Ziobro powinien odrzucić apel Kaczyńskiego [WYNIKI SONDY]

Użytkownicy Gazety.pl w większości uważają, że Zbigniew Ziobro powinien odrzucić apel Jarosława Kaczyńskiego o powrót do PiS - wynika z naszej sondy internetowej, w której wzięło udział ponad 3 tys. internautów.
W sobotę Jarosław Kaczyński zaapelował, by posłowie Solidarnej Polski powrócili do PiS. - Zwracam się do ciebie, Zbyszku. Zapomnijmy o tym, co było złe. Idźmy razem! Wracajcie! To jedyna droga! - mówił prezes PiS podczas marszu w obronie Telewizji Trwam.

Zbigniew Ziobro zaskoczony nie przyjął zaproszenia prezesa PiS, ale go również nie odrzucił. - To, co było, zapomnieliśmy. Jesteśmy razem! Razem Solidarna Polska, Prawo i Sprawiedliwość, rodziny Radia Maryja - odpowiedział.

Zapytaliśmy w sondzie internetowej użytkowników Gazety.pl, co powinien teraz zrobić lider Solidarnej Polski. Większość - 53 proc. - zagłosowała, za nieprzyjmowaniem zaproszenia. Najwięcej głosów - 31 proc. - padło na odpowiedź, że Ziobro powinien zignorować apel Kaczyńskiego i "uznać go za żart". 22 proc. głosujących stwierdziło, że apel prezesa PiS powinien być definitywnie odrzucony.

31 proc. biorących udział w sondzie optowało za ewentualnymi rozmowami z PiS. 23 proc. stwierdziło, że negocjacje ws. powrotu powinny się odbyć, ale w obecności mediów. Z kolei 8 proc. proponowało, by zwołać spotkanie PiS, Solidarnej Polski i całej prawicy.

Jedynie 16 proc. uczestników sondy uznało, że Solidarna Polska powinna wrócić do PiS. W sondzie wzięło udział 3025 użytkowników Gazety.pl.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (4)
Ziobro powinien odrzucić apel Kaczyńskiego [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  Absolutnie! oni powinni TRWAĆ razem - nic innego nie jest bardziej rozkosznie zabawne,
  a ile krwie nawzajem napsutej jak tak se nawzajem strzelają focha, paradne!
  Jarku & Zbyszku nie zabierajcie nam tego.

 • ja_1958

  Oceniono 3 razy 3

  najwyższy czas przestać reagować na to co ci "panowie" wyprawiają.
  Olać ich totalnie

 • ciemnyludd

  Oceniono 1 raz 1

  Jak na razie to Kaczyński zrobił IDIOTĘ z Ziobry. Popłakałem się ze wzruszenia przy jego WIERNOPODDAŃCZEJ deklaracji w kierunku ODJEŻDŻAJĄCEGO Kaczora...

 • allemodell

  0

  jarus i zbys , dwoch opetanych zadza wladzy ,
  najlepiej niech sie zajma soba ,
  nawet ze soba nie beda umieli rozmawiac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX