Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę

- Trudno być liderem tyle lat - tymi słowami Małgorzata Kidawa-Błońska komentuje sondaż, w którym PiS przegonił PO. Zdaniem Mariusza Błaszczaka to w dużej mierze zasługa pracy jego partii i złych rządów PO.
Politycy w dzisiejszej audycji "Śniadanie w Trójce" komentowali wczorajszy sondaż TNS Polski dla programu "Forum". PiS prześcignął w nim PO, po raz pierwszy od 6 lat, i zanotował 39-procentowy wynik. Platforma uzyskała tylko 33 proc. poparcia.

- Trudno się spodziewać innego wyniku, gdy afera goni aferę, kiedy poziom życia spada - komentuje Mariusz Błaszczak z PiS. - To jest efekt naszej pracy i przedstawienia alternatywy: ustaw, debat - dodaje.

Ze spokojem opisuje wyniki sondażu Małgorzata Kidawa-Błońska z PO: - Kiedyś trzeba było się tego spodziewać. Trudno tyle lat być liderem. Do wyborów jeszcze sporo czasu.

Według niej PiS zyskał dlatego, że tę partię poparli wyborcy do tej pory niezdecydowani.

- Zmęczenie materiału Platformy. Została przygnieciona do ściany całą nawałnicą PiS i "ani me, ani be, ani kukuryku" - to jedne z przyczyn spadku notowań Platformy wymienione przez Jerzego Wenderlicha z SLD. Według niego sondaże mogą się zmienić, gdy Donald Tusk wygłosi exposé.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 8

  ... ahahahahaha... wytarzałem się ze śmiechu... zrobili SOBIE sondaż i w tym sondażu wygrali:)... towarzyszu błaszczak, pukając się w czoło, nie oczekuj że ktoś ci otworzy, jest tam przeraźliwie PUSTOOOOO!

 • costa3500

  Oceniono 7 razy 7

  Po co komentować wypociny pajaca czy kiedykolwiek zbrudził sobie ręce pracą umie pieprzyć nieskładne trzy po trzy.

 • neumarkt

  Oceniono 5 razy 5

  Jak Błaszczak będzie się tak zachwycał tym sondażem, napewno w następnych Im OPADNIE! Dlaczego? Bo głupota Błaszczaka sięga stratosfery! Dlaczego Pan Jarosław wysunął tego głupka na czoło? Pewnie dlatego, aby czasem, przez pomyłkę, PIS narawdę nie wygrało! Celem PIS -u to utrzymać się na politycznych, dobrze płatnych synekurkach tzw. opozycji, DO KOŃCA świata i jeden dzień dłużej ! Te Rydzyki, Dudy, katolicyzm, to taka zasłona dymna! Pan Prezes to mistrz destrukcji i tylko to potrafi! Po cholerę mu, tak nieobliczalne w skutkach, RZĄDZENIE?

 • xyzw-wa

  Oceniono 5 razy 5

  tyle lat pokazujecie alternatywe i przegrywacie , i nic sie nie zmieni
  przegrana to wasz sukces

 • zuk.w.trawie

  Oceniono 5 razy 3

  @jezierskiadam

  To może ubiegniemy PO i "wykopiemy" JK na Przewodniczącego Komisji Europejskiej? W końcu można naprawiać nie tylko Polskę ale i całą Europę. "Mierz siłę na zamiary, nie zamiar podług sił", że zacytuję klasyka...

 • przybysz212

  Oceniono 2 razy 2

  @neumarkt
  Perspektywa przyszłej (ewentualnej) wygranej ma na celu zaostrzenie apetytu członków PIS-u (oraz "krewnych i znajomych królika") na objęcie władzy i związanych z tym przywilejów. "Smak ewentualnej wygranej" wspomoże dyscyplinę i "zwartość" szeregów i w konsekwencji zapobiegnie ich opuszczeniu. Może nawet zaczną powracać synowie i córy marnotrawne - także przyciagnięte zapachem "ewentualnej wygranej" (B. Kempa, Cymański, Bielan). Prezes wygranej nie pragnie, bo "bycie w opozycji" jest rzeczywiście bardzo wygodne (krytykujemy, wytykamy, maszerujemy, a pomysłu raczej nie mamy). Ani PIS ani PO ani inne obecne dzisiaj w parlamencie partie tak naprawdę nie mają specjalnej wizji i pomysłu "na Polskę".

 • jezierskiadam

  Oceniono 6 razy 0

  Ostatnim waszym sukcesem będzie, że wykopiecie Tuska na Przewodniczącego Komisji Europejskiej.
  A potem JUŻ TYLKO ZDYCHAĆ !!!
  :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX