Była posłanka PiS-u kazała policjantom "pocałować się w d..." i uniknie kary

Prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy Anny Sikory - dowiedziało się Radio ZET. Byłej posłance Prawa i Sprawiedliwości groziło do roku więzienia za znieważenie funkcjonariusza publicznego słowami ?Możecie mnie w d... pocałować?.
Była posłanka wysłała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie sprawy - podaje Radio ZET. Przed wyborami parlamentarnymi Prokurator Generalny wysłał do marszałka Sejmu wniosek o uchylenie jej immunitetu. Anna Sikora nie dostała się jednak do Sejmu.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wnioskuje do Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza o warunkowe umorzenie sprawy i ustanowienie świadczenia pieniężnego w wysokości tysiąca złotych. - Anna Sikora przyznała się do winy i wyraziła skruchę - tłumaczyła tę decyzję rzeczniczka warszawskiej Prokuratury, Monika Lewandowska.

W październiku 2010 roku posłankę Sikorę zatrzymali policjanci z drogówki, bo rozmawiała podczas jazdy przez telefon komórkowy. Miała wtedy użyć wobec funkcjonariuszy wulgarnych słów: "Jestem posłem, możecie mnie w d... pocałować" i wymachiwać legitymacją poselską.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (5)
Była posłanka PiS-u kazała policjantom "pocałować się w d..." i uniknie kary
Zaloguj się
 • duokwak

  Oceniono 3 razy 3

  A to inteligentka,najpierw cwaniakuje i wypiera się,a jak oderwali od koryta i zaczęło palić się koło dup-y,tej dup-y to wyraża skruchę.Do pierdla wsiurę ku przestrodze elit z PiS-u.

 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 2

  Czy taki dajmy na to klient/klienta będąc po zabawie sylwestrowej w lepszym nastroju może napatocznemu przypadkiem patrolowi policji zadeklarować gdzie go może ten patrol w doope pocałować albowiem ma zamiar zostać posłem pis? następnie wyrazić skruchę i pomachać nadmuchanym balonikiem?

 • kiki_pawelek

  Oceniono 1 raz 1

  Przyznala sie tylko dlatego, ze nie ma juz immunitetu, ktory ja chroni. Dopoki byla chroniona tym immunitetem szla w zaparte, wiec mam nadzieje se sad nie przychyli sie do tej prosby.

 • drupal

  Oceniono 1 raz 1

  W ramach pokuty sąd powinien tej "pani" nakazać publiczne pocałowanie w dupę panów policjantów.
  Zdjęcia z egzekucji tego wyroku powinny dać do myślenia przyszłym "parlamentarzystom".

 • andre951

  0

  Czy to tylko posłom pis-dzielstwa tak odbija czy też wszystkim, albo bardzo wielu, posłom? W każdym bądź razie wielu z tych ""wybrańców narodu"" ma ten naród głęboko w doopie gdy zostają p-osłami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX