Komentarze (74)
?Radni PiS dostali mocny pretekst do walki z Krytyką Polityczną - ocenia min. Zdrojewski
Zaloguj się
 • kreciola77

  Oceniono 8 razy 8

  to może tak już idąc za ciosem odebrać stadiony kibolom??? Gramadzą się tam i regularnie je demolują, wraz z okolicą a przy okazji i mieszkańcom się obrywa.. to może uciąć wszelkie dotacje i zamknąć? Efekt będzie niewątpliwie korzystny dla społeczeństwa..

 • ahab_1

  Oceniono 10 razy 6

  Fanatyzm i skrajności światopoglądowe, religijne, narodowe itp., są przyczyną wielu niegodziwości, a także i zbrodni - usuwajmy je z naszego życia.

 • mlot_na_mlotow

  Oceniono 5 razy 5

  "Specjalny list w obronie KP podpisali m.in. Andrzej Wajda, Marek Konrad i Tomasz Stańko"
  Kto to jest "Marek Konrad"?
  Wywalcie wreszcie tego gimnazjalistę, co wam pisze artykuły!

 • fraulein

  Oceniono 5 razy 5

  Choć nie jestem zwolenniczką Marszu Niepodległości i bliżej mi do Krytyki Politycznej to muszę napisać, że minister trochę co innego powiedział, bo akurat słuchałam. Minister nie chciał powiedzieć, czy Krytyka powinna stracić lokal czy nie. I wcale nie powiedział, że nie ma wątpliwości... I z tego co powiedział, to zrozumiałam, że do 11 listopada działalność Krytyki nie była powodem do odbierania jej lokalu.

 • lech123456

  Oceniono 8 razy 4

  Bierność policji wobec bojówek NSDAP doprowadziła do tego do czego doprowadziła...

  Też nie widzieli kastetów i pałek

 • szats69

  Oceniono 9 razy 3

  Pan minister mija się z faktami: 1) KP nie zapraszała niemieckiej antify do Polski, 2) nowy wspaniały świat był tego dnia (święto) jednym z nielicznych otawrtych lokali i antifa wpadła tam zagoniona przez policję, podejrzewam, że wpadliby do każdego otwartego lokalu jaki by się tam nie znajdował. Po prostu jest to lokal publiczny i każdy może tam wejść - trudno winić krytykę, że ktoś z tego skorzystał. Przypominam, że osoby tam zatrzymane nie stawiały oporu i zostały przewiezione na komendę.

 • plendz

  Oceniono 9 razy 3

  Kierując się takim rozumowaniem, pan Zdrojewski mógłby stwierdzić, że organizowanie przez neofaszystów manifestacji na rynku we Wrocławiu dostarcza mocnych argumentów za odebraniem miastu "Stolicy Kultury". Przecież to co mówi minister to wewnętrznie sprzeczny bełkot. Bo skoro p. minister twierdzi, że "nie widział "11 listopada w aktywności tego lokalu niczego, co by uzasadniało" wyrzucenie KP (...) nie ma też podstaw do odebrania KP dotacji przyznanej przez jego resort." to o jakich "mocnych argumentach" mówi?

 • ewaszczypawka

  Oceniono 6 razy 2

  Krytyka Polityczna to jasnoróżowa lewica. Powinni wydać np. Bakunina, księcia Kropotkina itp. Tego komercyjne wydawnictwa nie zrobią.

 • zosima

  Oceniono 2 razy 2

  Ponad 60 tysięcy przyznano na przepisanie wydanych tekstów JJL. Przedtem większe kwoty na przepisanie tekstów JK. Cz y Zdrojewski uczestniczy w rabunku - ergo jest złodziejem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX