"Współczuję spin doctorom Kaczyńskiego. Klient zepsuł ich pracę..."

- Po słowach Kaczyńskiego o zamachu Prawo i Sprawiedliwość cofnęło się o cztery miesiące. Zapewne najbliższe wyniki sondaży to pokażą - że Jarosław Kaczyński znowu jest Jarosławem Kaczyńskim, a PiS jest partią, która ma 25 proc. poparcia - mówił w Poranku TOK FM Eryk Mistewicz, specjalista od marketingu politycznego.
Mistewicz komentował zachowanie prezesa PiS, który po publikacji "Rzeczpospolitej" o rzekomym odnalezieniu śladów trotylu we wraku prezydenckiego Tu-154M, wrócił do jednoznacznej oceny katastrofy - że było do "morderstwo".- Współczuję spin doctorom, którzy są wokół Kaczyńskiego. Klient po prostu zepsuł ich pracę - ocenił gość Poranka TOK FM.

"PiS w ostatnich miesiącach był profesjonalny..."

- Strategia marketingowa Prawa i Sprawiedliwości od ostatniego pół roku jest bardzo profesjonalna - mówił Mistewicz. - Składa się z kilku elementów: po pierwsze, PiS pokazuje, że nie jest partią jednego tematu; że są ludzie gospodarki, którzy nie są tylko przy Platformie Obywatelskiej czy w Radzie Gospodarczej przy premierze. Po drugie, partia Kaczyńskiego pokazuje, że zyskuje zdolność koalicyjną - wystawienie prof. Glińskiego jest krokiem, aby innym partiom trudno było powiedzieć, że z takim PiS-em jak obecnie koalicji nie stworzą.

A sam Jarosław Kaczyński? - On się nie zmieni - ocenił ekspert ds. marketingu politycznego. - Kaczyński zawsze będzie bardzo łatwo "uruchamialny". To jest trywialnie proste przy takim profilu psychologicznym Jarosława Kaczyńskiego. A jest on znany i w Polsce, i za granicą.

Zdaniem gościa TOK FM, przez powrót prezesa PiS do twardej retoryki dotyczącej katastrofy smoleńskiej, partia "cofnęła się o cztery miesiące". - Zapewne najbliższe wyniki sondaży to pokażą - że Jarosław Kaczyński znowu jest Jarosławem Kaczyńskim, a PiS jest partią, która ma 25 proc. poparcia.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (106)
"Współczuję spin doctorom Kaczyńskiego. Klient zepsuł ich pracę..."
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 541 razy 515

  Podstawowe pytanie brzmi: Po co sąsiednie, (bądź co bądź) MOCARSTWO ATOMOWE miałoby organizować ZAMACH na prezydenta sąsiedniego kraju RYZYKUJĄC KOMPROMITACJĘ MIĘDZYNARODOWĄ, aby zamordować prezydenta U PROGU OCZYWISTEJ KLĘSKI WYBORCZEJ, a do tego Z ABSOLUTNYM BRAKIEM MIĘDZYNARODOWEGO AUTORYTETU i będącego przedmiotem kpin z powodu "występów" w Gruzji, "afer z dostawnymi krzesełkami, czy niemożliwości zabrania głosu z powodu nieumiejętności znalezienia sali obrad na europejskich salonach...Wysoki poziom dyplomacji rosyjskiej jest od dawna uznawany na świecie, dlatego proszę o jeden przykład w jaki sposób Lech Kaczyński MÓGŁBY ZAGROZIĆ interesom Rosji, aby posunęli się do czegoś tak niebywałego w CAŁEJ HISTORII EUROPY jak zamach na głowę sąsiedniego państwa....Musieli by być ALBO BARDZO PRZERAŻENI ALBO BARDZO GŁUPI, ale o to akurat Rosjan W TYM PRZYPADKU trudno posądzać... Dajmy już spokój z tym "zamachem" bo coraz bardziej ROBIMY Z SIEBIE IDIOTÓW, nie tylko w kraju ale i na świecie.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 310 razy 294

  "...A sam Jarosław Kaczyński? - On się nie zmieni - ocenił ekspert ds. marketingu politycznego. - Kaczyński zawsze będzie bardzo łatwo "uruchamialny". To jest trywialnie proste przy takim profilu psychologicznym "
  .......
  Jaki "profil"? Mówmy otwartym tekstem. To socjopata na którym poległa nawet farmacja. Do spółki z psychopatą Antkiem i za kasę z budżetu robią sobie jaja. Król jest NAGI !

 • papl1987

  Oceniono 250 razy 240

  Pan Błaszczak z Panem Hofmanem poświęcili wiele sił, potu i łez. Wykazywali się nadludzką wręcz heroiczną odwagą aby odizolować Pana Prezesa od Wielkiego Likwidatora. A to po to aby merytoryczny makijaż PiS, jaki nałożyli z takim trudem, utrzymał się jak najdłużej na obliczu Prezesa.
  I wtedy nadszedł pamiętny wtorek. Cezary Gmyz ze swoim MOPem, jednym pociągnięcie zmazał makijaż, ukazując Polsce prawdziwe oblicze Prezesa mówiącego z błyskiem w oku o zamachu.
  Trzy debaty, w tym jedna elektrostatyczna, kandydatura Profesora Glińskiego i uśmiechnięta lecz trochę znudzona twarz Prezesa, skończyły razem, jako wielokolorowa plama, w wiadrze brudnej wody ;-)

 • totapis500

  Oceniono 181 razy 175

  Gnom Jaruś robi wszystko aby przegrać kolejne wybory, on i jego banda nie nadają się do żadnej pracy ci ludzie nigdy nie pracowali z wyjątkiem JOJO który musiał kraść śniadania,dlatego jest częstym gościem Pani Moniki.

 • pawelek332

  Oceniono 176 razy 168

  wszyscy sie tutaj zgadzamy ze jarek z antkiem sa niedorozwinieci umyslowo ok ale kur....a !!! za takie podzeganie za takie oskarzenia powinni zostac pozbawieni immunitetow i osadzeni!!! jarek przegral pare dni temu proces musial przeprosic ale gdyby do tego musial zaplacic z wlasnej kieszeni kilkanascie tysiecy to moze by nie klepal morda na lewo i prawo!!!

 • saidakbar

  Oceniono 159 razy 155

  eeeeeee tam jakieś opinie expertów kaczor po prostu jest zakompleksionym bezwartościowym ludzikiem szukającym intrygi na każdym kroku co wynika z kompleksów jak już pisałem :):)

 • jezierskiadam

  Oceniono 145 razy 141

  1) Samolot lecący na wysokości kilkunastu metrów, uderza jednym skrzydłem w brzozę.
  2) Uzyskuje "moment obrotowy". (śruba)
  3) Po ćwierćobrocie uderza drugim w podłoże.
  4) Podłoże jest miękkie (bagniste). Skrzydło zagłębia się w bagno.
  5) Wskutek zagłębienia skrzydła w bagno następuje obrót samolotu (inna płaszczyzna obrotu) - Koziołkowanie.
  6) Samolot uderza dziobem w podłoże.
  7) Różne części samolotu (jedno ze skrzydeł, dziób, reszta samolotu) mają różną prędkość i pędy skierowanie w różnych kierunkach
  8) Następuje rozpad samolotu na co najmniej kilka części.
  To jest najbardziej prawdopodobny mechanizm katastrofy smoleńskiej. Przyczyną jest oczywiście podjęcie nadmiernego ryzyka przy lądowaniu.

  PS. Ta hipoteza różni się od wersji oficjalnej tym, że oderwała się podczas katastrofy końcówka tego skrzydła, które pierwsze uderzyło w podłoże, a nie tego, które złamało brzozę.

  "Zło na świecie płynie niemal zawsze z niewiedzy, zaś dobra wola może wyrządzić tyleż szkód co niegodziwość, jeśli nie jest oświecona. Ludzie są raczej dobrzy niż źli, i w gruncie rzeczy nie o to chodzi. (...) Jeśli mowa o tym, co nazywa się cnotą lub występkiem, najbardziej rozpaczliwym występkiem jest niewiedza, która mniema, że wie wszystko, i czuje się wówczas upoważniona do zabijania. Dusza mordercy jest ślepa i nie ma prawdziwej dobroci ani miłości bez największej jasności widzenia”
  Albert Camus - Dżuma - tłumaczenie Joanna Guze.

 • fajnychristoph

  Oceniono 105 razy 99

  Jarek oddaj fartucha!

 • chri-s48

  Oceniono 93 razy 85

  Pełen profesjonalizm gospodarczy polegający na wyciągnięciu następnych 65 mld zł z budżetu ? Przecież to chore.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX