Ziobro: Po liberalizacji prawa antyaborcyjnego nie byłoby tylu medalistów na paraolimpiadzie

- Trzeba pamiętać, że gdyby realizować postulaty tych środowisk, które sprzeciwiają się ochronie życia, to wtedy znaczna część sportowców na paraolimpiadzie nie miałaby prawa funkcjonować, zdobywać złotych medali - powiedział w TVN24 Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski.


Zbigniew Ziobro bronił w TVN24 projektu swojej partii, zaostrzającego ustawę antyaborcyjną. - Trzeba pamiętać, że gdyby realizować postulaty tych środowisk, które sprzeciwiają się ochronie życia, to wtedy znaczna część sportowców na paraolimpiadzie nie miałaby prawa funkcjonować, zdobywać złotych medali, bo byłyby wszelkie podstawy, by to życie przerwać - stwierdził. Sejm nadal pracuje nad projektem jego partii.

Lider Solidarnej Polski skomentował również wycofanie się posła PO Johna Godsona z popierania pomysłu jego partii. - Presja, jaką kierownictwo PO wywiera na posłów, by zmienili zdanie w sprawach światopoglądowych, jest taka, że nie wszyscy potrafią się oprzeć. John Godson jest ofiarą sytuacji w PO - stwierdził.

Przypomniał również, że to partia Janusza Palikota jako pierwsza chciała naruszyć istniejący od 20 lat kompromis aborcyjny. - Złożył w Sejmie projekt, który pozwala zabijać dzieci nienarodzone w każdym przypadku - gdy dziecko ma rączki, nóżki - mówił lider Solidarnej Polski.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (16)
Ziobro: Po liberalizacji prawa antyaborcyjnego nie byłoby tylu medalistów na paraolimpiadzie
Zaloguj się
 • sinhuesinhue

  Oceniono 28 razy 24

  co za żałosny typ. W jednym miał Leszek Miler rację : Panie Ziobro jest pan zerem.

 • villk

  Oceniono 21 razy 21

  "Trzeba pamiętać, że gdyby realizować postulaty tych środowisk, które sprzeciwiają się ochronie życia, to wtedy znaczna część sportowców na paraolimpiadzie nie miałaby prawa funkcjonować, zdobywać złotych medali - powiedział w TVN24 Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski. "

  podpieranie sie olimpijczykami jest żałosne i to twedzenie jest równie prawdziwe co stwierdzenie ze dzieki ustawie dopuszczającej aborcje było by mniej "mądrych inaczej" polityków

 • jpjareck

  Oceniono 18 razy 16

  tia... a ilu polityków "nie miało by prawa funkcjonować:, i pleść złotych głupot.
  Pan Z jest najlepszym argumentem za liberalizacją ustawy antyaborcyjnej.

 • krukpl

  Oceniono 15 razy 15

  po tym komentarzu o olimpijczykach brak mi słów nie mam pojęcia jak to określić nie używając bardzo obraźliwego języka pod adresem EUROPOSŁA Ziobry który ciągle siedzi w kraju

 • ciemnyludd

  Oceniono 13 razy 13

  Trzeba przyznać że jak już Ziobro coś powie.... TO POWIE... Tylko tych co mają sztuczne szczęki NIE ZABOLĄ ZĘBY...

 • romi57

  Oceniono 12 razy 12

  25-25=ZIOBBRO

 • nintom

  Oceniono 12 razy 12

  skandaliczna wypowiedź głupiego i chyba prymitywnego człowieka !!! - proszę pana europosła na każdego medalistę przypadają tysiące nieszczęśliwych ludzi i ich rodzin, dobrze, że medaliści wygrali ze swoim nieszczęściem ale i tak sądzę łatwo im nie jest. ...

  po stronie PO równie idiotyczna wypowiedź złożył pan godson, który powoływał się na zmarłego w wieku 14 lat małego kibica z Gdańska, że to niby dowód na szczęście, jakiego mogą dostąpić ludzie poważnie upośledzeni.

  I znowu chwała dla Dawida Zapiska ALE NIE ZNACZY, ŻE PANOWIE POSŁOWIE I MORALIŚCI MAJĄ JAKIEKOLWIEK PRAWO SKAZYWAĆ KOGOKOLWIEK NA 14 -letnie cierpienie. Myślę o rodzicach Dawida - jaką gehennę przeżyli - i znowu tysiące rodziców i dzieci, KTÓRE NIE MIAŁY TAKIEJ SIŁY I SZCZĘŚCIA W NIESZCZĘŚCIU jak Dawid Zapisek. Odrobina empatii i wyobraźni by się przydała panowie moraliści.

 • rot.leszek

  Oceniono 11 razy 11

  Retoryka prymitywa -kompletne dno ZERO ABSOLUTNE!

 • kawabis

  Oceniono 10 razy 10

  I europ,osłów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX