Będzie konkurs na nową nazwę Ruchu Palikota

Za decyzje odpowiada ten, który te decyzje podejmuje, a nie jego ojciec, syn, córka, matka czy ktokolwiek inny - mówił Janusz Palikot w Polsat News. Polityk zapowiedział też konkurs na nową nazwę swojej partii.
Palikot w rozmowie z Bogusławem Chrabotą tłumaczył sytuację powstałą po ataku "Faktów i Mitów" na dziennikarkę Monikę Olejnik. Pismo redaguje poseł Roman Kotliński. Palikot poinformował, że Olejnik otrzymała kwiaty wraz z przeprosinami. - Kwiaty poszły do pani redaktor. Kwiaty zostały przyjęte - stwierdził. - Umówiliśmy się, że już nigdy powrotu do tego typu argumentów nie będzie - dodał.

Palikotowcy "zszokowani linczem na Kotlińskim"

Jednocześnie powiedział, że politycy Ruchu byli "zszokowani jednak tym, w jaki sposób go Romana Kotlińskiego linczowano przez 3 tygodnie". Zgodził sięteż ze stwierdzeniem Bogusława Chraboty, że są takie granice prowokacji, których politycy Ruchu Palikota nie przekroczą. - Tak. To na pewno dotyczy osób bliskich czy politykom funkcjonującym, czy dziennikarzom, czy innym osobom publicznym. Uważamy, że za decyzje odpowiada ten, który te decyzje podejmuje, a nie jego ojciec, syn, córka, matka czy ktokolwiek inny - mówił w Polsat News Janusz Palikot.

Konkurs z nagrodami na nową nazwę Ruchu Palikota

Palikot zapowiedział, że jego partia zmieni nazwę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Poinformował też, że termin nie został jeszcze ustalony.- Tego jeszcze nie wiemy. Pierwszy kwartał przyszłego roku. Albo styczeń, albo marzec. Ze względu na lutowe ferie. Na początku grudnia podamy datę - mówił.

Polityk zapowiedział, że w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony konkurs z nagrodami na nową nazwę jego partii. Jednocześnie przyznał, że sami członkowie klubu parlamentarnego nie są zwolennikami zmiany nazwy partii.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Będzie konkurs na nową nazwę Ruchu Palikota
Zaloguj się
 • pelo_nas_kocha

  Oceniono 3 razy 1

  Są granice. Granice wyznacza dobre samopoczucie Palikota. Gdy ktoś chamowi odpłaci tym samym... no to tam są właśnie te granice.

 • enow4

  Oceniono 2 razy 0

  proponuję "Banda Dziwolagów" w skrócie BD

 • passtorian

  Oceniono 2 razy 0

  Postepowa Partia Polska , PPP to moja propozycja.

 • gm114

  Oceniono 2 razy 0

  Proponuję nazwę "HIT".

  Taki skrót.

  Niniejszym zastrzegam sobie prawo autorskie i liczę na wielką nagrodę.

 • david5555

  0

  .

  .
  .WYSTAWIENIE PRZEZ WARSZAWKĘ PALIKOTA BY ZAŁATWIŁ TUSKA (vide- ostatni przykład skandalicznego zachowania Olejnik w stosunku do p.Pitery)
  - TO OSTATNIE PODRYGI DYSPONENTÓW ZAWIEDZONYCH WYNIKAMI WYBORÓW 'INTERESANTÓW HAZARDU,NARKOTYKÓW I KIBOLI'

  .

  .
  .

 • pamejudd

  Oceniono 1 raz -1

  Po co zmieniac? Przeciez obecna nieformalna nazwa jest calkiem dobra:

  Banda Blaznow, Chamow i Idiotow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX