Święta w Sejmie. Nowicka ściska dłoń Nycza, Grabarczyk rozdaje opłatek [FOTO]

Przez cały rok gorąco się spierali i dyskutowali. Dziś, po ostatnim w 2011 roku posiedzeniu Sejmu, posłowie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. W uroczystości wzięli udział marszałkowie i wicemarszałkowie obu izb. Podziały partyjne nie miały znaczenia.
Niezależnie od poglądów i przynależności partyjnej, posłowie podzielili się dziś w Sejmie świątecznym opłatkiem i wysłuchali przygotowanego na tę okazję krótkiego przemówienia arcybiskupa Kazimierza Nycza. W sejmowej uroczystości uczestniczyli członkowie prezydium Sejmu i Senatu, w tym m.in. marszałek Sejmu Ewa Kopacz, marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, a także wicemarszałkowie, m.in. Cezary Grabarczyk (PO) i Marek Kuchciński (PiS).

Pax między posły. Opłatek na Wiejskiej

Na Wiejskiej zapanował pokój i świąteczny nastrój. Uczestniczący w uroczystości arcybiskup Nycz serdecznie uścisnął dłoń lewicowej wicemarszałek Wandy Nowickiej z Ruchu Palikota i wicemarszałka Jerzego Wenderlicha z SLD. Nowicka serdecznie uściskała się z marszałek Ewą Kopacz (PO). A były wiceminister infrastruktury Cezary Grabarczyk z szerokim uśmiechem ruszył w dół po schodach z tacą pełną opłatków wprost w tłum posłów.

Teraz parlamentarzystów czekają długie ferie zimowe. Następne posiedzenie Sejmu planowane jest na 11-13 stycznia.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (6)
Święta w Sejmie. Nowicka ściska dłoń Nycza, Grabarczyk rozdaje opłatek [FOTO]
Zaloguj się
 • peter-123

  Oceniono 5 razy 3

  Tradycja smieszna i bez wartosci, pasuje do obludnikow. Panu Bogu swieczke i diablu ogarek. Wladza bawi sie.

 • jb.pach

  Oceniono 5 razy 3

  i nawt w sejmie bija poklony czarnej zarazie Polska to kondominium watykanu .Nycz zalatwil ze kasiore za biurowiec znow zgarnie a zwykly glupi lud jak mawial kurski kupi to

 • ciemnyludd

  Oceniono 4 razy 2

  Pokaz OBŁUDY w wymiarze wręcz kosmicznym. Ani krzyż ani opłatek nie powstrzymają nienawistnego chamstwa "najpobożniejszych" posłów już za tydzień, albo dwa... A Nycz niech się już nie ośmiesza, po tej całej nieudanej "krzyżowej" imprezie pod pałacem, z którą podobno miał nie mieć nic wspólnego....

 • ciemnyludd

  Oceniono 3 razy 1

  Pokaz KOSMICZNEJ obłudy w sejmie. Już za parę tygodni ci pobożni posłowie będą zionąć normalnym chamstwem i stekiem bezpodstawnych oskarżeń i obelg. A Nycz niech się lepiej nie ośmiesza swoją obecnością, bo pod krzyż postawiony przez mitycznych "harcerzy" pod pałacem, jakoś mu się nie śpieszyło, aby ukrócić tą kompromitującą Polaków hucpę fanatyków w samym centrum Europy.

 • kbsjss

  Oceniono 3 razy -1

  Uwazam, ze przedstawiciele Ruchu Palikota nie powinni uczestniczyc w tego typu imprezach. Nowicka sklada zyczenia Nyczowi...hm. RP walczy z obecnoscia symboli religijnych w urzedach panstwowych i z przejawami klerykalizmu w kraju, a tu masz babo placek. Brak spojnosci. I to niezaleznie od tego, czy ktos traktuje oplatek jako przejaw tradycji czy tez wierzy w narodziny Boga na ziemi.

 • duokwak

  Oceniono 2 razy -2

  I jak w tym kraju ma być dobrze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX