Posłanka PiS na Twitterze: Putin to morderca

- Putin to morderca. Udowodnił swoje oblicze dawno temu podczas wojny w Czeczeni, czy w "wybuchach gazu" w rosyjskich blokach mieszkalnych - napisała na Twitterze Iwona Arent, posłanka PiS.
W ten sposób posłanka PiS z Olsztyna odniosła się do artykułu w "Gazecie Polskiej Codziennie" o "tajemniczej śmierci byłego asa rosyjskiego wywiadu Siergieja Tretiakowa, która miała związek z katastrofą smoleńską".

Z kolei "GPC", podając informację, powołuje się na włoski dziennik "L'Espresso", który miał napisać, że "Tretiakow został zamordowany, bo za dużo wiedział o rosyjskim zamachu na Tu-154M".Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (21)
Posłanka PiS na Twitterze: Putin to morderca
Zaloguj się
 • dungala

  Oceniono 20 razy 16

  No i właśnie potwierdziła regułę jak blondynka to trzeba trochę tolerancjii.Poglaskac po główce zalecić dużo odpoczynku bo moze zdechnac ostatnia szara komórka i co wtedy?

 • arvelli_net

  Oceniono 16 razy 16

  ... łatwo napisać bzdurę ale jak to udowodnić?... widzi pani, człowiek inteligentny najpierw wyszukuje dowody a potem utwierdza wszystkich o swojej racji, idiota najpierw rzuca twierdzenie a potem szuka dowodów... i taka jest to różnica... wnioski proszę wysnuć samemu... Spuchlon, wasz do niedawna członek :) wyjaśnił już chyba przyczyny katastrofy Smoleńskiej...

 • limanowa2009

  Oceniono 21 razy 15

  I w ten sposób powstaje nowa jednostka chorobowa. Wystarczy wstąpić do PISu i już praktycznie jest się nie do uleczenia.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 15 razy 11

  Pani posła Arent Iwona powieli każdą bzdurę drukowaną przez PiSdolniętego SA.kiewicza.Kto zajmie się tym szkodnikiem , mącicielem... "Urządźmy im Wiosnę Ludów"..."Kościół na celowniku"... to tytuły z przedostatniej szmaty SA.kiewicza. Jeśli ludzie dadzą się podejść i poleje się krew na wiosnę , to jedną z klatek w ZOO trzeba zarezerwować dla tego szczura.

 • neumarkt

  Oceniono 12 razy 10

  Dlaczego W PIS gromadzą sie osoby tak bardzo mentalnie ubogie? Czy to jakaś choroba związana z medyczną klasyfikacją: schizofrenia indukowana? Głowa pani Arendt jakaś taka bezmyślna! Blondynka?

 • najdul6

  Oceniono 9 razy 9

  wtedy nie ma się co dziwić że rosjanie nie chcą zwrócić tego zasranego wraku o który tak się PiS upomina

 • artanek58

  Oceniono 10 razy 8

  Niech ona nie będzie taka mądra bo ambasador Rosji przywlecze ja do sadu za obraze prezydenta Rosji .
  I dobrze by było gdyby sie to stało nauczyło by to posłów Pisu mądrosci .

 • mercurossaurus

  Oceniono 10 razy 8

  Jaka jest prawda? Nie wiemy.

  Wiemy za to, że Pani Iwona Arent rzucając podobne oskarżenia publicznie a jednocześnie nie mając na to dowodów, przedstawia się nam jako nieodpowiedzialna i niekompetentna członkini nieodpowiedzialnego i niekompetentnego ugrupowania.

  I tylko dlaczego to nas nie dziwi?

 • opera_aperta

  Oceniono 9 razy 7

  Pomijając bulgotanie w PiSuarze (swoją drogą, czy koniecznie trzeba robić darmowe publicity każdej niedouczonej kretynce i kretynowi?), to co to za włoski dziennik L'Espresso? Też go Sakiewicz wydaje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX