(Agent) Tomek na tropie nowej specsłużby. Poseł PiS pisze do premiera...

Znany jako agent Tomek - obecnie poseł PiS - Tomasz Kaczmarek wykrył istnienie nowej służby specjalnej - Agencji Bezpieczeństwa Publicznego. Sprawa wydaje się bardzo poważna, bo poseł postanowił napisać do premiera w sprawie ?nowej? agencji - donosi portal tvp.info.
I choć sprawa wzięła się z przejęzyczenia, agent Tomek zupełnie na serio pyta szefa rządu, jakie kompetencje ma nowa służba i na podstawie jakiego aktu prawnego ją powołano - informuje tvp.info.

O istnieniu ABP miał poinformować kilkorga posłów PiS rzecznik rządu Paweł Graś. W imieniu premiera Donalda Tuska odpowiedział na ich interpelację dotyczącą Amber Gold. "Sprawa jest badana przez prokuraturę i Agencję Bezpieczeństwa Publicznego" - napisał.

Interpelacja skierowana do szefa rządu to już kolejna w ciągu ostatniego miesiąca interwencja posła Kaczmarka. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu były agent CBA wystąpił do szefa ABW o przeprowadzenie kontroli ochrony informacji niejawnych w kancelarii premiera. Poseł domagał się też wszczęcia postępowania kontrolnego wobec szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego i pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych. A wszystko, bo odmówiono mu informacji na temat notatki ABW w sprawie Amber Gold. Poseł chciał wiedzieć, kiedy premier notatkę przeczytał i komu przesłał. Polityk wcześniej w tej samej sprawie wezwał funkcjonariuszy do Kancelarii Premiera, gdzie odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW.

Jednak najbardziej spektakularną akcją posła Kaczmarka było wezwanie policję do TVN24. Poszło o woreczek z marihuaną, który to pokazał na wizji jeden z uczestników dyskusji o legalizacji miękkich narkotyków, przedstawiciel Wolnych Konopi.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (27)
(Agent) Tomek na tropie nowej specsłużby. Poseł PiS pisze do premiera...
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 26 razy 26

  Jeżeli Agent Tomek ma mentalność przeciętnego polskiego agenta CBA, wywiadu albo kontrwywiadu, TO NIECH PAN BÓG MA POLSKĘ W OPIECE...

 • demetria11

  Oceniono 22 razy 20

  "Intligencja" tego pana jest porażająca, nawet jak na pisowskie standardy.

 • zorn.gottes

  Oceniono 19 razy 19

  skąd pis bierze takich mutantów?
  klonują ich, czy jak?
  przecież ten facet zakapuje każdego listonosza za to, że coś niesie.
  też chcę takiego. wypcham sianem i postawię na ganku

 • adalbert.13

  Oceniono 18 razy 18

  Szpiegó na tropie:
  3.s.dziennik.pl/pliki/4005000/4005182-tomasz-kaczmarek-643-476.jpg
  To moje ulubione zdjęcie artysty wśród wywiadowców.
  Gość może wystąpić w tej paraolimpiadzie szachowej organizowanej przez Kowina-Mikke

 • michu1958

  Oceniono 20 razy 16

  Nic dodać, wszystko ująć - to jest obraz polskiej rzeczywistości politycznej - nie o takich posłów, nie za taką demokrację - ludzie oddawali życie !!!!! - perwersja stworzona przez doktora Kaczosteina i ojca trujących muchomorów (też doktora) - ludzie medialni opamiętajcie się !!!!! - nie o to nam chodziło....

 • xyzw-wa

  Oceniono 16 razy 16

  p[osle[ agent tomek na tropie ,
  jego zadanie to wszelka prowokacja ,
  juz wiemy o tym ,
  niewiarygodne monstrum ,
  ze tez pis wszystkie smieci zbiera ,

 • acototak

  Oceniono 15 razy 15

  Znów coś wypił pod płotem?

 • michu1958

  Oceniono 14 razy 14

  + jacy posłowie = takie państwo

 • arvelli_net

  Oceniono 14 razy 14

  ... ja tam obawiam się tylko jednego, że JózekBlond czyli ajent tomek prowadzi jakąś grę, jest ukrytym czy uśpionym kretem i chce podstępnie dostać się do łoża któregoś z ministrów lub... nie daj Bóg, premiera i sprowokować "cosik":)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX