To już pewne? Grabarczyk składa życzenia ministrowi infrastruktury...

A ma nim być nim Sławomir Nowak, wymieniany w ostatnich dniach jako kandydat na to stanowisko. Cezary Grabarczyk, były minister infrastruktury, przyznał, że to najprawdopodobniej Nowak obejmie ten resort. I składał życzenia nowemu ministrowi.
- Zapraszam na plac budowy autostrady.... - mówił w Poranku TOK FM Cezary Grabarczyk. - Teraz to minister Nowak będzie zapraszał - odpowiedziała Janina Paradowska. - No tak... I życzymy mu wszystkiego najlepszego - zapewnił Grabarczyk. - Oczywiście, zwłaszcza, żebym szybciej jeździła do Krakowa niż za pana - powiedziała Paradowska.



Sławomir Nowak jest politologiem. Był sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, szef gabinetu politycznego Donalda Tuska. Później przeszedł do Kancelarii Prezydenta.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
To już pewne? Grabarczyk składa życzenia ministrowi infrastruktury...
Zaloguj się
 • rezun-one

  Oceniono 4 razy 4

  No to Minister Grabarczyk ma kłopot z głowy.
  Teraz będzie miał tylko z górki. Za rok zatęsknicie za Grabarczykiem.
  Już dziś wszelkie osiągnięcia innych ministrów infrastruktury można odkładać na Grabarczyku, do brody nikt mu nie sięga. Nie sadzę by następca go przerósł.

 • elbertson

  Oceniono 6 razy 4

  facet miał pod soba najwiekszy plac budowy jaki kiedykolwiek zaistniał na ziemiach polskich , mimo ze za nim nie przepadam gośc zasługuje na szacunek i choćby jakiekolwiek - dziekuje , teraz kazdy nastepca ma juz tylko z górki .

 • hh7

  Oceniono 3 razy 3

  Dziekuję Panie Ministrze Grabarczyk.Zebrał Pan cięgi od tych co nie potrafą zrozumieć, że aby coś zbudować , POTRZEBA CZSU. Ale cóż żyjemy w Polsce. Mamy trudności z myśleniem za to jesteśmy pełni nienawiści i zawiści. A na PKP tak było zawsze i długo, długo tak będzie.

 • bogda35

  Oceniono 3 razy 3

  mój ty Boże - a wierzyłam w rząd fachowców...... jedno z najbardziej newralgicznych ministerstw ma objąć facet bez pojęcia czego dotyczyc będzie jego resort.Najlepiej nada sie do przecinania wstęg na autostradach budowanych za czasów Grabarczyka- jest przystojny i usmiechem podbija serca panienek.To wszystko co o nim mozna powiedzieć. Gowin - na ministra sprawiedliwości ???? to Kwiatkowski - zły ??? raczej spodziewałabym sie Gowina( jesli juz MUSI byc ministrem) jako ministra d/s wyznan- kiedys takie ministerstwo bylo... historyk filozofii ... a gdzie znajomośc prawa ?

 • miastomiastomiasto

  Oceniono 5 razy 3

  Jeśli Nowak zostanie min infrastruktury to cały budżet ministerstwa będzie przeznaczony na Gdańsk.
  A wy się pocałujcie w rzyć leszcze

 • ton_y

  Oceniono 2 razy 2

  Jeszcze docenicie Grabarczyka. Za Nowaka dziekuję, postoję, facet od razu widać że za robotę to on się nigdy nie wziął, chyba że na twitterze, ale do tego nie trzeba go robić ministrem. Donald, gdzie Ty masz oczy???

 • przemek8484

  Oceniono 2 razy 0

  Cezary miał swoje ostatnie pięć minut w tuskobsie:) :

  www.piktografiki.com/2011/09/opowiesci-z-tuskobusa.html

 • vikaromaniuta

  Oceniono 3 razy -1

  A ile w nowym rządzie jest koszernych ? To ciekawsze niż średnia wieku !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX