"Platforma szykuje nowe uderzenie. Wynajmują już wozy"

- Słyszałem, że Platforma już wynajmuje wozy reklamowe, szykuje się z nowym uderzeniem marketingowym. Te PR-owskie kroki pogłębią marazm - mówi w rozmowie z "Polska The Times" Janusz Palikot.
Lider Ruchu Palikota odnosi się do nepotyzmu w państwowych spółkach. - Platforma robiła dobrą minę do złej gry przez wiele lat. Kolejni działacze PO obejmowali różne stanowiska w samorządzie, w spółkach komunalnych, w radach nadzorczych. Sam Tusk jest w strasznie niezręcznej sytuacji z tego powodu, że Krzysztof Kilian, jego bliski przyjaciel, jest szefem polskiej grupy energetycznej - twierdzi Palikot.

- Ale Donald Tusk jest dość ostrożny, nie uda się nic na niego znaleźć (...). Twarda mowa premiera o rozbiciu politycznych układów spowodowała panikę u ludowców. Nie da się teraz przecież za jednym zamachem ludzi PSL pozbawić wszystkich stanowisk w agencjach - uważa polityk.

"Wynajmują już wozy"

Jego zdaniem PO szykuje się do akcji, która poprawi notowania partii po aferze tasmowej. - Słyszałem, że Platforma wynajmuje już wozy reklamowe, że szykuje się z nowym uderzeniem marketingowym. Od tej strony zawsze była dobrze przygotowana. I tak bez żadnych personalnych zmian w rządzie odnowią wizerunek na kilka miesięcy. PR-owskimi krokami Platforma będzie pogłębiałam marazm i trwanie przy władzy.

Palikot mówi o plotkach dotyczących nagrań, które miałyby pogrążyć Platformę. - Łatwo jest mi to sobie wyobrazić. Bo liczba młodych działaczy Platformy, którzy są w komitetach politycznych i u ministrów, jest niemała - mówi.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
"Platforma szykuje nowe uderzenie. Wynajmują już wozy"
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 4 razy 2

  Palikot... UPADŁY ANIOŁ ROZSĄDKU, czyli jakby to powiedzieć KORWIN MIKKE - bis...

 • paw73

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejne show w stylu, premier Donald Tusk przenosi się do sejmu. Proponuję Donaldowi Tuskowi, kolejne propagandowe chocki klocki w stylu ,sesja fotograficzne na cmentarzu aby tradycji partyjnej stało się zadość.
  www.fakt.pl/Premier-na-grobie-matki,artykuly,56154,1.html
  Może taniec na rurze, Donald z Muchą , zawsze coś nowego,bo żadnych ustaw niema nie było i nie będzie.
  Janusz P, jest nikim może czymś chce zaistnieć jak Donald T i Jaro K.

 • albo-albo

  Oceniono 1 raz 1

  zdjecie Palikota z Tuskiem jest zmanipolowane. Przy pomocy Adobe Phothoshop'a moge zrobic ich calujacych sie.

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 5 razy 1

  Staniszkis to pierwsza wieszczka, Palikot - pierwszy wieszcz..... Wszystko "wiedzą", a dzięki tej "wiedzy" i dzięki swojemu "doskonałemu zmysłowi politycznemu" potrafią WSZYSTKO PRZEWIDZIEĆ! A sprawdzalność przepowiedni tej znakomitej pary to..... "mniej niż zero, mniej niż zero.....la la la.....".....

 • gtpress

  Oceniono 5 razy 1

  tu potrzebne sa wozy drabiniaste, politycy z PSL znaja zapewne takie wozy swoich Potomkow......

 • forte2012

  Oceniono 8 razy 0

  "....Platforma już wynajmuje wozy .."

  żeby samych swoich na etaty do spólek i agencji dowozić

 • rts44

  Oceniono 9 razy -1

  znamy te nowe otwarcia platformy!Ile ich już było?Za każdym razem wychodzi "kiszka"!Przeżyliśmy już pracę premiera w sejmie,kastrację pedofilów/z wyjątkiem kościółkowych/,likwidację funduszu kościelnego,reformę Krusu,budowę sieci autostrad itd,itp. A Polską dalej rządzi kler i PIS-PSL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX