  Oceniono 6 razy 6

  Hoffman juz dość dawno przekroczył granice śmieszności ... podobnie jak jego pryncypał ...

 • e.mem

  Oceniono 5 razy 5

  poseł Hoffman niczym Pytia ;>
  najbardziej podoba mi się ta ostatnia przepowiednia: "Żadnych szans na prawicy ci, którzy podważają przywództwo Jarosława Kaczyńskiego nie mają"

 • krystynakarc

  Oceniono 4 razy 4

  Lata mi PiS ,ale pan Hofman to typowy szkolny lizus z prowincji, takich jak on w tej sekcie jest na pęczki. Kłapią ozorami o Polsce B , a sami Ją ośmieszają swoim zachowaniem, wystarczy spojrzeć na ich życiorysy, te przydupasy leczą kompleksy ,na to potrzeba pokolenia albo i więcej. Staniszkis mówi o nich ,miernoty.

 • duokwak

  Oceniono 3 razy 3

  :):):):)zagryzają się nawzajem:):):)początek końca:):):)
  polewamy:):):)na pohybel:):):)

 • anakonda22

  Oceniono 3 razy 3

  ..Hofman, ostatnia, wyschnięta wazelina Kaczego Paranoika...Niebawem ministrant Adaśko, zostanie odstawiony na boczny tor analnego politykierstwa Jarosława Przebrzydłego.....

 • second_peterpan

  Oceniono 3 razy 3

  Hoffman to nasz polski Mick Travis z "O Lucky Men", na razie jeszcze na fali wzrostu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX