Komentarze (74)
?Radni PiS dostali mocny pretekst do walki z Krytyką Polityczną - ocenia min. Zdrojewski
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • von_seydlitz

  Oceniono 4 razy 0

  A kto zapraszał i to w paru językach? Krytyka Literacka nie przynależy do jakiegoś dziwnego "porozumienia 11 listopada"? Nie ma lewackich poglądów?

  Trzeba uważać z kim się trzyma.....

  ....

 • cleryka

  Oceniono 6 razy 0

  Krytyka Polityczna jest bardzo potrzebna w naszej przestrzeni,gdzie prymitywizm myślenia prawicowego,smrodzi ...i niczego nie buduje ani w Kulturze,ani w tzw. politycznym krajobrazie Polski.

 • von_seydlitz

  Oceniono 4 razy 0

  To im dorzucę jeszcze jeden argument:

  www.dailymail.co.uk/news/article-1345969/Policy-spy-Mark-stone-switched-sides-defend-eco-warriors-court.html
  ..

 • szymonwildstein

  0

  i z lewej i z prawej i Gołotą-byle bolało .....www.youtube.com/watch?v=F4OrOvota28

 • lisowski.piotr

  Oceniono 6 razy 0

  Trzeba ich wywalić z lokalu przy nowym świecie to wstyd, że organizacja wspierająca niemieckich przestępców płaci tylko 12 zł za wynajem a uczciwy polski przedsiębiorca 150 zł. SKANDAL i WSTYD!

 • ulebyk

  Oceniono 6 razy 0

  Resort Zdrojewskiego hojnie dotuje Krytyke Polityczną, nic dziwnego, że twardo staje w obronie kawiorowej pseudolewicy żyjącej i działającej z naszych pieniędzy.

 • inkwizytor.biskupa.breslau

  Oceniono 8 razy 0

  Wyszło na światło dzienne że lewackie bojówki staliniąt z KP niczym nie różnią się od łysoli z nopu.

 • oelefante

  Oceniono 8 razy 0

  Zdrojewski, nie pier.....
  Lokal znany obcokrajowcom? Przyszli przypadkiem?
  To powiedz mi, Boguś, jakie jest prawdopodobieństwo, ze uciekając przed policją, w obcym mieście, w obcym kraju, w sytuacji sporego zamieszania na ulicy trafisz do lokalu, którego właściciele z Tobą sympatyzują i Cię wychwalają w swoich publikacjach?

  Kawiorowa lewica z Krytyki Politycznej dostaje wielomilionowe dotacje (polecam artykuł "Nowa wspaniała dotacja" w ostatnim numerze Uważam Rze) z podatków wyszarpytanych ubogim rodzinom, o które kawiory tak się podobno troszczą. W lokalu wynajmowanym po preferencyjnych cenach (12 pln/m2) prowadzą wyszynk i zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe, z którymi tak bardzo walczą. Ciekawe, czy płacą podatki od przychodu związanego z różnicą pomiędzy tymi 12 pln/m2 a cenami rynkowymi?

 • hcwarmia

  Oceniono 8 razy 0

  nie chce żyć w miejscu nop-ku, mw, falang, celtyków, korwinuw, macierewuw, frond, zawiszuw, oneruw, szczerbcuw ...

 • apt72

  Oceniono 7 razy -1

  KP to wylęgarnia terrorystów!

 • cyniczne_oko

  Oceniono 7 razy -1

  Lokal wynajmowany bojówkarzom, służący jako magazyn na kastety i pałki, miejsce zbiórek zadymiarzy i schronienie przed pościgiem. Tu nie trzeba PiS'owców i nie trzeba PRETEKSTU by tej bandzie wypowiedzieć najm. Zwyczajny człowiek z odrobiną zdrowego rozsądku wystarczy. No ale przecież Blumsztajn i reszta obsady GW mocno wspierała zakłócanie święta narodowego, dlatego zrzucamy wszystko na PRETEKST i na PIS.

 • von_seydlitz

  Oceniono 5 razy -1

  A czytał z was kot, lewacy, "Biesy" Dostojewskiego: właśnie tak was widzę towarzystwo sfrustrowane, w którym każdy szuka nowych sformułowań, aby być za wszelka cenę postrzegany jako "postępowy" i być na topie przed innymi, choćby werbalnie, niezdolni do rzeczywistych działań i gotowi na wszelakie podpuszczenie "lidera".... i na końcu niszczący tych co chcą i mogą wprowadzić rzeczywiście pozytywne przemiany społeczne.....

  Czytaliście?

  .

 • piotrgiedrowicz

  Oceniono 9 razy -1

  przekazanie lewakom lokalu po preferencyjnych cenach przez burmistrza z PO (dziadek się w grobie przewraca) a teraz konsekwentna obrona bandyckich praktyk skretyniałych ideolo - degeneratów (walących ludzi na oślep) przez partyjnego prominenta rzuconego na odcinek kultury... to skandal!
  dzień po wygranej PO wielu ludziom przyjdzie się z nią chyba rozstać. niestety, postawa ministra uzasadnia opinie p. Kaczyńskiego nt. PO - jako zakamuflowanej skrajnej lewicy. to bardzo smutne...
  ciekawe co na to min. Gowin?? pisywał swego czasu takie wzruszające listy do p. Smoczyńskiego z "Frondy" :O))))

 • siekier35

  Oceniono 3 razy -1

  wystarczy popatrzeć na nazwiska......

 • herp_derp

  Oceniono 3 razy -1

  Dobry, bo medialny. PiSowi KP, Nergal czy 'Je...ać Orła Białego' Tymańskiego zwisały i powiewały, dopóki głośno o nich nie zrobiło się w mediach.

 • disloyall

  Oceniono 8 razy -2

  Te czerwone lewackie kanalie - to nic innego jak V Kolumna

  Krytyka polityczna - ze coooo prosze ??? Grupka gowniarzy, podpuszczana przez michnikowszyzne na PIS

 • zaplutykarzelreakcji2

  Oceniono 6 razy -2

  Zapraszanie bojówkarzy a następnie dawanie im schronienia nie jest pretekstem a powodem dla jakiego Krytyka Polityczna powinna być pozbawiona jakichkolwiek subwencji publicznych. I nic tu nie pomogą książki o Kuroniu, czy pamiętniki Lipskiego. Wychodzą w Polsce tysiące książek bez dotacji MK i te, jeśli są coś warte, mogłyby wyjść w każdym komercyjnym wydawnictwie.

 • von_seydlitz

  Oceniono 10 razy -2

  Ależ kto Warszawę che nazywać "stolicą Kultury" ....

  Natomiast obecność Lewaków pod szyldem "Krytyki Literackiej" to rzeczywiście kpina z Kultury......
  A sama Pani Szczuka wydawała mi się moocno podejrzana. Ciekawa czy sama doszła do takiego światopoglądu, czy ja ktoś do tego wychował.....

  Mniejsza z tym, ma standardowe poglądy po lewackim "praniu mózgu" mniejsza z tym czy jej to ktoś zrobił, czy się sama przekonała.... nic ciekawego.....

  Jak się rozmawia z taką osoba to wiadomo co za chwilę powie, jak się naciśnie "guziczek", jest gotowa (standardowa) odpowiedź......

  Jak w sekcie jakiej prawie....

 • von_seydlitz

  Oceniono 12 razy -2

  Jaki "błąd" po prostu obnażyli swoje poglądy i postawę...

  niby "grzeczni intelektualiści' a tak na prawdę niebezpieczni i skrajni lewacy....

  Po prostu do opinii społecznej dotarło trochę prawdy o nich......

  ....

 • donbalon

  Oceniono 12 razy -2

  Każdy normalny człowiek wie, że KP to lewackie bagno, w dodatku finansowane z naszych kieszeni. Im prędzej zamknie się ten twór propagandowy socjalistów będących u koryta, tym lepiej dla Polski.

 • von_seydlitz

  Oceniono 7 razy -3

  Ależ oczywiście, tylko w tym problem, że państwo jest słabe i do tego skorumpowane i przez lewactwo i przez tych co maja/ zarabiają pieniądze....

  więc dopóki kluby przynoszą porządne zyski - i do tego piłka nożna jest tak popularna - rząd nic nie zrobi, podobnie oleje sprawy Krytyki Literackiej, bo Tusk się miota i patrzy gdzie wyciągnąć kasę od obywatela, a lewackie lobby nie pozwoli mu popatrzeć na wyciek pieniędzy do różnego rodzaju "fundacji".....

  I dlatego właśnie takie PO ma u mnie małe poważanie: dba o popularne gusta, a nie ma wizji państwa i gospodarki.....

  .

 • von_seydlitz

  Oceniono 7 razy -3

  Ręka rękę myję, a lewacy pokazują jak komuniści: zawsze dobrze żyć i "pracować" za państwowe pieniądze.....

  Pasożyty i jeszcze ktoś ich broni.....

  .

 • von_seydlitz

  Oceniono 9 razy -3

  Bojówek NSDAP i KPD gwoli ścisłości......

  Lewactwo wszelakiej maści lubi bojówki.....

 • zboon

  Oceniono 8 razy -4

  a gdzie można podpisać jakiś list popierający wywalenie KP z Nowego Światu? Bo nie tylko radni PiS tego chcą, ale duża część elektoratu PO (w tym ja) również.

 • apt72

  Oceniono 9 razy -5

  Do KP i GW doskonale pasują następujące słowa Żeromskiego z jego opowiadnia "Na probostwie w Wyszkowie": "Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga wiecznego naprowadził, zdeptał ją, stratował, splądrował (...), ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku". W ten sposób po Bitwie Warszawskiej w 1920 roku bliski PPS (sic!) pisarz ocenił internacjonała (i zdrajcy) Marchlewskiego . Słowa wciąż aktualne. Nic dodać, nic ująć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX