Komentarze (258)
Rostowski w TOK FM: Już za 8 lat znalezienie pracy nie będzie problemem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prof.miauczur

  Oceniono 12 razy 12

  A co będzie za 12 lat, a co będzie za 30 lat, a co będzie za 100 lat?
  A jakie będą numery w totku panie ministrze?

 • i33il33

  Oceniono 14 razy 12

  Vincent,za 8 lat to ty matole możesz mnie pocałować w doopę.
  Mam już serdecznie dość was psie bękarty i waszych nigdy niespełnialnych obiecanek.

 • triangle87

  Oceniono 20 razy 12

  Ohohoho, kolejny złodziej wypowiadający się o moralności i zasadach prawa. A okradanie obywateli, kłamanie w żywe oczy i sprzedawanie kraju za bezcen jest OK?! Dla "dobra obywateli"? Posłuszeństwo obywatelskie? To obywatele są WASZYMI PRACODAWCAMI, nie słyszałam żeby pracodawcy byli posłuszni pracownikom. Oszczędź panie specu wstydu sobie i Polsce.

 • malinetta

  Oceniono 21 razy 11

  Prostytutki z rodziny Rostowskiego już dziś nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Na przykład w ministerstwie u Sikorskiego.

 • rr0309

  Oceniono 13 razy 11

  Partyjne barany gadają głupoty bo im tak każą obce agencje ratingowe. Rzeczywistość kreują porzez własny wymiar. Opanowali społeczne spółki i instytucje gdzie biorą setki tysięcy złotych za frajer to i pracować by tam chcieli do śmierci.Nie za 8 a za 5 lat będzie u nas gorzej niż w Grecji jak tylko skończą się fundusze unijne które zamiast w infrastrukturę i nowe technologie zostały zjedzone przez pseudo szkolenia i administrację.Zmiana wieku emerytalnego tylko dla części społeczeństwa nic nie da. Zaczną sięukryte podwyżki podatków co przeniesie sięna dalsze zubożenie społeczeństwa a za tym niepokoje i rozruchy.

 • ysslys

  Oceniono 15 razy 11

  Ręce opadają co ten człowiek plecie. Za 8 lat.... W tym kraju wszystko ma się odbyć za ileś tam lat. A słucham tego od jakiś 25 lat. Za 15 lat będziemy miec drogi, już za 20 lat będziemy zarabiać średnią europejską, za dwa lata wyjdziemy z Afganistanu itp.. Podaję te przykłady ponieważ wszystkie te zapowiedzi padły z ust rządzących dawno temu, a jest jak było. Zmęczony jestem tym krajem...

 • and192

  Oceniono 13 razy 11

  Pan minister jest sowicie wynagradzany za głoszenie tych smalonych dub! Podniesie się wiek emerytalny i składki zusowskie dla samozatrudnionych aby panowie w typie Rostowskiego mogli pobierać równocześnie diety poselskie i ministerialne pensje - za pracę, którą wykonują tylko połowicznie! I emeryci się zrzucą "dla własnego dobra" i "w imię własnego dobrze pojętego interesu" na odprawę dla prezesa Narodowego Centrum Sportu! A za jego odprawę miałoby emerytury 50 osób przez rok! To jest Polska! Mucha i Fryzjer nie siada!

 • szlakuls

  Oceniono 11 razy 11

  Rostowski chyba ma Alzheimetra jeśli nie wie, że 2 miliony Polaków wyemigrowało. Gdyby wrócili do kraju to bezrobocie wynosiłoby 25% czyli tyle ile w Hiszpanii.

 • kb6

  Oceniono 12 razy 10

  "Już za 8 lat znalezienie pracy nie będzie problemem"
  Od ponad 20 lat słyszymy to samo, choć z różną argumentacją.

 • czarek2851

  Oceniono 10 razy 10

  Ale kto jeszcze Panu wierzy.

 • ryszard.ignacy

  Oceniono 12 razy 10

  To już nie bajek opowiadanie, to powszechna pomroczność jasna wśród wybrańców naszych. Vincent pan, ile i gdzie stanowisk pracy stworzyć zamierzasz, konkrety proszę. Dużo ich być musi, co najmniej 7 milionów, bo takie faktyczne bezrobocie mamy. Vincent, licz dokładnie, to na saksach, na wsi ukryte, to z rejestrów wyrzucone, za biurkami też, tych zarejestrowanych dodaj. Jak na razie te najbardziej potrzebne w służbie zdrowia i szkolnictwie likwidujecie, zapaść cywilizacyjną i umysłową gotujecie nam.
  Vincent pan, kamienicznik londyński Ty, Świat niby znasz, a wyzwań przyszłości nie widzisz, nam nie przedstawiasz, do trampkarza pierwszego równasz. Przez epokę posprzemysłową zaczynamy marsz, powszechny nadmiar wyrobów i rąk do pracy w Świecie jest. Nowej organizacji podziału pracy i dóbr nam trzeba, nowej społeczeństw organizacji. By to osiągnąć ludze światli musza przewodzić nam, zaścianek umysłowy u władzy mamy, niestety. ner

 • stachkaz47

  Oceniono 12 razy 10

  Następny JASNOWIDZ !!!!!!!!!
  Dobrze wie że wszyscy sprytniejsi wyjadą z tego chorego kraju.
  Dorze wie że za 8 lat nędza będzie jeszcze większa. SZUBRAWIEC.
  Okradać emerytów już nie będzie z czego.
  Sam się obłowił i kpi w zywe oczy z ludzi.
  Podobnie jak Kwiatkowski. HUMORYSCI !!! Jaja sobie robią bo sa bezkarni!!!!!!!!!!!!

 • szlakuls

  Oceniono 10 razy 10

  Henryk 62 lata, od dwóch lat nie mam pracy - kłamiesz Rostowski co dnia.

 • robbbo

  Oceniono 12 razy 10

  to co mam przez 8 lat jeszcze trawe jeść

 • dalniamichal

  Oceniono 16 razy 10

  Za 8 lat to będziesz Vincent siedział w pierdlu razem z kumplami za to co ukradliście w tym kraju i komu się sprzedaliście. I módl się do Jahwe żeby się tylko tak skończyło, albo załatwiaj tę zielona kartę w USA.

 • witoldpolak

  Oceniono 12 razy 10

  Wszyscy młodzi wyjadą z "zielonej wyspy" ?

 • marcorog

  Oceniono 11 razy 9

  Za 8 lat powiada pan będzie brakowało rąk do pracy?to dlaczego teraz zamyka się już szkoły zawodowe i łączy się je na przymus?dlatego że niź demograficzny?, obniżyć wydatki samorządowe?subwencja oświatowa jest coraz większa na szkoły,więc gdzie są ukrywane te pieniądze? hahahaha, skąd więc za 8 lat będzie tyle stanowisk pracy? na jakiej podstawie wyciągnął ten minister takie wnioski? rany co za prorok,lepszy od Jackowskiego,panie nie wiadomo co będzie w 2013 roku a pan zapewnia, że za osiem lat znowu będziemy "zieloną wyspą" pod względem stanowisk pracy, co za pierdoły, kto na was głosował?czyżby w kraju był taki ciemnogród?

 • turysta86

  Oceniono 9 razy 9

  Za 8 lat to Rostowski się będzie wygrzewał na słonecznej wyspie mając głęboko w d... co narobił w Polsce.

 • alexpom_57

  Oceniono 9 razy 9

  "Rostowski w TOK FM: Już za 8 lat znalezienie pracy nie będzie problemem" - chyba pracy niewolniczej i zarobki na poziomie krajów azjatyckich.

 • wuetend

  Oceniono 9 razy 9

  jeśli ten "wolnorynkowy" rząd nie zahamuje przyrostu zatrudnienia w administracji publicznej to kwestionuję tytułową tezę. Pytanie tylko, czy takiego p. Rostowskiego w ogóle obchodzi, co będzie się tu działo za 8 lat, skoro już teraz bardziej interesuje go jego zielona karta...

 • andrzejt1950

  Oceniono 9 razy 9

  Gość który będzie pobierał emeryturę w W. B. nie powinien być ministrem w rządzie polskim
  \Ten super katol zabrałby ostatni grosz przeciętnemu człowiekowi na rzecz czarnej mafii
  A co do emerytur, to najpierw należy znieść przywileje wszystkim pracującym Powtarzam WSZYSTKIM, apotem zastanowić się jak zabezpieczyć pracę dla ludzi którzy nie mogą pracować ciężko fizycznie.I wtedy emerytura od 65 roku życia,dlatego,że poziom życia i opieka medyczna jest daleko w tyle za krajami starej UE

 • jameskajko

  Oceniono 9 razy 9

  Oj Panie Vancant ,nie będzie tak źle. Te parenaście milionów Polaków którzy odejdą z tego świata w najbliższej ośmiolatce z powodu nędzy , braku lekarstw , braku dostępu do opieki medycznej, fatalnej jakości żywności i życia w ciągłym stresie, wraz z tymi którzy opuszczą dobrowolnie na wieki ojczyznę nie widząc szans na normalne życie, stworzyć może duuużo miejsca do zagospodarowania. Ten jakże przypadkowy zbieg okoliczności być może pozwoli rozwiązać problem bliskowschodni. Oto bowiem żydzi z Izraela mogą wypełnić pustkę po owych milionach Polaków zasiedlając sukcesywnie kraj nad Wisłą. Państwo żydowskie zamiast wymierającej Polski , podoba ci się taki pomysł Vancant ?

 • northyorkshire

  Oceniono 9 razy 9

  No i proszę, to już nawet wróżkę macie w nieRządzie??? Pan Rostowski jest taki pewien co będzie za osiem lat? A skąd ta wiedza, bo skąd ignorancja i arogancja to wiemy.
  Panie Rostowski, przepraszam Vincent-Rostowski. Panu nie chodzi o większe emerytury, Pan doskonale wie ilu Polaków i Polek dożywa tego odpoczynku, w jakiej formie fizycznej i jak długo korzystają Z WŁASNORĘCZNIE ZAROBIONEJ EMERYTURY, Pan to wie!!! Ten zas.....rany Rząd nic nie daje emerytom, oni swoje świadczenia ZAPRACOWALI i ODŁOZYLI, a Pan, Wy z polskiego nieRządu chcecie te UZBIERANE, ZAROBIONE ŚWIADCZENIA Z A G A R N Ą Ć!!!
  Załóżmy: OK, zgadzam się na Waszą propozycję, jako facet będę pracować do 75 roku życia. Zgadzam się, ale POD JEDNYM WARUNKIEM:
  Jeżeli nie dożyje emerytury, albo umrę w przeciągu pieciu lat po jej uzyskaniu, MÓJ WŁASNORĘCZNIE UZBIERANY KAPITAŁ EMERYTALNY zostanie przekazany uposażonej przeze mnie osobie/instytucji (którą napewno nie będzi Misterstwo Kurestwa i Finansów RP). Zgadza się Pan na taki deal? To będzie świadczyć o UCZCIWOŚCI waszych intencji.
  Na Boga, od kogo ja wymagam uczciwości? Od NAJWIĘKSZEGO ZŁODZIEJA, od Państwa Polskiego?

 • janzi

  Oceniono 11 razy 9

  Skoro za 8 lat ma być tak dobrze to rozsądnie byłoby wstrzymać się tych parę lat z decyzją o podniesieniu wieku emerytalnego. Po co rząd ryzykuje niezadowolenie społeczne teraz? Przez najbliższe lata zysków z tego i tak nie będzie. Należy tylko zrównać wiek emerytalny kobiet i meżczyzn oraz ukrócić przywileje.

 • fragles102

  Oceniono 17 razy 9

  Tak tylko że przy wywalaniu gnoju z obornika, a porządną pracę będą mieli zakamuflowani niemcy nie prawdziwi Polacy gnoju rostkowski hehe

 • katorakta2

  Oceniono 10 razy 8

  Jeszcze się na ACTA nie nauczyliście i dalej łżecie? Teraz będziemy wam na łapy patrzeć, złodzieje i krętacze, bardziej niż kiedykolwiek i komukolwiek, więc PRAWDA obłudnicy!

 • naw18

  Oceniono 8 razy 8

  Za 8 lat...Rostowski bedzie na emeryturze. Reszta mlodych zdolnych wyjedzie, strefa euro może być wspomnieniem. A my będziemy potęgą w produkcji palet - o ile jeszcze zostana jakieś lasy po podwyżkach nośnikow energii

 • mariuszdd

  Oceniono 10 razy 8

  To oszust ,tak jak ten ryży .
  Kiedy była praca ,to zaczęli ściągać chińczyków , tak przecież było za kłamliwych rządów PO .
  Chińczycy siedzieli w kontenerach w stoczni i spawali .
  A wówczas jak przyszedł kryzys, to ich pogonili z kontenera i błąkali sie po Gdańsku .

 • maciekgr

  Oceniono 8 razy 8

  Paszoł Won!

 • brat187

  Oceniono 10 razy 8

  Za 8 lat? Mam 29. Może mnie pan w dupę pocałować.

 • northyorkshire

  Oceniono 8 razy 8

  Kasują wpisy!

 • twoje.sumienie.1

  Oceniono 14 razy 8

  Zawsze mnie fascynują wypowiedzi polityków od siedmiu boleści którzy w żaden sposób nie potrafią przewidzieć dokładnie tego co będzie za miesiąc czy kilka, ale dokładnie wiedzą ile miejsc pracy będzie za osiem lat czy też ile będzie wynosić emerytura za lat trzydzieści. Wygląda na to, że prognoz długoterminowych się nie boją, bo któż będzie je pamiętał za lat kilka, naście czy dziesiąt, zaś te krótkoterminowe - sprawdzalne i pamiętane mogą być rozliczone.
  Potwierdza to rozważanie krótka pamięć min. Rostowskiego który już dziś nie pamięta jak to jego szef Tusk wzywał jawnie i głośno do niepłacenia za abonament radiowo-telewizyjny kiedy to telewizja wydawała mu się być niesłusznie w rękach PiS. Może lepiej byłoby przypomnieć przy okazji jaką to krzywdę usiłuje się wyrządzić TV TRWAM i jaką grandę i granie na nosie katolików robi sobie KRRiT odmawiając bezprawnie i bezzasadnie koncesji na DVBT Dobrą ma pan pamięć panie ministrze, szkoda tylko że taką krótką.

 • ipta

  Oceniono 8 razy 8

  A wie ten Pan jak się pozbyć ~~ szarej strefy.
  Bo aktualnie robi wszystko aby się rozwijała.

 • czarnyhs

  Oceniono 7 razy 7

  przez 8 lat to połowa narodu zdechnie z głodu, a druga połowa wyemigruje i pewnie dlatego tak twierdzisz!!! Sabotaż , nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • grokasia1313

  Oceniono 7 razy 7

  Nawet gdyby za 8 lat miałaby być praca, to jak te 8 lat przeżyć bez niej???? Może Pan minister odpowie na to pytanie. Konkluzja jeżeli dopiero za 8 lat będzie praca, to wówczas podnoście wiek emerytalny a nie teraz generując bezrobotnych i obciążając gminę ewentualnymi zasiłkami dla tych którzy do 67 roku życia nie mogą i nie będą mogli znaleźć pracy. Ale ta metoda jest dobra, nie płacić rent z budżetu państwa, niech się gminy martwią

 • warzaw_bike_killerz

  Oceniono 7 razy 7

  Moze i placenie podatkow to przestepstwo, ale nie jest grzechem!
  W zyciu doczesnym mozna posadzic kogos do wiezienia, ale pan minister to smazyc sie w piekle bedzie na wieki!

 • sunday

  Oceniono 7 razy 7

  8 lat, czy 80... Wszystko jedno...

 • ionen76

  Oceniono 7 razy 7

  Tak się zastanawiam, czy inni tego nie widzą, że jak skurczy się rynek pracowników (mniej osób do pracy) to pociągnie to za sobą spadek konsumpcji (mniej ludzi, którzy będą zarabiać dobrze i wydawać kasę), wynikający z mniejszego popytu. Zaowocuje to zmniejszeniem ilości miejsc pracy.
  Oczywiście będziemy też mieli dużo emerytów - dodajmy emerytów biedniejszych niż dzisiejsi emeryci, bo ludzie cały czas zamiast odkładać na emeryturę liczą na ZUS, którzy będą tworzyli jeszcze mniejszą konsumpcję niż dzisiejsi emeryci.

 • veglie

  Oceniono 7 razy 7

  Nie będzie problemem, gdyż ostatni emigrant zgasi światło.

 • northyorkshire

  Oceniono 7 razy 7

  Sk..... syny kasują wpisy!

 • mich64

  Oceniono 7 razy 7

  Ludzie co on pieprzy. Dzisiaj czytam, że facet od stadionu dostaje 500 tys. odprawy a nam się wmawia, że trzeba oszczędzać. Rudy pinokio i jego minister finansów zabrali wszystkie ulgi, zamykają szkoły i szpitale, prywatyzują co się da i pieprzą tylko o ograniczeniu deficytu. Deficyt zmniejszą z pewnością a na pożegnanie wprowadzą euro.

 • maciekgr

  Oceniono 7 razy 7

  Jak ja was kłamliwe k... nienawidzę!
  Jak za was się k... wstydzę!

 • teresaz5

  Oceniono 7 razy 7

  Faktycznie nie będzie problemu ze znalezieniem pracy,bo wszyscy młodzi już będą pracować w innych krajach UE

 • jwarenn

  Oceniono 14 razy 6

  Kiedy Vincent mówi , że będzie to znaczy , że nie będzie. Trzeba rozumieć język PO !

 • semiromek

  Oceniono 6 razy 6

  No tak, nie trzeba być ministrem, żeby doskonale o tym wiedzieć. Za 8 lat większość nas, którzy żyją poniżej progu ubóstwa po prostu umrze z głodu. Będzie mniej bezrobotnych, więc i o pracę będzie łatwiej.

 • kornblum

  Oceniono 6 razy 6

  Życzę Vincentowi dno-Rostkowskiemu i całej bandzie Tuska by musieli korzystać przez najbliższe 8 lat z zasiłków POlskiej POmocy sPOłecznej, bez możliwości zatrudnienia, znajomości i zgromadzonych kapitałów. PO 8 latach mam nadzieję, że przejdą na głodową emeryturę - zgodną z ich obecną POlityką!!!

 • microb66

  Oceniono 8 razy 6

  Religia obiecuje zbawienie po śmierci, komuniści obiecywali lepszą przyszłość dla następnych pokoleń, a R. obiecuje pracę za 8 lat - merytorycznie na jedno wychodzi.

 • wielkaglizda

  Oceniono 6 razy 6

  No pewnie, mądrzy wyjadą a reszta zdechnie z głodu!

 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 6 razy 6

  A za dwa lata Polska będzie mistrzem świata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX