"Tusk do więzienia za Smoleńsk?" Kurski: "Następne pytanie proszę"

- To jest dla mnie oczywiste, że za sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne - powiedział w Superstacji europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Znany z ostrego języka polityk nie podał jednak żadnych nazwisk tych, których widzi w więzieniu za sprawę smoleńską.
- Nie wymienię żadnego nazwiska, ale dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych za... nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą - stwierdził w rozmowie z Superstacją Kurski.

"Proszę następne pytanie"

Dopytywany, kogo ma na myśli i czy chodzi mu o osoby z polskiej politycznej pierwszej ligi, odpowiedział: - Oczywiście, że będą to czołowi politycy, ale nie wymienię żadnych nazwisk.

- To jest w ogóle oczywiste, każdy, kto to obserwuje, to wie, że tak będzie - dodał. Gdy jednak reporter Superstacji dociekał, czy ma na myśli np. premiera Donalda Tuska, odparł krótko: "Proszę następne pytanie".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
"Tusk do więzienia za Smoleńsk?" Kurski: "Następne pytanie proszę"
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 13 razy 13

  ... kurski wydaje się bardzo prawdomówny... za Smoleński ekipa Tuska do więzień, my szaraczki co to krytykujemy i piętnujemy wszystkie wybryki, łamanie prawa, nadużycia i przekrety popełniane przez pisowców i ich podpartyjki ( w tym parkowanie na trawnikach, jazdy po pijaku, piractwo drogowe:) trafimy zapewne do dołu z wapnem... przecież już kiedyś kiedy kurski był w pisie to oni straszyli że zbierają WSZELKIE dane nt. ludzi piszących źle o pisowcach... a zbierają po to żeby pewnie strzałem w tył głowy wykończyć niewygodnych...

 • kula5211

  Oceniono 6 razy 6

  Kurski idź do Kaczora po premię bo twój aktualny to "0"

 • bibelotx7

  Oceniono 3 razy 3

  Kurski ta swoja ''brawura'' nie osiagniesz niczego. Trwaj w trwam.

 • sundragonnet

  Oceniono 1 raz 1

  Kurski poza nawias.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX