Komentarze (77)
Marsz PiS pod faszyzującym hasłem? "Głupota, nie zła wola"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ot48

  Oceniono 4 razy 4

  Ja bym napisał raczej "Polacy obudzicie się".

 • klara551

  Oceniono 10 razy 4

  Prośba do nie lemingów. Czy możecie bez bluzgania,fekaliów wyrazić swoją opinię? To,że wam wszystko kojarzy się z doopą to nie oznacza,że tak należy,czy że to jest norma.To jest jakieś natręctwo a może każdy nie leming tak ma. Wypluwacie z siebie z szybkością karabinu maszynowego inwektywy ,zarzucacie lemingom brak mózgu a sami zachowujecie się tak jakby wasz mózg wylądował poniżej pleców. To ma być to nowe i lepsze? Dziękuję nie skorzystam.

 • fordon-p

  Oceniono 1 raz 1

  No to mamy ...
  www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA

 • nocri

  Oceniono 1 raz 1

  ...a pamiętać projekt pomnika pod Pałacem Prezydenckim ? Strzeliste światła z chodnika w niebo.Kto zgadnie gdzie, kiedy i kto (tyle że większe) takie coś wymyślił ?

 • duokwak

  Oceniono 4 razy 0

  Przypomnę tylko,że niejaki Ratzinger znany bardziej jako Benedykt XVI był członkiem Hitlerjugend...no i ...?

 • druz_2

  Oceniono 21 razy -5

  Dwie uwagi:
  1 - takie "organizacje jak SA czy SS to pomioty narodowego socjalizmu czyli bojówki NSDAP (proszę zauważyć, ze w nazwie tej partii nie ma słowa o faszyźmie) - nie faszyzmu ( odsyłam do źródeł zarówno historycznych jak i encyklopedycznych - to dla zbyt pochopnie minusujących) obie te formacje polityczne są fatalne w skutkach lecz trzymajmy się faktów.
  Faszyzm głosił wrogość wobec min. liberalizmu - a co jak co - PiS-owi trudno zarzucać że zwalcza "wolność jednostki jako jej nadrzędne prawo.." - itd itp.
  Tak więc - jeżeli już autor artykułu próbuje szukać analogii pomiędzy "Polsko obudź się" a "Deutschland erwache" to powinien napisać w tytule- " Marsz PiS pod narodowo-socjalistycznie brzmiącym hasłem".
  Pan Warszawski( ciekawe dlaczego nie używa swego prawdziwego nazwiska? - boi się?) niby nic nie insynuuje niemniej jednak... spryciarz.
  To kolejny przykład,że niektórym wszystko z jednym się kojarzy - że pewne zwroty są już "opatentowane", że są zastrzeżone dla tylko jednych i w konkretnych kontekstach...
  Całowanie ziem i "nie lękajcie się" - to przywilej tylko papieski, swastyka to tylko naziści i faszyści( co tam kultura dalekiego wschodu) holocaust- to jedyni pokrzywdzeni tego świata itd, itp - to jest panie Warszawski zawłaszczanie przestrzeni publicznej - i nie jestem antysemitą, rasistą, ksenofem i co by tam panu jeszcze przyszło do głowy - żydem też nie jestem.

 • romp6

  Oceniono 15 razy -7

  Kolejne nakręcanie głupoty przez Agorę, wszystko aby odwrócić uwagę od rosnącego bezrobocia około 15% dziś i szalejącej drożyzny -paliwo dochodzi do 6 zł.
  Kogo interesują idący chorzy z nienawiści psycho- frustraci , pod sztandarem Rydzyka i miłości Bliznego inaczej niż przewiduje Biblia. Siłę Rydzyka stworzyli wspólnie Kaczyński z Tuskiem, Macierewicz z Niesiołowskim itd czyli AWS i UW.
  Obserwując media mainstreamowe , wszystko idzie zgodnie z życzeniami rządu Tuska i jego PR-owców.
  Czyli zgodnie z doktrynami nocnej nasiadówki -2012.08.30 godzina 3/15 rano Warszawa ul.Parkowa z willi rządowej Premiera Tuska w towarzystwie Igora Ostachowicza i Pawła Grasia, wychodzą szefowie mediów mainstreamowych;Adam Pieczyński tvn24, Jan Szul TVP info, Jarosław Gugała Polsat Wydarzenia, Kamil Dąbrowa Polskie radio(dawniej TOK FM),Kamila Ceran TOK FM, Jarosław Kurski gazeta wyborcza, Tomasz Lis Newsweek.
  Cel tego spotkania był jeden, odwrócić uwagę od prawdy o AMBER GOLD i bardzo bliskich związkach rodziny Tusków i działaczy PO z przesłonięciami Pomorza i Europy. Amber Gold Plichta wypłacił tylko jednemu człowiekowi pieniądze ,a był nim Michał Tusk syn premiera Donalda Tuska PO.

 • euro_pejczyk1

  Oceniono 14 razy -8

  "Historycy" TOK FM i Nałęcz... A może przypomną hasło "Wake up, America"? A może nie jest "faszyzujące" bo użyto go znacznie wcześniej niż hitlerowcy swoje?

 • tytus14

  Oceniono 15 razy -9

  No ładnie was posrało , kolejne porównanie pisu do faszystów, a tak na marginesie hitler był nazistą więc hasło''Deutschland erwache'' to hasło nazistowskie. Ale chyba dla takich speców jak wy to żadna różnica.

 • opera_aperta

  Oceniono 18 razy -10

  Z niesłabnącą nadzieją czekam na fachową analizę Geberta-Warszawskiego dotyczącą współczesnego izraelskiego syjonizmu. Ideologii par excellence szowinistycznej, którą na dobra sprawę można zestawić tylko z nazizmem właśnie. W porównaniu z władzami Izraela od 1948 r. poczynając, to faszyści Musolliniego jawią się nieomal, jak kandydaci do pokojowej nagrody Nobla.

 • major_walenda

  Oceniono 16 razy -10

  Towarzysz Stalin kazał swojej propagandzie faszystami nazywać wszystkich, których komuniści nie lubili. Na tej zasadzie faszystami zostali Churchill i Truman.
  Dziś faszystami są ci, których nie lubią Adam Michnik i Seweryn Blumsztajn. Jak widać nauki Wielkiego Językoznawcy nie poszły w las.
  A swoją drogą jakoś nie widzimy nigdy w GW artykułu o np. "komunizującej młodzieży z Krytyki Politycznej", albo "komunizującym prezydencie Adamowiczu" (to ten od Lenina na stoczni).

  I na koniec: pan Dawid Warszawski wie kto był współzałożycielem Komunistycznej Partii USA? ;)

 • nodens_pn

  Oceniono 21 razy -13

  Czekam na wiece poparcia dla Platformy Oportunistycznej, a szczególnie dla Donalda T.,
  który z pięcioletniego nieróbstwa, zaniechania, niekompetencji i serwilizmu sowiecko europejskiego
  zrobił sztukę na miarę tej, jaką uprawia suczo genitalna Dorota Nieznalska.

  Liczę, że w pierwszym szeregu pro POwskiej manify pójdą jej piewcy i bardowie post magdalenkowej hucpy- Wajda, Olbrychski, Grabowski, Tym, Janda, Karolak, Wojewódzki...W drugim jej sygnotariusze - Bolek, Kiszczak, Michnik, Jaruzelski (na wózku), Borusewicz, Mazowiecki, Kwaśniewski...A dalej jej beneficjenci - Solorz Żak, Walter, Kulczyk, Niemczycki i wszyscy ci, którzy rozgrabili Polskę. Za nimi, stada sodomitów i lemingów z tęczowymi flagami i tymi pomarańczowymi z namalowanymi na nich bezczelnie uśmiechniętymi mordami.

 • anatol53

  Oceniono 22 razy -16

  A mi się zdaje że to media uprawiają faszystowską politykę propagandową a wy w TOK FM szczególnie pisząc takie bzdety.

 • fudalejw.1

  Oceniono 33 razy -27

  Sługus czyli lizy dupy prezydenta Komorowskiego-Tomasz Nałęcz POwtarza
  już POwiedziane słowa przez "Szalonego Stefana" - Deutschland erwache .
  Przypomnę,że dzisiaj wielkie święto rodziny Tusk - 73 rocznica udziału
  dziadka Tuska w II Wojnie Światowej PO właściwej stronie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX