Palikot gra z Kwaśniewskim, dlatego atakuje Millera - tłumaczy Napieralski

Zdaniem Grzegorza Napieralskiego wyłącznie polityka stoi za atakami Janusza Palikota na Leszka Millera w kontekście więzień CIA. - Wtedy prezydentem był Aleksander Kwaśniewski, a wymienia się tylko premiera Leszka Millera. Ewidentnie widać nieszczerość, bo Palikot gra z Kwaśniewskim - tłumaczył w TOK FM poseł SLD. I jak podkreślał, ?nie mamy żadnej wiedzy? na temat więzień CIA w Polsce.
Grzegorz Napieralski nie ma wątpliwości, że to nie wrażliwość na przestrzeganie praw człowieka kieruje Januszem Palikotem. Bo jak przypomniał poseł SLD. Palikot jako polityk Platformy Obywatelskiej nie miał nic przeciwko obecności polskich żołnierzy w Afganistanie. - Był za powiększaniem naszego kontyngentu. I bronił decyzji, żeby przejąć kontrolę nad jedną z prowincji Afganistanu. A to przecież wiązało się także z ryzykiem dla polskich żołnierzy - powiedział gość Poranka Radia TOK FM.Dlatego zdaniem Napieralskiego wyłącznie polityka stoi za atakami Palikota na Leszka Millera. Przypomnijmy, że po ujawnieniu zarzutów dla Zbigniewa Siemiątkowskiego w sprawie więzień CIA w Polsce, lider Ruchu Palikota stwierdził, że Miller ma krew na rękach.

- A jeśli mówimy o odpowiedzialności politycznej, to wtedy prezydentem był Aleksander Kwaśniewski. Ale Janusz Palikot wymienia tylko premiera Millera. Ewidentnie widać więc nieszczerość. Palikot gra z Aleksandrem Kwaśniewskim, a nie z Millerem. Palikot obraził się na Leszka Millera i szuka argumentów, żeby go atakować i niszczyć - ocenił Napieralski.

Co to za lewica?

Po atakach, jakie Palikot przypuścił na szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, pojawiły się oceny, że to początek walki o prymat na lewicy. Według Napieralskiego to chybiona ocena. Bo, jak tłumaczył w TOK FM, Ruch Palikota to nie jest ugrupowanie lewicowe.

- Jak mówimy o podniesieniu wieku emerytalnego, przeciwko czemu protestuje lewica w całej Europie, to Janusz Palikot popiera pomysł zmian. Jak mamy pomysł o referendum, to Ruch Palikota tego nie chce. Jak patrzę na decyzję posłów Ruchu Palikota, to trudno mi mówić o lewicowości - podkreślał poseł SLD.

Czy taktyka Palikota przynosi efekty? Według marcowego sondażu poparcia dla partii politycznych, RP ciągle wyprzedza SLD. Na ugrupowanie byłego posła PO chce głosować 12 proc. wyborców. Sojusz może liczyć na 7 proc.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (23)
Palikot gra z Kwaśniewskim, dlatego atakuje Millera - tłumaczy Napieralski
Zaloguj się
 • oremus

  Oceniono 18 razy 14

  Napieralski: "Ruch Palikota to nie jest ugrupowanie lewicowe."

  SLD to nie ejst ugrupowanie lewicowe a delegatura kleru w ławy sejmowe lewicy: Sojusz Lewicy Duszpasterskiej.

  To oni są winni zapoczątkowania bezprawnej Komisji Majątkowej i ich zadaniem jest chronić majątki kleru "na lewicy" akceptując przewodnią rolę kościoła.

  SLD dla kawioru, Jaguarów i szampana zrobi wszystko. Partia kawiorowo - Jaguarowa.

 • emerytgw

  Oceniono 11 razy 11

  Słuchałem p. Napieralskiego w TOK-FM i ogarnęło mnie przerażenie. Przecież to bełkot jakiegoś gó...arza politycznego, który tylko atakuje rząd . Nie ma pojęcia co nasz kraj potrzebuje i jak należy nim rządzić. Dobrze, że go wywalili z prezesury SLD. Palikot przy nim to " geniusz" chociaż bez "marksizmu-leninizmu, uwielbianego przez Napieralskiego.

 • szats69

  Oceniono 10 razy 10

  napieralski, który pogrzebał SLD widać powoli zaczyna wracać licząc na krótką pamieć i pewnie sie nie przeliczy. Ironią losu, że tym, który ma go wyciągnąć z grobu jest stary licencjonowany grabarz.

 • queserasera

  Oceniono 16 razy 10

  "Zdaniem Grzegorza Napieralskiego wyłącznie polityka stoi za atakami Janusza Palikota na Leszka Millera"

  Chryste i Jezusicku, cóż ten Grzesio pieprzy!?
  Przepraszam, a co niby ma za atakami politycznych przeciwników stać? Rywalizacja o serce jakieś dziopy? Przywiązanie do różnych klubów piłkarskich? Animozje regionalne?

  Wczoraj Kaczor zrobił show, dziś Grzesio sobie popierdywa w radiu... strach myśleć o jutrze

 • gordon_3

  Oceniono 11 razy 7

  Napieralski jest ewidentnie niedorozwinęty - w sam raz na polityka.

 • leming666

  Oceniono 13 razy 7

  A co to jest "katolicka lewica" czyli LSD?
  To jest lewica? Malowane lisy i tyle.
  Wolę zajarać z Palikotem!

 • cyndyndanda

  Oceniono 9 razy 7

  co ten dupek jeszcze robi w polskiej polityce?! To szyja zrobiona przez sekretarza PZPR w Szczecinie - co sie mozna po takim posladzie spodziewac? Polityka jednak eliminuje nieudaczniakow i potomkow bolszewikow.

 • kat-kk

  Oceniono 3 razy 3

  Czy pan Grzesio z Sojuszu Lewicy Duszpasterskiej nie słyszał o Jezusie?Najpierw go osądzili a potem torturowali.Oczywiście wyrok niezawisłego sądu był uzależniony od koniunktury politycznej na runku.Pan Grzesio proponuje za swym moskiewskim koleżką, najpierw porządnie wytorturować bo a nuż się okaże,że trafili na terrorystę.A jak się przyzna na torturach wtedy sąd, oczywiście niezależny od koniunktury na rynku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX