Komentarze (65)
PiS wygrywa w sondażu z PO. Prof. Czapiński: "Nie przyjmujmy śmierci PiS-u jako pewnik"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mppmpp

  Oceniono 15 razy 3

  To nie jest sukces PiS. To jest wina i klęska PO i setek niespełnionych obietnic.
  A tragedią Polski jest, że mamy wybór między PO a PiS. Nie ma alternatywy.
  A właściwie jest. Wyjechać. I to zrobiło, robi i będzie robić dalej młodzież i nie tylko.
  Szkoda. Wielka szkoda, bo to fajny kraj jest.

 • framberg

  Oceniono 2 razy 2

  Nie chodzi tylko o to jak się wiedzie.
  Również o brak zapowiadanych reform (= tchórzostwo Tuska),
  brak redukcji administracji (= tchórzostwo Tuska),
  brak uproszczenia prawa, deregulacji (= tchórzostwo i nieudolność Tuska),
  + niespełnione wszelkie zapowiedzi (= kłamstwa, fałsz i nieudolność Tuska)

  Tragiczne jest to, że ten drugi psychol jest chyba jeszcze gorszy.

 • bzyk_origo

  Oceniono 18 razy 2

  PiSdnelo moherstwo znow na amen, ciekawe jak nadety kartofel bedzie uprawial polityke zagraniczna, ale wojny Putin nie wypowie pewnie.... szabelka pojdzie na polke ?

 • wyklenta_kaczuszka

  Oceniono 16 razy 2

  Bosh, znów podniosą podatki...

 • a_weasley

  Oceniono 1 raz 1

  Przepraszam bardzo, uprzejmie przepraszam, ale czy komuś naprawdę w dowolnym momencie do tego stopnia wysiadła przekładnia na rzeczywistość, żeby "przyjmować śmierć PiS-u jako pewnik"?!

 • ciemnyludd

  Oceniono 19 razy 1

  A kiedy już rząd "Tuska" zostanie pokryty PIS-owskimi fekaliami aż po flagę na Belwederze wtedy rząd ODRODZI SIĘ JAK FENIKS Z FEKALIÓW i wygra kolejne wybory,..... bo Polacy po porostu nie mają wyboru....Smoleńsk padł opozycji na głowę i zbyt już pokochała BAWIĆ SIĘ ZAPAŁKAMI....

 • aa_6

  Oceniono 9 razy 1

  Na szczęście prof. Czapiński zawsze się mylił w swych przewidywaniach.

 • bronek-p

  Oceniono 5 razy 1

  Jeden sondaż i juz panika :) A co będzie jak notowania Po spadną, a Pis pójdzie jeszcze w górę??? AAAdaś wymyśli coś....... :))))))))))

 • sadhu_satana666

  Oceniono 19 razy 1

  sondaż przeprowadzony w Koziej Wólce przed lokalnym kościołem wśród emerytów dałby pewnie i 99% dla pisó ;-)

 • sharn1

  Oceniono 31 razy 1

  Peło zdycha. Niedługo pierwsze szczury zaczną sie zrywać z tonącego okrętu (dlaczego stawiam na Kluzik-Rostowską?) , zacznie się walka o zmianę statusu z poseł na "prezes" albo kandydat na eurodeputowanego, żeby zanim przyjdzie nowa miotła na szybkiego nachapać się jeszcze więcej forsy. No i PSL oczywiście wbije nóż Tuskowi w plecy. PSL to najlepszy barometr kiedy się zrywać z rządu.

 • obserwator1020

  0

  Niedawno twierdził, że PiS już jest trupem.

 • hit.and.run

  Oceniono 2 razy 0

  "Nie, to mało prawdopodobne. Platforma jest za silną partią" -29%

  Tak jasne, to jaką silną jest partią pokaże własnie ten kryzys.

  Okaże się, że jest partią powiązań rodzinno-biznesowych. Jak biznesy zaczną się sypać a w oczy zajrzy strach odsunięcia od władzy, szybko się ta posklejana na ślinę konstrukcja rozpadnie. To było już widać jak Tusk przegrał wybory prezydenckie. Teraz będzie ale w większej skali....

 • lisowski.piotr

  Oceniono 12 razy 0

  Znowu straszą PiS rany! nie ważne że jest coraz gorzej, że się zadłużamy na potęgę, tysiące firm są zamykane, okradają nas ludzie z biznesu od budowani drug ale najważniejsze jest to żeby Kaczor nie wrócił do władzy... żałosne.

 • ta_facetka

  Oceniono 1 raz -1

  Ogladnelam przed momentem tv-debate 8 szefow szwedzkich sejmowych partii politycznych. Jedni mowili rozsadnie, inni glupio, ale kazdy mial jakas wizje, umial uzasadnic swoje przekonania. Dyskutowali problemy aktualne w tej chwili w Szwecji (m in reforma ubezpieczen, szkolnictwa i polityka migracyjna) ale tez zmiany klimatyczne i co mozna i trzeba zrobic, by je powstrzymac; propozycje walki z bezrobociem (ktore obecnie wynosi 7.5%), min przy pomocy polityki podatkowej. Wszyscy byli do dyskusji przygotowani, padaly konkretne propozycje i rzeczowe argumenty.
  Jak sobie porownalam te zwykla w Szwecji debate, tematy, jakie podjeto i sposob prowadzenia rozmowy, z tym CO i JAK dyskutuje sie w Polsce i czym sie "zyje", jak pomyslalam, ze partia oszolomow ma 39% poparcia i to glownie dzieki "graniu" na uczuciach i rozprzestrzenianiu teorii spiskowych - pomyslalam sobie: q, dom wariotow.

 • miemiec

  Oceniono 7 razy -1

  Jutro zrobia badania dla Gazetki i bedzie na ODWROT!

 • miemiec

  Oceniono 11 razy -1

  Toto , to profesorek, ktory jeszcze pare lat temu publicznie bronil i wybielal kolesia PEDOfila- autorytet!

 • ricci15

  Oceniono 13 razy -1

  koncz Tusku, wstydu oszczedz

 • ricci15

  Oceniono 13 razy -1

  nadworny socjolog Platformy jest mocno zmartwiony

 • leonzelig

  Oceniono 20 razy -2

  W sytuacji kryzysów, zawsze przebijają się głosy skrajnie populistyczne i te bazujące na niskich emocjach. Taki jest pis - partia anty-systemowa, skrajnie populistyczna o skrajnie narodowościowym zabarwieniu. Podobnie jak NSDAP i Hitler tak Pis i kaczyński - wariat na psychotropach, budzący psychopatów i zakompleksionych do walki narodowościowej i zmiany systemu w totalitaryzm. Niech mu ziemia lekką będzie.

 • kniazwitold

  Oceniono 6 razy -2

  Okradanie własnych obywateli zawsze kończy się odwrotem do opozycji - niestety nawet najbardziej debilnej i zdegenerowanej.

 • filmik2000

  Oceniono 9 razy -3

  Niedługo PiS znów coś zmaluje i będzie po sondażach. A tymczasem dla rozładowania napięcia: www.youtube.com/watch?v=TjnNlkpb08c&list=PLyfz7tY_aBSEIBm3KTqGrXd7cEiW4OVls&feature=plcp

 • politiko1976

  Oceniono 11 razy -5

  Skowyt salonu jest dla mnie jak poranna muzyczka hehe już wam propaganda nie pomorze Tusk tonie razem z Platformą i nic ani nikt tego nie jest w stanie powstrzymać!

 • red-akcja

  Oceniono 15 razy -5

  Dźwiękowe wydanie gazety Maleszki ma dziwnych "ekspertów". Towarzysz Czapliński to jeden z tych 20.
  Pranie mózgów całą dobę. Bez dekomunizacji Polsce będzie bardzo ciężko wyjść z postsowieckiej mentalności. PZPR była organizacją przestępczą.

 • villk

  Oceniono 23 razy -5

  Niemcy na swoje nieszczeście mieli Hitlera , który doszedł do włądzy za pomoca demokrcaji , przy niedowierzajcycjh usmieszkach niemieckiej inteligencji pewnej swojej nad nim intelektualnej przewagi., a co zrobił z drmkracja to chyba wszyscy wiemy ....nie powtórzmy tego samego błedu naprawde niewarto ...... zło należy dusić w zarodku a niedocenianie przeciwnika to podstawowy błąd...

 • jeszcze1.pl

  Oceniono 12 razy -6

  Donek - pakuj manatki !

 • rewolucja_wisi_w_powietrzu

  Oceniono 12 razy -6

  "Powodem do dramatyzowania będzie przejęcie się polityków PO wynikami tych sondaży i ich poczucie, że za chwilę mogą stracić władzę - zauważył Czapiński." - I to ma być opinia niezależnego eksperta? Ha ha ha.... Profesorek boi się "dramatu" jaki może go spotkać gdyby PO przegrało... Wczoraj w podobnym tonie wypowiadał sie drugi dyżurny sługus władzy - niejaki Markowski, profesor, hłe hłe hłe... Bójcie się, bójcie...

 • red-akcja

  Oceniono 27 razy -9

  PiS był u władzy i było dużo lepiej niż teraz. Była demokracja, wolność słowa, zagraniczne inwestycje. Nie było tyle nienawiści Polaków do Polaków, która przyszła wraz z Tuskiem i jego medialną czerwoną brygadą.
  Polska za Tuska nie jest traktowana poważnie za granicą. PO jest skrajnie antyobywatelskim ugrupowaniem utrzymania koryta wśród kolesi. Rządzą tylko dzięki wyhodowaniu stada lemingów-krasnoarmiejców, którzy bezmyślnie odtwarzają zakodowane im emocje z tytułów w gazecie Maleszki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX