Komentarze (353)
Giertych: Organizowanie takich prowokacji jest niemoralne. Tabloidy atakują III władzę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rosfita

  Oceniono 41 razy 21

  Durny Giertychu to jest bardzo moralne. Wszystko co ujawnia kregoslup moralny ludzi, którzy mają orzekać sprawiedliwie, bezstronnie jest słuszne. Ten śedzia powinien pożegnac sie ze stanowiskiem bo sprzeniewierzył się wszelkim zasadom zawodu sedziego. A zakazać to powinni pokazywania twojej giertychowskiej gęby i durnych poglądów. Pewnie tez korzystasz z takich uległych sędziów i stąd te twoje 'sukcesy'. Precz z Giertychem i sędziami bez kregosłupów.

 • klara551

  Oceniono 22 razy 20

  A moralne jest bycie nieudolnym sędzią? Zabawa w telefon od władz była zwykłym sprawdzianem i pan zaimmunitetowany się po prostu nie sprawdził. To kolejny przykład ,że sądownictwo to tylko posady i gwarantowana bezkarność .

 • mitko32

  Oceniono 22 razy 20

  Prowokacja obnażająca służalczość władzy sądowniczej, która w normalnym, zdrowym państwie powinna być niezależna, są NIEBEZPIECZNE DLA DEMOKRACJI??? Czy ja śnię? Przecież to już przekroczyło poziom absurdu możliwy do zrozumienia...

 • krakowice

  Oceniono 21 razy 19

  Znalazł się moralny koń!!
  Jeszcze nie tak dawno sam by inicjował takie prowokacje, a teraz bardziej "boski od papieża".
  Ludzie pokroju Gertycha nigdy nie powinni funkcjonować w polityce.

 • puzonik48

  Oceniono 19 razy 19

  Niemoralne jest środowisko z którego Pan się wywodzi :(:( Niezależność Pana koledzy mylą z bezkarnością i nieodpowiedzialnością :(:( Bać się nie mają czego ,bo korporacja stanie za nimi murem i ani jej w głowie czyszczenie szeregów z miernot.

 • remo29

  Oceniono 21 razy 19

  "Jednak sędzia został oszukany, zrobiono mu świństwo. "

  Panie Giertych, przestań pan pitolić... Świństwo to trzymanie takich ludzi na posadach za pieniądze podatników.
  --
  parada karzełków

 • oloros

  Oceniono 20 razy 18

  niestety Giertych potwierdza tylko pogląd ze sadownictwo w Polsce idzie na pasku polityków

 • jazon61

  Oceniono 20 razy 18

  Panie Gie. To sędzia zrobił świństwo sprzeniewierzając się zasadom i prawu. Coś nie tak z myśleniem logicznym u pana. Już lepiej niech pan nic nie mówi bo kompromituje się pan.

 • aleksander45

  Oceniono 24 razy 18

  Panie Giertych !! Jako prawnik doskonale Pan wie ze w tym kraju żadne prawo nie obowiązuje !!! Miał Pan szansę cokolwiek zmienić będąc u władzy.Posyła się komorników za niezapłacony bilet tramwajowy w celu wyegzekwowania 100 złotych gdy w tym samym czasie Polska jest rozkradana na miliardy przez pseudo biznesmenów mających dziwne układy powiązane ze światem polityki.Wróciłem do kraju po 25 latach emigracji.Owszem widać zmiany wizualne na plus gdy się po kraju podróżuje,ale system jest nastawiony przeciwko zwykłemu zjadaczowi chleba,urzędniczy bałagan,korupcja i jawne złodziejstwo w myśl zasady cała Polska śpiewa a skarbówka ziewa.

 • lisowski.piotr

  Oceniono 34 razy 18

  To jest prawda o państwie Tuska a nie niemoralna prowokacja. Takie prowokacje w czasach PiS były wielbione i wychwalane - standardy się zmieniły?

 • adalbert.13

  Oceniono 30 razy 18

  "Organizowanie takich prowokacji jest niemoralne" nie, nie! Żadne takie.

  Te Państwo po prostu takie jest: k o s t r o p a t e.

  Nikt mi nie wmówi bzdetu o niezależności sądów, prokuratury, wymiaru sprawiedliwości. Humbuk.
  Co? już zapomnieliście czasy IV RP Ziobry i tych wszystkich służalczych śledczych i sędziów.
  Myślicie, że teraz jest inaczej? lepiej? Jest tak samo tylko nowym panom trza służyć.
  A spróbuj ograniczyć przywileje to się pos.rają w protestach.

 • zalep

  Oceniono 19 razy 17

  Świństwo zrobiono nam wszystkim wierzącym w ideały Solidarności i walczącym przez lata z socjalizmem.
  Teraz mamy ... szkoda słów.

 • royal_pl

  Oceniono 21 razy 17

  Biedny Giertych robi wszystko, aby PO go przyjeło.

 • acer59

  Oceniono 25 razy 17

  ""Sędzia zchował się nieroztropnie"".... Ty zaprzedana ryża papugo , sędzia zachował się NORMALNIE -- w kanonach POsranej moralności - bo najwyrazniej w przeszłości odbył WIELE takich rozmów z urzędasami od ryżego , stąd nawet mu przez myśl nie przeszło że może to być prowokacja .

 • kurzyrozumek

  Oceniono 19 razy 17

  Świństwem jest traktowanie petentów przez prawników, w tym sędziów. Terminy z kosmosu, nie pierwszy najbliższy pozwalający realnie zapoznać się ze sprawą, Odraczania spraw ciągnących się latami, które powinny być załatwione na pierwszym posiedzeniu. W przypadku przesłuchań świadków tendencyjne zadawanie pytań wykazujące całkowity brak obiektywizmu składu sędziowskiego - byle wykazać bezwartościowość świadka.
  Polski wymiar niesprawiedliwości.

 • ankhar

  Oceniono 21 razy 17

  To jest dokładnie rola III władzy - sprawdzać pozostałe, również przy użyciu prowokacji.

 • kulszowa

  Oceniono 23 razy 17

  Panie Giertych takie prowokacje sa na porzadku dziennym setki razy czesciej i czyms normalnym w zaprzyjaznionym kraju - wielkim bracie z za oceanu .Dlatego tam takie sprawy nie maja miejsca bo sad jest calkowicie niezalezny.Do tego kolego Giertych az dziw bierze, ze jako wielki znany mecenas nie umiesz prawidlowo zinterpretpwc slowa swinstwo.Czy swinstwem jest to ,ze wazna role sedziego piastuje czlowiek spolegliwy na zawolanie i uslugi rzadowo partyjniackich wazniakow czy ,jak ty czlowieku uwazasz ze prowokacje, ktore wyciagaja ochydne brudy na lini sedziowie -sprawujaca wladza ????!!! Zastatanow sie bo ,jak sie okazuje na podstawie twojego myslenia jestes nie miejszym swinstwem aparatu sprawiedliwosci ,jak ten sedzia na uslugach partyjniacko rzadowych.

 • greg.waw

  Oceniono 23 razy 17

  Broni swój swojego. Ręka rękę myje.

 • jochweta

  Oceniono 18 razy 16

  jak w takim razie pan mecenas określi zachowanie sędziego? para-moralnie?

 • marcinszulc

  Oceniono 22 razy 16

  Oj, wiemy już po której stronie Pan Gier.ty.ch stoi i gdzie leżą jego interesy.

  Uczciwy człowiek, Panie Giertych, nigdy nie mówi słów, których by się wstydził i wypierał po ich upublicznieniu.

 • el_quatro

  Oceniono 16 razy 16

  Wygląda na to, że Giertych żeby się wkupić musi teraz robić za w PO za nowego Niesioła. Robić sobie z gęby cholewę kiedy Tusk każe, a najlepiej trochę wcześniej

 • nessuno

  Oceniono 24 razy 16

  Panie Giertych, był pan u żłoba? Był. Więc niech pan nie pieprzy frazesów o moralności, bo ta wsza tzw."moralność" jest śmiechu warta. Brawa dla dziennikarzy, bo dzięki temu dowiadujemy się, jakie sku rwysyństwo panuje w Bolandzie. Całe to towarzycho,sędziów,prokuratorów,adwokatów,ministrów i posłów powinno się wywalić na zbity pysk i pogonić do sprzątania ulic oraz zbierania psich gówien.
  POlska, to wielki korupcyjny burdel.

 • oglaszam_wszem_i_wobec

  Oceniono 19 razy 15

  Giertych broni układu korupcyjnego ostatnich 20 lat ?

  chyba już nic mnie dzisiaj nie zaskoczy

 • jdkonrad

  Oceniono 17 razy 15

  idę o zakład, że większość prominentnych sędziów i prokuratorów jest do dyspozycji władz! Podobne telefony do ok. 40% z nich wyglądałyby tak samo. Kolejne 30% sprawdziłoby źródło i wtedy też przystałoby na propozycję. Ta nacja nie ma własnego zdania - układy i układziki wyniosły ich na takie stanowiska. Są urzędnikami broniącymi często interesu państwa, a to także oznacza interes rządzących.
  włąsne zdanie i niezależność nie pozwalają zrobić kariery w strukturach państwa. Nadziej w Gowinie właśnie-mimo wielu wad niezależności i chęci naprawy nie można mu odmówić. szkoda, że przed opublikowaniem dziennikarze nie wykonali kilkuset takich telefonów do kilkuset sędziów i prokuratorów. teraz wszyscy będą się mieli na baczności.
  Giertychowi się coś pomyliło-niezawisłość trzeba badać i sprawdzać na każdym kroku! w warunkach bojowych! sędzia M. okazał się po prostu idiotą do kwadratu! Pewnie myślał, że awansuje, albo będzie spał spokojnie po takim dupolizusostwie.

 • bimbarabim

  Oceniono 21 razy 15

  Czyli według pana G. nie jest złe, że sędzia słuchał się kancelarii, tylko złe jest to, że dał się na tym złapać.
  Władza nie pochwala takiego partactwa i sędzia powinien zostać przykładnie ukarany za to, że tak łatwo dał się podejść.
  Jednocześnie zostaną podjęte odpowiednie środki, jak wprowadzenie prawa stanowiącego o karalności takich wybryków dziennikarskich, aby w przyszłości to się więcej nie powtórzyło.
  Lud ma żyć w przekonaniu, że sądy są niezawisłe, a prawo obowiązuje wszystkich.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 19 razy 15

  Nieroztropnie?! Sędzia zachował się nieroztropnie, a dziennikarze niemoralnie?!
  Giertych, wracaj do swojej Młodzieży, wybierzcie się na noce marsze z pochodniami, ale nie odzywajcie się!

 • tacx

  Oceniono 21 razy 15

  Ten zdemoralizowany politykier któremu widać strasznie cni się na prawniczym bezrobociu robi wszystko aby wrócić na salony. Tym razem z PO pod rękę. Najpierw mało co a ożeniłby się z Lepperem i kaczorem teraz z Tuskiem... Obrzydlistwo. On coś mówi o moralnosci po tym jak z faszystami MW do sejmu wszedł pod rękę?

 • zero_bezrobocia

  Oceniono 19 razy 15

  A moralne jest rezygnowanie z niezawisłości sądu ze strachu przed kontrolą???

 • cichwoda

  Oceniono 20 razy 14

  "Teraz zaatakowano III władzę, to bardzo groźne dla demokracji. Może stać się tak, że sądy nie będę udzielały informacji pełnomocnikom procesowym, bo będą się bały prowokacji. To utrudni pracę dziesiątkom tysięcy adwokatów - uważa Giertych."

  Giertych to kompletny idiota, ten baran nie odroznia "dyspozycyjnosci" od "udzielania informacji przez sedziego". Mlody Tusk wzial takiego popapranca na swego obronce, dziwie mu sie przeciez to cwany chlopak

 • czarny-doktor

  Oceniono 16 razy 14

  To nie jest zadne zaskoczenie czy prowokacja, to po prostu rzeczywistosc! Tak zareagowaloby 90% sedziow, prokuratorow czy jakichkolwiek wyzszych urzednikow. Polska wladza jest totalnie przegnila, wlasciwie od zawsze taka byla, to to uklady powstale za komuny. Republika Kolesi - tak powinien sie nazywac kraj nad Wisla na wschod od Niemiec...
  Kazdy kto mysli, ze glosujac na PO, PIS, SLD, PSL zmieni cokolwiek jest zwyklym idiota. Te same tluste ryje od lat zra z tego samego koryta a opakowanie i flaga zmienia sie co jakis czas.

 • godbac51

  Oceniono 26 razy 14

  Czy moze ktos wreszcie zdjac ta pusta gebe Giertychowa z glownych stron gazet? Tego palanta nie da sie sluchac. Szczytem hipokryzji jest gadka Giertycha o moralnosci!!!!

 • badziewiak66

  Oceniono 14 razy 14

  Giertych o czym Ty mówisz ? To ma być dobry adwokat ? Z tą argumentacją ? Co ma wspólnego ta rozmowa z tymi jakie odbywają pracownicy sądów z adwokatami ? Pracownicy sądów udzielają informacji publicznych , nie stanowiących tajemnicy. Chyba bywa Pan w sądach Panie Giertych. Jest tam wywieszona lub elektronicznie zamieszczona wokanda ? Pisze kto z kim i o co ? Pisze kto kogo reprezentuje ? Podana data , godzina ? O czym więcej może rozmawiać adwokat z pracownikiem sądu przez telefon? Reszta wymaga pisma. Boi się Pan , że Pani Zosia nie załatwi czegoś Panu przez telefon ? Boi się że co niektórym adwokatom sędzia nie odroczy rozprawy na słowo , na telefon ? Jeszcze jedno , w Polsce nie ma dziesiątek tysięcy adwokatów. Niejako nawiązując do pańskiej przeszłości pozwolę sobie przypomnieć , że Goebbels obwiniał Żydów za nieustanne prowokacje w prasie żydowskiej wobec NSDAP obnażające hipokryzje III Rzeszy. Mówił : "prasa żydowska kłamie obrażając dobrych Niemców , nazistów patriotów. To groźne na państwa , trzeba to ukrócić". No i ukrócili jak sam Pan chyba wie.

 • marian_7

  Oceniono 20 razy 14

  gier tych dość

 • tadeusz1965

  Oceniono 16 razy 14

  Niemoralne............ Zaraz zdechne ze smiechu........... Przypomne, jak kpiono sobie z republikanskiej kandydatki na prezydenta USA, gdy zaliczyla taka wpadke z "prezydentem Francji"...

 • qwertyy77

  Oceniono 24 razy 14

  macie jasny przyklad ze kazdy prawnik to menda
  juz korporacja o to zadba zeby nikt uczciwy spoza rodziny nie dostal sie do tego grona

  rozwiązać, rozpędzić to dziadostwo i powołać nowych mlodycg ludzi
  a starym ubekom dac minimalna emeryture - jesli nie lamaliu prawa

 • wozdo

  Oceniono 20 razy 14

  GIERTYCH POMYSL CO MOWISZ

  TO SEDZIA MA BYC OSTROZNY I WIEDZIEC CO ROBI

  MOGL ZWYCZAJNIE SPRAWDZIC NUMER TELEFONU PRZYCHODZACEGO ALBO POPROSIC O INFORMACJE NA PISMIE I WIEDZIALBY Z KIM ROZMAWIA

  ALE OKAZAL SIE ULEGLYM LIZUSEM

  TAKIM JAK TY GIERTYCH SIE STALES OSTATNIO DLA TUSKA

  GIERTYCH LIZUSIE

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 20 razy 14

  "Giertych: Organizowanie takich prowokacji jest niemoralne."
  Jak prowokowali Lepera i Sawicka to wtedy bylo moralne.

 • rafal2308

  Oceniono 13 razy 13

  Nie rozumiem co w tym jest niemoralnego. To kto ma ich w jakikolwiek kontrolować, oni są poza zasiegiem można powiedzieć prawa. Moim zdaniem powinno się własnie stosować takie prowokacje na takich ludzi, chociażby w celu kontroli. W końcu oni też muszą czuć że powinni jakoś się zachowywać i przestrzebać prawa a nie robić to, co tylko chcą bez względu na konsekwencje dla innych "szarych" ludzi bo są ... prezesami, posłami, ... itp. Jeśli taki gość daje się nabrać na takie coś, oznacza to że to samo by zrobił gdyby zadzwonił ... Arabski, czy każdy inny który przedstawiłby się jako człowiek dzisiejszej władzy. Nie chcę twierdzić że tak nie było również za PISu bo to oczywiste, ale najistotniejsze jest to aby takich "miękkich" ludzi eliminować z takich stanowisk!

 • manyquid

  Oceniono 15 razy 13

  Niemoralne???? Giertych chyba ci rozum odjęło....kazdy sposób jest moralnie uzasadniony jeśli chodzi opochwycenie zdegenerowanejsitwy za gardłoi zdobycie dowodów do sądu.

  Prezes Sądu Okręgowego..... ktos myśli że to jakiś przypadek, żew całej Polsce sądy rejonowe i Okregowe nie oblepiła dokładnie taka sama sitwa sku...synów których miejsce jest w pierdlu

  Nie ośmieszaj się Giertych naprawdę

 • pw2221

  Oceniono 13 razy 13

  a moralne jest ty obrzydliwy Koński Łbie żeby Prezes Sądu wchodził rządowi w dupę bez mydła i prosił o instrukcje z kancelarii premiera czy ma przyspieszać sprawę tuskowego synusia czy może zwalniać ?????

 • politiko1976

  Oceniono 17 razy 13

  Giertych stał się autorytetem ''Wyborczej'' stałą się rzecz niebywała kto by pomyślał !

 • frozentime

  Oceniono 17 razy 13

  Panie Giertych, nie ma dziesiatek adwokatów Polsce. Mamy jeden z najgorszych współczynników "nasycenia" adwokatami - jeden przypada na ponad 5 tys. mieszkańców. Łatwo policzyć, że jest Was około (tylko) 7 tys, a powinno być 10 razy więcej, żeby przeciętny człowiek mógł coś załatwić w sadzie bez tak wysokich opłat za każda, nie zawsze dobra poradę prawna u adwokata.

  Gdyby ten sędzia był niezależnym sędzia, to od razu powiedziałby "asystentowi p.Arabskiego", że ma się odwalić i nie wpływać na postępowanie niezawisłego sadu. Sędzia wyszedł na sługusa innej władzy.

  Prowokacja była bardzo dobra i pokazała, jak "niezależne" sa sady. Za takie coś nigdy nie powinno się karać. Na szczęście niektórzy przedstawiciele IV władzy potrafia wywiazać się ze swoich obowiazków kontroli pozostałych władz.

 • madzia30yo

  Oceniono 13 razy 13

  Nasz bezmiar niesprawiedliwości to stajnia Augiasza... Tylko wody brak... Nawet Wisła wysycha...

 • miroslaw.florek

  Oceniono 17 razy 13

  Ciekawe... A czy moralna była prowokacja tej posłanki z PO, co chciała działki na Helu załatwiać? A czy moralna (etyczna) jest postawa niezawisłego sędziego, który takim prowokacjom ulega? Co jest wyższym celem? Może wykrycie dyspozycyjnego sędziego...

 • staalkeer

  Oceniono 17 razy 13

  Przestan Giertych pie...c kazdy kto mial w tym kraju do czynienia z sadami wie ze to żadna niezawislosc tylko konekcje. Sedziowie znaja osobiscie prokuratorow, mecenasow, poslow itd. Nikt nikomu krzywdy nie zrobi. Ta tasma to jest afera na dymisje tego rzadu. Ktora zreszta i tak malo da bo jakiekolwiek wieksze zmkiany w tym kraju bez rewolucji sa nie mozliwe.

 • kedar.1982

  Oceniono 14 razy 12

  Tak panie Giertych prowokacje powinny być karane, ponieważ godzą w dobre imię ludzi sprawujących władzę. O ile więcej przyjemnych informacji moglibyśmy przeczytać, jak bardziej bylibyśmy przekonani, że żyjemy w cudownym kraju gdzie, prezydent, premier i prezes razem i wspólnie pracują dla dobra nas wszystkich.

  A tak... przez paskudną prowokację nasz wyimaginowany stosunek państwa niszczeje. Na szczęście za niedługo dowiemy się, że są to paskudne Kaczyńsko-Stalinowskie metody, które trzeba zakazać, będziemy mogli mówić, że to nie wina nas wyborców, że wybraliśmy sobie takich a nie innych lecz tych OWYCH, i ciągle będziemy mogli żyć marzeniami, bo co więcej nam zostało?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX