Komentarze (482)
Błaszczak po wyroku na Breivika: "do tego prowadzi multi-kulti", "powinna być kara śmierci"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • frozentime

  Oceniono 31 razy 29

  Czy pedofilia wśród księży to efekt polityki multi-kulti czy też efekt jej braku?

 • konigin

  Oceniono 32 razy 28

  Posel-idiota komentuje dzialania mordercy-nacjonalisty, do ktorego nie tak daleko polskim szowinistom, zwanym przez posla-idiote patriotami.

 • jamcijest44

  Oceniono 37 razy 27

  A ja, jak patrzę na to nieskażone intelektem oblicze zwieńczone grzywką poprawioną za pozwoleniem Prezesa, myślę sobie tylko: "Do tego prowadzi zakaz aborcji"...

 • zapomorski

  Oceniono 33 razy 25

  wg Błaszczaka to imigranci powinni siedzieć w więzieniu bo to są winni. po prostu debil, kompletny imbecyl o wypaczonej moralności. oby nigdy ta pisowsko-nazistowska partia nie doszła do władzy, to będzie koniec demokracji i wolności w tym kraju

 • klaun_szyderca

  Oceniono 33 razy 25

  Żeby w ogóle coś takiego palnąć, to trzeba być albo kretynem, albo kanalią, albo ordynarnym rasistą. Ewentualnie połączeniem powyższych.

 • ndizi

  Oceniono 31 razy 25

  Logika Błaszczaka jest taka sama jak w przypadku, gdy niektórzy usprawiedliwiają gwałcicieli.

  Gwałt oczywiście jest przestępstwem, ale przecież kobiety ubierając spódniczki same się o to proszą.

  Jak to się dzieje, że niektórzy mają tak zrąbany system wartości?

 • wan20_3

  Oceniono 29 razy 25

  Nie ma co się pytać o zdanie takiego bezjajecznego bałwana jakim jest Błaszczak.

 • bryt.bryt

  Oceniono 30 razy 24

  Czyli wedlug Blaszczaka dobry czlowiek, potencjalny przybysz do Poslki, nie powienin tu przybywac i normalnie zyc, bo sa w Polsce debile, ktorzy beda chcieli tego czlowieka zabic. Zamiast tepic debili mamy tepic normalnych ludzi. Breivik osiagnal co chcial.

 • horacy29

  Oceniono 26 razy 24

  Płaszczak: Polska to mało, chcielibyśmy decydować o prawodawstwie w Norwegii bo te głupki norweskie są za litościwe....

  to ciekawe, nawet rodziny zamordowanych przez oszołoma-Breivika nie podnosiły kwestii kary śmierci ale nasz Płaszczak i jemu podobni mają to w d.... i mówią jak powinno być.... Pisdzielce dają mi codzienne dowody jakim krajem stałaby się Polska gdyby oni doszli do władzy i wprowadzili swoje "widzimisie" jako prawo.

 • taglinda

  Oceniono 26 razy 24

  Płaszczak ma rację...

  Nie byłoby Breivika, gdyby nie multi-kulti i otwartość Norwegii na imigrantów. Przecież widać, że Breivik to czarnoskóry transseksualny gej - wegetarianin, cyklista z pochodzenia i Żyd z zamiłowania, zwolennik lewicy, Michnika, Tischnera i Nergala.

  To taka sama prawda jak to, że Kaczyński to mąż stanu, człowiek prawy, sprawiedliwy, mądry i zrównoważony emocjonalnie, znakomity kierowca, znawca ekonomii (z bankowością na czele), prywatnie - heteroseksualny koneser internetu oraz dobrego piwa.

 • boskee

  Oceniono 28 razy 24

  Trzeba byc wyjatkowo obrzydliwa kanalia, zeby obwiniac "multi kulti". Blaszczakowi najwyrazniej blisko pogladow Breivika.

 • dybko2

  Oceniono 29 razy 23

  Lepiej multi kulti jak średniowiecze mamlasie kutany!!!!!!!

 • vida69

  Oceniono 25 razy 23

  Podobny tok rozumowania,co płaszczak mają islamiści ,którzy mordują chrześcijan w swoich krajach.

 • bacowa

  Oceniono 31 razy 23

  padalcu PiSowski Błaszczak, czy wasza polityka to nie ,,multi-kulti''?

  oparta na średniowiecznych zasadach z motywami bolszewickimi, czyli na: dogmatach o Belzebubach, wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia, zamordyzmie itp

  to właśnie wasza utopijna ideologia Polski ze szklanymi domami ,,prowadzi donikąd''

  dziwne podejście PiS do imigrantów (cytuję) ,,którzy nie integrują się ze społecznością, a tak jest w przypadku państw Europy Zachodniej i niestety pewnie ten proces też nas czeka''

  zaraz zawnioskują, by wszystkich obcokrajowców wywalić z Polski (może za pomocą zaprzyjaźnionego NOP?)

  a jak komuś przyjdzie do głowy zrobić ekstradycję dla milionów Polaków mieszkających na Zachodzie?

 • jdkonrad

  Oceniono 31 razy 23

  pozer Błaszczak to kolejna obok Hofmana twarz pisu wzbudzająca odrazę. chcesz człowieku założyć Ku Klux Klan? nie unikniesz wielokulturowości! nie zamkniesz granic! niestety wyraz twarzy Breivika przypomina większość twarzy twoich partyjnych towarzyszy - tłustych dzeciaków z wymalowanym wstrętem do realnego życia i tężyzny fizycznej...

 • joanna_can

  Oceniono 24 razy 22

  Hmmm. A wiec - multi-kulti jest "nieprzydatne", poniewaz wyraznie sprowokowalo bialego ekstremiste-psychopate do popelnienia zbrodni? To byloby bardzo smieszne, gdyby takiej opinii nie wypowiadal szef klubu jednej z najwiekszych w Polsce partii.

 • rojberek

  Oceniono 27 razy 21

  Panie Mariuszu Błaszczak!
  Czy uważa się Pan za katolika?
  Czy uznaje Pan prawdy głoszone przez Kościół Katolicki?
  Czy uznaje Pan Jana Pawła II za pański autorytet?
  Jeśli odpowiedział Pan chociaż jeden raz - TAK - to proponuję się Panu pomodlić i przeczytać jeszcze raz co jest wg Pana religii, Kościoła i jego papieża powiedziane. W skrócie powiem Panu: "Nie zabijaj!" i JPII był przeciwny karze śmierci.
  Jeśli odpowiedział Pan na którekolwiek pytanie - TAK - i dalej Pan uważa, że należy się kara śmierci to mogę z czystym sumieniem nazwać Pana szują, obłudnikiem i nic nie wartą mendą, która pluje sama sobie w gębę.

 • kosmaty_patriota

  Oceniono 23 razy 21

  Zamordowani w Katyniu walczyli w obronie multikulturowej Polski!

  Czyżby to nagły zwrot podstaw ideologicznych PiSu czy wyłania się oto ich prawdziwe faszystowskie oblicze ?
  No tak, oto prawda historyczna - Polska przez swoje multi-kulti wywołała II WS, a nazistowskie Niemcy bronili Europę w imię poglądów głoszonych dzisiaj przez naczelnego Pisowskiego ideologa

 • djemen

  Oceniono 22 razy 20

  To skrajnie rasistowski tekst i w Zachodnim kraju taki Blaszczak mialby duze problemy.

  Cos mu sie powalilo bo multi-kulti to norma w cywilizowanych krajach. Pojedz do Paryza lub Londynu i sprobuj tam narzekac na to ze nie podoba ci sie czyjs odcien skory.
  Dla polityka to samobojstwo.

 • ndizi

  Oceniono 24 razy 20

  Zastanawiam się, czy członkowie PiS zobowiązani są do wygadywania kretynizmów? Co się jakiś odezwie to czysty bełkot. Czy to jest warunek wstąpienia do partii?

 • rekin.finansjery

  Oceniono 23 razy 19

  Skoro multi kulti nie prowadzi do niczego to niech Brytyjczycy wywala ten 1mln Polakow od siebie.

  Zreszta co jakis Polak mieskzajacy w Polsce moze mowic o multi kulti, to tak jakby slepiec o kolorach opowiadal (z calym szacunkiem).

 • india2010

  Oceniono 21 razy 19

  Gdyby głupota potrafiła latać Błaszczak byłby konkurencją dla F-16.

 • sverir

  Oceniono 27 razy 19

  Konsekwentnie Błaszczak powinien nazwać morderstwo śp. Marka Rosiaka skutkiem istnienia PiS.

 • gkur

  Oceniono 21 razy 19

  Po co cytować nonsensowne wypowiedzi pisowskich szmat?

  Skrajnie nonsensowne, bo po pierwsze to właśnie morderstwa Brevika były właśnie jego protestem przeciw "multi-kulti" (przez co pewnie Błaszczak rozumie multikulturowe społeczeństwo demokratyczne), po drugie blisko partii Błaszczaka do ideałów Brevika (w końcu spora część elektoratu Błaszczaka to rasiści, zaś większość uważa demokrację za zło i domaga się rządów silnej ręki). To w końcu nie lewicowiec lub rozpasany demokrata zmordował kilkadziesiąt osób. Słów Błaszczaka nie można inaczej interpretować niż tak: jak jest za dużo demokracji i swobód obywatelskich, to pojawia się ktoś taki jak Brevik. Jeśli państwo odbierze cześć wolności i wprowadzi w to miejsce swoje regulacje, to będzie porządek. Tylko w takim przypadku wróci totalitaryzm.

 • alienisko

  Oceniono 28 razy 18

  Ważniejsze jest jednak to, że polityka multi-kulti, która była w Europie Zachodniej i wciąż jest podkreślana, podejmowana i rozwijana, w przypadku Breivika pokazuje, że prowadzi donikąd - dodaje.

  Znaczy się, mam rozumieć, że obcokrajowcy tak źle wpływają na obywateli danego państwa? Panu się to całe multi-kulti nie podoba. Czy zatem powinniśmy się obawiać, że Pan poseł w pewnym momencie też postanowi zabić paru ludzi?
  Skoro się Pan tego obawia, to może pora dobrowolnie się gdzieś do jakiegoś zamkniętego ośrodka zgłosić? Tak po ludzku.

 • interstatelovesongs

  Oceniono 20 razy 18

  Nie, płaszczaku obrzydliwy, to nie multi-kulti doprowadziło do tej zbrodni a chore umysły ograniczonych ludzi jak breivik i płaszczakowi podobnych.

 • narusz

  Oceniono 18 razy 18

  Przecież Brejvik zabijał właśnie w imię tych samych racji, które podziela błaszczak...

  powinni go wziąć na męczennika obok lecha

 • anvill

  Oceniono 20 razy 18

  Jednym słowem Błaszczak chce nam drodzy państwo powiedzieć, że jeśli w Polsce na masową skalę zaczną mieszkać obcokrajowcy - czyli ciałem się stanie ten szatan "multi-kulti" to Polacy (kto wie czy nie z Błaszczakiem na czele) wyjdą na ulicę z kałachami i zaczną strzelać do innych Polaków o lewicowych pogladach.
  Strzeż się "MULTI-KULTI"!!!!
  Kiedy zaczną ich wreszcie badać psychiatrycznie przed umożliwieniem kandydowania na posłów?!

 • yeellow

  Oceniono 18 razy 18

  Multi-kulti jest zle, bo bialy psychopata, rdzenny Norweg, wymordowal duza gromade dzieci (pewnie w większości też białych rdzennych Norwegów, żeby było dziwniej).
  Czy Płaszczak sugeruje, że jakby co, to on w Polsce powtórzy ten scenariusz? Mam nadzieję, że zainteresują się tym odpowiednie służby i otoczą go dyskretną opieką.

 • zapomorski

  Oceniono 17 razy 17

  sam nie jestem zwolennikiem idei multi-kulti jako bezmyślnego otwierania granic dla wszystkich, którzy chcą przyjechać, ale panu Błaszczykowi ta sprawa, a zwłaszcza związek przyczynowo-skutkowy wybitnie się popier...olił !

 • usz_misiatek

  Oceniono 23 razy 17

  Moze i piszczalka Plaszczak ma racje, ale jako polityk powinien po tym tekscie raz na zawsze zniknac. Bedac na swieczniku nalezy sie przy niektorych tematach ugryzc w jezyk, mimo ze swiezbi, panie piszczalka.

 • okoni

  Oceniono 19 razy 17

  płaszczaku , wielki katoliku . piąte przykazanie się kłania.
  co bóg dał , bóg odbierze.
  i tak szczerze mówiąc to prędzej spod waszych skrzydeł wyrośnie taki troglodyta jak breivik.

 • steventyler78

  Oceniono 19 razy 17

  Czyli w sumie Pan Błaszczak prezentuje podobne poglądy co Breivik. To ciekawe.
  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za taką wypowiedź wyniki sondażowe PiS-u poleciały na łeb na szyję.

 • battosai

  Oceniono 20 razy 16

  Spojrz na ten parszywy pysk. Do tego prowadzi zero-kulti.

 • kmarcel

  Oceniono 20 razy 16

  Dlatego ze mamy takich polityków jak Błaszczak ,PO bedzie rządziła(cwaniaczyła i oszukiwała) do końca świata.

 • rasta-mw

  Oceniono 22 razy 16

  Błaszczak = Brevik, w poglądach żadnej różnicy, Brevik niestety był bardziej pracowity, całe szczęście Błaszczaka na to nie stać bo jest zwykłym tchórzem.

 • henryk57

  Oceniono 16 razy 16

  Panie Błaszczak,Brevikowi z swoim ksenofobicznymi myślami jest bliżej PiS ,RM,TV Trwam,Gazety Polskiej niż wam się zdaje.Gdyby zebrać w jedną całość bełkot posłów pisu to Brevik klaskał by wam jednocześnie rękami i nogami.Teraz jesteście oburzeni ale w głębi duszy jesteście tacy sami.

 • pe1

  Oceniono 30 razy 16

  Płaszczak zapomniał, jaką ideologię wyznaje Breivik. To nie multi-kulti doprowadziło do tej masakry tylko pobłażanie skrajnej faszyzującej prawicy, którą właśnie Płaszczak reprezentuje.

 • goldfishon

  Oceniono 24 razy 16

  no to on w końcu jest wielbicielem Breivika czy nie? multi-kulti mu nie pasi, Breivikowi też nie pasiło

 • zz09

  Oceniono 23 razy 15

  A to ciekawa doktryna: dostosowywać politykę i plany do Breivika. Brawo, państwowcy z PiSu!

 • lol76

  Oceniono 21 razy 15

  Ten facet juz nigdy nie powienien wypowiadeac sie publicznie.

 • mistrzunio_swiata

  Oceniono 17 razy 15

  Myślałem, że do tego prowadzi faszyzm, ale musiałem nie doczytać kto tam strzelał, do kogo.

 • marismo

  Oceniono 15 razy 15

  Np. w takiej Kanadzie od dawna jest polityka jak to nazwał ten mędrzec z PiS-u "multi-kulti" i kraj ten ma się świetnie. W Polsce nie ma takiej polityki i co? Mamy dno. Nie dorastamy do pięt we wszystkich dziedzinach Takiej Kanadzie.

 • bnch

  Oceniono 19 razy 15

  Gratuluję ci Błaszczak zostania kanalią sezonu. Za tę wypowiedź powinieneś zapaść się pod ziemię, bo to jest usprawiedliwianie tego chorego sukinsyna. Choćby nie wiem jak negatywne miało by być multi kulti (na liczne problemu trudno przymykać oczy), to twierdzenie, że morderca i jego czyn jest wynikiem polityki wielokulturowości jest przykładem... I tutaj nie wiem czego: skrajnej głupoty Błaszczaka, czy po prostu jawnego faszyzmu.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 23 razy 15

  "jeden psychopata komentuje wyrok wydany na innego psychopatę "

 • michalc13

  Oceniono 22 razy 14

  Autorytet się znalazł. Kogo to obchodzi, co o tym sądzi tow. Błaszczak?

 • mariatg8

  Oceniono 14 razy 14

  Przypominam Płaszczakowi , że morderca Breivik jest prawicowcem , czyli teoretycznie wyznaje te same wartości co pan Płaszczak i jego wataha . Jeśli jest inaczej , to Płaszczak powinien to wyraźnie powiedzieć

 • nicram112

  Oceniono 20 razy 14

  Blaszczak = oto poglady Prawdziwego Polaka Katolika !

  ciekawe kiedy delegacja PIS pojedzie z ryngrafem do Brevika jak to bylo z Pinochetem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX