Ludwik Dorn wstąpił do klubu ziobrystów

Ludwik Dorn poinformował, że od dzisiaj zostaje członkiem klubu parlamentarnego Solidarna Polska. W przeszłości Dorn związany był między innymi z Prawem i Sprawiedliwością. Ostatnio był posłem niezrzeszonym.
Dorn wystąpił z PiS po konflikcie z Jarosławem Kaczyńskim. Początkowo zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa partii, ale później (w 2008 roku) Kaczyński doprowadził do zawieszenia a później do usunięcia go ze swojego ugrupowania. Dorn był później posłem i członkiem partii Polska Plus (porzucił ją, gdy ta poparła Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich). Ale od 2010 roku powrócił do nieformalnej współpracy z PiS.

W ostatnich wyborach startował właśnie z list Prawa i sprawiedliwości. Nie wstąpił jednak do klubu i ostatecznie przystał do ostatnio wyrzuconych z PiS - klubu ziobrystów "Solidarna Polska".

Na pytanie Radia TOK FM, dlaczego wstępuje do Solidarnej Polski, Dorn odpowiedział: "Bo tak".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (13)
Ludwik Dorn wstąpił do klubu ziobrystów
Zaloguj się
 • demolka666

  Oceniono 3 razy 3

  a kogo to obchodzi, że opluty przez paranoika kaczyńskiego dorn, zapisał się do piaskownicy popłuczyn pisobolszewickich - czy tu, czy tam, dorn będzie szczekał po pisowskiemu

 • piotr_kolec

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wiem czy to plotka
  Czy serio doniesienia,
  Że Ludwik ze swą Sabą
  Na łby się pozamieniał

 • neumarkt

  Oceniono 1 raz 1

  I jak dorndolił tak nadal dorndoli!

 • zdziwko55

  Oceniono 1 raz 1

  A kogo to obchodzi gdzie ten cep wstąpil. On już był wszedzie i będzie jeszcze w wielu idiotycznych strukturach, bo ma i...zm w genach.

 • neumarkt

  0

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek! Tam opowiadał bajki, tu też od tego zaczął. Jak dorndolił tam, tak dorndoli tu, w SP!

 • aqmika

  0

  Szczury z tonącego okrętu? Niedługo nastąpi cały exodus...

 • ziarnoo

  0

  za 4 lata na czworaka tak jak Saba siadzie u nog prezesa i bedzie skomlec o litosc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX