Kto wdraża programy UE na Mazowszu? Ludzie PO oraz ich córki i żony [LISTA]

red
24.07.2012 , aktualizacja: 24.07.2012 09:39
A A A
Donald Tusk zapowiada, że przyjrzy się polityce kadrowej PSL. A co z jego partią?

Donald Tusk zapowiada, że przyjrzy się polityce kadrowej PSL. A co z jego partią? (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

?Gazeta Wyborcza? publikuje listę 47 osób pracujących w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Nie ma na niej ani jednej osoby niepowiązanej z PO: wszyscy to albo członkowie partii Donalda Tuska, albo członkowie ich rodzin, albo małżonkowie.
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych to instytucja samorządu. Jak się okazuje, zdominowana przez PO. "We wczorajszej 'Gazecie' podałem informację o kilku żonach polityków PO pracujących w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Udało nam się dotrzeć do pełniejszej listy zatrudnionych tu osób" - pisze Witold Gadomski.

Kto jest na liście? Alfabetycznie: 1. Justyna Adamek - radna PO na Pradze-Południe, 2. Łukasz Augustyniak - członek koła PO Warszawa-Bielany, 3. Roman Błocki - członek koła PO Warszawa-Targówek, 4. Łukasz Bogudał - członek koła PO Warszawa-Targówek, 5. Bogdan Buczyński - członek koła PO Warszawa-Wawer, 6. Anna Cichoń - członek PO w Ostrołęce, 7. Patryk Czarniecki - członek koła PO Warszawa-Targówek, 8. Rafał Dworacki - członek koła PO Warszawa-Targówek, 9. Katarzyna Dziuba-Kubicka - wcześniej pracownik Klubu Parlamentarnego PO. Dalej są jeszcze m.in. żony działaczy PO, ich córki i synowa jednej z radnych PO. I dużo radnych oraz członków kół PO w warszawskich dzielnicach. Razem: 47 osób.

Wczoraj Gadomski zaapelował do Donalda Tuska o przyjrzenie się nie tylko kadrom PSL-u, ale i własnej partii. Wymienia: "Piotr Borawski - działacz PO z Gdańska - został członkiem rady nadzorczej PPHU Zaplecze sp. z o.o. (spółki należącej do samorządu Warszawy) w czasie, kiedy był narzeczonym Katarzyny Kopacz, córki marszałek Sejmu Ewy Kopacz. Iga Isańska-Rosół - żona Marcina Rosoła, jednego z bohaterów afery hazardowej - pracuje w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. (...) Czy to tylko przypadek?"

Pełna lista działaczy PO w MJWPU w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" .

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (20)
Zaloguj się
 • avatar

  opatrumiaredagdynia

  Oceniono 17 razy 11

  niech Gadomski przyjrzy się GDDKiA, szczególnie na pomorzu i temu jak rozdzielane są pieniądze. będzie miał o czym pisać przez długi czas...

 • avatar

  skok

  Oceniono 20 razy 10

  o co chodzi?
  Przecież PO uczciwie zapowiadała " żeby nam się żyło lepiej" No i żyje im się lepiej.

 • avatar

  ciemnyludd

  Oceniono 10 razy 10

  Partyjne dojenie kraju JEST PONAD PODZIAŁAMI... Dlatego ŚMIESZNE jest wytykanie tego nawzajem przez WSZYSTKIE partie Z PRZENAJŚWIĘTSZYM OBURZENIEM, aby było weselej....

 • avatar

  dareczek1234

  Oceniono 19 razy 9

  Mało bystry Donek na zdjęciu wygląda jakby myślał: wokół wszyscy się poukładali, tylko ja, dureń, kur...a nakazałem Kasi blogi pisać...

 • avatar

  kat-kk

  Oceniono 19 razy 9

  Rzygać się chce,czas stąd spie**rdalać na stałe gdziekolwiek.Nie będę tyrał, na Tuska ,Pawlaka ich rodziny i czarne ścierwo.

 • avatar

  kurcze_pieczone01

  Oceniono 9 razy 9

  Tam działaczy musi boleć najbardziej "był narzeczonym Katarzyny Kopacz, córki marszałek
  Sejmu Ewy Kopacz" - jedno stanowisko na zmarnowanie! "Czy to tylko przypadek?"

 • avatar

  rot.leszek

  Oceniono 12 razy 6

  Zony ,corki ,synowe, kochanki ,luje ,dochodzacy poddupczyciele ...wszyscy sie wzajemnie "powdrazali" Przypadek? - Nie! (tak jakos wyszlo)

 • avatar

  prawdziwy-pireansot

  Oceniono 12 razy 6

  To nawet dobrze. Gdy się zacznie, można będzie hurtowo sprzątać.

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane